|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 8:29:17   
zungi
Dobro jutro vsem!

No tudi mi smo že pokonci od ca 7h. Pri nas še vedno full pada sneg. Očitno se ne bo dal kar tako odgnati.
Midva  z Galom imava tudi danes NFTH, sam popoldne.
Upam, da se bo do takrat vreme umirilo.

Ja naš Galček je pa danes dopolnil 10 mesecev, pa še vedno nima niti enga zobka. user posted image
Kdaj so pa vaši malčki začeli kej dobivati zobke.

Drugače je pa tud naš mahnjen na mobitele in daljince. Kaj čmo današnji otroci so v koraku s časom. user posted image

Pa čestitke tudi ostalim, ki praznujejo danes 10-ko. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 8:32:02   
lenika
Naš Matic je prvi zob dobil pri starosti 8,5 meseca in sedaj pri 10. mesecih ima 4 zobe, sem pa včeraj opazila, da je vse belo na področju spodnjih dvojkic in trojkic. Tako, da kmalu pričakujemo nadaljnji izrast zob.

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 8:42:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 8:55:36   
tita2006
Vse najboljše Galuser posted image user posted image . Kar se zobkov tiče smo tudi mi bolj pozni, ampak to je zagotovo najboljša preventiva.Prvi zob smo pri nas dobili konec februarja, drugega 8.marca, pred nekaj dnevi pa mu je začela rasti še zgornja leva enojka. Nič mi niste odgovorile majčice v zvezi s trmarjenjem vaših sončkov.Ne vem ali bo to odslej pri nas stalnica ali so to zobki, vremeuser posted image  itd. Ko mu kaj ne paše, ful privzdiguje ritko . Upam, da to mine, ker je čist mim.Se mi zdi, da so vsi mali majčki že skoraj shodili, mi pa se še vedno niti ne plazimo. Sem kar malo slabe volje zaradi tega. Pa toliko se trudimo vsi...Upam, da se nam vremena zjasnijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 9:10:45   
zungi
tita2006: kadar naš Gal kaj zatrmari postane vs trd in isto povzdiguje medenico. Jaz sem slišala, da je to
čisto normalna reakcija kadar otročki trmarijo.
Drugače pa tudi naš še vedno puza samo nazaj pa hodiva 1x tedensko na NFTH.
Naprej se bolj vleče, prav hecen je videti. Se pa trudi.

Jaz mislim, da rabi vsak otrok svoj čas. Pa sedaj sem se tudi že sprijaznila, da če sploh ne bo puzal naprej ne bom več paničarila, ker imam veliko prijateljic, ki imajo starejše otročke in marsikateri sploh ni puzal, pa so popolnoma zdravi in normalni otročki.
Sem pa tudi jaz kakšne dneve zaskrbljena glede teh stvari, pa se pol mal pogovorim, pa je spet ok.

Zato, le pogumno in optimistično naprej, kajne?! user posted image user posted image



(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 9:13:40   
mojsoncek
"jutro"!

Pri nas je cisto zasnezeno. Ga je cez noc zapadlo dobrih 30 cm, sedaj pa spet snezi user posted image .

tita2006 - tudi nas zna kar posteno trmariti. Poleg tega, dadviguje rito, se pa tudi nazaj mece, tako da se ja v glavo butne.

zobki - prvi ze pri dobrih stirih mesecih, sedaj pa jih ima sedem (mislim pa, da se obeta ze osmi). zungi ne se sekirat, se vsem so zrasli zobki user posted image , pa kasneje jih dobijo, boljsi so, vsaj tako pravijo.

grem malemu rito ustimat, ker mi je prisel povedat, da ima polno plenico in se mi mota pod nogami.

kasneje...

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 9:49:29   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek


tita2006 - tudi nas zna kar posteno trmariti. Poleg tega, dadviguje rito, se pa tudi nazaj mece, tako da se ja v glavo butne.




Mojsonček se zopet podpišem. user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 9:55:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:02:48   
pikicaa
Gal čestitke za 10. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:17:15   
maya2
GAL vse najboljše za 10 mesecevuser posted image user posted image user posted image

o trmi sploh ne bi, je zadnje dva tedna poraz! Danes je pa dosegla višek na nfthuser posted image  Seveda se ji ni dalo delat ji je pretežko, pol pa začne jokat, ker ni pomagalo je udarila fizioterapevtkouser posted image , ko se ji je umaknila jo je po rokah praskala, vmes pa jo je tako grdo gledala (if looks could kill...) da nimam pojma kje je to pobrala, ker je še nisem videla takeuser posted image user posted image user posted image  V glavnem: men je blo tkooo narodn user posted image user posted image user posted image user posted image  sej me doma tud odriva če ji kaj ne paše, samo takole..user posted image user posted image  Sploh nisem vedela kaj naj rečemuser posted image  Kako naj ji dopovem da ne sme tako trmarit?

Pri nas spet snežiuser posted image  in to fuluser posted image  ta nedloga.... sem se že razvadila vsak dan z vozičkom ven, pa sonček,...

LP

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:23:04   
pikicaa


isto; postane čist trda in rdeča v obrazek user posted image pa seveda kak hud bojni krik spusti user posted image user posted image

Se podpišem po auroro.

Zobki - mi smo prvega dobili pri 6.5 mesecih, drugega pri sedmih. zgornje enkice pa pri 9-tih. Zdaj čakamo zgornje dvojkice.

Kalina če bi bile v istem kraju doma bi mislila, da smo sosede. Pri nas tudi novi sosedi renovirajo kopalnico. Zaradi tega maja ne more spat pa še bolana je povrhu in še bolj sitna.


_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:25:28   
zungi
Maya2:
Ja baje so naši otročki sedaj v takem obdobju, ko na veliko uveljavljajo svojo trmo.
Tudi midva imava z NFTH zadnje tedne probleme, ker noče delati tako, kot bi fizioterapevtka želela, se
buni na veliko, odriva stran, rine k meni v naročje, itn.. še bi lahko naštevala.
Še dobro, da ima naša fizioterapevtka tudi sama 3 otroke in ve, da je to nekaj čisto običajnega.

Pravijo, da to mine, kdaj user posted image  pa nimam pojma?!

Galček se vsem zahvaljuje za voščila in vam pošilja enga lupčka user posted image .

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:26:43   
maya2
zungi: ja naša fizioterapevtka pa nima otrok in nonstop govori o vzgoji otrok in starševuser posted image  in imam občutek da tega ful ne razumeuser posted image

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:33:32   
lenika
Vzgoja pri 10. mesecih.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:36:08   
maya2
lenika: kaj to zaznavam malce cinizma? user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 10:36:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3116
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 10:37:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:37:58   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Vzgoja pri 10. mesecih.user posted image user posted image user posted image


user posted image

ampak malo jim že moraš dat vedet, kdo je tu glavni user posted image

ha, ha....





Auroraa: kaj maš malco?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:39:27   
maya2
Pri nas ni dvoma kdo je glavni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 10:40:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:40:49   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Vzgoja pri 10. mesecih.user posted image user posted image user posted image


user posted image

ampak malo jim že moraš dat vedet, kdo je tu glavni user posted image

ha, ha....






jaz ga ponavadi kar ignoriram, potem pa neha...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:41:03   
zungi
ooo, tud pri nas se ve kdo je Boss user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:44:13   
maya2
Auroraa: user posted image držim pesti da ga bo še zmanjkalouser posted image user posted image  sam kaj ko pol ne morš niti na internetu bituser posted image  a misliš da bo do petka sneg skopnel?user posted image

mojsonček: saj dom jo jaz tud kar gledam se ji nasmejim in počakam, da mine, samo takole drugje pa...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 10:51:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.3.2007 10:59:03   
zungi
Še dobro, da so mi podaljšali porodniško, mi vsaj še o službi ni treba razmišljat.
Če bo sreča in bo lepo vreme, bom lahko vsaj še kaj pomladi in poletja izkoristila. user posted image user posted image

Auroraa: smem vprašati kako to, da si ti že v službi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?