|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 15:01:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Montignac
30.8.2007 15:07:47   
talika81
kupim lahki sir v hoferju (imajo res dobrega in z zelo malo maščobe+ugodno) in dam noter kosmiče. isto kot jogurt.

al pa jem sam lahki sir.

tukaj nisem mislila sir v kosu, ampak sir v lončku (tako kot lahka skuta). mogoče se nisem prav izrazila.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Montignac
30.8.2007 17:58:40   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Ja, še ena učitlca! No da vidmo, kaj učimo, da se ne bomo sam o hujšanju menle user posted image . Jaz sem od junija letos prof. matematike in sicer brezposelna začetnica! A ima katera kak šiht za mene? user posted image   


No, jaz sem tudi učiteljica. Sicer učim že 5 let, samo diplomo še packam. Moram diplomirat čimprej. Je že skor vse narejeno.
Službo pa kar vsako leto nekako dobim. In to celo v razredu. Zdaj grem že tretje leto v 4. razred. Torej bom profesor razrednega pouka.
Z lubijem sva pa skupaj 2 leti (pa še mal) in se nameravama kmalu preselit k njemu. Pol pa kakega otročka počasi, ker imam že 28 let.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Montignac
30.8.2007 19:59:26   
simonka
Zdravo MONTI BABIKE.

Končno , končno evo spet mene.  Čas dopustov in morja je mimouser posted image user posted image . Letos  smo z mojimi fanti kar dosti namakali ritke v morje.

Kar nekaj montik je novih SUPERuser posted image user posted image . Tudi jaz se predstavim - mamica dveh krasnih sinčkov 4 leta in 6 mesecev, ter žena,od  dve leti mlajšega (od mene) fejst fanta user posted image user posted image . Skratka povprečna SLO družinica. V prvi in drugi nosečnosti sem se zredila preko 40 kg in po prvem porodu prišla spet po dveh letih na svoje kilce. Sedaj je malo težje - več mi je ostalo od poroda in prve mesece nisem zaradi dojenja nič pazila pri hrani ter tako pridobila še nekaj kg zraven. Skratka ..... začela sem z 96 in sem danes na 82 kg. Bravo jazuser posted image user posted image . Se mi zdi, da že kar obvladam Montija vseeno pa mi je v veliko pomoč forumMONTIGNAC, kjer najdeš številne recepte in odgovore v zvezi z Montijem.

Tako moji fantki me že rabijo pa si seveda pišemo in izmenjujemo inf. ter se vspodbujamo.

Bodite pridne in si privoščite kakšne koščekuser posted image , seveda pa ne pozabiti na malouser posted image .

Pozdravček od že malo manj debele vesele montike.

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Montignac
30.8.2007 22:11:34   
mayy
Ne knjige ne rabim sem jo kupila in jo že študiram. Imam pa vprašanje ali lahko jem jogurt LCA 1.5, namesto skute pa sirni namaz seveda lahki.
Kje se da kupit 100% marmelada

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 7:19:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Montignac
31.8.2007 7:49:26   
talika81
dobro jutro punce!

jaz sem kupila tudi ugodno marmelado b.s. v Tušu. sem ugotovila, da imajo celo malo več izbire kot pa pri ta boljšem sosedu. tako da ...

pa ugotovila sem tud, da imajo v tušu cenej pravo polnozrnato moko, pa še marsikaj ...
zadnjič sem mela mal več časa in sem cenam posvetila malo več pozornosti ...

jaz jogurte - navadne - kupujem v Hoferju. so mi ful dobri, zelo kremasti in z zelo malo maščobe.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 7:57:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Montignac
31.8.2007 8:29:09   
talika81
user posted image auroraa, srečno pot na morje user posted image , imejte se lepo user posted image  in uživajte.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Montignac
31.8.2007 9:44:05   
mayy
Kakšne pa jeste skute ali je lahko lahki sirni namaz

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Montignac
31.8.2007 9:46:06   
mayy
Toliko sprašujem ker jutri začnem pa moram kupit, ker prej tega nisem jedla

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Montignac
31.8.2007 10:19:08   
talika81
jemo lahke skute z malo maščobe (najboljše so od LM); lahki siri (enako kot skuta) - jaz jih kupujem v hoferju, majo ful dobre.

namaze pa je najboljš, da si nardiš doma. je še najbolj po montiju. drugače pa lahko vzameš tud lahke namaze, jih imajo povsod v trgovinah (npr. s tuno, z zelišči ...). ampak kot že rečeno, najboljši so domači.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Montignac
31.8.2007 17:37:40   
deeeja
22.8.2007 sem začela z montignacom.danes sem se tehtala.SUPER;3 kilce manj.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Montignac
31.8.2007 21:32:39   
mayy
Jutri pa zares, samo ne vem kako bom brez jutranjega kapučina, tega kupljenega pa velik sladkorja. Bo že bom preživela upam da bo šlo kaj kil dol.

(odgovor članu deeeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Montignac
1.9.2007 10:08:02   
Naty*Taja
Hojla! Evo še moja predstavitev. Imam 29 let, dva otročka, Marcela 2,5 leti in Maruško 1,1 leto. Z lubijem sva skup že deset let, letos pa sva najino vezo tudi uradno potrdila, tak da sem srečno poročena 2 meseca. user posted image  Živiva pri njegovih v hiši, kjer imava že približno 5 let urejeno svoje podstrešno stanovanje. Ko sva začela sem bila na vsega 60 kg (beri 10 let nazaj) pri 175 višine, potem pa sem po operaciji križa in dveh porodih (obakrat 18 kg +) prišla na 90 kg in jih do sedaj z montijem spravla do 77. Pol pa malo spet gor, ko sem diplomo pisala - do junija letos. Sedaj pa spet vtrajna montijka že cel teden brez grehov. user posted image  V ponedeljek začnemo še za aerobiko, tak da pričakujem razveseljujoče rezultate po kakih 14 dneh.
Dost za danes. Pozdrav vsem novim in starim in zdržmo...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Montignac
1.9.2007 10:21:49   
al1*
Pozdravljene!

Redno vas berem, vidim, da ste zelo pridne, veliko je novih user posted image user posted image user posted image user posted image !

Čez počitnice sem pridelala 1 kg, sicer jih imam sedaj 61 na 168 cm. Rada bi prišla na 58, upam, da mi rata. Načeloma se držim 2. stopnje, verjetno pa bom morala biti kakšna dva tedna bolj striktna, če želim doseči zaželjene kg.

Telovadim doma, sama - trebušnjaki in orbitrek, zdaj ko je ok vreme tudi kolo. Lep vikend vsem!


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Montignac
1.9.2007 10:23:39   
simonka
Deeja user posted image user posted image user posted image  super za izgubljene kilce.

Mayy držim pesti, da bo šla brez sladkega jutranjega kapučina. Predlog: brezkofeinska kavica za začetek z natrenom.

Naty- Taya medve pa imava kar nekaj skupnih lastnosti - no vsaj približnouser posted image  - teža, višina, dva otročka, srečno poročena ......

PUNCE POMOČ  sedaj sem štiri dni intezivno vadila na orbitreku (po 40 min) pa ni šla niti dekica dol. To je verjetno zaradi povečanja mišične mase ali ne. Se katera spozna na to? Me je kar malo minilouser posted image user posted image . Kdaj spet začne padati teža?
 
Bodite pridne in kaj dobrega
user posted image  pojejte. Seveda ne user posted image .  Pozdravček


_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Montignac
1.9.2007 10:47:31   
mayy
Ko pričneš telovaditi grejo kile vedno najprej gor, ker so mišice težje od maščobe.Ko pričnejo mišiče topit maščobo grejo kile zopet dol.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Montignac
2.9.2007 6:37:53   
sasa30
Ojla punce!
Kar nekaj časa se nisem oglasila, ker... ma niti sama ne vem, zakaj. Skratka, v tm času nisem počela drugega, kot da sem na veliko grešila user posted image . Danes imamo še družinsko kosilo (ob 35. letnici poroke mojih staršev), jutri pa se zame začenja novo obdobje: ta večji gre v prvi razred, ta mičkana v vrtec, jaz pa se bom strogo držala montija. Pa da se še na hitro predstavim: čez slab mesec bom v kristusovih letih, kot sem napisala imam dva otroka (6 in 1,5), z  user posted image  sva skupaj 11,5 let, poročena pa 6,5 (sva vse naredila na isti dan user posted image ). Sem prof. francoščine in umetnostne zgodovine, nekaj malega učim, nekaj prevajam, sicer pa sem "prestolonaslednica" v družinskem podjetju user posted image .
Glede hrane res nisem bila najbolj pridna, glede teka pa vztrajam (vsaj to!), vpisala se bom pa tudi na jogo in/ali na aerobiko, bom videla, kaj in koliko mi bo čas dopuščal.
Pa še to: za vselej sem opravila z raznimi dietami, ker je Monti res zakon!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Montignac
2.9.2007 21:11:00   
Lucija8
Oj, punce!
Jaz vas zadnji teden samo berem. Nisem bila ravno pridna. Danes sem si za kosilo privoščila krožnik pečenega krompirja, ampak je bil res dober. Po kosilu pa še sladkarije...
No jutri se naprej držim Montignaca. Meni gre noro počasi dol (manj kot 1kg v 4 tednih). Ne vem, morda je moje telo res že preveč navajeno na diete in ko začnem hujšat, telo začne skladiščiti za "hude cajte"). Na začetku sem se tudi zelo potrudila z gibanjem (ker sem drugače bolj lenen sorte, kar se tega tiče), ampak mi je motivacija čist padla.
Imam pa 29 let, sem prof.razrednega pouka, učim že pet let. Otrok še nimam, z mojim sva pa skupaj 5 let.

Vsem mamicam  in učiteljicam lep začetek novega šolskega leta

(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Montignac
3.9.2007 7:48:40   
puncica
Pozdravljene punce
Evo sem končno na starih tirih vmes je bil dopust ampak sem bila dokaj pridna, sicer sem bila na morju lačna ko hudič menstra naredi svoje ampak ko sem se vagala v soboto zjutraj ni bilo niti kilce več. Uh sem si oddahnila, prav obremenjena sem bila s tem, potem pa še poroka v soboto in valda žur do konca, sem se zdivajala bila na plesišču od 21-4, pa pila samo vodo, posledice zjutraj ni bilo nobene. Zdaj pa naprej. Kot sem že tolikokrat napisala nisem na čistem montiju ampak se prilagajam.

Pa sem se odločila da bom delala več vaj za mišice, ker se mi zdi da shujšat itak ne morem več, tako da kak kardio trening še pade ampak manj, tako da danes štartam s pilatesom, ker se mi zdi da narediš s tem največ za mišice, saj mora trebuh bit skoz napet.

Sem pa skoraj 30 letna mamica, dveh malčkov (malčica 3,25 leta in malček 1,3 leta), štajerka, ki se je zavoljo ljubezni preselila na gorenjsko in se tam poročila in ustalila. Delam v finančni službi na enem izmed javnih služb.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Lucija8)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Montignac
3.9.2007 8:40:53   
mayy
No jaz se moram malo pohvalit od sobote do danes je šlo dol pol kilce, sem ful vesela. Od zdaj naprej bo šlo pa verjetno bolj počasi pa nič zato, saj se dobro počutim.Le brez kave ne gre zdaj pijem navadno brez sladkorja drugače me boli glavauser posted image . Sladko sem pa zamenjala z 70% čokolado.
Sem pa mamica 2 sinčkov, starih 11 in 2 leti, sama imam 32. Sem pom. vzgojiteljice trenutno zaposlena pri user posted image , iščem službo,sem pa iz okolice Ljubljane.
Lep dan vsem

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Montignac
3.9.2007 10:12:40   
talika81
jutro, punce!

kako kaj? jaz sem tud ugotovila, da se je nekoliko zmanjšal obseg. po oblačilih opažam. vagala in merila pa se ne bom do sred septembra, ko bom en mesec na montiju.

no, jaz pa sem včeraj malo grešila. bila sem na obisku pri mojih starših, kjer so pekli pico. in sem jo pač morala malo probat - en mali košček sem pojedla, in sicer s tuno in zelenjavo. vem, da ne bi smela, ampak nisem mogla odrečt tega mojim staršem.

no, sem pa zvečer pol jedla samo sadje in zelenjavo.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   [Brisano sporočilo]
3.9.2007 11:52:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Montignac
3.9.2007 12:03:01   
talika81
jaz sem pa pravnica, delam pa v državni upravi.

jaz kolker mi čas dopušča, hodim cca. 1 uro, ker tekat ne morem (zarad nekdaj poškodovanega kolena, saj se poškodba ni vredu pocelila), bom pa zdaj, ko ne bo več tako lepega vremena, začela telovadit tud doma. seveda hoja še ostane.

a mislite, da je to vredu? ker na fintes hodit mi ne znese, prav tako ne aerobika. ..

auroraa, me veseli, da ste se meli fajn. in glede kg tudi user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?