|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
2.2.2007 6:38:54   
Naty*Taja
Helou Rožca, tudi moj ITM je 27,1 (je pa že malo padu po enem mesecu, kak čas beži) Sem pa zadnje čase tudi grešila 100 na uro,  tak da zdej pa res.
Kile so pa na istem.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Montignac
2.2.2007 11:29:41   
Rožica I
Naty- Taja -si bomo vzele vzgled po tehle naših preklicah tu gor, pa bodo naši ITM-ji tudi kmalu simpatični, ne ?!user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Montignac
2.2.2007 13:28:58   
Naty*Taja
Ja Rožca, velja! Sem ravno pridna pri kosilu - kotlet v zelenjavi in solatka! In danes me nič ne lama,da bi kej grešila!
Me pa zanima, če katera ve, če lahko čičeriko jem?
Včeraj zvečer sem pa en pir, in to Laško! Men je pa boljš, kot union. No ja unija pijem, če ne smem alkota, ker lahkega laškega ponavadi nimajo user posted image .
Kaj češ, sem pač štajerka!
No grem zdej jest naprej, da ne bo hladno.....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Montignac
2.2.2007 13:33:33   
Naty*Taja
Aja, še to. Sem bila včeraj na aerobiki in so me babe spraševale, če hujšam,. da imam manjšo rit in bedra! user posted image user posted image  Sem rekla ne, ne, sam "žrem" (ja res veliko pojem, tak kot pravi, da moraš)  po montiju . Sem bila čist  happy. Mogoče je pa zato, danes lažje zdržat.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Montignac
2.2.2007 13:52:27   
al1*
Pozdravljene!
Jaz se že menda en teden nisem stehtala, ampak upam, da je šlo vsaj malo dol.


Naty - čičerika ima GI 30, torej je ok. Kako pa si pripraviš čičeriko?

Moj jedilnik:
z: kruh + jogurt
k: juha iz zelenjave in mešanice stročnic: leča, soja, fižol
v: še ne vem


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Montignac
2.2.2007 16:25:11   
dulcinea
Moj jedilnik danes
Zajtrk: dve pomaranči, kava
Malica: Jabolko in en jogurtov napitek
Kosilo: Dve pomaranči
Malica (glihkar): Dve mandarini
Večerja: (slonček - mi ne delajo dodatni smeški) user posted image

Lep pozdrav, Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Montignac
2.2.2007 20:37:27   
2mama
Vsaka čast, dulči. Meni ne bi zneslo. Me mulca tolk uničujeta, da nucam energijo. Saj tebe pa v šoli najbrz celi razred, kaj?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Montignac
2.2.2007 20:39:11   
2mama
Moja zaobljuba pa ze dva dni drzi. Vsaki greh je tabu. user posted image

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Montignac
4.2.2007 8:23:56   
Naty*Taja
Hojla! Kje ste zdej? A vse grešite, al kaj? user posted image  
Al - jaz sem čičeriko kupla, recepta pa še ne vem! Sem jo pa enkrat jedla nareto kot hladno solato!
Sem pa kr pridna in sem ravno pri kavici in kruhu z marmelado!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Montignac
4.2.2007 20:08:27   
Anonimen
Eto, vikend je skoraj za nami. S petka na soboto sem se postila po luni - pila samo zeliščne čaje in se šla za 1 uro prešvicat na kolo. Ne bi verjele kakšen smrdljiv znoj je šel z mene. Fuj, bljak...Na WC sem hodila kot user posted image ...Ampak počutila sem se super. Se bo treba kar vsako polno luno postiti in prečistiti telo strupov.

No, in ker je že februar - punce vztrajajte - spomladi, predvsem pa poleti se bomo lahko pokazale z našimi lepimi postavami!! Ponosne bomo in zadovoljne!user posted image

Lep preostanek večera želim!

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Montignac
5.2.2007 7:41:09   
al1*
Končno mi je uspelo priti do tehtnice takoj zjutraj - in tokrat je bila res prijazna. Končno sem na tisti teži, ki sem jo imela pred decembrom. Tako da sem zadovoljna. user posted image

Danes bom za kosilo naredila puranje čevapčiče in veliko solate, za večerjo pa verjetno kar jogurt.

Naty-taja - jaz imam en recept za namaz iz čičerike, samo je not tudi olje, zato verjetno ni najbolj primeren po Montijuuser posted image .

Lep začetek tedna vsem!


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Montignac
5.2.2007 12:09:52   
Naty*Taja
Hojla!
Mene pa zanima zakaj se tako olja ogibate? Namreč v receptih od Montija za 1. stopnjo, vse kuha z oljčnim oljem! Izogniti naj bi se bilo treba samo maslu in seveda masti.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Montignac
5.2.2007 12:20:38   
al1*
Po mojem zato, ker nekako velja, da olje redi. Malo maščobe zagotovo mora bit, preveč pa verjetno ni ok. Jaz za kuho uporabljam predvsem kokosovo mast, za solate pa bučno in hladno prešano sončnično olje.

_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Montignac
5.2.2007 14:26:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow


Tanikaa, bravo za hipoxi zadevouser posted image user posted image , fina stvar, samo v MB ali kje blizu pa je še ni, a ne???? koliko te stane ta zadeva, če smem vprašat??

No, lepo se imejteuser posted image




Ja fina stvar. In v Mariboru se odpira predvidoma 12.02. Na Lackovi. Če hočeš, mi piši na zs, da ti pošljem vabilo za otvoritev. Pa potem kako kavico častim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Montignac
5.2.2007 16:43:09   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

Vsaka čast, dulči. Meni ne bi zneslo. Me mulca tolk uničujeta, da nucam energijo. Saj tebe pa v šoli najbrz celi razred, kaj?


Ja, zneslo mi je že. Ni bilo problema zdržat, ker sem bila itak živčna. Zvečer smo imele učiteljice pri natop z zborčkom. Mal je bilo treme user posted image

Drugače sem ap prec v soboto nadoknadila. Sva bila z dragim v Črni na Koroškem na totih gradovih iz snega. Pa sva seveda šla zvečer na večerjo. Sem zmazala en zrezek polnjen s šunko in sirom pa seveda ocvrt. Mi je bilo potem ful žal. Ma dobro je pa bilo, kaj čm. user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Montignac
5.2.2007 22:24:59   
rainbow
Skoraj bi vas pozabila čekiratuser posted image

Vidim, da ste aktivne in pridneuser posted image user posted image user posted image

Tanikaa, če ni predrago, me zanima; sicer pa sem se že spraševala, kako to, da v MB še tega ni. Smo mal zadajuser posted image

Al1*, jaz bi tudi imela tako prijazno tehtnico user posted image user posted image ; sicer pa menda bo moja tudi postala prijazna, posebej zdaj, ko me spetuser posted image  boli grlo, in mi sploh ne paše nič kaj jest.

Dulci, tvoj jedilnik pa res ni po Montiju; kolikor jaz vem, Monti zavraša take radikalne, zaradi jojo efekta. No, ti že veš, samo da funkcionira. Jaz bi menda kar skup zlezla od samih pomaranč.

Naty, za spremembo sem celo jaz pridnauser posted image , kaj češ, kile moraj dol, ne pa gor, čeprav obožujem čokolado (mlečnouser posted image ), ampak me vseeno mika prit v ene hlače, ki so mi še edine pretesne za v javnost.
Sicer pa sem tudi jaz imela konkreten ITM na začetku hujšanja. Se ne sekiraj, tvoj bo tudi padel.

Coffee, pridnauser posted image  si, ni kaj!! Moja mama se je leta držala te lunine zadeve, pa je potem spet vse nazaj dobila, žal. Jo pregovarjam, da se nam pridruži, pa je kar težka. Kar neke izgovore išče, pa tak. Se bo že morala sama odločit.

Kje se dobi kokosova mast?????
 
lahko noč!!
 
 

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Montignac
6.2.2007 7:28:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow


Tanikaa, če ni predrago, me zanima; sicer pa sem se že spraševala, kako to, da v MB še tega ni. Smo mal zadajuser posted image  





Koliko stane ti še ne vem povedat. Vi v Mb boste vsaj to stvar dobili. Zdaj probaj uganiti, kdaj bo to v Murski? user posted image  Kje smo šele mi????? Nič, bo treba v Mb furat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Montignac
6.2.2007 12:10:28   
al1*
Kje se dobi kokosova mast?????
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow


Kokosova mast se dobi v Merkatorju, včasih jo imajo tudi v Hoferju.
Ekološko pridelano pa imaš tu:

http://www.biosi.si/index.php?cPath=21_35




_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Montignac
6.2.2007 14:20:30   
dulcinea
Dulci, tvoj jedilnik pa res ni po Montiju; kolikor jaz vem, Monti zavraša take radikalne, zaradi jojo efekta. No, ti že veš, samo da funkcionira. Jaz bi menda kar skup zlezla od samih pomaranč.


Sem pač naredila post. Vsake tolko pa res lahko čistim telo. In ker se nočem mučit samo z vodo, sem pač jedla pomaranče. Pa ne se ozirat zdaj na to luno. Pač je bil glih petek, ko smo imeli nastop. In zaradi tega sploh nisem bila lačna. In moj jedilnik je skoraj zmeraj po montiju (razen kadar se pregrešim s kako večerjo, kot je bila v soboto). Ampak moje kile še zmeraj samo stojijo. user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Montignac
6.2.2007 14:25:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Ampak moje kile še zmeraj samo stojijo. user posted image  



user posted image user posted image  Nisi edina draga moja, nisi edina user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Montignac
6.2.2007 14:36:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Dulci, tvoj jedilnik pa res ni po Montiju; kolikor jaz vem, Monti zavraša take radikalne, zaradi jojo efekta. No, ti že veš, samo da funkcionira. Jaz bi menda kar skup zlezla od samih pomaranč.


Sem pač naredila post. Vsake tolko pa res lahko čistim telo. In ker se nočem mučit samo z vodo, sem pač jedla pomaranče. Pa ne se ozirat zdaj na to luno. Pač je bil glih petek, ko smo imeli nastop. In zaradi tega sploh nisem bila lačna. In moj jedilnik je skoraj zmeraj po montiju (razen kadar se pregrešim s kako večerjo, kot je bila v soboto). Ampak moje kile še zmeraj samo stojijo. user posted image  


Poznam to ja. Ko se kile cel mesec ne premaknejo. Ne gor ne dol. Bolj ko se človek trudi, bolj stojijo. Ampak potem pa kar naenkrat, še veš ne, in sta že - 2 kguser posted image
Jz si to razlagam tako, da je telo spoznalo, da mu z načinom hranjenja nekaj sporočamo, zato se mora celotni organizem pripraviti na nov način prehranjevanja - zato kile stojijo. In ko začnejo kilogrami spet padat, to pomeni, da je telo-organizem sprejel "ukaze" in prilagodilo prebavo novemu načinu prehranjevanja.
Mislim, da je Monti tudi omenil v knjigi glede te situacije, ampak se ne spomnim razlage.

Glede posta; nekateri se  postijo 1x/teden, v bistvu to ni postenje=hujšanje, ampak se čisti organizem. Lahko se je sadje in pije zeliščne čaje ali vodouser posted image . Tko, da Dulči, če ti paše in se potem dobro počutiš - ti kar user posted image



(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Montignac
6.2.2007 14:40:54   
Anonimen
Tanikaa, sem si pogledala tisti link, ki ga imaš namesto "Guzonje". Se splača malo prelistati stran user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Montignac
6.2.2007 14:51:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Tanikaa, sem si pogledala tisti link, ki ga imaš namesto "Guzonje". Se splača malo prelistati stran user posted image



user posted image user posted image user posted image  Verjemi, da se še bolj splača te mašine nucat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Montignac
6.2.2007 20:37:12   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Poznam to ja. Ko se kile cel mesec ne premaknejo. Ne gor ne dol. Bolj ko se človek trudi, bolj stojijo. Ampak potem pa kar naenkrat, še veš ne, in sta že - 2 kguser posted image
Jz si to razlagam tako, da je telo spoznalo, da mu z načinom hranjenja nekaj sporočamo, zato se mora celotni organizem pripraviti na nov način prehranjevanja - zato kile stojijo. In ko začnejo kilogrami spet padat, to pomeni, da je telo-organizem sprejel "ukaze" in prilagodilo prebavo novemu načinu prehranjevanja.




Spet si me potolažla. Tebi to večkrat uspeuser posted image , hvala, kofi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Montignac
6.2.2007 21:15:54   
rainbow
čer!

Oprosti Dulci, nič slabega nisem mislila, sem dobila vtis, da ti večkrat tako ješ, ker si pač napisala tak jedilnik. Soriuser posted image ; post je pa seveda v redu.

Al1* dankeschonuser posted image ; torej se reče prav kokosova mast. OK.

Jutri pa bomo videle spet, kako kaj s temi našimi kilcami. Upam, da se ne pozabim stehtat na tešče.

lahko nočuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?