|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.9.2007 7:15:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Montignac
5.9.2007 8:08:01   
talika81
jutro!

ja, res. očitno je res že konec poletja. žal ....

pri nas pa ne vem, kaj bo ...bo ziher stročnat fižol, kaj pa zraven pa še ne vem.
jaz sem zadnjič delala filane paprike, sam sem za sebe nardila brez riža in jih potem dala posebej.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Montignac
5.9.2007 11:41:26   
sonjah
Ojla!

Jaz pa danes za moje lupčke delam češpljeve cmokeuser posted image  Pa jih ne bom jedla! Zase imam še stročji fižol v solati, pa verjetno bo kak piščančji file na žaru zraven padel.Mmmmm,tud bo fino.

Paprike sm pa jaz zadnjič samo z rižem-neprečiščenim zase nardila,pa so ble čist OK.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Montignac
5.9.2007 13:29:39   
Naty*Taja
Hoj, Aurora to boš uživala! JE pa tam dost izbire. Sama sem bila tam na rehabilitaciji po operaciji križa in ... ko bi jaz takrat vedla za MOntija, se verjetno nebi tolk zredila. Sem pa vsak dan v solati koruzo jedla, pa ful dobre sladice imajo....user posted image
No pa zdej dol spravljam 4 leta po....user posted image
Sem pa ravno pri sataražu - sem ga skuhala po vaših receptih tule gor za v kozarce - bomo vidli, če mi je ratalo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   [Brisano sporočilo]
6.9.2007 9:48:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Montignac
6.9.2007 12:57:27   
puncica
Kaj jeste zdaj v službi, ko je tak svinsk mrzl, jst sem cel dopoldne gruntala kaj naj jem, ko me tak v roke pa noge zebe, pa sem na konc končala z paradižnikom, papriko, mozzarelo in tuno. Zanimiv da me ne zebe več user posted image user posted image A ve kaj toplega jeste in KAJ? Sprašujem tiste ki so v službi.

A ja pa še to a veste da je un čokoladn mlek od lumpija (mercator) iz mleka s 0,5% maščobe user posted image user posted image No pa tole še pijem, pa kupla sem si eno čoklado s 85 % kakavovih delcev, to pa zato, ker ima sladkor šele na 4 mestu, tako da predvidevam da je noter kej manj sladkorjauser posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 6.9.2007 13:02:14 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   [Brisano sporočilo]
6.9.2007 13:38:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Montignac
6.9.2007 14:11:55   
talika81
jaz tud ponavadi ne jem toplega v službi. no, mogoče bom pozimi šla v menzo pojest kakšno juhico.

ponavadi jem solato (testeninsko, z ješprenom, ajdovo kašo al pa sama zelenjava s tuno/sardelami).



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Montignac
6.9.2007 15:21:18   
puncica
auroraa ima 10,5 OH, 3,2 B in 0,7 maščobe, nič ni o sladkorju napisan, je pa pod čokoladni pripravek napisano (čokolada v prahu, kakav v prahu, pa nič o sladkorju.

Hudiča sem uno ta grenko čokolado probala, pa je res tu mač grenka user posted image a za silo bo žeuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   [Brisano sporočilo]
6.9.2007 20:19:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Montignac
7.9.2007 6:12:11   
sonjah
Pol morm pa tud jaz v Hofer po tatemno. Saj ne, da bi bila kaka ljubiteljica sladkega, samo, ko me zagrabiuser posted image , bi pa celo pojedla. Včer sem si skuhala marmelado BS(sicer marmelade ne maram preveč,ampak se bom potrudla, ker sicer ne vem, kaj bi jedla za zajtrk, da bi blo bolj pestro). Otroci so se pačli, da je kisla (je mamina "tasladka"miljonkrat boljšauser posted image ),razen tamale, ki pač poje vse,samo da je kej za "am am"-še samo limono (čist po mamiciuser posted image ).

Vaga mi je pokazala -1kg in sm bla ful vesela. Dons gremo na en RD, kjer bo za jest OHOHOJ in upam, da mi bo uspelo se zadržat oz. izbrat kaj ustreznega zase

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Montignac
7.9.2007 7:20:20   
Naty*Taja
Hojla! Jaz sem pa danes probala tale sirček z 0,6 maščob iz Lidla - je ful vredu v kombinaciji z marmelado bs. Pa tale polnozrnat toast iz Lidla je tudi kul. Pa dost cenejši, kot on pz kruh iz Špara. BOmo mogli kr malo na cene gledat - je včeraj en (ka ti jaz vem kateri) po tv reku, da kaj pa mislimo, da bo vedno kvalitetnejša hrana vedno bolj poceni, al kaj? user posted image  Je pa tale Monti life varianta res po moje najdražja.
Jaz imam tudi ful rada 70 % čokolado, še posebej od gorenjke, kar je pa več kakava mi pa sploh ne gre dol!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Montignac
7.9.2007 8:13:41   
talika81
jutro! user posted image

ja, mogoče je res malo dražja varijanta monti, ampak je vsekakor bolj zdrava kot pa npr. ločevačna dieta.

glede podražitev - je res hudo, da so za tolk podražli vse skup, pa še nekaj podražitev se nam obeta.
kaj čmo, bomo pa še več pekli kruh in podobne zadeve doma, in tisti, ki imamo možnost, bomo doma imeli še več zelenjave.
aja, pa na cene se bo tud vedno bolj splačalo gledat - jaz že skoz, odkar je Hofer in lidl v našem kraju, hodim tja kupovat mlečne izdelke - sploh navadne jogurte, lahke sire, skute, sire z manj maščobe ...
pa še kaj drugega dobiš včasih poceni - npr. posodice za shranjevat, kakšno pametno oblačilo, rožico ....



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   [Brisano sporočilo]
7.9.2007 8:23:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Montignac
7.9.2007 9:07:12   
talika81
ja, meni se tko hitro teden obrne, da včasih sploh ne vem, kateri dan je. to pa zato, ker grem zgodaj iz službe in se vračam pozno popldne.

zdaj bo pa še slabš, ko pride jesen in zima. bo še hitrj teden in mesec okol.

ja, če maš doma vrt, lahko pridelaš marsikaj in tako prišparaš kakšen euro. Jaz osebno tudi rada vrtnarim in imam vsemogoče stvari na vrtu, pa še nimam svojega ...
kaj šele takrat, ko bom mela svoj vrt?

ampak hvalabogu, da je še tak. in da izkoristimo doborte narave, dokler še lahko.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Montignac
9.9.2007 14:06:43   
Naty*Taja
Ja, pa kje ste vse? Kr mrknete za vikend! A tolk grešite, al vas ni doma?!?!?!
Jaz sem včeraj pregrešila z enim kanelonom... danes pa sem spet pridna. Jutri pa aerobika. Sem pa v četrtek spustila aerobiko, ker me je zdravje zj... Še danes sem nahodna... Jutri bom pa sigurno že sposobna. Je pa zanimivo, da sem samo jaz in ni noben prevzel pri nas doma!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   [Brisano sporočilo]
9.9.2007 15:40:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Montignac
9.9.2007 21:39:40   
Lucija8
Jaz sem mrknla, ker grešim user posted image  user posted image . Imam ful slabo vest, ampak zdej mi je tko težko. Upam, da jutri spet začem biti pridna. Prej sem se držala en mesec (še na morju sem zdržala) pa sem izgubila samo 1kg pa še ta ne cel in me je vse minilo...
Kar razmišljam, da bi se raje ločevalne lotila, ampak vem, da to ni pametno. Ne vem, ali je moje telo res že tako navajeno hujšanja?
Upam, da bom jutri res uresničila, moje načrte - saj vem vse je v moji glaviuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   [Brisano sporočilo]
10.9.2007 7:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lucija8)
  Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Montignac
10.9.2007 8:06:19   
talika81
jutro!

najprej ena  user posted image  za vse.

jaz sploh nisem imela ne časa ne volje ta vikend za računalnik. cel vikend sem namreč bila na trgatvah, tako da sploh ne vem, da sem bila kaj doma.

jaz sem malo grešila samo v soboto, ko sem jedla francosko solato. drugač pa sploh nisem mogla ne vem koliko jest ta vikend, kolikor pa sem, pa sem jedla po montiju.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   [Brisano sporočilo]
10.9.2007 10:43:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Montignac
12.9.2007 8:11:11   
al1*
Pozdravljene!

Kje ste vse?

Jaz se tudi že nekaj časa nisem oglasila - začetek šole in to. Je pa imela ta gužva tudi en velik +. Zlahka sem izgubila tisti dve kili, ki sem jih čez počitnice pridelala, tako bom sedaj počasi spet prešla na 2. stopnjo.

Še moj današnji jedilnik:
Z: sok grenivke, kruh s skuto, kava
K: musaka iz jajčevcev in mletega mesa, zelena solata
M: tazelena frutabela
V: malo se spogledujem z idejo o montijevi čokoladni torti, če mi je pa ne bo ratalo spečt, pol pa verjetno omleta z zelenjavo.


_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Montignac
13.9.2007 10:27:00   
qwasy
Pozdravljene,
imam eno kulinarično vprašanje. Moj dragi se je lotil montignaca, zato imam sem in tja kakšno težavico pri kuhanju. Zraven rib sem vedno delala blitvo s krompirjem, zdaj pa krompir odpade. A imate lepo prosim kakšno idejo, kaj naj zdaj z blitvo? (ima kar 25 kil odveč, zato se zelo strogo drži, saj drugače ne bi komplicirala)
V zameno vam dam eno idejo za malico v službi: čičerika je super stvar. Skuham jo, odcedim, ohladim in mu jo stresem v vrečko, pol jo pa v službi gricka. Men je tut zlo dobra, pa nasitna, GI je pa 30.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Montignac
13.9.2007 10:56:05   
qwasy
še to: al1, a boš sporočila, kako je uspela montijeva čokoladna torta ?!

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   [Brisano sporočilo]
13.9.2007 11:11:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu qwasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?