|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
3.4.2008 12:44:10   
qwasy
Po moje bo Dulčinejina tašča začela vsak čas okoli šimfat, češ "naša tamlada pa noče nč jest..."user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Montignac
3.4.2008 12:48:01   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: qwasy

Po moje bo Dulčinejina tašča začela vsak čas okoli šimfat, češ "naša tamlada pa noče nč jest..."user posted image


in nadaljevala ...pa sej bo še shirala revica...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Montignac
3.4.2008 19:25:50   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: qwasy

Po moje bo Dulčinejina tašča začela vsak čas okoli šimfat, češ "naša tamlada pa noče nč jest..."user posted image


Moja tašča je pa prav zakon bejba in me ne bo čisto nič šimfala. Me pa čisto razume in mi včasih kaj posebej skuha, ker ve, da jaz česa ne smem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Montignac
4.4.2008 5:23:50   
snorlax
Hura za tako taščo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Montignac
4.4.2008 11:34:39   
qwasy
Uau za taščo, ja. Moja sploh skuhat ne zna, če se ne utaplja v maščobi in cvrtju. Zato mi pa regrat nabere user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Montignac
5.4.2008 15:20:56   
snorlax
Kje ste vse?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Montignac
5.4.2008 19:19:32   
rainbow
Tu smo tuuser posted image

Snorlax, kako tvoja prebavna situacija??

jaz sem boljše, počasi bo v redu.

kako se kaj držite zdrave prehrane? jaz sem ta teden še malo shujšala, čeprav pa se mi je zdaj apetit povrnil in nadzor bo potrebenuser posted image

kakšne nove ideje za obroke ima morda katera?

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Montignac
5.4.2008 21:34:35   
snorlax
Prebava se je uredila. Se mi je pa zdaj malo prestavilo višje in me boli grlo in smrkam. Nič mi ni jasno, odkar zdravo jem, imam skoz eno sranje.user posted image

Drugače se držim, edino kar sem opazila slabega je, da imam preveč vmesnih obrokov. Sicer jem vse po Montiju, samo malo preveč grickam kar naprej, enkrat sadje, enkrat kisle kumarice, enkrat malo sirčka.... Se bo treba spravit v red nazaj na 5 obrokov ob približno enakem času. Zato pa kile ne grejo nikamor, ampak stojijo.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 5.4.2008 21:35:01 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Montignac
5.4.2008 22:05:20   
snorlax
Aja, danes sem na hitro prebrala knjigo od Vide Petrovčič. Če mene vprašate je kopija Montignaca, samo da ona tu in tam poje kak krompir oz. se pregreši. Pa skoz v knjigi poudarja, da to ni Monti, niti ločevalna, niti nevemkatera, ampak samo njena dieta.

Malo morgen! Tople vode glih ni odkrila. Po drugi strani pa tudi skoz poudarja, da njena dieta temelji na bazi živil z nizkim GI, pa ne sladkorja, bele moke.... kaj je to drugega kot Monti? Mislim. Shujšala je 20 kg, napisala knjigo, v kateri je polovica prostora namenjena bralcu, da si piše, kaj je jedel in se fajn prodaja. Nič novega.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Montignac
6.4.2008 9:54:01   
dulcinea
SNorči, saj ko ti dokončaš s kilami, lahko tudi napišeš knjigo. Me bomo pa še svoje izkušnje not dodale... user posted image

Jaz sem šla včeraj na rojstni dan in sem pojedla en pohan zrezek (se mi zdi, da je blo samo olje) in pa košček torte. S tem da nisem jedla testa, ampak samo kremo in smetano. Na kilah se danes ne pozna.

Aja, če katero zanimajo moje kile, si lahko pogleda moj ticker. Sem pa ke ga tudi spremenim user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Montignac
7.4.2008 5:24:38   
snorlax
Jutro!

Samo javim se, ker se mi mudi v službo.

Kile stojijo, nič novega.

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Montignac
7.4.2008 12:31:00   
nincy
Imam vprašanje:

A lahko za kosilo jem polnjene lignje s šunko in siromuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Montignac
7.4.2008 13:31:15   
dulcinea
Po moje lahko. A to bo cvrto? al pečeno? Pečeno bolj priporočljivo. Saj so vse sestavine beljakovine a ne?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Montignac
7.4.2008 14:18:20   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: nincy

Imam vprašanje:

A lahko za kosilo jem polnjene lignje s šunko in siromuser posted image


Sem ti že odgovorila na drugem forumu, nincyuser posted image

(odgovor članu nincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Montignac
7.4.2008 18:15:47   
rainbow
Ojla!

danes tehtnica kaže pod 70 user posted image user posted image
upam, da ste ok in pridneuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Montignac
7.4.2008 19:20:36   
nincy
Sem ti že odgovorila na drugem forumu, nincyuser posted image


Hvala SonjaH user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Montignac
7.4.2008 19:22:02   
nincy
Moj jedilnik danes:

jabolko
Z:pz kruh, marmelada BZ
M:jogurt
K: polnjeni lignji s šunko in sirom
V: hrenovka

Upam da je vse OK user posted image  Če pa ni, me pa popravite user posted image

(odgovor članu nincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Montignac
8.4.2008 5:12:45   
snorlax
Po moje je OK. Samo na lignje se ne spoznam, ker ne maram morske hrane.

Kako pa je s sadno pico? Zelenjavno sem že jedla. Po moje bi tudi sveže sadje šlo na testo, kar se tiče Montija. Ali se motim?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu nincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Montignac
8.4.2008 10:23:22   
qwasy
Rainbow, čestitam!
Nincy, kje je zelenjava? Daj no kakšno solato pojej.
A sadna pica tudi obstaja? Ne zveni mi ravno okusno, je pa zanimivo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Montignac
8.4.2008 13:27:01   
HuAnita
Zdajle sem se pregrešila, s tortico, črni gozdiček, je sodelavc prinesel, dobila direkt pred nos, čeprav sem prej lepo pojedla Montignacovo kosilo....
eh. Sem prav jezna, pa danes se mi je sicer luštalo, ampak zdajle mi pa res ni dobro v želodcu....user posted image user posted image

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Montignac
8.4.2008 20:43:49   
al1*
Da se vam še jaz malo javim po dolgem času.

Rainbow - čestitke za 6-ko!

Vsem user posted image user posted image user posted image user posted image za vztrajnost - se splača.

Sicer pa pri meni vse po starem - držim se 2. stopnje, skušam migat čimveč in to je to.

Lepo bodite!


_____________________________

lp


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Montignac
8.4.2008 20:53:45   
rainbow
Čer!

Huanita, upam, da je zdaj že boljeuser posted image , ah, ne ženi si k srcu, dokler ni to redno prekrševanje.

Lignji so zelo v redu, vsa morska hrana in ribe, vsaj po moje. Jaz zelo rada ribe jem. Ali pečene na olju, ali pa v foliji v pečici. Seveda ne pohane.

Za sadno pico pa ne vem. Jedla sem že pico z jagodami in skuto. Super dobra.

Moj današnji jedilnik:
z: kos kruha, marmelada, zeleni čaj
m: jogurt, polnozrnati kosmiči
k: solata z polnozrnatimi testeninami, paradižnik, paprika., tuna (ne bo smela bit zraven, pa ok), rukola
v. par rezin mortadele zavitih z pusto skuto, kumarice
zdaj: arašidi

ok, lepo se imejteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Montignac
9.4.2008 5:18:22   
snorlax
Jaz sem celo življenje jedla samo sadno pico. One navadne sploh povohat nisem mogla. No, zadnjih par let sem jo pa parkrat pojedla, ampak hladno, da se je sir strdil.

Sadna pica je bolj tako, kot bi jedel kakšen štrudelj. Je pa isto testo, kot za navadno, gor pa sadje po želji in čez taka dobra vanilijeva krema. Seveda bi si jaz spekla p.z. in gor bi dala sveže sadje, namesto kompota, pa nič vanilijeve kreme. No, včeraj sem jedla zelenjavno pico.

HuAnita, meni se je zadnjič zgodilo isto, da sem pojedla kos torte. Pa niti luštalo se mi je ni, ampak bolj iz vljudnosti. Ah, pa je treba bit na prvem mestu vljuden do sebe, kajti meni je bilo še cel popoldan hudo po tisti maščobi in sladkorju.user posted image Me je doživljenjsko minilo do tort.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Montignac
9.4.2008 10:09:34   
HuAnita
snorlax - resno, sosedino torto pojem magari 8 kosov, ker je vedno sveža, pa taka lahka, se kar topi v ustih, tista iz Štormana včeraj pa.... user posted image , ni bila sveža, pa nič od okusa, mi je bilo ves popoldan žal, amr bi raje čokolado pojedla, bi se vsaj uprvičeno sekirala, ker bi v njej uživala....user posted image

Kako pečete PZ kruh? Včeraj sem ga po enem receptu, sem pa dala notri ščepec rjavega sladkorja (ja, ja, vem, ampak sama pol kg ne pojdem v 5ih dneh) in soli, pa malo ovsenih kosmičev. Je pa tak zbit prišel, valda, PZ ržena moka Alnatura, ...

Ima katera kako idejo, da ne bi bil tako zbit? Kak dober recept?



Aja, trenutno 61 kg, šla dol skoraj 2 kg, mi pa niha iz dneva v dan, pa M sem imlea te dni, tako da sem si prisegla, da se tehtam le 1x tedensko, bo najbolj realno.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Montignac
9.4.2008 17:01:40   
dulcinea
Huanitka, poglej tukaj.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?