|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.6.2008 11:08:22   
snorlax
Ojla!

Samo pozdravim vas in drvim naprej.

Lep dan! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Montignac
12.6.2008 16:27:42   
dulcinea
Tud jst sam pozdravim. Se mi je pa danes zapasala vegi pica, sam škoda, k je bila iz picerije iz bele moke. Sem se ji uprla in jedla solatko pa sir.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Montignac
12.6.2008 19:19:58   
maja1488
Pridna dulci user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Montignac
12.6.2008 21:36:30   
rainbow
Ojla!

tudi jav vas pozdravim, grem kar v horizontalo.Danes sem bila kar ok. za kosilo od včeraj, za večerjo ovsene kosmiče z mlekom.

good nightuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Montignac
13.6.2008 7:32:03   
puncica
mene pa zanima kam spadajo pinjole pod sadje, oreščke, zelenjavo in katera ve kolk bi imel GI.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Montignac
13.6.2008 8:31:30   
snorlax
Pinjole, kaj je že to? user posted image

Sem šla malo brskat in našla tole:

PREHRANA

Pinjole – Pinus pinea
Poznate pinjole? Če ne, Vas morda prispevek navduši, da poskusite ta slasten prigrizek.

Če se boste kdaj pozno jeseni odpravili v obmorske kraje, le pobrskajte pod pinijo, iglavcem, ki nas razveseljuje s prav posebnimi oreški – pinjolami. Seveda se boste morali malo potruditi, kajti semena skriva trda lupina, ki jo boste morali razbiti, v kolikor si boste želeli privoščiti ta po smoli dišeč prigrizek.

Pinjole vsebujejo skoraj dve tretjini maščob, preostanek pa so beljakovine in precej sladkorjev, kajti so najslajša jedrca takoj za indijskimi oreški. Imajo tudi veliko železa, fosforja, nekatere vitamine skupine B in vitamin E. Zaradi svoje sestave pinjole dobro vplivajo na prebavo in dihalne poti, kar so vedeli že nekateri Indijanci, ki so si z zdrobljenimi semeni lajšali težave s kašljem in prehladi.

Pinjole so primerne za zobanje, dodajamo jih lahko solatam, pripravljamo polivke ali uporabimo v pecivu. Zagotovo pa je najbolj znana njena uporaba v omaki pesto, ki jo poleg pinjol sestavlja še oljčno olje, parmezan in zmleta bazilika.


Po moje spada pod semena, tako kot orehi, lešniki, bučnice...user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 13.6.2008 8:32:53 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Montignac
13.6.2008 8:49:32   
soncka
Hvala vam za mnenja. Verjetno so res grehi krivi. Dol bi šla rada še 5 kg. Pa saj eno imam sigurno na račun jošk in dojenja. Ravno zaradi dojenja nočem bit prestroga (no, ma skledica arašidov je pa res le pest arašidov - tistih za olupit, ne slanih).
Bo treba vztrajatuser posted image .
lp

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Montignac
13.6.2008 17:32:30   
sonjah
Ja, po moje so oreški. So pa pregrešno drage, če jih kupišuser posted image user posted image user posted image  in božansko dobreuser posted image

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Montignac
13.6.2008 17:33:31   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: soncka

Hvala vam za mnenja. Verjetno so res grehi krivi. Dol bi šla rada še 5 kg. Pa saj eno imam sigurno na račun jošk in dojenja. Ravno zaradi dojenja nočem bit prestroga (no, ma skledica arašidov je pa res le pest arašidov - tistih za olupit, ne slanih).
Bo treba vztrajatuser posted image .
lp

arašidov itak ne smeš. če dojišuser posted image

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Montignac
14.6.2008 19:05:33   
snorlax
Juhu!

Samo javim se. Sinoči sem pojedla ene tri mufine. Sicer so bili s črno čokolado, a s sladkorjem in moko. Danes gremo normalno naprej. Moram se malo v roke vzet in nehat grešit, da spravim še te odvečne kile dol.

Lep vikend.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Montignac
15.6.2008 12:38:50   
Špelca21
Hoj punce.

Jaz še vztrajam samo tehtam se zdj ne, ker se bliža user posted image  pa bom samo jezna ko bom stopila na vago user posted image .

Imam pa vprašanje: A govejo juho z rezanci se lahko je? Ker mi je tok zapasala domača juhca.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Montignac
15.6.2008 12:44:53   
snorlax
Goveja juhca ja, rezanci pa ne. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Montignac
15.6.2008 14:11:40   
sonjah
Jaz si samo razžvrkljan jajček not zakuham, pa je njamsiuser posted image user posted image . Pa še kakšen korenček plava zravenuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Montignac
15.6.2008 17:17:16   
rainbow
Ja, jaz tudi ponavadi kar čisto ali pa s korenjem.

meni tudi stojijo kile, moram bolj ojštrouser posted image nastopit, pa tudi možu ne bi škodila prva stopnja.

ste našle še kakšno dobro hrano/recepte/idejeuser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Montignac
15.6.2008 18:33:57   
maja1488
Kuhan korenček ima zelo visok GI, tako da pol lahko date zraven tudi rezence user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Montignac
15.6.2008 18:50:08   
sonjah
To pa ne bo držalouser posted image .  Kuhan ima enak GI kot surov po najnovejših raziskavahuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Montignac
15.6.2008 20:14:20   
maja1488
A res!? To pa nisem vedela. Jaz se držim po knjigi in tam mi ga ne pusti jest. Sem že bolj srečna. obožujem kuhan korenček. Škoda da nisem tega vedela že danes, ko sta prilogo jedla samo mojadva, jaz pa nič user posted image
Kje pa slediš te nove raziskave? A ostali GI so po knjigi še OK?

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Montignac
16.6.2008 16:56:18   
dulcinea
Jaz juho jem zmeraj brez vsega. Tole z jajčkom mi pa ni padlo na pamet. Korenčet tud včasih dam not, odkar je dovoljen.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Montignac
16.6.2008 18:50:13   
snorlax
Jaz sem pa dobila 2 kg nazaj. user posted image user posted image user posted image Ena kila bo verjetno zaradi prihajajoče M.user posted image , takrat vedno dobim gor, pa potem, ko se ulije, takoj spet dol. Ampak ena kila je pa od nočnih prigrizkov, arašidov, sladoleda, mufinov.... V dobrem tednu sem kar precejkrat prevarala Montija z g. Sladkorjem in zdaj je rezultat tu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Problem mi je pa zdaj spet zbrat voljo nazaj. Punce, lepo vas prosim, ne se šparat, dajte me zbrcat v rit in to konkretno, če ne, mi bo šel ves trud v franže. Pa ravno zdaj, ko sem že na drugi polovici do cilja. Tako sem žalostna. Počutim se kot en slabič, ki se ne more upret tem prekletim sladkarijam.

Pa zadnji čas, da grem nazaj na šiht, tole posedanje doma me ubija. Pol pa samo nekaj iščem za grickat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pomagajte mi, proooooooooooooooooooosiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Montignac
16.6.2008 19:14:53   
maja1488
Snorči pridi k meni, bomo skupaj posedale doma. Tamala je hvalabogu boljša tako da jo jutr peljem v vrtec.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Montignac
17.6.2008 7:57:35   
puncica
snorči ne obupat, valda ima vsaka kdaj slab dan, glej naprej, ne nazaj, kar je bilo je bilo, pusti sladkarije za sabo, kar si zbasala in pojedla je itak že mim, zdej glej naprej. Poglej koliko si dosegla, koliko si shujšala in vse pohvaleuser posted image user posted image , tako da zdrži naprej, tudi zate bo enkrat prišel cilj in pol bo žurka.

Vse tele prigrizke vrzi stran al naj jih tvoj poje ali otroci, skratka ne jih imet na dosegu, se mi zdi bolje, da poješ kakšno banano pa čeprav ima visok GI, kot pa da si privoščiš mufine, sladoled, slane arašide in vso to svinjarijo.

Zaposli se s čim, mogoče kak nov hobi al pa kej podobnega al pa če te premami, pejt na sprehod in premišljuj o čem drugem.

Res zdrži user posted image , ne obupat in nikar ne bodi žalostna, punce s(m)o s tabo in držimo pesti da ti uspe. Lahko si marsikateri za vzgled, pa lep dan ti želim.

Danes je nov dan user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Montignac
17.6.2008 8:20:46   
Špelca21
Snorči, snorči, snorči go,go,go.

Don't give up. user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst pa zdj dva dni že ful mal jem, ker sem mal pod stresom pa mi pol sploh ne paše nič jest tko da se pol kr silim da kej pojem.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Montignac
17.6.2008 8:29:26   
snorlax
Saj vem, da imate prav. Danes sem že malo boljše volje. Tako kot si rekla, Punčica, sladoleda ni več, arašidov tudi ne, drugega pa se mi itak ni luštalo.

Samo zdaj sem videla, kaj ta cuker dela z mano. Ko pojem nekaj, kar ima sladkor, mi misli sploh ne delujejo več jasno. Volja mi pade in postanem fuuuul depresivna. Kot bi bila kak narkoman, hudiča. user posted image

Zdajle zgleda, da imam neko krizo, ampak MORAM jo premagat. Saj bo šlo. Hvala, da ste tu! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Montignac
17.6.2008 8:30:27   
snorlax
Špelca, ti imaš srečo. Moj je tak, če je kaj živčen, sploh ne more jest. Jaz pa sem glih kontra, takrat samo nekaj iščem.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Montignac
17.6.2008 8:55:10   
maja1488
Tudi jaz ful jem ko sem živčna. Pa pred kakimi izpiti da ne govorim.
Snorči drži se!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?