|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.12.2008 20:38:50   
rainbow
Mojamurauser posted image user posted image user posted image congratulationsuser posted image user posted image user posted image
kaj smem iz firbca vprašat po izgledu prstanauser posted image
majita, super za tako hitro izgubo kguser posted image user posted image

jaz sem grozno prehlajena, komaj čakam vikenda, čeprav se mi zdi, da je komaj biluser posted image

kake ideje za kosila, maybe???? je katera kaj finega jedlauser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Montignac
11.12.2008 8:10:30   
mojamura
hvala vsem za čestitke ob zaroki user posted image

prstan je pa iz belega zlata (ker moj dragi ve, da se mi belo zlato zelo dopade user posted image ) pa na sprednjem delu je malce širši. na tem delu ime 5 navpičnih črt, ki jih krasijo kamenčki...no meni je prstan zeeeeeeeelooooooooo všeč, še bolj pa mi je všeč tisto, kar prstan predstavlja user posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Montignac
11.12.2008 8:12:11   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: majita

Ja si me dobila!user posted image Sicer mamo že eno žabo, ki bo jutri dopolnila že 22 mesecev, pa mi spet tok dišijo dojenčki. Vsake tok se grem h kakšni kolegici malo potolažit, ampak ni isto. No in sem se lotila montija, tako da sem sedaj na preporodni teži in še minus 4kg. Ker če bi na prejšnjo težo spet zanosila... Si raje ne predstavljam!


LP-ček



user posted image user posted image ....uuu sem vesela zate, to pa zdaj imaš še dodatno motivacijo za izgubljanje kg user posted image user posted image

pridna!! user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu majita)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Montignac
11.12.2008 8:32:19   
al1*
Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?


_____________________________

lp


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Montignac
11.12.2008 10:34:28   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?



nimam pojma, se morava vsesti enkrat in določiti datum. sigurno pa naslednje letouser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Montignac
11.12.2008 16:38:30   
sesil
mojamura, čestitke za zaroko. te je presenetil, a ?

moji kg capljajo na mestu...čakam da mine veseli december. malo me je motivacija zapustila, ampak še vedno vztrajam. sem pa mal žalostna, ker se ne premakne tisti user posted image od cagra.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Montignac
12.12.2008 5:26:20   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?



nimam pojma, se morava vsesti enkrat in določiti datum. sigurno pa naslednje letouser posted image



No, torej je lahko že čez dobrih 14 dni. user posted image A bi lahko me bile potem tvoje družice, ko bomo vse tako lepe in shujšane?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Montignac
12.12.2008 14:40:20   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?



nimam pojma, se morava vsesti enkrat in določiti datum. sigurno pa naslednje letouser posted image



No, torej je lahko že čez dobrih 14 dni. user posted image A bi lahko me bile potem tvoje družice, ko bomo vse tako lepe in shujšane?user posted image



ni problema hahaha....rabim pa nov sušilni stroj energijski razred A+, po možnosti, da naenkrat posuši 7 kg perila....hehehe


mater sem skromnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Montignac
13.12.2008 6:59:40   
snorlax
user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Montignac
13.12.2008 18:28:32   
sesil
snorlax, ta podpis je pa bolj optimističen in boljši, kot una depresija zadnjič...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Montignac
13.12.2008 21:29:09   
rainbow
Čeer!

Mojamura, moj pravi, da sušilni stroj A ne obstaja. Najnovejši so baje B, ful dragi.

Pri nas je zadeva relativna; danes smo pri moji mami jedli lazanjo, klasično, sem pa pojedla en majhen košček. Pa veliko solate. Drugače pa še kar vozim s to hrano.

lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Montignac
13.12.2008 22:31:16   
sesil
jaz ga pa sračkam. no comment. sej redim se ne, dol pa tud ne grem

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   [Brisano sporočilo]
14.12.2008 8:45:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 4263
   [Brisano sporočilo]
14.12.2008 16:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Montignac
14.12.2008 19:04:52   
snorlax
Meni se tudi zdi, da sušilec ne obstaja A razred.

Evo, Murči, ta poroka pa je motivacija tudi zate, kajne. user posted image Že itak verjamem, da si čedna in fajn punca, a z izgubo teže boš imela večjo izbiro pri poročnih oblekah. user posted image Glej, da boš sporočila PDP (predvideni datum porokeuser posted image ).


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Montignac
15.12.2008 8:21:07   
mojamura
ženskice sušilec A razred obstaja...bom pogledala, pa va prilimam link.

snorlax PDP hahaha, ta pa je dobra. user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Montignac
15.12.2008 8:45:09   
mojamura
http://www.ceneje.si/CX000A1D52_-_electrolux-susilni-stroj-edh-97950-w

evo energijski razred A...pa še nekaj jih je

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Montignac
15.12.2008 10:03:40   
Ropotuljica
babe žabe, zdravo,
jaz sem tud obupala nad montijem. sem se držala, pa ni šlo dol, zdaj sem ga pa začela sračkat. ker tako trdne volje pa spet nisem, da bi se odpovedovala dobrim jedem, pa nič ne bi šlo dol.
No, za tiste, ki ne veste: od febr. do maja sem shujšala 8 kil (po koncu dojenja), zdaj bi rada še kake tri, pa ne gre in ne gre. sicer je res, da se počutim ultra bolje, če sem na montiju, ampak res je pa tud, da so moje pregrehe majhne - bolj to, da ne kombiniram prav, kadar to ni najbolj enostavno izvedljivo. Sladkarij vseeno ne jem, pojem pa kar precej črne čokolade (recimo eno do dve na teden). Edino včeraj sem jedla slane krekerje, ko smo meli obisk.

kaj naj naredim? mislite, da bo šlo dol? ker sem začela fejst športat, mi je šlo celo malo gor, ker mišice so vendarle težje od špeha. je pa tud res, da imam spodnji del, z ritjo vred, kar fajni, zgoraj se mi pa nabira (trebuh, pas, vrat, podbradek ...). jao jao ...

No, sej bo bolš.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Montignac
15.12.2008 11:15:00   
majita
Oh punce, jaz sem pa tako žalostna!

Sem zadnjič napisala, da bi po  novem letu začel delat na še enmu dojenčku. Pa mi je že takrat user posted image krepko zamujala. In sem si mislila, da mam vse znake nosečnosti samo zato, ker mislim na dojenčka. Pa mi ni dalo miru in sem v petek zjutraj delala test, ki mi je pokazal user posted image . Nepopisno veselje in presenečenje, ker sva "pazila". V soboto zvečer pa kri. In sem šla na urgenco. Pa so rekli, da je to preveč krvi, da bi bilo še kaj upanja. Sem dala kri, kličem včer zjutraj za izvide, pa je bil negativen in so rekli, da sem najbrž imela ss. Mami mi skoz govori, da sem pač dobila user posted image , ampak zakaj je bil test potem pozitiven?!  Grem danes še do svoje G.

Hudo mi je. Upam, da bomo, zdaj pa zares, spet kmal začel delat na dojenčku.

LP-ček


_____________________________

11/02/07 se nama je pridružila Ana

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Montignac
15.12.2008 14:51:00   
mojamura
oooooo majita....tako mi je žal user posted image user posted image user posted image

ne vem kako naj ti pomagam....če rabiš koga za poslušat mi piši zs...hudo je to kar se ti je zgodilo

boš videla kako bo pri G. ti pa želim iz srca vse dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu majita)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Montignac
15.12.2008 15:32:12   
al1*
Majita user posted image vem, da je zelo hudo! Upam, da vama kmalu rata!

_____________________________

lp


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Montignac
15.12.2008 19:26:08   
snorlax
Majita..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   [Brisano sporočilo]
15.12.2008 21:26:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Montignac
15.12.2008 21:43:36   
rainbow
ojoj, majita, to je res hudo user posted image tudi jaz vama želim uspešno zanositev in vse bpuser posted image

jaz pa sem čist v depresiji, ker mi ni daril za kupovatuser posted image user posted image mi je žal, a jih že nisem prejuser posted image zdaj je povsod taka gužva.

Pri hrani pa se kar držim. Danes sem jedla piščanca in repo. Jutri bo spet repa+?user posted image

vse lepo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   [Brisano sporočilo]
16.12.2008 13:41:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Uhančki.
пеперутка16

Kdaj je primerno preluknjati ušesa punčki?

Pred enim letom. (45%)

Po enem letu. (55%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!