|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
29.8.2007 11:15:59   
Anonimen
Hvala, aurora, samo se moraš logirat, jaz pa tam "nisem doma".

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2026
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 11:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2027
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 11:19:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Montignac
29.8.2007 11:59:43   
talika81
jaz tud delam mezgo na ta način.

jaz sataraša nič ne dajem v skrinjo.

jaz še vroč sataraš dam v kozarce, jih obranem na pokrovčke, naslednji dan pa ko se ohladi zadeva, spravim v klet na hladno. in zdrži celo zimo.

ja, al bina, stran, ki ti jo je posredovala auroraa, je res koristna in uporabna. zveš marsikaj zanimivega.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 12:03:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Montignac
29.8.2007 12:25:25   
talika81
jaz nardim sataraš takole: prepražim čebulo, dodam narezano papriko in vse to pražim, dokler paprika ni mehka. potem dodam sesekljan česen, počakam kakšno minuto - dve, dodam paradižnik, vse to pražim cca. 10 minut, dodam baziliko, origano in malo peteršilja.

jaz za shrambo ne dodajam nobenih jajc. jajčko dodaš potem, ko vzameš kozarec, zagreješ v ponvi in daš jajce zraven.

jaz do sedaj še nisem nikol prekuhavala kozarcev, pa mi je vedno vse ratalo.

tud če delam kompot iz breskev, nikol ne dam kozarce v pečičo, ampak enostavno skuham breskve v loncu in nato kar direkt v kozarce. ko se ohladijo, pa lepo v klet. pa mi vedno zdržijo.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 12:39:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2032
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 13:00:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Montignac
29.8.2007 13:05:35   
Jančika_
Naty-Taja, ne, ne delam vseh tistih vaj - pri enih sploh ne razumem, kaj je treba naredituser posted image . Spodaj na dnu strani piše, da se dela v eni rundi tri vaje; jaz jih delam recimo 2x na teden po 4 različne. Tiste dni, ko tečem ali grem na tae-bo, se mi res ne da še tega delat.

Mayy, jaz sem spravila dol 6 kil v slabih dveh mesecih. Tako da se da.

Danes bom imela za kosilo kar jajca (+solato itd), ker se mi res ne da še enkrat kuhat (za fante sem naredila rižoto, ki je jaz sploh ne maram). Za zajtrk je bil pz kruh in marmelada bs (da uporabim terminologijo od Naty-Tajeuser posted image ). Zvečer po tae-boju pa verjetno jogurt in sir. Malice ponavadi nimam, ker enostavno nisem lačna - očitno se pri glavnih obrokih res pošteno najem.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Montignac
29.8.2007 13:10:12   
talika81
auroraa, hvala za nove ideje.

vsekakor vedno pride prav kakna ideja.

pa ni za kaj za nasvet.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Montignac
29.8.2007 14:54:22   
Naty*Taja
Madona ste naklofale! user posted image
O Al binca, a ti si se nam tudi pridružla, lepo.
Pa če tako različno jesta, pa naredi zelenjavno juhco v kateri skuhaš zase piščančjo bedro, zraven pa za dragega spečeš neki svinjskega.
Jaz imam pa rada svinjino, govedno in puretino, mi je pa zelo žal, ker ne morem rib. Enostavno ne prenesem vonja in okusa po morskem.
Jaz sem imela pa zdejle tako dobro kosilo - pečene kotlete, bučkine polpete in solato iz pečene paprike. Njami.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Montignac
29.8.2007 15:42:44   
rainbow
Ojla!

Saj skoraj ne upam več sem pogledat, preveč slabe vestiuser posted image ; ampak lepši časi že čakajo iznad mavrice in septembra upam da bo spet malo več zagona, delovnega, pa glede prehranjevanja tudi. Oziroma glede nejedenja sladkarijuser posted image

Ve pa ste pridneuser posted image user posted image user posted image , kar tako naprejuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Montignac
29.8.2007 15:45:31   
talika81
Se strinjam s tabo, Naty-Taja,

jaz tud za dragega in ostale pripravim kaj drugega, če ne jejo tisto, kar si jaz pripravim.
pa je volk sit in koza cela.
user posted image



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 18:49:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Montignac
29.8.2007 21:55:12   
dulcinea
Ojla pupe. Vidim, da ste pridne. Berem vsak dan, če le najdem kak čas. Jaz bom te dni shujšala ne da bi pazila na hrano, ko imam toliko dela. Začetek šolskega leta je ful naporen. Pa še nova šola, pa novi učbeniki, pa sodelavka, ki bo prvo leto poučevala...

Drugače pa malo grešim, malo se držim. Danes sem jedla zjutraj muslije z mlekom, za kosilo filane paprike user posted image , zdajle pa sem en košček temne čokoladke. Njami. Lačna pa sploh nisem.

Lepo tipkajte še naprej.

Al bina, čestitke za tek. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Montignac
29.8.2007 22:04:10   
Anonimen
Al bina, čestitke za tek.


Uf, hvala, mi je kar malo nerodno user posted image  Ampak, to so drugače taki podvigi, da je prav, da o njih ve, a ne? user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Montignac
29.8.2007 22:46:08   
Majchi
Oj punce!
Sploh nisem vedla, da tale tema obstajauser posted image . V glavnem, tukaj še ena, ki se matra. Zaenkrat je minil šele en teden, ampak mi kar gre. Zaenkrat brez grehovuser posted image .
V treh mesecih po porodu mi je ob polnem dojenju šlo dol 5 kg. V zadnjih treh tednih sem pa 2 kg kar nazaj gor dobila in sem se odločila takoj ustavit zadevo. No, v enem tednu sta ta 2 kg šla nazaj doluser posted image . Sedaj jih imam pa še 6 do prednosečniške teže, potem bi pa še ene 4 rada sklatla. Sem optimist, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Montignac
29.8.2007 22:48:54   
Lucija8
Aurora, hvala za nov naslov. Sem se že logirala.
Jaz obupujem, ampaka tole branje mi daje novo voljo.
Opažam, da vas je veliko "kolegic - učiteljic" - tudi jaz sem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Montignac
30.8.2007 7:38:39   
Naty*Taja
Ja, še ena učitlca! No da vidmo, kaj učimo, da se ne bomo sam o hujšanju menle user posted image . Jaz sem od junija letos prof. matematike in sicer brezposelna začetnica! A ima katera kak šiht za mene? user posted image  
Drugače pa sem zdejle na kavici z mlekom pz kruh in marmelada bs.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lucija8)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Montignac
30.8.2007 8:51:50   
talika81
dobro jutro punce!

že veselo delate al nič?

naty-taja, jaz bi ti z veseljem priskrbela službo, sam žal ne vem za nobeno. user posted image

saj se bo našlo, brez skrbi.

sicer pa vsem želim lep dan.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Montignac
30.8.2007 13:24:10   
mayy
talika81 hvala za recepte

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Montignac
30.8.2007 13:36:44   
talika81
ni za kaj.

če rabiš še knjigo, povej.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 14:20:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2048
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 14:25:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Montignac
30.8.2007 14:49:45   
talika81
pozdravljena auroraa

sem mislila, da spiš danes, ko je tako vreme.

naj najprej napišem jedilnik:

jabolko
Z: lahki sir+kosmiči
M: solata (paradižnik, paprika, čebula, bučke, mozarela) + sardele
K: bučni polpeti + solata
V: še ne vem, ker greva na obisk

voda, zeleni čaj, zaenkrat pa še nobene kave user posted image

se strinjam, da bi se malce spoznale

No, jaz bom stara oktobra 26 let, s fantom bova skupaj 2,5 leti, sem zaposlena v državni firmi, doma na Štajerskem, načrtujeva nakup hiške za skupen domek, še prej pa otročka ...



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?