|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
17.7.2008 15:27:05   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

kak te ti to maja ne delaš??


moj je len user posted image user posted image user posted image



naši južni sosedje bi rekli:

siluj ga!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Montignac
17.7.2008 15:37:55   
Anonimnica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica
čeprav ne bi smel zvečer nič maščob

Pa to res držiuser posted image ? Jaz se sploh ne spomnim, da bi to kadarkoli kje prebrala in tudi zvečer jem recimo tuno, sir, solato z oljem... Olivno olje lahko (seveda v malih količinah) ješ tudi s pz OH. Še več, s pz OH, ki imajo GI do 50, lahko ješ celo kuhane ribe, tudi na prvi stopnji (čeprav sama tega nikoli ne počnem): TUKAJ


Jančika, hvala, si me potolažila. Saj jaz tudi rada pojem zvečer tuno v solati z malo olja. PA omakco za pz testenine tud pripravim na malo olivnega olja. Upam, da res ni narobe. Sem pač taka, da se rada 100% držim nekih načel.
Sem malo brskala po strani, katere link si mi dala in se mi je še kaj razjasnilo.

Aja, snorlax, nisem iz CE.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Montignac
17.7.2008 18:52:18   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

kak te ti to maja ne delaš??


moj je len user posted image user posted image user posted image



naši južni sosedje bi rekli:

siluj ga!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Bom danes sprobala user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Montignac
18.7.2008 8:05:54   
mojamura
hehehe.....pa še kake lisice si omisli, ali pa mu zveži toke v stilu filma Basic instict

hehe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Montignac
18.7.2008 8:30:16   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

hehehe.....pa še kake lisice si omisli, ali pa mu zveži toke v stilu filma Basic instict

hehe user posted image user posted image user posted image



Mura, ti si čist divja user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Montignac
18.7.2008 21:22:59   
snorlax
Murči, meni je to podobno kot peglanje. Težko se zraven spravim, ko pa je fertik, sem srečna, ker bo spet nekaj časa mir. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Montignac
18.7.2008 22:49:42   
Anonimnica
Uf, ste seksualno naspidirane ...

No, jaz imam pa malo drugačno vprašanje.
Kaj naj jem na dopustu, kjer bomo imeli v hotelu polpenzion - zajtrk in večerjo (to bom že nekaj našla zase), vendar pa vem, da bom lačna čez dan in sedaj se ubadam z vprašanjem, kaj naj jem, da bom "zvesta" Montiju? Imate kako idejo? In to bo trajalo 14 dni?

Zaenkrat sem odločena, da se montija držim tudi na dopustu, ker imam trenutno ful voljo. Trkam ...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Montignac
19.7.2008 8:35:45   
Anonimnica
Spet jaz.

Ful sem jezna in razočarana.
Pridno se držim montija, ne grešim, celo 15 min kolesarim in kaj zagledam danes zjutraj na tehtnici: 0,5 kg več kot včeraj!
Sploh mi ni jasno!
Tako sem jezna!

Včeraj sem jedla takole.
Z: jabolko, 1 kos pz kruha, bk kava z mlekom
K: bučke z jajčko opražene na čebuli
V: 1 konec hrenovke na žaru in kislo zelje

Se mi ne zdi, da bi jedla ful. Manj skoraj ne morem, a teža mi še naraste! Sploh ni za verjet!
Tako sem jezna, da bi najraje popenila! Če mi bo teža naraščala, namesto padala, se prav bojim, da bom odnehala.
Mah, grem raje.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Montignac
19.7.2008 10:35:05   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica

Uf, ste seksualno naspidirane ...




Ja, anonimnica. Enim nam je to odlična telovadbauser posted image user posted image . In edini način telovadbeuser posted image

Glede tvojega vprašanja o dopustniškem prehranjevanju: na vsake 2 do tri ure si privošči sadni obrok- med zajtrkom in večerjo, mislim. ali pa pojej pest oreškov vmes namesto sadnega obroka. Ali pa kak jogurt vzemi s samo pri zajtrku, mogoče celo kako trdo kuhano jajce....mislim, da se bo dalouser posted image

Sicer si pa pridnauser posted image user posted image user posted image  , vztrajna in kar tako naprejuser posted image . Samo nekaj ti pa predlagam- ne tehtaj se vsak dan!!! To ti bo samo vzelo voljo, ker ti tehtnica prav lahko kamot pokaže tudi več kot 0,5kg več kakšen dan na račun zadrževanja vode v telesuuser posted image  In nevarno je, da zaradi tega izgubiš voljo, se naješ "prepovedanih" živil in boš spet ujeta v začarani kroguser posted image  Ker poješ pa prej premalo kot preveč. Glede na svoj jedilnik, mislimuser posted image

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Montignac
20.7.2008 6:33:19   
snorlax
Po moje tudi poješ premalo. Pri Montiju je paradoks, več ko ješ, bolj hujšaš. Seveda moraš jest prava živila.

Jaz crknem od lakote, da pojem tako malo kot ti. Kje pa je malica? Daj še vmes med glavnimi tremi obroki pojej kako sadje ali jogurt.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Montignac
20.7.2008 7:34:33   
sonjah
Ja, jaz pojem za zajtrk recimo četrt kile kruhauser posted image . Brez dodatkov in turško kavo zraven. Za kosilo sem pojedla recimo 3 filane paprike (samo z mesom in omakco, brez riža in kakršnekoli moke)user posted image user posted image . Za večerjo pa mocarelo in konzervo tune. Vmes enkrat pa še sadež ali jogurt. Odvisno- če je pozno kosilo, potem dopoldan, če pa imam zgodnje kosilo, pa popoldanuser posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Montignac
20.7.2008 8:35:43   
maja1488
Anonimnica, jaz pojem 4x več kot ti. V bistvu se cel dan bašem user posted image

Za zajtrk pojem vsaj 4 kose PZ kruha z marmelado s fruktozo
za malico ali jogurt (0,5l) ali 2 jabolki ali pest do dve oreščkov
za kosilo dva zrezka in velika skleda solate ali testenine s pestom ali zelenjavno omako (testenin nam vsaj 10 dag), če se mi ful mudi dam eno pločevinko stročjega fižola in eno veliko tuno
včasih pri kosilu pojem tudi sir za predjed ali po jedi
popoldanska malica je podobna kot jutranja
za večerjo pa jajčna omleta in zelenjava ali pa samo jogurt, če je bilo pozno kosilo

Ja, sex pa je moja edina telovadba. Pa ne telovadim vsak dan, da se nebi slučajno naveličala user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Montignac
20.7.2008 11:43:22   
Anonimnica
Ne vem, mogoče je problem pri meni v tem, da še nisem sprejela, da lahko veliko poješ in mi je to ostalo še od ostalih stradalnih diet.Ne vem. Zgleda, da mi možgani še ne sprejmejo, da ni omejitve v količini. Res pa zjutraj ne morem pojesti več kot en kos kruha z marmelado.
Včeraj sem bila ful v depri, sem se zavestno prekršila. Ne bi zdaj o tem. Danes je nov dan.
Samo zanima me, kaj pa Monti meni o kakem sadnem dnevu? Včasih bi si privoščila kakega.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Montignac
20.7.2008 11:52:34   
sonjah
Sadni dnevi niso priporočljivi. Sem pa jaz osebno opazila- govorim zase- da mi gredo lepše kilogrami dol, če jem bolj beljakovine z zelenjavo - predvsem za večerjouser posted image

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Montignac
20.7.2008 16:52:22   
Sibil_
Dan!

No, že nekaj časa se spogledujem tule z Montignacom in počasi bi morala pa rea začet jest takole-spodbujajo me predvsem rezultati nekaterih tukaj gor-čestitam!user posted image

Imam pa par vprašanj:
-Sadje pred zajtrkom-nujno?
-PZ kruh z marmelado bs-je lahko to dietna marmelada?
-Kava-mora bit brez kofeina?Kaj pa natren noter, je lahko?
Ostalo me zaenkrat še ne zanima, LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Montignac
20.7.2008 18:15:25   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Dan!

No, že nekaj časa se spogledujem tule z Montignacom in počasi bi morala pa rea začet jest takole-spodbujajo me predvsem rezultati nekaterih tukaj gor-čestitam!user posted image

Imam pa par vprašanj:
-Sadje pred zajtrkom-nujno?
-PZ kruh z marmelado bs-je lahko to dietna marmelada?
-Kava-mora bit brez kofeina?Kaj pa natren noter, je lahko?
Ostalo me zaenkrat še ne zanima, LP,
Sibil RR



Sadje pred zajtrkom ni nujno, je pa priporočljivo

Jaz vzamem marmelado brez sladkorja od merkatorja - zdravo življenje ali pa marmelade sladkane s fruktozo (te so na polici z dietnimi živili)
Kava naj bi bila brez kofeina in brez sladil. No od vsega kar sem jaz črtala iz jedilnika še vedno pijem kavo s kofeinom in mlekom. Črtala sem edino 2 žlički sladkorja.

Vse kar boš pojedla po montignacu je boljše kot če bi jedla navadno hrano. Jedilnik si pa jaz včasih tudi malo prilagodim.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Montignac
20.7.2008 19:00:57   
sonjah
meni osebno bolj, kot pojesti sadež na tešče, paše popiti sok sveže ožete pomaranče, grenivke ali limone(le-ta seveda z vodo). Kavi se pa tudi jaz nisem odpovedalauser posted image - pijem jo pa brez sladkorja in brez mleka (od dve do štiri dnevnouser posted image ).

< Sporočilo je popravil sonjah -- 20.7.2008 19:01:53 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Montignac
20.7.2008 20:48:16   
pokica_
Punce, jaz sem se speeeet odločila, da je sedaj pa res skrajni čas, da začnem malce pazit na hrano, sicer količinsko ne pojem kaj preveč, jem pa NEprave stvari, zato se mi tudi tolko pozna na kguser posted image
Nekaj časa nazaj sem začela z montjem, ampak takrat je splet okoliščin pripomogel k temu, da sem na vse skup "pozabila" in spet dobila tiste staljene kg nazaj,...pa nevem če še ne več kot le tisteuser posted image .

Jedla bom živila z PZ moke, brez sladkorja,...se pa ne odrečem kavi z mlekom in natrenom.

Še mesec dni imam do morja, pa ni vrag da ne sklatim vsaj 3-5kg dol, da mi bo vsaj tista minica, ko sem si jo kupila 2 mes nazaj spet pravuser posted image .
Pa napihnjeno se počutim, kot da bom glih zdaj počila.
Še prej pa moram tole jabolčno pito, ko mi jo je včeraj mama spakirala za domov v hladilnik dat, ko mi tu pred nosom dišiuser posted image user posted image user posted image .
Kar se tiče telovadbe, sem si nabavila pilates videe, občasno bom šla na kolo, vsaj 1-2x tedensko po pol ure in pa kak sprehod čez vikenduser posted image .





_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   [Brisano sporočilo]
20.7.2008 21:01:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Montignac
20.7.2008 21:41:05   
snorlax
Dobrodošle vse noveuser posted image

Sonjah
, ti si pa čisto moj tip ženske! user posted image user posted image user posted image No, da ne boš kaj narobe razumela, ampak ko berem tvoje prehranjevalne navade, je tako, kot bi brala svoje. Pri špagetih se jaz ne morem brzdat, ponavadi si jih nadevam 2x in to zvrhan globok krožnik. user posted image

Kar se tiče sadja na tešče, jaz vedno popijem sok 2 pomaranč ali grenivke in pomaranče na tešče. To mi je najbolj pomembno v celem dnevu, pa tudi najbolj me poživi, se mi zdi. Bolj kot kakršnakoli kava, ali ne vem kaj.

Jutri grem po 2,5 mesecih nazaj v službo, tako da bom bolj malo tu gor. Bom pa verjetno bolj pazila kaj jem, ker ne bom kar naprej v kuhinji. Mejte se, babike!user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Montignac
21.7.2008 7:29:29   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica

Uf, ste seksualno naspidirane ...

No, jaz imam pa malo drugačno vprašanje.
Kaj naj jem na dopustu, kjer bomo imeli v hotelu polpenzion - zajtrk in večerjo (to bom že nekaj našla zase), vendar pa vem, da bom lačna čez dan in sedaj se ubadam z vprašanjem, kaj naj jem, da bom "zvesta" Montiju? Imate kako idejo? In to bo trajalo 14 dni?

Zaenkrat sem odločena, da se montija držim tudi na dopustu, ker imam trenutno ful voljo. Trkam ...



Jaz bi se filala s sadjem, bolje kot kak sladoled al pa čoklolada al pa kej druzga, res da punce pravijo da je v sadju ful sladkor ampak meni se zdi vseeno bolje kot pa kakšni kalorični sladoledi, čokolade, štručke in podobno. Pa kaki oreščki jih lahko na plaži grickaš, pa spiješ veliko vode.

Pa nikar se ne jezi ker ti je tehtnica en dan pokazala pol kilce več, gre se za vodo, v telesu zadržujemo in sproščamo vodo in en dan je tega več, drug dan je tega manj. Kot drugo pa ti še enkrat polagam, kot tudi punce trdijo ne se vagat vsak dan, ker tako si boš samo zbila samozavest in voljo, vagi se 1× na teden je čist dost, če ti pa ne gre, pa nes tehtnico nekam in je ne imet tam kjer jo imaš ponavadi, al pa ti jo naj tvoj mož skrije, pa ti jo potem da samo enkrat na teden, vem da je glupo ampak če te tako sili k vaganju vsak dan, potem je treba pač tale motilni dejavnik (beri tehtnico) odstranituser posted image Drži se!!

Ja pa še to definitivno premalo ješ, jej prava živila in več, potem tudi lačna ne boš več.


< Sporočilo je popravil puncica -- 21.7.2008 7:35:09 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Montignac
21.7.2008 8:14:38   
Anonimnica
Hvala vam, dekleta, da ste mi s svojimi nasveti pripravljene tako pomagat. To mi res da voljo. Takoj zjutraj pogledam na Hujšanje, če je kaj novega.
Danes je ravno 3 tedne, kar se prehranjujem po montiju in vam povem, da mi je res zakon. Kar se tiče več jest, se bom potrudila, a včasih sploh nisem lačna. Zanimivo, da ta prehrana k temu pripomore.
Tudi jaz imam malice seveda, ponavadi je to kako jabolko. Tudi jaz pojem zelo veliko testenin, brez skrbi.user posted image
Se bom pa na dopustu držala vaših nasvetov in bom jedla sadje, oreščke, kak jogurt.

Moram pa se še pohvalit, da sem včeraj po doooolgem času šla na pohod. In sicer je vzpon na lokalni hrib trajal 1h. Potila sem se kot konj, a sem bila tako srečna, da mi je uspelo prit gor. Počutila sem se čudovito.

Aja, pa kar se tiče tehtnice. Madonca, res ne morem, da se ne bi vsak dan tehtala. Ne morem si pomagati. mogoče bom upoštevala tvoj nasvet in prosila moža, naj mi jo skrije.user posted image Sicer bo pa teh 14 dni, ko nas ne bo, verjetno pravo olajšanje, ko bom brez tehtnice.


Lep dan vam želim, čeprav je deževen.

< Sporočilo je popravil Anonimnica -- 21.7.2008 8:18:35 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Montignac
21.7.2008 8:37:31   
maja1488
Dobrodošle nove montijevke!

Anonimnica, na dopustu sadje, oreščki, črna čokolada, skuta (tista nemastna), jogurti, suho sadje in sex namesto telovadbe user posted image


Moj je zadnjič vprašal, če bomo tudi tehtnico s sabo vzeli user posted image

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Montignac
21.7.2008 9:39:37   
rainbow
Jutro!

Super, kakšna energija in angažiranostuser posted image user posted image user posted image

jaz pa plavam med montijem in sladkimuser posted image  seveda. Trdne volje mi manjka. Jo bo vam malo vzelauser posted image user posted image

uspešen teden želimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   [Brisano sporočilo]
21.7.2008 11:16:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?