|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 15:02:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Montignac
1.8.2008 17:42:30   
maja1488
Snorlax, jaz imam tudi taka obdobja. Traje že ene 3 dni, pa nimam user posted image  za izgovor.
Danes sem belo pašto, čokolado, včeraj orehov štrudel.... sladoled

Upam, da čimprej mine.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Montignac
1.8.2008 21:47:29   
Jančika_
Danes se mi je pica tako posrečila, da jo moram deliti z vami (pa še fotograf, ki je bil deležen enake pice z dodatkom mocarele, je bil ravno v bližiniuser posted image ).

user posted image

Njegovo sem spekla kot običajno v modelu za pito, mojo pa kar v modelu za torto in opažam, da je to boljše, ker jo je lažje vzeti ven (ko odstraniš obod, je nič več ne prepogibaš in tako se ne zlomi, kar se rado zgodi pri modelu z robom). Hm, nekam veliko opravka si dajem s tole pico, neuser posted image .

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Montignac
1.8.2008 21:48:48   
Jančika_
O super, taler je okrušenuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Montignac
2.8.2008 6:22:54   
snorlax
Super pica! user posted image Te bom danes poskusila kopirat. Pa drugič bodi tiho, če ne bi povedala, ne bi nobena opazila, da je taler okrušen. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Montignac
2.8.2008 20:07:52   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

O super, taler je okrušenuser posted image .


Sem šla še enkrat gledat, kje ga manjka. Res bo boljše, da drugič tega ne deliš z nami, ker potem zanimanje za pico zamre.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Montignac
3.8.2008 10:49:17   
snorlax
Včeraj smo šli na en pogreb od mamine sestrične, potem pa smo morali še na sedmino. Jedla sem samo solato in meso, sicer je bilo pohano, pa vseeno... Pustila pa sem juho, krompir in riž. Aja, pa pojedla dva koščka peciva. No, tega mi res ne bi bilo treba.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Montignac
3.8.2008 16:06:44   
MID
Hej,hej sexy bejbe...!
Vas nazivam tako,ker ste več ali manj že vse dolgo na montignacu in ste že uspešno oklestile dol veliko kg-jev.
Sama že zelo,zelo dolgo pospravljam svoje podstrešje in ker sem praktično na koncu,sem se odločila za nov dosežek- good look after montignac.user posted image
No,pa bodimo malo resniuser posted image !V kratkem bo dve leti po porodu in kar je najhujše sem 14 dni po porodu tehtala zgolj 3 kg več kot pred pričetkom nosečnosti a mi je bil zarečen kruh presladek.Še danes se spominjam dne,ko sem svoji mami cca.leto pred nosečnostjo izrazila mnenje,da ne razumem žensk,ki se po porodu zapustijo in se zredijo in da si jaz kaj takega nebi nikoli dopustila.
Pa ne me narobe razumet,nikoli nisem bila vitka.S kilogrami se borim več ali manj že od 16-ega leta.
A glej ga user posted image ,me je zajahal ko je bilo najmanj treba!Zarečenega kruha sem se prenažrla in pristala tam,kjer sem se zaklela da nikoli ne bom.
Pred enim tednom sem se lotila se prehranjevat po montignacu,ker se mi zdi le ta najbolj primeren in se do sedaj odrešila dveh kilogramov.
Ok;se zavedam,da je to zgolj voda,ki gre prva iz telesa in pa seveda še ne umem vseh njegovih zapovedi glede prehranjevanja.
Upam,da me sprejmete medse in dovolite da vam zastavim tu pa tam kakšno vprašanje.
Ja,pa še to vam moram priznat...moje dokončno čiščenje podstrešja je z vso močjo prisililo gledanje počitniških slik,kjer zgledam kot mala morska....




medvedka....user posted image
MID

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   [Brisano sporočilo]
3.8.2008 19:16:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MID)
  Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Montignac
3.8.2008 19:42:18   
rainbow
Ojla!

jančika, krasna pica, in to brez sira, kolikor vidimuser posted image user posted image user posted image  jaz pa pice brez sira ne morem, monti gor ali doluser posted image

snorlax, ne se sekirat, jaz se še zdaj nisem odločila it na strogo prvo stopnjo, pa bi nujno morala, sploh pa moj mož.

MID, seveda si dobrodošlauser posted image  podstrešje pa si tudi jaz kar naprej pospravljam, pa je kar naprej razmetano, katastrofa. Sicer ni neke sile s kilami, kaki dve bi še morala dol dobit, pa potem ne več gor, kar me najbolj mučiuser posted image user posted image user posted image  voljo je treba pač imet, pa bouser posted image user posted image user posted image

aurora, ti si pa super hitrauser posted image user posted image  jaz sem rabila leto in pol po drugem porodu, da sem začela hujšat, očitno sem grozen primeruser posted image user posted image

če imate kako zanimivo jed, ki ste jo pripravile, na plano, nikar ne skrivat dobirh idejuser posted image
lep preostanek nedelje želim!


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Montignac
3.8.2008 21:19:11   
snorlax
Dobrodošla MID!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   [Brisano sporočilo]
3.8.2008 22:04:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Montignac
4.8.2008 8:58:10   
Lari
Tudi jaz vas berem že nekaj časa, pa kar ne zberem poguma, da bi se vam pridružila, ko pa je krompirj tako dober, sploh zdaj poleti, ko ga lahko lepo spečeš in njami, njami. In vsak dan sproti si rečem zdaj bom pa začela, pa vedno pride kaj vmes.
Dajte mi malo pomagat, da začnem bolj resno delat na tem. Bi pa rada izgubila 8 kg.

Kako naj začnem?

Najbrž rabim samo eno brco v rit, pa bo šlo.

Hvala in lep dan.

Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Montignac
4.8.2008 9:39:30   
maja1488
MID dobrodošla, Lari, ti pa se moraš najprej pri sebi odločit, da bi rada skinila dol teh 8 kil. Dokler pri sebi ne poštimaš in se posloviš od krompirja in sladkarij greš lahko na montija, pa ne boš dolgo zdržala. Jaz sem se pobirala skoraj eno leto. Sem začela, pa po 14 dneh nehala, pa tako naprej. Potem mi je pa KLIK nardilo in zdaj je (razen občasnih pregreh) vse pod kontrolo.

Me te bomo pa 100% spodbujale.


Auroraa, a to med nosečnostjo lahko tudi prvo stopnjo izvajaš?

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   [Brisano sporočilo]
4.8.2008 11:53:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3365
   [Brisano sporočilo]
4.8.2008 11:57:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Montignac
4.8.2008 12:06:51   
maja1488
O auroraa hvala. In ne, nisem noseča user posted image . Boste prve izvedele ko bo kej user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Montignac
5.8.2008 20:49:08   
snorlax
Samo pofočkam se, nimam cajta ne brat, ne pisat. Monti je OK. Malo ga samo serjem s sladoledom, druga je OK.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Montignac
5.8.2008 22:36:28   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

maja - v nosečnosti se lahko prehranjuješ po 2. stopnji:

Pregnancy contributes to slowing down weight loss due to changes in hormonal levels. If you follow the Montignac Method while pregnant or breast feeding, you will certainly recover your figure (except if you have developed a resistance to losing weight.) You can then keep your weight steady by following Phase II.

The Montignac Method is totally suitable for pregnant women. It can even be recommended to control weight during pregnancy and avoid risks of hyperinsulinism (high blood sugar levels) in the unborn infant.

vir: http://www.montignac.com/en/questions_reponses.php

Jaz to razumem, da lahko v nosečnosti in med dojenjem najprej ješ po prvi stopnji, potem pa vzdržuješ težo z drugo stopnjouser posted image . V zadnji nosečnosti mi je uspelo se skoz držati Montija, samo je nosečnost na žalsot trajala le 9 tednov; ampak se nisem v tem času nič zredila, v prejšnjih štirih nosečnostih sem  pa že od samega pogleda na pozitiven test dobila gor tri kile, potem je šlo pa samo še v višaveuser posted image .

Dokler sem dojila, se Monti pri meni ni obnesel - enostavno mi je takoj začelo primanjkovati mleka, kile pa niso šle kljub strogemu držanju nikamoruser posted image . Tako da sem morala obakrat počakati do konca dojenja, da sem šla nazaj na Montija. Nimam pojma, zakaj je pri meni tako, edina razlaga bi mogoče bila, da moje tako zelo hoče imeti zalgo za delanje mleka, da ne da nič od sebeuser posted image .

Pa še en recept: zdaj sem dvakrat naredila moje pz mafine s čebulo in so enkratni! Vse naredim po receptu s prejšnje strani, dodam pa polovico večje čebule, ki jo prepražim, da je že malo rjava, in malo mešanice popra in česna. Enkrat sem dala še nekaj nasekljanih oliv. Njami. Ena runda se ravno hladi in se moram kar premagovati, da jih pustim nedotaknjene do jutri zjutrajuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 5.8.2008 22:37:14 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Montignac
6.8.2008 8:19:38   
maja1488
Pa še en recept: zdaj sem dvakrat naredila moje pz mafine s čebulo in so enkratni! Vse naredim po receptu s prejšnje strani, dodam pa polovico večje čebule, ki jo prepražim, da je že malo rjava, in malo mešanice popra in česna. Enkrat sem dala še nekaj nasekljanih oliv. Njami. Ena runda se ravno hladi in se moram kar premagovati, da jih pustim nedotaknjene do jutri zjutraj



Delaš skomine.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   [Brisano sporočilo]
6.8.2008 9:05:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Montignac
6.8.2008 13:13:57   
Jančika_
Auroraa, jaz med nosečnostjo sploh nisem imela kakih hudih luštov; najhujši problem je bil to, da mi je bilo recimo v drugi nosečnosti 16 tednov zelo zelo slabo in nisem spravila dol nič zdravega, tudi vode nisem mogla piti. Tako da sem skoz jedla same nezdrave stvari - bel kruh z medom, FishMac, pomfrit; edino po tem sem zdržala kakšno uro brez hude slabosti in bruhanja. Pila sem lahko samo ananasov sokuser posted image . Jedla sem pa kar naprej po malem in čeprav sem pogosto tudi bruhala (v najhujšem obdobju po 5x na dan), sem se redila, saj mi je metalo bolj gor kot venuser posted image .

Eh, dovolj o temuser posted image , grem kuhat (pz testenine s paradižnikovo omako in solato, pa še malo 75% čokolade je danes na sporedu).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Montignac
6.8.2008 13:52:44   
maja1488
Eh, dovolj o tem , grem kuhat (pz testenine s paradižnikovo omako in solato, pa še malo 75% čokolade je danes na sporedu).


njami, to sem jaz včeraj. Sam brez čokolade. Jo bom danes. Gorenjka ima eno s celimi lešniki in 72% kakava. A ta je ok al more bit obvezno več kot 75%?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Montignac
6.8.2008 14:01:18   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: MID
Ja,pa še to vam moram priznat...moje dokončno čiščenje podstrešja je z vso močjo prisililo gledanje počitniških slik,kjer zgledam kot mala morska....




medvedka....user posted image


kot bi brala moje misli MID...tudi mene je tako frapiral pogled na fotke z morja da sem se zopet odločila da se moram spravit v red!

Nekoč pred leti sem že hujšala po montignacu in je bil kar lep uspeh...ampak ...hm hm beli kruhek pa krompir in sladkarije pa je šlo vse po zlu!
zato se vam pridružujem tudi jazuser posted image
malo sem vas prebrala za nazaj ampak nimam časa vse prebrat....za vnaprej pa bom ker rabim ideje za kuhanje pa malo spodbude.

Nč grem zdejle pojest moj rjavi riž z zelenjavo in solato.

P

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Montignac
6.8.2008 22:10:36   
rainbow
Čer!

Dobrodošle noveuser posted image user posted image , ni user posted image , da nam s skupinimi močmi ne uspe te kile dol spravituser posted image

Jaz sem danes kar pridna bila, sem manj jedla, kar je tudi že napredek. Količinsko manj pri obrokih, mislim. Upam, da mi uspe še daljeuser posted image user posted image

Ve pa tudi - user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?