|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
17.6.2008 12:17:22   
snorlax
Kaj boste kaj danes kuhale? Jaz bom pekla piščančja nabodala, pa solatko z domačega vrta in mlad krompirček (zame seveda ne).

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Montignac
17.6.2008 12:26:27   
Špelca21
Jst sem se pa danes pregrešila ker sem šla jest v službi in sem jedla slivove cmoke.
Sj jst tko pred izpiti pa to tud kr iščem kje je kej za jest sam zdj v teh trenutnih okoliščinah (pa ni nč v zvezi z izpiti) pa ne morem.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Montignac
17.6.2008 13:14:02   
maja1488
jaz imam pa ful gužvo danes, pa sem pravkar prišla domov, vrgla ene fižolete iz konzerve v skledo, čez eno tuno, pred tem pa sem pojedla košček sira. Počekiram še mail in šibam naprej.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Montignac
17.6.2008 15:09:18   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Jst sem se pa danes pregrešila ker sem šla jest v službi in sem jedla slivove cmoke.
Sj jst tko pred izpiti pa to tud kr iščem kje je kej za jest sam zdj v teh trenutnih okoliščinah (pa ni nč v zvezi z izpiti) pa ne morem.


HB, da nisem edina, ki greši.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Montignac
17.6.2008 15:11:55   
maja1488
HB, da nisem edina, ki greši.


Kolikor mi je znano, ti od danes naprej ne grešiš!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Montignac
17.6.2008 15:16:54   
Špelca21
Jah se zgodi. user posted image user posted image   Pa me tepte če hočte. Men ni nič žal, ker ali to ali pa bi bila cel dan brez hrane. user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Montignac
17.6.2008 15:21:40   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

HB, da nisem edina, ki greši.


Kolikor mi je znano, ti od danes naprej ne grešiš!


Tečka!user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Montignac
17.6.2008 19:26:28   
rainbow
se pridružujem pregrešnicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

čeprav zdaj pijem zeleni čaj namesto kave, ker sem je že preveč danes. Ma, zdi se mi, da so neki težki dnevi.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Montignac
17.6.2008 20:05:10   
maja1488
Tečka! user posted image




Ej snorči....user posted image  pa eno user posted image  zate.


Ja so neki čudni dnevi, jutri je luna. A čmo bit sam na vodi user posted image
No jaz sem danes za kosilo kot že zgoraj omenjeno fižolete s tuno, potem sem bla ful hitr lačna pa sem 2 breskvi in 2 figi in mal prej še jogurt z malinami in ameriškimi borovnicami(sej to lahko ane).
Pijem pa tudi jaz zeleni čaj že ene 3 dni, ker mi je voda že začela presedat.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Montignac
17.6.2008 22:24:32   
rainbow
jaz pa sem bila vsaj za večerjo pridna in sem jedla paradižnik, 5 oliv in malo skute zraven. fina kombinacijauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Montignac
18.6.2008 0:03:34   
snorlax
Jaz pa za večerjo rio mare, potem sem pa dobila drisko in me je fajn spucalo. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Montignac
18.6.2008 8:25:23   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz pa za večerjo rio mare, potem sem pa dobila drisko in me je fajn spucalo. user posted image


Pa maš zdej tisto kilo manj, ki si jo dobila s sladkarijami in muffini user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Montignac
18.6.2008 16:02:12   
rainbow
Snorlax, rio mare pri tebi tako deluje?

jaz bom pa danes grešila, za kosilo bodo sicer polnozrnate testenine, ampak z mletim mesomuser posted image .

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Montignac
18.6.2008 19:16:45   
snorlax
Ponavadi ne deluje tako, samo ne vem zakaj me je pognalo. Še danes mi je slabo, ko se spomnim na okus...user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Montignac
18.6.2008 21:31:16   
rainbow
mogoče pa je bilo kaj pokvarjenouser posted image  čeprav težko pri konzervi.

jaz sem pri arašidih. Kaj pa ve?

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Montignac
19.6.2008 9:39:41   
snorlax
Glih sem jih pohrustala pol vrečke (onih neluščenih), zdaj grem pa k zobozdravniku. Ajajaj!user posted image user posted image user posted image

Lep dan!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Montignac
19.6.2008 10:23:14   
maja1488
Zdej greš s polnimi zobmi k zobozdravniku user posted image  . Pomojem te bo ful vesel user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Montignac
19.6.2008 15:37:33   
al1*
Pozdrav!

Jaz sem tudi bila pri zobozdr. danes. Pa ni bilo hudega.
Pri meni vse po starem - čez teden se držim, čez vikend delam bedarije. Kile stojijo, čeprav bi rada šla kako kilo ali dve dol pred dopustom.
Se pa moram pohvalit, da sem ful reducirala količino popite kave - ponavadi sem spila najmanj 4 na dan, zdaj pa eno ali največ dve.


_____________________________

lp


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Montignac
19.6.2008 19:51:14   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zdej greš s polnimi zobmi k zobozdravniku user posted image  . Pomojem te bo ful vesel user posted image


Kaj misliš, da nimam zobne ščetke, al kaj? user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Montignac
19.6.2008 20:18:12   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zdej greš s polnimi zobmi k zobozdravniku user posted image  . Pomojem te bo ful vesel user posted image


Kaj misliš, da nimam zobne ščetke, al kaj? user posted image



A si kej jokala?


Sem bla danes pri eni stranki in mi je skuhala kavo s ful ful cukra. Pa nisem imela srca, da bi rekla da ne bom user posted image  Mi je blo kr slabo. Razen tega pa brez grehov. Za kosilo sem PZ špagete s pestom in kisle kumarice.
Drugače me je pa danes zapustila moja pomočnica in sem čist v šoku. Me kr ima, da bi se najedla.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Montignac
20.6.2008 6:04:51   
snorlax
Bila sem pridna in nisem nič jokala. Je pa res, da tudi ni nič bolelo.user posted image

Lep dan!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Montignac
20.6.2008 7:46:28   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Sem bla danes pri eni stranki in mi je skuhala kavo s ful ful cukra. Pa nisem imela srca, da bi rekla da ne bom user posted image  Mi je blo kr slabo.


Zato pa jaz raje ne pijem kave tam kjer nas je več, kr bo sigurno sladka, če pa že grem h komu, pa obvezno rečem da naj mi naredi brez sladkorja in pol ni problemov, verjamem pa da ti je blo kr slabo, saj ko se enkrat navadiš na čaj/kavo brez sladkorja, ti je vse to s sladkorjem ful blekuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Montignac
20.6.2008 13:39:55   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Bila sem pridna in nisem nič jokala. Je pa res, da tudi ni nič bolelo.user posted image

Lep dan!



Ma pridna si!

Pa kje ste vse? A ste že suhe al kaj?
KAj ste kej jedle? Jaz sem čist brez idej. Za zajtrk sem v avtu pojedla CELO vrečko suhih sliv, zdaj pa spet fižolete s tuno. Za vikend sem pa kupila puranje čevapčiče. A ste jih že jedle? Pa spet imamo en kup piknikov in bom mogla proč od hrane bežat če hočem v ponedeljek kak - na vagi videt.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Montignac
20.6.2008 16:48:27   
snorlax
Ej, kaj so to fižoleti? A je to fižol? A ga lahko kombiniraš s tuno? user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Montignac
20.6.2008 17:48:53   
maja1488
To je stročji fižol. Jaz ga kupim kr od Valfrutte v piksni. Le ta nima sladkorja dodanega. Po mojem lahko kombiniraš s tuno. Ne vem no, jaz ga vedno user posted image
Bom pol preverila v bukvi.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?