|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 11:00:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2001
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 11:42:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Montignac
28.8.2007 13:32:04   
talika81
auroraa, čestitam.  user posted image

sem vedela, da ti bo uspelo. že vnaprej ti želim lepo vreme in čim bplj uživaj na user posted image .

monti? še kar gre. malo sem sicer napihnjena, ker mam tetko user posted image  na obisku, drugače pa o.k.

jaz sem mela za malco solato z zelenjavo in morskimi sadeži, za kosilo pa bo al filana paprika (brez riža) al pa kotlet in solata. bomo videli, kaj bo ostalo za mene. če ne bo nič več, pa si bom spekla bučkine polpete.

za večerjo pa verjetno kak jogurt in sadje.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 13:44:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Montignac
28.8.2007 14:08:02   
talika81
auroraa, te čist razumem.

jaz sem tud bla včera pravi user posted image , je rekl moj, da sem nevzdržna.

kaj češ, to je pač mati narave in nič ne moremo proti temu.

saj bo kmalu mimo. user posted image  upam.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 14:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Montignac
28.8.2007 14:23:13   
Jančika_
Evo link do super trebušnih. Na prvi pogled so izi, ampak če jih delaš pravilno, so težke kot sam satan. In delujejo; jaz sem imela probleme z navadnimi trebušnimi, ker sem imela pretirano  raztegnjeno prečno trebušno mišico in sem kljub kvadratkom zgledala noseča, tako mi je trebuh ven viseluser posted image . No, tole je zadevo spravilo v dokaj normalno stanje.

http://ourworld.compuserve.com/homepages/meriam/asciiexers_.htm

Ker se tiče hrane, mi je tale grešni vikend v kombinaciji z menstruacijo pustil kilo in pol posledic, večinoma vode (vidim po zatečenosti rok in nog). Zdaj pa pridno naprej; danes recimo - zajtrk: sok iz citrusov, potem kava, jajčka s sirom, paradižnik, paprika. Kosilo popečen tofu, domača paradižnikova omaka, zelena solata s paradižnikom in redkvico. Zvečer bo pa verjetno tuna z zelenjavo ali pa jogurt in sir, odvisno od lakote.

Še en nasvet tistim, ki jim ne gre teža nikamor dol: poskusite prve dni čim bolj opustiti OH. Za zajtrk recimo polnozrnati kruh, potem pa za kosilo in večerjo samo beljakovine in veliko zelenjave. Pri meni to deluje.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Montignac
28.8.2007 18:51:24   
talika81
auroraa, a misliš glede naju in user posted image ?
ja, v bistvu se bova zečala trudit septembra.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 21:48:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Montignac
28.8.2007 22:56:32   
dulcinea
Pa kaj imate vse  user posted image   te dni? Jst jo pa čakam že dolgo časa. Saj ponavadi pride ku pride, ma zmeraj tam nekje med 30 in 40 dnevi. Zdaj je pa že kar precej. Nazadnje je bla 9.7. Pa sem šla celo test delat prejšnji teden... Negativen. Je verjetno nastala še ena cistica (PCO) user posted image

Danes sem bila an magnetni resonanci za koleno. Nič strašnega. Edino mal me je motilo k morš bit čist pri miru. Upam, da bodo rezultati dobri. Sem pa za kosilo pol zelenjavne pice. user posted image . Drugače pa ta teden poskušam po montiju. Se je že začela služba in nimam časa mislit na hrano, ko sem tam.

Zdaj grem spat, ker sem utrujena. Z mojim sva namreč eno Kanadčanko po celi Obali prepeljala  in prehodila (švicala kot konj).

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Montignac
29.8.2007 7:39:23   
talika81
auroraa, hvala za želje.

jaz tud upam, da se bo čimprej prijelo.

dulcinea, ja očitno imamo vse user posted image  te dni. je pa tud vreme mal krivo, da smo tečne.

imejte se lepo na ta deževen dan

aja še moj jedilnik za danes:

voda z grenivko
Z: jogurt s kosmiči
M: solata (ješprenj, čebula, paradižnik, gobe)
M: košček 70 % čokolade
K: solata, kos pečene krače + zelenjavna priloga
V: lahka skuta ali lahki sir (bomo še videli, kaj mi bo bolj teknilo)

lp,

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Montignac
29.8.2007 8:00:40   
Naty*Taja
Hojla punce. Talika, a vi bote to prvega imeli?
Dulči držim pesti, da je vse ok stabo!
Jaz sem pa že pozajtrkovala grozdje, kavico z mlekom in pz kruh z marmelado bs.
Za kosilo bodo kotleti in pečena paprika - sem že včeraj naredila, da je  moj dragi vzel s sabo v službo. Tudi on se je namreč lotil Montija! user posted image  
Sicer ni tak dosleden, ker je že dolgo, kar je bral knjigo, pa itak se kr na mene naslanja- je kr tisto kot jaz. Potem pa včasih zvečer jaz sam sir, al pa baso, on si pa še malo pz kruha zraven vzame. Pa jaz pravim, glavno, da vsaj približno zdravo je, pa bo po moje tudi šlo dol. On pravi, da ima že dve kili manj. Verjetno res, ker je dal stran sladko, kokakolo in podobne strupe. Je prej kr veliko tega konzumiral. Npr. jaz en deci refoška, on pa dvadeci bambusa! user posted image  
No v glavnem moram vam povedat, da že komi čakam ponedeljek, ko se začne pri nas zopet aerobika v živo. Sej imam on fajni cd od Punčice, sam če je pa doma tak težko najt pravi čas za tole delat - da otroci spijo, pa da spodaj nobenga ni doma, ker drugače preveč ropota....Sta pa tašča in tast na smenah v službi in je en sigurno doma, pa svak je skoz doma in se uči za izpite.... No ja, bom res rajši tja šla pa mir. BOm šla vsaj malo od doma. user posted image
Jančika, sem gledla tele tvoje vaje - a ti si dejansko vse tole delala? Potem pa res moraš imet bušija kot radiator! Jaz tegale pol  ne morem delat zaradi križa, tak, da bom kr pri onih vajah za križ ostala, čeprav so ful fajne tele....
No dost mojga nakladanja - še ve kej povejte, sej ni treba sam od hujšanja.user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Montignac
29.8.2007 8:46:43   
talika81
Naty-Teja

ja, bomo začel delat na prvem user posted image . Prej nisma še tak intenzivno razmišljala o tem, ko pa sem dobila službo za nedoločen čas (moj user posted image  jo je imelže prej), pa sva se dogovorila, da začneva jeseni pospešeno user posted image z namenom imeti user posted image .

tak da je, prvi bo to zame.

zakaj pa sprašuješ?

lp,

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Montignac
29.8.2007 8:58:56   
Naty*Taja
Kr tak, iz firbca. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Montignac
29.8.2007 9:05:08   
Anonimen
Ah, jaz se zdaj spet počasi spravljam nekaj kao zdravo jesti. Pa mlo telovadit oz. hitra hoja plus tek, plus trebušnjaki.

Ampak resnično velikokrat ne vem, kaj bi si skuhala, tako da potem največkrat ostanem na testeninah, kar pa ni ravno najbolje. Ker, kaj pa vem no, moj piščanca pa purana ne obožuje najbolj, svinjina meni ne paše najbolj, potem pa kuhaj user posted image  

No, kaj boste pa danes jedle?
Jaz sem že eno tuno pa kisle kumare, sem bila lačna kot pes. za naprej pa ne vem, itak.

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Montignac
29.8.2007 9:05:22   
talika81
prvega, ja.

moj se že ful veseli. bi ga že kar zdaj mel. pa sem rekla, da tko hitro pa ne gre.

a ti maš že kaj otrok?

sem opazila, da si iz celja.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Montignac
29.8.2007 9:11:59   
mayy
Mene pa zanima če ta dieta deluje, ker moram dol spravit 7 kg. Pa vprašala bi še če so v knjigi Jem torej hujšam tudi recepti? Uspešno hujšanje vam želim


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Montignac
29.8.2007 9:13:13   
Anonimen
Mene pa zanima če ta dieta deluje, ker moram dol spravit 7 kg.


Mah, ni to dieta, to je način zdravega prehraanjevanja. KO ti preide v kri, začneš hujšat user posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Montignac
29.8.2007 9:31:41   
talika81
recepti so izdani v posebni njegovi knjigi. če bi  jih želela, mi pošlji ZS.

al bina, moj jedilnik je napisan malo višje.

lahko ješ solato (testeninsko, samo zelenjava, kakšno žito+zelenjava, ...). možnosti je nešteto. user posted image   malo tudi pobrskaj nazaj po tej temi in boš videla jedilnike.

ja, ko ti pride v kri, se spremeni teža (traja cca. 14 dni, da do že vidni rezultati) - jaz pri sebi gledam, da sedaj po 14 dneh na Montiju že vidim razliko.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Montignac
29.8.2007 10:18:20   
mayy
Vidim da je to prava " dieta " zame, saj sem že hujšala z 90 dnevno pa vse nazaj dobila še mal več ko sem nehala. Sem se odločila da se vam pridružim, zato je najbolje da kar knjigo kupim in začnem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 10:30:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2021
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 10:33:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Montignac
29.8.2007 10:47:04   
talika81
ja, sataraš je res super.

jaz sem si letos naredila velike tega. user posted image  bomo jedli pozimi .... user posted image

če bi rada imela katera knjigo v elektronski verziji in tudi recepte, mi naj pošlje ZS, pa jo bo dobila.

sicer je knjiga ta starejša, ampak je vseeno vredu.





_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Montignac
29.8.2007 10:51:35   
Anonimen
albina - naredi si sataraš, tak fajn gost pa skledo solate zraven. to fuuul nasiti.

jaz bom dons po dveh dneh ričeta ( ga mam rada, tamala tut, M pa kar z očmi zavija, če je naslednji dan isto za kosilo) nardila zelenjavno omako (paradajz, paprika, bučke) s pz testeninami in paradižnik z mocarelo.


Sataraš sem včeraj, samo brez jajc, s špageti. Mah ja, bom že kaj našla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2024
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 11:13:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?