|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
23.7.2008 19:51:45   
snorlax
Pri Montignacu ni hitre variante. To je način prehranjevanja.

Na kratko si preberi http://www.viva.si/clanek.asp?ID=3306

In ne, nobenih riževih oblatov. To je junk food.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Montignac
23.7.2008 21:29:07   
amaya
Ja, sej to mi je jasno....hvala, hvala, hvala.....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   [Brisano sporočilo]
24.7.2008 7:50:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Montignac
24.7.2008 8:39:30   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

snorlax - berem tale članek, ki si ga prilepila:

Montignac zato priporoča kombiniranje teh dveh skupin živil, tako da skupaj s pečenim zrezkom pojemo lečo, zelenjavo ali integralne testenine, ne pa pečenega krompirja ali belega kruha.
 
tukaj so pa ornk v meglo brcnili. OH in B ne gre skupaj.


Ja, sem brala že nekaj člankov v revijah o montiju, pa vedno kej brcajo.


Kruh (polnozrnat seveda) lahko samo z marmelado ali nemastno skuto.
Sem bla pa kr jezna zadnjič, ko sem na vseh straneh po netu gledala sestavo polnozrnatih kruhov, ki jih lahko kupimo v štacuni. In vsi imajo zraven tudi pšenično moko (belo valjda). Delež pz moke je bil nekje do 60%.
Najbolje ga je sam spečt, vsaj veš kaj ješ, ker se je škoda trudit in se kao zdravo prehranjevat, pol pa ugotoviš, zakaj ti nič ne gre dol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Montignac
24.7.2008 9:48:58   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Sem bla pa kr jezna zadnjič, ko sem na vseh straneh po netu gledala sestavo polnozrnatih kruhov, ki jih lahko kupimo v štacuni. In vsi imajo zraven tudi pšenično moko (belo valjda). Delež pz moke je bil nekje do 60%.
Najbolje ga je sam spečt, vsaj veš kaj ješ, ker se je škoda trudit in se kao zdravo prehranjevat, pol pa ugotoviš, zakaj ti nič ne gre dol.


Ja res je najbolje je kruh peči doma, to sem jaz tud pogruntala  in še najboljši približek (če nimaš možnosti peči kruha) je polnozrnati kruh od Pekarne grosuplje:
KRUH
NEKAJ ŽEMLJI PODOBNO
drugega "idealnega" kruha jaz nisem našla


< Sporočilo je popravil puncica -- 24.7.2008 9:49:30 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Montignac
24.7.2008 10:38:02   
maja1488
Mene motijo vsi ti emulgatorji in koruzni škrob. Jaz zamesin 1x na teden in spečem 7 majhnih štročk, ki jih potem zamrznem in dam zvečer iz zamrzovalnika za zjutraj. To se še najbolj obnese.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Montignac
24.7.2008 11:13:38   
Špelca21
snorlax hvala za razlago kako speči kruh. Bom danes probala pa sporočim kako bo ratalo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Montignac
24.7.2008 19:09:04   
snorlax
Špelca, priporočam ti tudi, da si čisto p.z. moko nabaviš v kakem mlinu ali pri kakem kmetu. Jaz imam srečo, da imamo pšenico doma in to nič škropljeno ali gnojeno in pa tudi mlin, pa mi mož sam zamelje. Tako je res čisto BIO.

Ne kupovat teh pripravljenih mešanic mok, ker vsebujejo polno dodatkov za dvigovanje itd... Sama kemija.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Montignac
24.7.2008 19:51:49   
Špelca21
Uh, snorči hvala za nasvet. Evo še dobro da sem danes tako pozno prišla domov, da ni blo časa spečt. Samo bo pa problem, ker tukaj naokrog ni nobenega mlinarja, vsaj da bi vedla ne.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Montignac
25.7.2008 5:01:21   
snorlax
Saj so menda tudi one kupljene moke OK, samo tistih mešanic ne kupovat, ko je že vse noter, samo vodo še dodaš in podobno....

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Montignac
25.7.2008 10:54:13   
pokica_
Jaz pa skos kupujem uno pripravljeno zmes PZ moke v rdeči pakungi v Lidluuser posted image  A tisto res ni pristno?

Bo treba it v mlin po mokouser posted image , katero moka je pa najboljša(pirina,polnozr.,...)?

Sam pol pa še kak fajni recept rabim za domač kruhuser posted image ,....a deli ktera skrivnost peke kruha z mano?user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Montignac
25.7.2008 22:08:45   
rainbow
Ojla vse!

Snorlax, kje te ste vi doma (saj mi ni treba povedatuser posted image ), to z neškropljeno pšenico je vabljiva stvar. Midva tudi kupujeva moko na enem mlinu v Prlekiji ali kva že kje in nam spet zmanjkuje, tako da bo treba v nabavo.


Pokica, zelo fajn sta pirina in polnozrnata, lepo se dvigne kruh in vse. Je mož zadnjič nabavil tudi rženo, pa je treba čist malo zraven dat, ker je potem kruh cel zbit. Mi ni všeč. Peče pa mož v pekaču, tako kot Maja, čez vikend tri kruhe, dam na 3 dele, v zmrzovalnik in vsako jutro odtalim v mikrovalovni.

jaz se spet vračam počasi na prvo stopnjouser posted image user posted image
edino kuhat mi občasno ni, imam zbirčnega moža in zbirčni punci. No, jutri kuha možekuser posted image user posted image


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Montignac
26.7.2008 12:35:46   
maja1488
Snorlax, a prodaš mal moke user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Montignac
26.7.2008 13:40:12   
soncka
ojla
jaz kruh spečem tako, da dam v skledo 1 lonček (cca 2 deci) polnozrnate pčenične, 1 ržene, 1 pirine, 1 lonček ovsenih kosmičev zmešanih s semeni. cca 1 žlico soli in en kvas. lahko suh ali pa v lončku v topli vodi raztopljen svež. vse skupaj zalivam s mlačno vodo in kar z žlico zmešam v, kot že zgoraj omenjeno, gosto zmes. pustim stat da vzhaja, prestresem v pekač za eno štruco, pustim stat in potem v pečico za cca 1 uro. najprej dam pečico na max po cca 10 min pa zmanjšam na  cca 200 in pečem do konca.

mešanico ovsenih kosmičev s semeni uporabljam tudi za zajtrk (mešanico naredim sama iz naturinih kosmičev - ovsenih, rženih, pšeničnih in semen - lanenih, sončičnih, bučnih, sezamovih) pa imam v zvezi s tem vprašanje. Ali lahko jem najprej pz kruh z marmelado in kavo, nato pa še malo kosmičev z jogurtom in sadjem? Ni mi jasno, zakaj ta kombinacija ne bi bila o.k. Glede sadja sem jaz razumela, da je priporočljivo pred obrokom zaradi prebave, ne vpliva pa na hujšanje??? Tudi v njegovi knjigi je na sliki pz kruh z marmelado in jogurt pa sadje, ni mi jasno, zakaj naj ne bi bilo kosmičev zraven.

pz kruh, ržen sem jaz našla v hoferju. v pastiko pakiran kvader:) je kar okusen, še posebej popečen v toasterju, vendar domač bolj paše. zgoraj opisan kruh mi je všeč, ker ni tak pust, suh, ampak zaradi semen in kosmičev okusen.

pa še nekaj. ali lahko oz. kdaj  lahko lečo in fižol? GI imata o.k. ma kombiniranje mi ne gre. ?

hvala punce za odgovore in lep pozdravček:)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Montignac
26.7.2008 14:43:27   
Sibil_
KAj se lahko poje za zajtrk, če ne bi pz kruha in marmelade?

Sicer se zaenkrat špe ne javljam ker se dosti naokoli službeno in ni variante kaj sledit montiju, ampak bom, ko pridem domov.

Torej-zajtrki me mal mučijo, kaj se še lahko poje?user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Montignac
26.7.2008 19:01:11   
snorlax
Sibil, za zajtrk lahko ješ samo sadje. Lahko ješ tudi klobase, sir, kumarice, jajca, seveda vse brez kruha. Ali pa kruh in jogurt 1,3 % m.m. Ne vem, kake kosmiče tudi verjetno... Mogoče me še katera kaj dopolni.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Montignac
26.7.2008 21:41:38   
rainbow
ja, jaz za večerjo včasih naredim ovsene kosmiče, skuham v mleku, da kakih pet minut vre, so fuuul dobri. Tudi za zajtrk bi bili super.




_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Montignac
28.7.2008 20:53:51   
dulcinea
Ojla punce. Nisem šla vsega brat, kar ste napisale ta mesec, ko me ni blo. Kaj je novega?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Montignac
29.7.2008 4:55:20   
snorlax
Oj, Dulči! user posted image Dobrodošla nazaj.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Montignac
29.7.2008 9:02:50   
maja1488
O dulcinea, dobrodošla back. Kako je blo na dopustu?

N0ovega......marsikaj user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Montignac
31.7.2008 14:23:45   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

KAj se lahko poje za zajtrk, če ne bi pz kruha in marmelade?

Moj zajtrk je skoraj vedno pz kruh, surov korenček, nekaj oliv in zeleni čaj. Sladkega namreč ne maram kaj posebej, sploh ne marmelade. Lahko ješ tudi pz kruh in lahki jogurt, ali pa jajca, sir, salamo + papriko, paradižnik, recimo. Občasno jem tudi pz müsli (Sparova znamka, brez dodanega sladkorja) z lahkim mlekom ali pa kar z vodo (namočim, da kosmiči nabreknejo).

Glede peke kruha. Jaz imam moko od Snorlaxuser posted image , zelo dobra je tudi Mercatorjeva pz moka Zdravo življenje. Žitova mi ni všeč.

V glavnem, moko mešam z malo pz pirine (Zdravo življenje), ker je kruh tako bolj rahel. Pečem iz kakih 400g in vzamem recimo 350g pz moke in 50-100g pz pirine. Dodam sol, žličko olivnega olja, vrečko suhega kvasa, 4 žlice mešanice semen (sezam, lan, sončnično seme) in mlačno vodo (slabega pol litra), pustim vzhajati pol ure, uro. Pečem v modelu za mafine (za 12 kosov, namažem z maslom) pol ure na 200 stopinj. Prej "mafine" po vrhu zmočim z vodo, posujem z mešanico semen in jih malo potapkam, da ne padejo dol. Fliknem v zmrzovalnik in jemljem ven po potrebi.

Občasno naredim maso iz 600g moke in kar ostane po peki kruha, shranim v hladilniku in naslednji dan spečem pico (za eno osebo). Testo porazdelim po namaščenem in z moko posutem pekaču in pečem 10 minut na 200. Vmes v ponvi suho popečem jajčevce in bučke in pico nadevam šele po teh 10 minutah (mezga, začimbe, bučke, jajčevci, olive, gobe), pečem še 5-10 minut. Tak postopek se je izcimil po več srednje (ne)uspešnih poskusih - če pekača ne namažeš in posuješ z moko, se pica na sredini ne speče dobro; prav tako ostane pocasta, če jo nadevaš že pred začetkom peke. Takole je pa prav zares dobra.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 31.7.2008 14:24:21 >

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Montignac
31.7.2008 14:57:47   
pokica_
Ooooo punce, ste se fajn razpisale,...full dobre recepte imate, bom uporabila!user posted image

Tisti mlin v prlekiji, je pa Babičev mlin ja,.....un dedi-mlinar, ...je skos bel od mokeuser posted image . Meni je glih zadnjič mami nabavila pr njem rženo moko,...ima pa samo veliko pakungo po 10kg....rabi katera?user posted image  Nevem kdaj bom to porabilauser posted image Sem pa v trgovini kupila še pirino in včeraj spekla fiiiiiini kruh, sem dala 70%ržene in 30%pirine moke...pa je fini ratal, ni nič zabit, tak sočen je. Bom še poskusila delat enkrat ržene kajzerice, sem na netu najdla en fajn recept.user posted image

Lep dan vsem hujšarcam!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Montignac
31.7.2008 19:19:01   
snorlax
Kaj naj rečem...user posted image ....pir (jaz, ki nikoli ne pijem alkota), čips, rulada, 2 milki....in menstruacija....

Ok. Jutri smo 1. in se spravim spet nazaj v red ter neham krivit teto s Krvavca. Obljubim in se bridko kesam...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Montignac
1.8.2008 8:29:51   
Špelca21
Snorči user posted image user posted image . Ne se sekirat, vsi smo krvavi pod kožo, in greh je če ni greha. Saj bo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Montignac
1.8.2008 8:37:02   
al1*
Pozdravljene!

Kasneje se spravim prebrat vse, kar ste napisale. Jaz se vam počasi spet priključim, seveda sem se v zadnjem mesecu malce poredila, kar je zasluga bagetk in rogljičkov. Mislim, da sem za kakšen kilogram ali kilogam in pol težja, zdaj pa seveda veselo dalje. 


_____________________________

lp


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?