|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 11:01:06   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

punce, uživajte še tiste par dni kar vam  jih je ostalo od porodniške user posted image



user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 11:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 11:09:22   
zungi
auroraa: no fino, če imaš pa varstvo urejeno, pa službo blizu doma pol pa res ni dileme za predčasno prekinitev, če ti to ustreza. Sem mislila, da so mogoče kakšni drugi vzroki za to.
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 12:01:25   
mojca75
pa kolk ste to naklofala, sem komaj prebrala,....

se lahk podpišem pod večino postov, o trmi, ..etc.

Tud pri nas še kar sneži, sem sicer šla na aerobiko sam sem se bl zmatrala do tam priti (nič skidano, ma sej ni važno) kot pa tam user posted image .

No, zdej grem mal pospravit dokler se pikica še ni zbudila. Se beremo (danes bomo očitno spet več tu, ker ne moremo ven)

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 13:16:10   
TiaSara
Oh punce, jaz sem pa prav vesela snega, sem končno lahko sprobala sanke, ki smo jih kupili Andražu user posted image user posted image user posted image

P.S.: Trma pa pri nas ni prav nič novega, se vleče že tja od 5 meseca.  In ne pričakujem da bi se nehala prej kot pri 3 letih.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 13:39:31   
mojsoncek
Pri nas je nehalo sneziti, oblaki se trgajo in pokazal se je SONCEK user posted image .



(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 13:45:58   
maya2
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pri nas tudi!!!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 14:18:18   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Vzgoja pri 10. mesecih.user posted image user posted image user posted image


user posted image

ampak malo jim že moraš dat vedet, kdo je tu glavni user posted image

ha, ha....





Ja tudi jaz Matica velikokrat pustim, da se malo strmari, potem je pa dobro. Samo pri 10. mesecih se mi zdi, da vseeno ni mogoče otroku dopovedat, da je to, da se pač tam razgibava za njegovo dobro, da mora malo potrpet, se malo potrudit, da ne sme jokat, da mora pokazat kako je priden in lepo vzgojen predvsem pa, da ti nikakor ne sme nekje naredit sramote.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 14:22:48   
mojca75
sonček tud pri naaaaasssss user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 14:30:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 14:47:44   
zungi
auroraa: čestitke tvoji sestrični za parček. user posted image user posted image

Je pa tud pr nas nehalo snežiti in sonček rahlo kuka izpod oblakov.
Jupiii, jz grem kr peš s tamalin na NFTH.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 14:49:26   
pikicaa
auroraa user posted image user posted image user posted image  čestitke tvoji sestrični za dvojčke

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 15:21:52   
mojsoncek
auroraa - cestitke tvoji sestricni za user posted image in user posted image  

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 15:48:14   
maya2
auroraa: a veš da sem glih dons misla nanjo, sem tuhtala če bo reva mogla kar do roka zdržatuser posted image  
user posted image  user posted image  user posted image  zanjo! pa še parček je!user posted image  user posted image

ja bo spet polno otrok tle v Zasavju, sinoči je pa od naše ta mlade sestra punčko rodilauser posted image

Mi bomo šli pa mal veeeenuser posted image , najbrž za Karin čevlje kupit, imam tko slab občutek glede teh čevljevuser posted image  da ji ne bodo premajhniuser posted image

lenika: ja točno tako sem se počutila ob pogledih in komentarjih terapevtke, ko da imam eno nevzgojeno smrkljouser posted image

LP

< Sporočilo je popravil maya2 -- 20.3.2007 15:49:04 >

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 18:19:56   
zungi
Evo punce, pa sva šla z Galom uro navit na NFTH. Je spet full protestiral tako, da nismo skoraj nič naredili.
Sva šla pa peš in je blo prav fajn na svežem zraku. user posted image

Sva bila pa vsaj na sprehodu. No tudi to je nekaj, kajne?!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 19:10:08   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: maya2




lenika: ja točno tako sem se počutila ob pogledih in komentarjih terapevtke, ko da imam eno nevzgojeno smrkljouser posted image

LP


Ne sekiraj se. Jaz se tako počutim vsakič, ko pride k nam moja sestrična, ki je mnenja, da bi se otročki morali brez protestiranja ure in ure sami igrat in je po njenem mnenju naš Matic razvajen.

Auroaraa čestitke za user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lenika -- 20.3.2007 19:11:42 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 19:55:17   
tita2006
Punce, mi je kar malo lažje, ko vidim, da smo vse približno na istem. Me je že pošteno skrbelo, da je naš user posted image  povzel  gene trme iz bližnje in daljnje žlahte, -ha, ha. Auroraa čestitke za mala sončka.
Lenika šele danes sem si ogledala fotke od Matica-super lep fant. Mojca 75-tvoja frajla mala je že prava damica.  (berem še pošto za nazaj). Bodite pridne in se beremo-nočko.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 20:11:12   
petka
helov bejbe :)

Jaz se bolj malo oglašam, ker sem vsak dan v službi in  se še uvajam pa nimam časa za čvekanje (berem pa vseeno) user posted image

Sem sledila pogovoru o trmi. Pri nas je popolnoma enako. David trmari več ali manj vedno takrat, ko hodiva in nočem v njegovo smer, pa se tako ujezi da dvigne rit in se vrže nazaj. Potem ga pa kar na tla uležem in grem stran, on se pa dere dokler se ne naveliča - nato pa pride spet k mojim nogam se dvigne in jovo na novo user posted image

Da se še malo pohvalim: David se je včeraj prvič sam sprehodil po kuhinji - recimo enih pet, šest korakov, pol sem ga pa raje prijela, se tolk bojim da bi padel in se udaril v glavo...(ja, se bo treba navadit sej vem)

Zdej pa še malo delat, pa spat!

lahko nočko

_____________________________





(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 21:44:53   
mojca75
user posted image  David (od Petke) ... hudo dobr!!!! Mi smo še svetloooobna leta do tam, ampak ni panike.

danes je bla naša bejba fuuuul neki utrujena, je šla pol ure prej spat, bog vedi kdaj mi bo zdej jutri vstala, sam je bla že tkoooo  sitna!
Bom šla pa tud jest kmal v "pidžama-land" ker imam ta isti "sindrom" user posted image

jutri upam da bova šli vseeno kaj ven, ker petek in vikend naj bi bil spet deževen (snežen )

nič, čveke,... se beremo.

Aja, aurora čestitke sestični,...

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 22:20:01   
mojsoncek
Jaz sem pocasi tudi ze na poti v mizale, ampak ko sem pa prebrala Petkin post, sem se pa morala se javiti.

Skratka, Petka UAUU! Cestitke tvojemu malemu korenjaku Davidu za prve korake!!!

Zdej pa grem! Lepo nocko...

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 22:33:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 22:36:44   
pikicaa
David čestitke za prve korake  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 7:11:11   
maya2
Petka: super! user posted image  user posted image  user posted image  za Davida.

Mojca75: ja mi smo tudi še zeloooo daleč, zaenkrat še sploh ne ve kako naj jih uporabiuser posted image , pa bomo že.  Kako ste spali?user posted image

Kobacanje: Karin se uspe nekako privleči že kakšne 3 metreuser posted image  sva jo zadnjič z user posted image  klicala naj pride do naju pa je!!! (2m totalno nepravilnega kobacanja, ampak mami je bila v user posted image )

novo: po novem me Karin kadar sem ZARES 'pridna' nagradi tako da me zagrabi za obraz (lahko tudi ušesa, lase,...) me potegne k sebi in cmmmmmokne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ne spet sneg!!user posted image


Smo šli včeraj popoldan za Karin kupit čevlje, pa pridem v prodajalno pa tam ena mamica z malo večjim fantkom pomerja čevlje; nič posebnega, ampak fantek je bil čisto pikast - vodene koze, smo se tko hitro ven iz trgovine pobraluser posted image . A sem samo jaz čudna al tle neki ne štima? A bi ve peljale otroka z vodenimi kozami pomerjat čevlje???user posted image

Nič grem si nekaj za pojest napravit, dokler se Karin še sama igra.

se beremo še kaj kasneje....

lp


(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 7:12:32   
lenika
Evauser posted image in Majuser posted image  za 10 mesecev.user posted image user posted image user posted image

Petka user posted image  Davidu za prve korake. A se spominjaš, da sem ti nekaj mesecev nazaj rekla, da bo David gotovo prvi, ki bo majčki shodil? To pa zato, ker smo se že pri 6. mesecih čudili njegovim fotografijam iz stajice, kjer je stal. Čestitke še enkrat in čim manj padcev. Tebi pa želim čim hitrjše uvajanje v službo, ko boš pa mogla se pa le še javi, te pogrešamo.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.3.2007 8:12:56   
mojsoncek
Dan!

maya2
- daj zaupaj mi, katere ceveljcke ste kupili, ker imata najina user posted image verjetno iste "zahteve" glede tega. Jaz moram Anzetu kupiti copatke (in tudi kaksne ceveljcke) za vrtec. Midva imava poleg vsega se ta problem, da ima ful mickeno nogico in npr. Cicibanovi copatki ne pridejo v postev (je najmanjsa st. 18, ki pa mu je kar prevelika). Drugace pa lahko samo upa, da mu v tem slabem, slabem mesecu ful nogica zraste user posted image .

copatki oz. ceveljcki - ima katera izkusnje s firmo Superfit? Kaj pa kaksni drugi (vsaka ideja bo dobrodosla)? Mogoce pridejo pri nas v postev, ker imajo bojda obutev od st. 15 naprej?!

Toliko zaenkrat, se mi mali nekaj dere v dnevni...

lp

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?