|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 11:55:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Montignac
24.8.2007 12:04:43   
talika81
ja, točno tako.

tam je vse dejavno, dobiš tolko nasvetov, da je kaj.

saj ne, da jih tukaj ne, ampak tukaj ni tako ažurno.

a si tam pod istim imenom prijavljena?

lp,

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 12:08:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1978
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 12:11:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1979
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 12:12:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Montignac
24.8.2007 13:41:08   
talika81
ja, moram rečt, da ja.
čeprav sem na montiju en teden, se že kažejo neki rezultati.


prvo kot prvo sploh mi ne dišijo vmesni prigrizki med obroki, sladkarij se mi ne lušta - velik napredek.

ugotovila sem tudi, da mi ta način prehranjevanja paše.

tak da upam, da bo. mislim, da sem na dobri poti. edino, kar moram, je to, da se moram začet še malo bolj rekreirat. saj hodim peš in te stvari, sam mal bolj intenzivno. ko bo bolj mraz pa telovadba v sobi, ker za obiske v fitnesu ali obiski aerobike ne pridejo v poštev, ker mi zmanjka časa.

kako dolgo si pa že ti na montiju? kdaj so ti zaćele it kile dol?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 14:16:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Montignac
24.8.2007 14:19:21   
Naty*Taja
Joj, Punčica ob tvojem tarnanju nad trebuhom sem se spomnila na eno teto od mojga, ki je že prek 50 in čist lepo postavna zase, pa jo tak ta trebuh matra. Na žalost pa jaz mislim, da po dveh otrocih pri marsikateri ne gre nazaj.
Mogoče pa sta ti maladva pustila večni spominček? user posted image  Razen seveda, da ti ga operativno popravijo.
No jaz sem zdejle pri bučkinih polpetkih, hrenavki in paradajzu!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Montignac
24.8.2007 14:25:08   
talika81
aurora, saj jaz sem tud dolgo v službi. pridem domov, razen v petek okrog 17. ure.

jaz imam v službi dva obroka - zajtr in malico. potem pa ko pridem domov, kosilo in lahka večerja.

za malico v službi imam ponavadi solato (kar velika skleda), ponavadi zraven kaka tuna ali sardelce v lastnem sok, al pa sam dve al tri rezine lahke šunke. nekak lažje zdržim do kosila doma.
tak da probaj s kako solatko.

ja, vem kako je to, če moraš kuhat, ko prideš domov. jaz ponavadi določene stvari pripravim zvečer prej, pol pa mooj do konca nardi. med vikendom pa sem sama za kuhanje. čeprav sedaj za sebe sama kuham, da ne bi slučajno kdo kaj jamral pri mojmu doma.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Montignac
24.8.2007 14:26:29   
talika81
naty-taja dober tek želim. naj ti čim bolj tekne

me spominjaš na moje skrajšano ime, po katerem me kličejo doma, sploh drugi del imena.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Montignac
24.8.2007 14:31:12   
puncica
Ma ja tale trebuh noče in noče bit tak kot bi rada, mah pa sej mal boljše je kot je bilo. Sem pa ravno zjutraj probavala kopalke in ekola zgornji del mi je ultra prevelik user posted image user posted image , mi joške kr plavajo noter, tako da ja sem shujšala user posted image user posted image user posted image sam kam v joške. Uh ne zastopim kako lahko ene ženske tako shujšajo in so suhice na kvadrat joške pa do koroške ala od mojga sestrična pa Natalija Verboten, pa od mojga brata punca. Uh so srečnice user posted image .
Sem pa jst tud jedla prejle bučkine polpete pa jajček s porom in hrenovkami, pa solata iz paradižnika.

Sem nekje brala da je paradižnik sadje in da ga ne morem kombinirat kot solato ampak jest samostojno tako kot sadjeuser posted image , pa mi je tole mal mim, no men ne rata sam zelene solate jest sploh zdaj ko je sezona paradajza.

Glede marikinega foruma pa sem jst enkrat nekaj gor vprašala pa napisala pa ni bilo nobenga odgovora, ja no, mogoče me pa ne marajo, ker sem presuha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

auroraa če si v službi lačna zakaj si pa kakšne solate ne pripraviš doma (testeninske, mogoče tuna, sir,...) al pa poješ 2 jogurta namesto 1, no jaz sem jedla tud p.z. toust ali kruhek gor skuta in narezan paradižnik ali pa kumare. Največkrat pa sem jedla in žulila solato. Sej lačna ne moreš bit hudiča nooooo. Vem da sem tud fuuuul sadja pojedla kot malco.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Montignac
24.8.2007 14:40:10   
talika81
punčiča, se strinjam s tabo glede hrane v službi.

aurora, ne bit lačna - to ni vredu.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 14:52:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Montignac
24.8.2007 17:13:31   
puncica
Mah kaj se sekiraš sej pa pol okn odpreš pa se zlufta a razni sendviči s ne vem kakšnimi salamami pa ne smrdijo po pisarnah, men to še bol smrdi, tuna pa itak ne smrdi, sploh pa ne testeninska solata. Sicer pa sama najbolje veš. Sem pa sama pojedla fuuuul sadja od avgusta lani in sem shujšala 6 kilc, tako da izgovor da je noter pa cuker pa to, sej imaš v študentski hrani tud rozine, ki po monitju spadajo v ne vem kako visok GI, razen če sam oreščke ješ. Pa v čokoladi temni je tud cuker, pa v marmeladi imaš tud sadje pa posledično fruktozo, po moje ni panike če poješ zjutraj tud kak sadež več, pa ne zdej banan ampak kakšne jabolke, hruške, breskve. Kolk pa sploh poješ sadja?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Montignac
24.8.2007 21:29:44   
Lucija8
Na katerem forumu še dobite informacije o Montignacu?
Jaz malo obupujem. Držim se 3 tedne - ni nobenega uspeha. Sicer počutim se bolje, ampak tehtnica se ne premakne (mogoče tudi ker imam ravno M).
Ali ima kdo od vas kakšen podobne izkušnje?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   [Brisano sporočilo]
26.8.2007 19:42:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lucija8)
  Neposredna povezava do sporočila: 1991
   [Brisano sporočilo]
26.8.2007 19:45:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lucija8)
  Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Montignac
26.8.2007 22:07:57   
Naty*Taja
Lucija kr drži se! Če se bolje počutiš... še kak teden pa boš presenečena..
Punčica imam pa rešitev za tvoj trebuh! Sva se z Jančiko zadnjič menle in ona je tale trebušček ful lepo oblikovala s pravilnimi vajami - delaš trebušnjake, sam moraš ležat na hrbtu s pokrčenimi nogami, napet PREČNO trebušno mišico in delat trebušnjake! Če pravilno mišico napneš, ne gre več, kot dvignit ramenski obroč. Take vaje jaz delam za hrbtenico. Pa če poznaš Pilates - tam je osnova napenjanje tele mišice.
Poskusi, po moje, da ne moreš kiksnt!
Jaz sem pa grešila čez vikend, tak da ....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   [Brisano sporočilo]
27.8.2007 8:53:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Montignac
27.8.2007 9:20:18   
talika81
jutro!

ja, danes še lahko uživamo v sončku in lepem vremenu, ker bodo nalsednji dnevi baje malo hčadnejši in bolj deževni.

auroaa, čestitam za izgubljene kg. upam, da bom lahko tudi jaz kmalu lahko poročala o tem.

naj vamn čimprej mine ponedeljek.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Montignac
27.8.2007 21:12:09   
Naty*Taja
Talika, a si ti tudi Natalija originalno?
Jaz sem si pa zdejle privoščila kos sira....
zdej grem pa spat.
Aja - trebušnjaki pa ne vem v kaki količini. Po moje več ko jih lahko boljši bodo rezultati. Sam ne pretiravat. Je pa res razlika med trebušnjaki, ki smo jih včasih delali (tak da se dviguješ do kolen) in nimajo ravno nekega strašnega učinka, in pa tistimi trebušnjaki s prečno trebušno mišico. Ravno ta je nam mamicam uplahnila med nosečnostjo. Oz. jaz je očitno sploh nisem imela razvite že prej, ko sem si tak križ zj... user posted image
Drugače pa pogrešam aerobiko v živo.. komaj čakam, da se začne tule pri nas, ker tja v kak top fit mi pa ni za hodit, je predrago in predaleč. user posted image
Lep pozdravček vsem vztrajnim...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 7:19:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Montignac
28.8.2007 7:32:48   
talika81
jutro vsem!

naty-taya*, ja jaz sem tud v "originalu" Natalija, ampak me vse kličejo kar Taja. Je krajše. Tak da sem se že navadla.

auroraa, mislim, da je za vikend napovedano malo lepše vreme kot cel teden. midva tud nisva še bla nič na morju, ker greva oktobra na dopust.

držim pesti, da bosta našla kje prosto in se odpravila malo na  user posted image .

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 7:41:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Montignac
28.8.2007 9:34:11   
talika81
sej bo. obupat ne smeš

kam pa nameravaš - na slovensko obalo ali hrvaško?

če nameravaš na slovensko, ti pošiljam stran: www.portoroz.si, na kateri imaš zbrane vse hotele in apartmaje. poišči pod namestitve. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?