|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.4.2008 8:24:38   
qwasy
Snorlax, imam predlog za sadno pico, oziroma za nadomestek vaniljeve kreme: v navadni jogurt zmešaj stopljen natren, malo limoninega soka in kanček ruma. Ali pa mogoče kar vaniljevo aromo. Enkrat sem delala jogurtovo strjenko, pa se mi je zdelo res okusno. Naslednjič sploh nisem dala želatine, ampak smo kar tako jedli.

Za kruh pa ne vem, mi smo se kar navadili. Nedolgo nazaj je Puncica prilepila en recept iz kulinarike. Vem, da je jogurt notri, pa nič sladkorja. Za probat je.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Montignac
10.4.2008 15:03:47   
mojamura
evo montinjac res deluje


-12 kg
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Montignac
10.4.2008 16:18:20   
snorlax
HuAnita, 18. pridi k Žaneku. Imamo šnelkurz peke kruha in žemljic.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Montignac
11.4.2008 11:11:15   
puncica
A mislite da je fejst narobe če ješ mleko s polnozrnatim kruhom za zajtrk, po moje ne, sam eni pa prajo da jauser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Montignac
11.4.2008 12:57:18   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A mislite da je fejst narobe če ješ mleko s polnozrnatim kruhom za zajtrk, po moje ne, sam eni pa prajo da jauser posted image




No, vidiš, s takimi vprašanji se jaz nenehno ukvarjam, pa me vse mine prej, le lakota ne,,,, pa pač požremuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Montignac
11.4.2008 13:37:09   
qwasy
OH in mlečni izdelki z malo maščob pašejo skupaj. Zraven PZ kruha torej pašeta mleko ali jogurt z malo maščobami. Kakšnih namazov pa jaz raje ne bi. Se mi zdi, da imajo preveč maščob, to pa potem ne paše k kruhu, ki ima dokaj visok GI.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Montignac
11.4.2008 13:38:08   
qwasy
mater sm pametna user posted image

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Montignac
11.4.2008 14:24:37   
al1*
Se tudi jaz strinjam, da mleko z malo maščobami lahko za zajtrk. Tudi recimo ovsene kosmiče z mlekom jem jaz velikokrat.

Sicer pa moj današnji jedilnik:
z: pomarančni sok kruh + jogurt
m: lešniki in mandlji
k: pleskavica + zelena solata z redkvico
v: sir in jogurt

Pa držte pesti, da se bom lahko uprla jabolčnim mafinom, ki jih bom pekla za obiske, ki jih dobimo zvečer. user posted image

Mojamura: čestitke za -12! user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Montignac
11.4.2008 18:59:10   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A mislite da je fejst narobe če ješ mleko s polnozrnatim kruhom za zajtrk, po moje ne, sam eni pa prajo da jauser posted image




No, vidiš, s takimi vprašanji se jaz nenehno ukvarjam, pa me vse mine prej, le lakota ne,,,, pa pač požremuser posted image


Vidiš, jaz pa če nisem ziher, rajš ne pojem. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Montignac
11.4.2008 22:18:36   
rainbow
čer!

opa ste pridneuser posted image user posted image user posted image

glede kombinacij, se jaz občasno pregrešim. recimo, danes sem nardila pico z pz testom, ampak na moj kos sem dala zelenjavo in sir. Ki seveda naj ne bi bil na pici ampak pica brez sira, sori, no way. Seveda pa je bil sir low fat, če je to manjši grehuser posted image

jutri bo pa po vsej verjetnosti zelenjavna juha. mesa mi ful ni za jest.

lepo se imejteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Montignac
12.4.2008 10:35:52   
dulcinea
Punce res ste priden z javljanjem. Jaz nekako nimam časa, da bi vsak dan pisala. Samo v vednost, če slučajno niste drugje (al pa na trakcu) zasledile,, sem dala od 1.1. dol 5 kil. Sam tolk, da se malo pohvalim.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Montignac
12.4.2008 12:02:11   
al1*
Dulcinea user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je spet en tak deževni dan, ko ne moremo ne na izlet in ne kolo. Bom pač malo kalorij pokurila na orbitreku.
Včeraj nisem zapadla v skušnjavo in sem pecivo samo spekla in nič poskusila.

Rainbow - jaz tudi dam na pico malo sira - ponavadi dam mocarelo iz Hoferja, ki ima 7% maščobe.

Danes bodo za kosilo špageti s paradižnikovo omako, jutri bo pa riba in popečeni jajčevci.


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Montignac
12.4.2008 14:16:28   
snorlax
Čestitke Dulči, Mojamura in vse, ki vztrajate.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Montignac
12.4.2008 17:17:33   
dulcinea
Sem prišla domov (k staršem) in se stehtala. To ni bilo na tešče, pa sem vseeno na isti teži, kot prejšnji teden. Se pravi, da je na tešče še malo manj. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Montignac
14.4.2008 5:03:56   
snorlax
Jutro!

Jaz sem pa ugotovila, da mi bolj paše, če ne jem večerje. Oziroma, da pojem zvečer samo kakšen sadež. Res pa je, da imam zelo pozno kosilo, če pa sem doma, pa imam kosilo prej, imam še popoldansko malico.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Montignac
14.4.2008 21:51:50   
HuAnita
Punce, dajte me zbrcat v rito.... Vikend - enih 100 grehov. Ni šlo drugače... Če pa smo bili v 'hribih', res ni bilo izbire nek 'zdrave' hrane, saj tam še ni bila kriza, razen moj štrudelj, sicer PZ testo, ampak notri fruktoza, pa skuta, pa kisla smetanauser posted image user posted image user posted image  Ampak naslednjij dan kosilo pri tašči, ko te sveži zrak zdelauser posted image user posted image user posted image
Pa tašči ravno ne moreš rečt, da ne boš jedel, če je vse dopoldne pripravljala????

user posted image user posted image user posted image

Danes - spet -Monti, povsems e ga držim

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Montignac
15.4.2008 5:23:20   
snorlax
Ti, ti, ti!!!user posted image Brc, brc, brc!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Montignac
15.4.2008 13:02:01   
dulcinea
Jaz sem bila pa danes na krvodajalski in  so pohvalili hemoglobin v moji krvi. user posted image

Drugače pa sem šla potem na malico v menzo in sem jedla ciganski golaž. Saj krompir sem zbrala ven, sam "pitaj boga" kaj so vse še not zmetali poleg tistega krompirja. Ziher ful ene moke. Bljak. Se mi že spahuje.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Montignac
15.4.2008 16:03:16   
al1*
Hej!

Jaz grem pa na krvodajalsko naslednji torek.

Danes sem ga pa dopoldan malo user posted image , ker si doma nisem nič pripravila za malico in jedal pač to, kar je v naši menzi na razpolago - sendvič, v katerem je majoneza, za kosilo pa en kos pice.


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Montignac
15.4.2008 20:51:43   
rainbow
Čer!

Končno pri bolj zdravi večerji: paradiž+beli sir iz slanice, ki je menda premasten, ampak bolje to, ker se mi nekaj sladkega lušta, pa raje ne bi.
Jaz sem tudi jedla danes golaž za kosilo in sumim mamo, da je dala moko noter (valjda da jo je dala), ker me je ful napihnilo oziroma tako težko padlo, čeprav sem zraven jedla samo zeleno solato. Pohvalna pa je bila juhca iz zeljauser posted image  bravo naša babiuser posted image  Saj to je luksus, da je danes ona skuhala, je bila ta velika dečva doma in jo je pazila.

za jutri pa spet nimam idej ne časa kuhatuser posted image ; o, morda testenine.

Huanita, to pa res ni tragedija, če ješ štrudelj iz pz moke. Ok, ni po prvi stopnji, je pa bolje kot iz bele moke. Pa še fruktoza, mislim, ali je kaj bolj zdravega?user posted image

nič, delo čaka, fajn montinjakajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Montignac
16.4.2008 5:21:36   
snorlax
Jutro!

Kako ste?user posted image Ima katera kako idejo za kosilo brez mesa? Sploh ne maram mesa, tako da ga jem 1x ali 2x na teden. Špageti in pica pa mi že pri ušesih ven gledajo.

A lahko jem solato iz čebule, paprike, paradižnika + pz kruh? Po moje ja, samo boste ve presodile, ki imate že več izkušenj. Če dam pa še trdo kuhano jajčko v solato, potem pa kruha verjetno ne? Samo, ko je tako fajn namakat kruh v tisti kis od solate. Njami.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Montignac
16.4.2008 14:30:05   
al1*
Po mojem je solata in kruh ok. Brez sira seveda.

Tudi jaz nisem neki ljubitelj mesa. Nekaj predlogov:
- ajdova kaša z gobami
- pirina "rižota"
- pz kuskus in zelenjava - recimo naredim polnjene paprike z kuskusom.
- zelenjavni polpeti - recimo bučkini. Jaz jih zgostim z otrobi.
- iz vlečenega pz testa včasih naredim porov štrudelj. Uporabim manj mastno skuto, 0,1 mastni jogurt in eno jajce in dušen por. Verjetno ni čisto po 1. stopnji, je pa dobro.


_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Montignac
16.4.2008 14:51:11   
al1*
Še ena ideja
- tortilje iz pz moke, polniš jih pa z dušenimi gobami ali jajčevci in veliko zelenjave in avokadove omake. Njami!


_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Montignac
16.4.2008 18:44:48   
snorlax
Ne maram tudi gob, ajde.... ja, pač zbirčna sem.user posted image

Najbolj me mikajo tiste filane paprike s kuskusom. Lahko napišeš recept, prosim?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Montignac
16.4.2008 18:45:19   
Ropotuljica
Da se na hitro javim: v dveh mesecih sem šla dol 4 kg. Pri moji višini to pomeni, da se mi je ITM znižal s 26,5 na 24,8!Moj cilj je še - 6 kg  (če bi blo pa še kaj več, se pa tudi ne bi pritoževala). Torej, jaz korakam lepo počasi, po 0,5 kg na teden (v povprečju), zato da bom daleč prišla.
Lep dan vsem, pa kaj dobrega za večerjo!
Papa

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?