|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
31.12.2008 20:11:01   
rainbow
Oj!

Jaz pa sem si danes privoščila fino večerjo pri mojih, pa še kaka sladkarija pride tekom večerauser posted image

sem se pa nekaj dni nazaj vagala in sem zelo zadovoljnauser posted image user posted image  tak da ga lahko malček sračkam.

ženske, vsem vam želim zdravo in uspešno leto 2009, kakšrnikoli kg že bodouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Montignac
1.1.2009 9:42:37   
snorlax
Jutrooooooooooooo! user posted image

Evo, novo leto - nov začetek. Kruh se mi že peče, mandarine sem že pojedla na tešče. Od danes naprej sem spet 100% montinjačka. user posted image

Srečno vsem nam in veliko uspeha pri hujšanju!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Montignac
1.1.2009 9:56:45   
al1*
Hej!
Srečnega in zdravega!

Tudi jaz od dane 100% naprej. Na tehtnico stopim v nedeljo, takrat javim števično stanje.

Tudi jaz sem že pojedla kivi, popila kavo in pojedla kruh.

Za kosilo bom imela danes meso in solato, po kosilu pa en hiter sprehod po gozdu. Upam, da bo kmalu malo topleje, ker se mi rahlo grauža v tem mrazu skakat zunaj.


_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   [Brisano sporočilo]
1.1.2009 13:22:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Montignac
1.1.2009 14:06:51   
Bethany
Hoj hoj, Montinjačke. user posted image Še ena pristašica montija se vam z drugim tednom pridružujem. user posted image user posted image Cilj: od trenutnih 65 kg priti nazaj na 57 ali celo 55. Go, girls!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Montignac
1.1.2009 19:56:46   
al1*
Hej, Bethany! Dobra si, da začenjaš tako hitro po porodu!

Eno vprašanje - kupila sem arašidovo maslo - brez sladkorja, po montijevi razpredelnici je Gi le tega 40. Vsebuje arašide, sol in maščobo. A mislite, da lahko vsake toliko za zajtrk s kruhom?


_____________________________

lp


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Montignac
1.1.2009 20:58:28   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej, Bethany! Dobra si, da začenjaš tako hitro po porodu!

...


Hm ja, je treba... mi nobena cota ni prav user posted image , novih pa ne grem kupovat...user posted image sej bom tak na izi, maščob ne bom čist oklestila (ta lahka margarina ostane za zajtrk), z nečesa pa more mlekec nastajat za tamalo. user posted image

Arašidovo maslo: če ima Gi manj kot 50, pomoje ni panike?? Na pz kruh občasno ne more škodit, pomoje...

Ej, si katera peče un kruh iz pripravljene mešanice (hofer, lidl), ko je polnozrnat?? men je ful dober, pa ni znakov o kaki primesi bele moke zram.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Montignac
1.1.2009 21:17:00   
al1*
Jaz nisem pristaš tistih mešanic - se mi zdi isto kot da kupim kruh - če prebereš deklaracijo, vsebuje en kup e-jev.
Jaz kruh pečem iz moke, ki jo kupim v mlinu, ali pa jo kupim v Sparu, DM-u, ali trgovini z zdravo prehrano.. Ponavadi delam iz pšenične, pirine in ržene moke, v različnik kombinacijah, včasih dodam semena ali pa malo pšeničnih otrobov.


_____________________________

lp


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Montignac
1.1.2009 22:12:41   
snorlax
Jaz imam tudi domačo moko. Če jo rabiš, Bethany, jo še imamo nekaj. Je pa čisto domača, iz domače pšenice, mož mi jo zamelje. Jančika in Ropotuljica jo tudi kupujeta pri meni.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   [Brisano sporočilo]
1.1.2009 22:19:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Montignac
1.1.2009 23:12:51   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kje pa si doma, bi jo mogoče še jaz, če nisi predaleč?


verjetno je iz prekmurjauser posted image . sem uganila?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Montignac
1.1.2009 23:23:15   
1ksantipa
mater ste naklamfale enih strani. Upam, da je vsaj kaj učinka?
No, jaz tud jem po montiju, a ne vedno in ne strogo.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Montignac
2.1.2009 10:24:17   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kje pa si doma, bi jo mogoče še jaz, če nisi predaleč?


verjetno je iz prekmurjauser posted image . sem uganila?



user posted image user posted image user posted image Blizu Celja pa res.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   [Brisano sporočilo]
2.1.2009 17:56:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Montignac
2.1.2009 18:19:18   
snorlax
Jaz pa ne najdem več Dulcijine strani, ker je nima več v podpisu. user posted image user posted image user posted image

Evo, drugi dan je uspešno za mano. Malo sem tečna (zaradi pomanjkanja cukra),drugače kar gre. Me je lani bolj matralo, se mi zdi. Mogoče zato, ker sem se že celo leto držala, samo zadnje mesece sem ga bolj ali manj biksala. Lani pa je bila totalna sprememba hrane.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Montignac
2.1.2009 18:56:18   
rainbow
Ojla, babe, kak sem vas veselauser posted image user posted image user posted image

jaz tudi neham sračkat, čeprav se ne odpovem črni čokoladi, ampak čez ostale sladkarije pa absolutno naredim križ. Če pa sem morala sama pojest ful dobro pecivo, ki sem ga spekla iz polnozrnate moke, pa sarmo moje mame smo tudi pojedli, ki ni čist po M a ne, tak da zdaj se vračamo na stara potauser posted image

evo, namesto kave sem si privoščila zeleni čajuser posted image

uživajte še proste dneveuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   [Brisano sporočilo]
2.1.2009 20:29:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Montignac
2.1.2009 20:58:35   
snorlax
Hvala! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Montignac
2.1.2009 21:11:47   
sesil
jaz sem zopet tuuser posted image
zdej pa strogo po montiju. tej prazniki so en user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Montignac
3.1.2009 20:35:52   
al1*
Hej!

Kako gre? Jaz se zaenkrat lepo držim. Danes na obisku sem jedla samo pršut in sir - to je bila moja večerja. Jutri zjutraj se stehtam in pol si določim cilj.

Snorlax, škoda, da nisi bliže, bi lahko še jaz moko kupovala pri tebi. Glede odstopanja skorje, pa bo tisto z preveč olja držalo, ker se mi je res vlilo malo preveč olja v testo. Naslednjič bom spekla čisto brez olja.


_____________________________

lp


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Montignac
3.1.2009 22:40:56   
Bethany
Snorlax, kje se da dobiti ta domača moka? Bi se priporočala za nabavo. Da probam, kakšen kruhek mi bo ratal. user posted image

Drugače pa, jutri pospravimo še ostanke današnje požrtije, v ponedeljek pa gremo za res. user posted image user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Montignac
4.1.2009 8:49:07   
snorlax
Jutro!

Trije dnevi strogega Montija so za mano in se mi že pozna. Na razpoloženju, pa tudi na tehtnici 1 kilco. A uradno se bom tehtala 1x na 14 dni ali pa na 1 mesec.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Montignac
4.1.2009 8:57:43   
snorlax
Bethany, imaš ZS. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Montignac
4.1.2009 11:33:16   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!

Trije dnevi strogega Montija so za mano in se mi že pozna. Na razpoloženju, pa tudi na tehtnici 1 kilco. A uradno se bom tehtala 1x na 14 dni ali pa na 1 mesec.



Bravo! user posted image user posted image kak je fajn, ko se začnejo poznat učinki novega načina prehranjevanja. Ane? Kar tako naprej. Komaj čakam, da se meni tudi, pa čeprav samo na razpoloženju. Ker ko jem tist, kar ne bi smela, se mi zdi, da imam vsakič, ko grem mim ogledala večjo rit. user posted image



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Montignac
4.1.2009 18:49:58   
mojamura
uuhhh ja končno da je december za mano, pa da se vrnemo v stare tirnice....grešila nisem kaj veliko sicer me pa že 3 dni daje teta driska.

ker si pa vsako leto zadam 2 cilja sem si tudi letos zadala 2....in sicer v letu 2009 shujšati vsaj za 20 kg in se odpovedati alkoholu.

lanska 2 sta se mi uresničila (shujšati vsaj za 20 kg in posaditi gorice) user posted image user posted image

sicer sem pa pridna danes sem bila na kar dolgem sprehodu, je prav pasalo....ju3 pa štart v službi pa na faxu.

vsem skupaj čim več izgubljenih kil v 2009user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nosecnice in vreme
maca83 RR

Po parih dneh nore vročine se je končno malo ohladilo. Sonosečke, kakšno se vam zdi vreme?

koncno grem lahko sprosceno ven iz hise (67%)

pa ne dez no, mi pa pakiramo za morje (6%)

vreme me sploh ne moti (11%)

na nasem koncu je dezja prevec (0%)

temperatura sploh ne vpliva na moje pocutje (17%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!