|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 8:44:28   
mojca75
čeveljčki - ma jest sm čist zmedena, mi vsaka "pametna" mama drgač svetuje, v RA nam je rekla čim več bosa (oz v štunfkih s štoparčki) sam za ven je pa nekaj treba, a?
Sm ene lušne Geox-ove supergice gledala, v Cicibanu pa še nisme bla, Superfita pa ne poznam.

katastrofa - vmes ko sem pisala zgornje vrstice je tamala bruhala, ma sse je ihrala s piškotom, ga jedla, metala po tleh in jo pogledam, pa je očitno bruhala (??? ) in z rokico tacka po tistem, user posted image , sm jo že CELO preoblekla.
Ko je nazadnje pobruhala mleko zjutraj je pol zbolela. Ma upam da zdej ne bo, ker imamo v petek nft in gresta z očitom sama, ker imam jest KONČNO pregled na hematološki.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 8:46:27   
F*S*M
ojla, no kako smo danes? Mi smo imeli danes katastrofalno noč nima pojma kaj mu je bilo od kar smo navajeni celo noč spat je bilo danes všek vsega spat je šel šele on 9 in sem mislila super jutri bomo spali min do 8 ja pa da, prva runda ob 1 pa smo ga sral do 2 pol sma ga k seb uzela pa je gospodič zaspal za 2 ure in smo ga spet sral pol ure o tem da sem skor iz postle padla nočem niti govortin pol gospod se odloči ob 6 jaz ne bom več spal in tako sva romala že ob 6 v dnevno in sedaj smo se mal nazajtrkval zdej pa se igra v stajci in boh ve kakšen dan bo danes.

Moj soncek v Baby centrih majo takšne luštne copatke ki so bolj majhni in so celi usnjeni, drgač pa smo mu mi kr nike kupil za začetek zdej pa bomo vidl do kdaj bodo zdržale glede velikosti, ne mislim nič pretiravat in mu ne vem kolk čeveljčkov kupovati ker to se mi pa finančno ne izide matr so dragi kot žefran.

Glede trme, naš je pravi bik tko kot ati ker sta samo 2 dni narazen in sta oba trmasta tako da ati ne more rečt da ni njegov.

Vsem ki praznujete čestitke

grem zdej mejte se čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 9:02:11   
mojsoncek
mojca75 - ja, saj tudi nam so rekli naj bo cimvec samo v ABS stumfkih, samo v vrtcu bo pa po moje moral imeti copatke. Ker dvomim, da mu bodo vzbojiteljice non stop popravljale nogavicke. Ja, namrec imamo tudi ta problem, da mu nobene nogavicke ne stojijo gor, ker je tako drobckan. Ceveljske imamo zaenkrat samo s tem namenom, da ga ne zebe, bo pa verjetno cez kaksen mesec ali dva treba misliti tudi na to. Hvala za Geox info...

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 9:11:18   
lenika
Mi smo kupili čeveljčke, čeprav je zaenkrat še kar v ABS nogavičkah, kupili smo jih pa tako za ven. Kar se tiče številk ti pa ne znam kaj preveč pomagat, ker ima naš ogromno nogo ( ne vem po komu), vsaj kolikor sem lahko primerjala z drugimi dojenčki in sicer ima številko 21.user posted image user posted image user posted image                                  

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 9:26:58   
petka
Čao user posted image

Samo za info: naš ima Geox supergice in so super!!! Lahke, mehke, udobne, lahko se obujejo, res so dobre. Je pa res da so drage ko user posted image . Ampak mi ni žal, da sem se skeširala (pravzaprav se je babi user posted image )

_____________________________





(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 9:35:30   
Lara28
Ojla!
petka-  čestitke Davidu za prve korake!user posted image user posted image  No mi smo tudi že blizu temu, ob opori prehodi že skoraj celo sobo, ne upa pa se še spustit!
obutev - copatke imamo mi že kaka 2 tedna,ker mu oni zokni skoz dol lezejo, pa še sam ji jih sezuje in potem je skozi bos. Za ven sem mu tudi kupila še ene čeveljčke, niso nobena firma, Cicibanovi se mi res zdijo predragi, ker jih bo prerastel v enem mesecu, ali pa bo rabil bolj lahke, zdaj pa še zimske. POleg tega pa pravijo, da ni nujno, da so čisto ortopedski in ne vem kaj še. NAši so zelo lahki, fajn se obuvajo, podplat pa je fajn upogljiv v roki in malo imajo tudi opetnika. Poznam tudi Superfit, sem dobila eno 18 številko, samo nam pa so premajhni, ma nogico 19 že. Ampak se mi pa dopadejo ti superfit, pa tudi cene so menda kar znosne.  

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 9:35:55   
mojca75
ma ja, men delujejo kul tele geox-ke, jih imata tud od sesrične tamale in so se izkazale za trpežne. so pa drage....

sam nekaj ji morem obut, ampak tolk čevljev kot jest pa žal ne bo mela user posted image !!!!!

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 10:22:07   
pikicaa
Eva in Maj čestitke za 10. mesecev user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 10:33:19   
mojsoncek
ma, saj vem, da je na trziscu ogromno copatkov in ceveljckov, samo iscem pa taksne, ki bi bile primerne za Anzetovo mickeno nogico. Se pravi tanek, upogljiv in nedrsec podplat, z opetnikom. Glede visine copatka se pa se dr v RA in fizioterapevtka nista mogle zmenit. Ali nad ali pod gleznjem. Mali namrec ful zvraca nogice na ven kadar stoji... Hvala vam za ideje in predloge! Nekaj se bo ze naslo a ne...

Drugace pa imamo danes soncek in bova z malim sibala ven ko se zbudi in popapca malico.

lp

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 10:42:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 10:57:37   
mojsoncek
Auroraa hvala za link... sem ze vse precitala, ampak se moram vseeno drzati napotkov iz RA in NFTH.

Imajo pa vasi soncki res velike nogice (Anzetova sestricna ima pri svojih skoraj dveh letih st. 21-22). Anzetu pa je prav st. 16, Cicibanova st. 18 mu pa kar dol pade user posted image . Ni kaj, nekaj se bo ze naslo, ce ne bo pa tudi v vrtcu v ABS-kah, kot bo zanj se najbolje.


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 21.3.2007 10:58:22 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 10:58:45   
zungi
ojla!

Najprej čestitke vsem, ki danes praznujejo 10-ko.  user posted image user posted image user posted image

Ja glede čeveljčkov in copatk ste pa tud meni dale misliti user posted image . Meni je tudi fizioterapevtka rekla, da naj bo čim več bos oz. z nogavičkami z bremzicami.
Mi imamo trenutno tudi samo za ven take bolj za afnat čevelce, doma smo pa kar bolj v štumfkah. Tudi naš ima bolj malo nogico, očitno po meni user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 11:56:07   
mojca75
Sm zdele mal gledala po netu -  kje pa majo superfitke?


(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 11:57:32   
maya2
mojsonček: ja  potem nismo nič kupili se nam je mudilo venuser posted image , drugače pa je pri nas isto, po nasvetu RA in fizioterapevtke nosimo ABS-ke za doma, ko gremo pa ven pa mora met kakšne konkretne čeveljčke. zdaj imamo št. 18 superfit rdeče/bež meni zgledajo super, res še ni niti stala na njih, pa vseeno... zdaj iščemo št. 19 ker ji bodo te že kmalu majhneuser posted image

Pri nas je sonček smo ble mal zunaj, kar tko smo šle mal pogledat ne z vozičkom, user posted image  je ratala težka


(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 12:00:44   
maya2
Mojca75: mi smo jih kupili v BTC v A hali na zgornji etaži (mislim da tam kjer imajo tudi od Kopitarne - al pa čist zraven nisem ziher) evo slikice: user posted image
user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 12:05:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3166
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 12:06:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 12:06:58   
maya2
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 12:08:00   
maya2
a ja pa v originalu so mele rdeče vezalke...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 12:12:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 12:21:44   
mojca75
ma ja bom šla v petek mal pogledat, geox vem kje je, pol pa še v BTC, za te superfitke.
Ma zdej mam ene lušne, tud kvalitetne, neke nemške, kaj_vem_kaj, smo jih za darilo ob rojstvu dobili, sam bodo kmal majhne (18 so) pa še mal so visoki in jih težko obujem, ker naša fuuuuul ukrivi nogico ko jo hočem obut, trapa mala!

user posted image

mide tud letiva ven sam da vstane, za mal ampak vseen mikeno na sončka!

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 21.3.2007 12:30:41 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 13:09:06   
mojsoncek
auroraa - se strinjam da so Ciciban softy cool, samo kaj ko imajo samo od st. 18 naprej user posted image

bom sla za geox-ke in superfitke pogledat ko bm v lj...

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 13:10:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 13:17:59   
mojsoncek
ja sem nekje zasledila...

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 15:26:37   
mojsoncek
spet  bom malo morila s temi cevlji...

tiste, ki imate Geox-ke, ce ne vprasam prevec, kaksna je cena? Sem malo pogledala na net in zasledila da imajo dve trgovini tudi v Trstu. In ker bom verjetno morala v shopping zaradi sluzbe, bi lahko se tam pogledala.

Hvala!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?