|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
26.2.2007 9:59:06   
mojca75
Vprašanje vsem ki imate nahrbtnike (aurora, etc...) kako so jih sprejeli vaši, od začetka zakon al so se na začetku mal bunili? Ja našadva sta v soboto zmogla celih 500m, potem pa me je moj klical naj pridem ponju user posted image

tamala v naročju pri očitu se navihano smehlja! sej vem, se mora navadit, najbrž!

Aja, sicer smo OK! pa še na novo stran sem nas spravila!user posted image

(odgovor članu NIKI005)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Male majčice in majčki (2006)
26.2.2007 10:16:36   
puncica
Najprej čestitke vsem ki praznujete. Potem čestitke Mari71, za drugo nosečnost, dobra si, res, tako mala razlika, naša dva sta 23 mescev, pa ju komaj krotim user posted image user posted image user posted image user posted image

Naš Vid je postarem, rad vse prešnofa, zadnič mi je celo na tleh našel en listek od lipe ko sem lipov čaj kuhala in valda v usta in ko mu jaz hočem to dobit ven, sem mu pa v grl porinla, sploh ne vem kako mi je to ratal, potem pa še čaja pa mleka nič hotel pit, da bi naprej šlo, pa je kr neki kašlal tu pa tam, no potem se mu je končn spelal po kake pol ure, Mah res vsak dan morm sesat, pa prah brisat, ker še najmajšo zadevco najde in da v usta. Sicer pa bo verjetno naš kuhar user posted image

user posted image

Maskiral ga nič nismo, ker tud nikjer nismo bili, tamalo smo pa pozabl slikatuser posted image , je bla pa čebelica. Moram pa pohvalit našo Janjo včeraj vrgla v peč dudo, prav zares, da je zgorela in je bla cel dan prez nje z majhnimi vsega skup pol urnimi krizicami. Upam da bo v vrtcu tud tako ustrajna, nič ne vpraša, prej pa za vsak drek MAMI DUDOOOOOOO!

Pa še to, če ma katera MSN, moj mail je kajakvk@hotmail.com , če bi katera kdaj kej počvekala. LP



< Sporočilo je popravil puncica -- 26.2.2007 10:18:33 >

(odgovor članu NIKI005)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 10:50:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2853
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 10:50:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2854
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 10:52:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Male majčice in majčki (2006)
26.2.2007 11:20:24   
tea
auroraa- prav pošteno razmišljam, da se pridružim. Se moram psihično pripravit, da začnem in ne obupam prehitro.
puncica- lepo, da si se oglasila.
Vsem pa še enkrat hvala za čestitke. Kako hitro teče čas, vsak trenutek bomo stari eno letouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Male majčice in majčki (2006)
26.2.2007 11:31:57   
mojca75
Aurora... tenks!

1. ja sej danes bomo tko probal, oči jo bo nesel, jaz pa mal zraven hodila, pa gremo en krok po bežigradu (ja ja huuuudi hribi!) - sej po moje je bil tud to razlog da je pi... ker je bla neka čudna sprememba! sEM JO ŽE POGRUNTALA DA SE FUUUUl rajš vozi v vozičku če je obrnjen tko da mene gleda? najbrž se bolj varno počuti, če je pa kontra je pa kul če skoz čvekam (greva še s kako vozičkarico, al pa kakim spremljevalcem/ko).  

2. ločevalna dieta - Auroraa boš zmogla, jest sem danes že 10 dan, pa se pozna cca 1,5kg! Ni velik je pa nekaj. vsekakor nisem tolk napihnjena v trebuh!
če začneš 1.3 bova glih usklajene ker imam jaz takat tud beljakovinski dan, pol pa lahk po mailu debatirava kva si bova kuhali in kako nama gre, da ne obremenjujeva kle vse majčice! Tea tud ti dobrodošla! Bom mela še jest boljšo motivacijo, k vam povem "cel žur" je zjutraj ko moj je kruh pa klobase pa etc, pa tamala tud kruh pa kak namaz, jaz pa 2 jabolka user posted image , ampak TREBA JE!

Petka - no baje bo lepo vreme cel teden, mi smo kukr-da zdravi, pa bi lahk tist kofe speljali, da se ne bo nabral preveč obresti user posted image , ker Pilates sem delala že hm... 0-krat! ne me kregat!



(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 15:02:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Male majčice in majčki (2006)
26.2.2007 15:26:45   
lenika
Danes ste se pa razgovorile. Sem kar nekaj časa brala user posted image . No midva sva bila danes zopet na plavanju, potem pa še v trgovini, na sprehodu in na kavici z mojimi sodelavkami. Nosedaj sem ga dala v posteljico in upam, da bo kmalu zaspal.
Drugače smo pa po včerajšnjem 3. zobku, danes dobili še 4. in imamo sedaj vse 4 prve zobke. user posted image

TiaSara ja, tako je bilo tudi pri nas. Full time job od rojstva, zato se mi sedaj zdi tooooooooliko lažje.

Žmož me veseli, da ste bolje.

Niki005 otročki v različnih obdobjih različno hitro rastejo.

Puncica lepo, da si se oglasila in čestitke Vidu za tako trdno stanje in Janji za sežig dude.

Monolog v sobi je končan, torej je verjetno zaspal. Grem pogledat. Imejte se lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 21:49:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Male majčice in majčki (2006)
26.2.2007 21:53:09   
mojca75
Kolumbo, kul, se pravi ko smo me rojevale ste vi user posted image ker je vaš sonček glih 9 mesecev mlajši od naših!

Polupčkaj ga, pa lepo se crklajte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 7:06:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 8:34:31   
lenika
Andraž user posted image  za 9 mesecev. user posted image user posted image user posted image  No sedaj smo komplet majčki stari 9 mesecev in pojurijšnjem začnemo že z mesecem, kjer bomo stari 10. Sploh ne vem, kdaj se je ta čas obrnil.

Kolumbo, veliko užitkov z malim Majem.user posted image

Barbs, kdaj nam boš izdala novo nosečko?

Drugače imam pa danes popoldne okulista in bo babica čuvala Matica. Ja, se bo treba kar počasi navajat na to, ker čez 6 tednov bo vsak dan tako. user posted image

Nič, uživajte ta prekrasen dan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 10:44:20   
petka
Mojca75 - ja, kofe.. četrtek ali pa petek?
Kar se pa ruzaka tiče, naš je čist nor nanj, ves čas vriska, nekaj razlaga, čeblja... in v soboto, ko smo bili na izletu ob Vrbskem jezeru, je celo notri zaspal user posted image  Veliko bolj uživa kot v vozičku, ampak jaz ga že ne bom nosila user posted image . Še potem, ko odložimo ruzak na tla on kar sedi notri in sploh noče ven user posted image


malce neudobno, ampak spal je celih 40 minut user posted image  v Deuterjevi II
user posted image

Jaz grem po 15.3. že delat, tako da je treba sedaj izkoristit še teh 14 dni... pa še to bom občasno šla na uvajanje... Sem se že veselila, sedaj mi je pa kar hudo user posted image .

David je razvil karakter, ko gre oči zjutraj v slubo, se takoj požene proti vratom, joka in kriči... Kar naprej se nama meče v naročje... če prav se drugače nikogar ne boji in ima veliko ljudi okoli sebe, večkrat ga pazijo drugi. Pa je čisto priden, ko ga pa pridem iskat začne jokat in lesti k meni v naročje user posted image  A so vaši tudi taki?



_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 10:57:38   
lenika
Petka naš Matic je tudi ko ga pridem iskat v varstvo, potem doma veliko bolj naporen kot sicer. Ne vem, mogoče se boji, da bom zopet šla. Ko bom šla v službo, bo verjetno na začetku kar kriza, a se bo že navadil, saj nima izbire.
Ruzaka mi ne bomo kupovali, ker nismo neki težki pohodniki, za po mestu je pa čisto OK voziček, pa tudi pretežek mi je, da ga bi nosila.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 11:50:40   
mojca75
Petka - kofe definitivno, men je vseeeno čet ali petek - bi se prilagodila vremenu - predlagam da dorečeva jutri popoldan, lahk po mailu!

No mi smo šli včeraj z ruzakom kle okrog (da jo mal navadimo na ruzak)  in je Mojči tud zaspala not, najprej je čebljala in gledala in se ji je dogajal, valda k jo je oči skoz hecal (ja jest sem ruzak nosila - mal fitnesa) - bl zato da jo je oči dobr naštelal, da smo ga "udelal". No in potem je zaspala pri gramozni jami - in pol k sva jo doma hotla sam prestavit se je pa zbudila, ampak pol sva šle pa še mal z vozkom da je še mal kinknila.

Ma mam občutek da smo spet na prehodu - eno spanje nam je premalo, dva pa mal preveč, sploh če ima kako dogo varjanto - več kot uro. Bo že.

Jutri oddam za podaljšanje porodniške - pol pa držimo pesti.

zdej spi, kosilo se ji kuha, pol grevapa mal ven.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 13:53:44   
pikicaa
Andraž čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 14:19:17   
cofek
včeraj je bil pa najbolj zahteven do zdaj - upam ,da tile zobki pridejo kmalu ven, da bo spet stari AŽbe user posted image . Vse je bilo v visokih tonih in nonstop sem mogla bit zraven in nič mu ni pasalo, pol je pa še pes začel tečkat in mi bil stalno za ritjo (ponavadi dopoldan drema) - sem bila na koncu kot cunja, pa še babi ni bilo, da bi se malo odpočila; user posted image  je prišel ob petih...se mi zdi da je danes že malce boljše - mogoče je pa pogrešal babi user posted image
puncica tudi nas bo kuhar - al pa veliki jedec user posted image user posted image user posted image  - kuhalnica in pa žlica sta ZAKON!!!. Bi pa rade volje kaj počvekala, sam ne znam uporabljat MSN user posted image user posted image . Ko se naučim, se javim user posted image .

ruzaki - od začetka brez interesa - mu je včasih ratalo dolgčas - predvsem v gozdu user posted image . Pol smo ga pa uporabljali v Kranjski gori in ko smo ga naštimavali noter je bila cela štala, ko se je pa nosil pa je ful užival in ni niti enkrat pojamraluser posted image . Sem pa začela tuhtat, če bi mogoče nabavili sling - ga imam vseeno rajši spredaj kot zadaj user posted image , poleg tega pa tudi jaz nisem kak hud navdušenec nad nahrbtnikom user posted image .

petka - očitno si dobila službo user posted image user posted image user posted image  (sem spet kaj spregledala user posted image  - no, ja kakorkoli) ČESTITKE!!!

dieta - no comentuser posted image . Vagam se pa rajš tudi ne - sem se pa začela malce več gibat - pilates, trim, tko da bi se moralo v kratkem kaj poznati (sanja svinja...)

mojca tudi mi imamo manjši problem s spanjem - če se zbudi (pri popoldanskam spancu) pred tretjo, ne more zdržat do sedmih in gre potem spat še ob petih, pa ga morava vseeno zrihtat okrog sedmih (če ne je ful jok), sam spat gre pa potem okrog devetih. Če pa se zbudi okoli treh, pa ni problema do sedmih in pol zaspi okrog osmih. Se je pa začel zbujat okrog sedmih zjutraj in jaz sem pol kake pol ure kot zombi in ga na vse načine probam potunkat še za kakšno minuto - včasih rata, včasih pa tud ne.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 14:31:12   
TiaSara
Andraž se zahvaljuje za čestitke user posted image . Sicer pa je spet fasal vročino ponoči - revček. Saj ni bilo hujšega, 38, pa je šlo dol brez Calpola, samo mami je bilo tečno, ker se je ves čas zbujal, pa ves čas sem ga tipala, če je kaj bolj vroč ali ne...
Cofek, kakšnega user posted image pa imaš? Glede na tvoj podpis... No, jaz imam novofudlanca, pa sem ratala pozorna. Glede spanja pa - pri nas je do 7h že luksuz user posted image .


(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 14:57:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TiaSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 16:07:39   
mojca75
Ojla punce,

Ja mojči še mal spi (pop.) in mam še cajt da pokomentiram.

Aurora - uh že služba, dobra si - dieta pa služba vse na en dan! pridna!user posted image
Cofek - naša gre spat popoldan tam med 15 in 16, odvisno - naša zdrži največ 4h od zadnjega spanca. če pa spi predolgo jo pa zbudim (vsaj ob 17h) ker če ne jo pa do 22h ne dam spat! Matr pa mi k smo mel tak red s spanjem včasih - ah "sve mjenja se"user posted image
Petka - zdej vidim kolk je KC II manjši od III. ne me narobe razumet ampak zdej sem pa še bolj vesela da sem se odločla za III. Se bereva za user posted image

Pikicaa - kolk bi ti prvošla ene 5 ur spanja v kosu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 16:30:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2872
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 16:31:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 17:16:53   
maya2
Pozdravljene!

Meni pa takoooo hitro minevajo dnevi, komaj vas berem, pisati pa nimam časa, se skoz nekaj dogaja.

user posted image user posted image user posted image  vsem ki ste se opogumile za tole ločevalno dijeto!

spanje: ja pri nas Karin tudi menja ritem, zdaj postane zaspana okrog enajstih dopoldan (prej ob 10), popoldan pa okrog 15. čez dan spi vsega skupaj max. 1,5 ureuser posted image  v dveh kosih seveda. če spi toliko že dopoldan potem je popoldan ne spravim več spatuser posted image user posted image  res spi malo čez dan.
ponoči pa kakor kdaj... ampak še vseeno se ne moremo pritoževati , daleč od tegauser posted image

Karin je danes uspelo naredit prvo 'barufo' (kot rečemo pri nas). Je dobila daljinca v roke, zdaj pa prav nič več ne štima. user posted image  se že 2 uri trudi v red spravit vse nastavitve, pa mu nikakor ne ratauser posted image user posted image  Karin pa modro molči in ne prizna krivdeuser posted image  noče povedat kaj je naredila user posted image

V glavnem:  je zaklenila poptv, da ga ne moremo gledatuser posted image , je ven vrgla Akanaluser posted image user posted image  je pomešala komande med sabo (ko hočem dat na glas, se pojavi meniuser posted image user posted image user posted image ), ....

Auroraa:ja, kot prva majčica odhajaš nazaj v službo... SREČNO!user posted image user posted image user posted image  pa čeprav boš bolj zaposlena, se še kaj javi user posted image

LP


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.2.2007 19:11:13   
Mari71
Potem čestitke Mari71, za drugo nosečnost, dobra si, res, tako mala razlika, naša dva sta 23 mescev, pa ju komaj krotim
Hvala, Puncica! Sem že skoraj na polovici user posted image  in zaenkrat je manj težavna od prejšnje, je pa res, da je srček doma še 6 tednov in mi veliko pomaga. Pa še Gašper po novem prespi noč in tako sem prav spočita. Nabiram močli za kasneje:)user posted image   Napor bo v prvem letu kar velik, a se veselimo, da se bosta potem skupaj igrala in da bosta imela dokaj podobne "interese" (npr. oba skupaj v vrtec, ne pa eden v vrtec, drugi pa v šolo inp.).  Pozdravček majčicam in SREČNO tistim, ki greste v službo. Jaz sem si "biti doma" podaljšala do naslednjega majauser posted image user posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!