|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
25.3.2008 5:08:26   
snorlax
Jutro!user posted image

Lep materinski dan vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Montignac
25.3.2008 8:38:20   
mojamura
kaj zaj montinjačkeuser posted image user posted image


velikonočni zajček je šel spat in pol tudi me lahko gremo veselo na dieto nazaj

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Montignac
25.3.2008 12:17:03   
HuAnita
Punce, ampak očitno je moj IQ prenizek ali pa - čeprav ne vem, kako??? - mi v knjigi manjka par strani.....

Mewni je to ful ful težak način prehrane..... Ko že nekaj zaštekam, pride spet ven kaj novega, pa vidim, da je vse zaman... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne štekam, kaj s čim, zakaj ne... mislim, da je ena stvar beljakovina, pa preberem, da ni, ker v njej prevladuje škrob, pa take.....
Ful ful zapletenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem pa delam napako, ne upam skoraj nič jesti, po 4ih dneh pa ofenziva na vse, kar je hrani podobnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jabolko, vidim, da je GI 35, v moji tabeli je 30???? Kaj sploh še lahko jem od sadja? Marelice meni piše 25 (sveže), drugje sem našla 60???????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Montignac
25.3.2008 16:26:31   
qwasy
ojla!
Najedla sem se čokoladnih jajčkov, ampak z višjim ciljem: da bi obvarovala otroka pred nezdravo prehrano user posted image
Ej, Huanita, daj sprosti se malo no, saj si totalno zatravmirala user posted image . Pa saj je vseeno , ali ima marelica GI 20 ali 70. Marelica je sadje, sadje je zdravo, poješ ga pa lahko bolj malo, če hočeš shujšat. To je vsa umetnost. Jedilnikov imaš pa malo morje po internetu. Drugače pa vprašaj, saj smo tukaj, a ne...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Montignac
25.3.2008 18:55:43   
snorlax
HuAnita, če mene vprašaš, si res malo preveč zakomplicirala.

Od sadja jej vse, razen banan in mislim da lubenic.

Od zelenjave vse, razen korenček (po nekih novih raziskavah ga celo lahko, a jaz ga ne).

Ne smeš krompirja, riža, bele moke, sladkorja. To je vsa umetnost.

Na tešče sadež ali sok od sadeža. Čez cca pol ure zajtrk: p.z. kruh+marmelada ali skuta ali jogurt

Za malico vedno jej jogurt ali sadje.

Kosilo: testenine+zelenjava ali meso+zelenjava. In k obema paše solata. Večerjo jej podobno kot kosilo.

To so osnove, ko te obvladaš, boš šla v detajle.

Mislim, bolj simpl pa jaz ne znam razložit. user posted image Pa popravite me, če sem naredila kak lapsus.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Montignac
25.3.2008 18:57:07   
snorlax
Mojo telefonsko imaš, pa me zvrcni magari pri vsakem obroku in bova skupaj razpucale. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: Montignac
25.3.2008 19:19:08   
dulcinea
Jaz se med prazniki nisem pregrešila. Samo šunka, pirhi in velik hrena. Pa donat. Pa veliiiiko vode. Sem sam lulat hodila.

Danes sem pa za zajtrk PZ palačinke, pa za malico PZ palačinke. Za kosilo pa še mal šunke pa en jajc. Se mi ni dalo čisto nič kuhat ob 5 popoldne.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Montignac
25.3.2008 19:36:42   
rainbow
Čeer!

no, končno se spet nekaj dogaja tuleuser posted image user posted image user posted image

Snorlax, v redu si povedalauser posted image

Huanita, ježeš, se pridružujem mnenju ostalih - relax! ti povem, sploh ni težko tako jest. Prva stvar, ki jo narediš, je da flikneš ven s repertarja, kar je iz bele moke in sladko. Potem slediš Snorlax nasvetomuser posted image  glede kombinacij. Pa še nekaj jaz upoštevam, recimo, če jem dosti škroba (recimo zajtrk s kruhom - kar tak vedno jem, + kosilo kake testenine), potem večerjaj kaj beljakovinskega (solatka s tuno..). pa da je hrana čimbolj pestra.  pa da se ne odrečeš vsemu, kar imaš rada (razen če je res kaj strašno nezdravega) ali pa da najdeš kake nove okuse (moji trenutno ljubi: rdeča paprika, rukola, leča, skuta)

Dulci, bravo za trdno voljouser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Montignac
26.3.2008 12:02:43   
HuAnita
Punce, pa saj probam, ampak potem preberem, da pa sir v solati ne gre, ker je ne vem, kaj že, da samo taki siri za mazat se lahko jedo, tisti trdi pa ne...
Pa zadnjič debata med Celjankami - zakaj ne jajc + mleka skupajuser posted image   Pa take stvari me zmedejo, no.... Polo mi pa vse dol pade in jem vse po redu.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Montignac
26.3.2008 12:04:22   
HuAnita
Ja, jedilnkov je ful, ampak kaj, ko redko piše, kako eno stvar narediš. Saj probam čim manj olja, pa še to oljčno deviško, za solate domače bučno, ampak potem pa mi ni dobrouser posted image user posted image user posted image
Pa ne upam jesti rozin in večine suhega sadja, le arašide (pražene, neoluščene) si upam jesti, sem prebrala, da take lahko....

Vem, da kompliciram, ampak tole mi je res znanost, no....user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Montignac
26.3.2008 16:33:55   
dulcinea
HuAnita na tej strani imaš kar precej receptov napisanih. Tudi preizkušenih.  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Montignac
26.3.2008 19:49:38   
Ropotuljica
HuAnita, madona da ti mora potegnit!! Evo, od danes naprej mi VSAK DAN (!!!) zvečer napiši mejl ali ZS, kaj si jedla. Pa ti bom povedala, kaj je ok in kaj ne. pa jaz ti bom tudi napisala, kaj sem jaz jedla. To jaz prakticiram s svojo sestro - čisto vsak dan si piševa, če se ona kaj pregreši, jo jaz zbrcam v rit (po internetu, da ne bo pomote) - čerpav njej ni treba hujšat, ampak noče pa vsega dr... žret. In nama ful ratuje.

Jaz ti predlagam, da če hočeš prej shujšat, poskusi jest OH samo za zajtrk, potem pa beljakovinske obroke. Jaz jem OH ne za zajtrk samo še takrat, kadar grem na fitnes, da si napolnim baterije, po fitnesu pa spet beljakovinski obrok.

Beljakovine so tudi ribe in jajca.
Sir paše v solato, če je ta samo zelenjavna ali z mesom ali ribami. če je testeninska, potem sir res ne gre zraven.

Jogurt in mleko sta dve taki posebnosti, saj imata pribl. enako OH in B (malo več je OH). Jaz jem žita z mlekom ali jogurtom, tudi kavo pijem z mlekom. Gre pač malo bolj počasi, ampak gre pa.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Montignac
26.3.2008 20:07:14   
snorlax
Pa daj za začetek jest bolj simpl stvari, dokler se ne navadiš. Potem pa začni malo bolj kombinirati stvari, ki jih želiš jest. Pa glej, imaš Ropotuljico, pa Jančiko, pa Naty-Tajo, pa mene, pa punce tule gor. Pa orkašpinčič, da te bomo navadile jest, tako kot je treba. Pa od vseh nasvetov, si izberi tiste, ki tebi najbolj ustrezajo. A veš, vsaka ima svoj okus. Na primer, jaz bi lahko jedla vsak dan testenine z zelenjavo in to res velikokrat jem. Mesa ne maram in se prav silim z njim tu in tam. Ene bi jedle samo meso. Seveda, ni problem. V kombinaciji z zelenjavo, solatami....

Lej, suho sadje je sicer dovoljeno, a bolj v majhnih količinah in to na primer namesto malice. Čeprav mene včasih prime kriza in pojem cel paket fig ali sliv naenkrat. Potem je pa nekaj časa mir. Samo ne tako suho sadje, ko si ga zadnjič meni prinesla. Tam ven sem jaz samo brusnice pojedla, ostalo je pojedel moj, ker mu ni treba hujšat. Kupi si suhe fige, slive, brusnice.. kaj takega. Ali pa kaka semena - sončnice, bučnice (neslane) in imej to za kako hudo željo potešit. Sigurno boljš kot čokolada, a naj ti ne preide v navado.

Kaj pa, če napišeš tule gor, kaj rada ješ in se ti zdi, da je po Montiju, pa ti malo svetujemo? Daj no, ne obupaj, prosim. user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Montignac
27.3.2008 1:39:17   
renyk



Joj sem prav vesela ko vidim kolk nas je velik ki se mucimo z dijetami.. Ja meni jo je svetovala sestra ki je v 3 mesecih shujsala 16 kil.. Knjigo sem kupila je bila 25e. Jaz sem v prvih dnevih shujsala 2 kilci zdej se mi je pa kr ustavl, pa se res drzim tega kaj lahko pojem in tud pojem ne veliko.. Sedaj sem kake 14 dni na tej dijeti.. A mi katera lahko kej napise o temu, kako je sla pri njej kilaza dol, sej ne da bom obupala, mi je sestra prevelik dokaz da to res deluje, sam zanima me.. Idej pa tudi meni kar naprej zmankuje kaj jest, tako da sem prav vesela ko pisete ideje.. Jaz si zelo velikrat kupim kako ribico pa si jo v foliji specem ali pa kake solatke, ker kromirja ne smem si pa kak fizoucek not vrzem.. Zelim vsem veliko uspeha..user posted image



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Montignac
27.3.2008 5:41:58   
snorlax
Jaz sem šla 1. mesec 10 kg dol, 2.mesec 6 kg in sedaj 3 mesec 4 kg. Tako, da računam, da bo od zdaj naprej šlo res počasi.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu renyk)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Montignac
27.3.2008 14:46:13   
renyk






Uauuu... Bravo... Tok..! Jaz bi rabla se ene 8kg shujsat, ma da bi slo tko men dol, to bi blo super, vsaj ene 5kg prvi mesec.. A si tudi kaj telovadila v tem obdobju ali si se drzala samo te diete.. Si kaj takega posebnega jedla.. No sej knjigo sem prebrala, vem cesa nesmes, samo vseeno.. Se enkrat pa ti morem reci da si res obcudovanja vredna.. Lpuser posted image  

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Montignac
27.3.2008 15:05:40   
dulcinea
Saj ne, da bi te spelejevala s tega foruma, samo tukaj si res lahko prebereš kako idejo, al pa vsaj recept za kako jed.

Moje kile so se spet pomaknile nazaj na težo pred prazniki. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu renyk)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Montignac
27.3.2008 17:02:59   
renyk






No hvala... Ful lepo za nasvet in idejo, bom malo pogledala... Zanimalo me je samo ali je imela snorlax kaj takega posebnega, glede na zmanjsano kilazo.. Zame take osebne, ki dosezejo take razultate so ... nevem... Idoli... Glede na to, koliko truda in odrekanja mores uloziti za take rezultate.. Pa lep pozdrav...  

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Montignac
27.3.2008 19:02:48   
snorlax
Hvala za komplimente. Ampak po moje pri meni ni nič posebnega, samo to, da imam ogromno kil preveč in potem je logično, da gre hitreje dol, kot pri kakšni, ki ima samo par kil preveč. Če gledam procentualno, je verjetno moja izguba kilogramov toliko, kot bi bilo pri tebi mogoče par kilogramov.

Delala nisem nič posebnega, za telovadbo sem prelena, pa tudi časa primanjkuje. Tu in tam sem šla s tamalim ven, če je bilo lepo vreme. Res pa je, da sem se strogo držala Montijevih načel in se držim že zdaj. Jem vedno 5 obrokov na dan, dopoldan v službi večinoma sadje. Kosila se nabutam do onemoglosti, ker pridem zelo lačna domov, večerjo pa spet kaj malega, ker sem sita od kosila, ki je zelo pozno.

V glavnem, nič posebnega. Glede na to, koliko pojem (količinsko) se sploh čudim, da kile letijo dol. Se pravi, da res ni pomembno koliko ješ, ampak kaj ješ.

Jaz sem zasvojena s sladkorjem, zato mislim, da se lahko predvsem popolni abstinenci zahvalim, da grejo kile dol, počutje je pa itak neprimerljivo boljše kot prej.

Hvala za lepe besede, ampak jaz se ne imam za kaj posebnega, ker mi shujšat nikoli ni bilo težko, ampak mi je bilo težko obdržat. In od vsega na svetu si želim samo to, da bi težo (ko bom na cilju) obdržala, pa tudi če imam še vedno par kil preveč.

Tudi tebi bo uspelo, brez skrbi. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu renyk)
Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Montignac
28.3.2008 10:55:16   
renyk






Hvala snorlax za odgovor.. Aha tako torej.. No sej jaz se tudi strogo drzim, ceprav gre pri meni zeloo pocasi, verjetno res kot pravi moja sestra zaradi "osnove".. Sem se pa po parih dnevih vagala in imam "celo" 0.4 kg manj.. Juuupi... ampak mater gre pocas.. Sem pa res vesela zate, pa tudi verjamem, da ti bo uspelo to kilazo obdrzat.. Lpuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Montignac
28.3.2008 11:43:59   
Ropotuljica
Renyk, ne se sekirat, če je šlo v par dneh dol samo 0,4 kg. V bistvu je to čisto dovolj. Najbolj zdravo hujšanje je itak 0,5-1kg na teden. jaz sem v mesecu in pol spravila dol 3 kg, to je nekje 0,5 kg na teden. Moj cilj je -10 kg. Za zdaj sem kar zadovoljna. je pa res, da je po nosečnostih telo zelo preoblikovano. Noge so mi že prej šle lepo nazaj, zdaj se mi je popravil obraz, podpradek, roke ... Trebuh pas - to bo pa bolj težko. Upam, da pridem vsaj na neko normalo. Zdaj sem še daleč od tam. Mislim, da letos poleti še ne bom v dvodelnih kopalkah (tudi po prvem porodu dve sezoni nisem bila). Pač nizka samozavest, kaj češ ...

(odgovor članu renyk)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: Montignac
28.3.2008 16:09:09   
renyk






Hvala ropotuljica, se pravi da ne gre samo men tok pocas... Ampak ves kaj, nam bo ze uspel, sicer bol pocas, ampak bo... Tkole ko se pogovarjam o dietah in drugih mnenjih, se mi zdi da mi bol in bol volja raste... Zanimivo ane, ko ves da nisi edini ki se odreka kaki dobri cokoladi al pa pomfricku.. Bomo pa zato poleti fejst mackice.. Ropotuljca, kok ti je pa do zdaj uspel "dol vrzt".. Tud jaz sem mela cilj, mislim mam 10kg manj.. Ceprav sem sele od 15. na dieti.. Lp user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Montignac
28.3.2008 16:43:59   
Ropotuljica
Renyk, jaz sem na montignacu od 12. februarja. Sem dobrih 9 mesecev po porodu, do zdaj sem sklatila 3 kg. Prva dva tedna ni šlo po kilah nič dol, se je pa poznalo na obrazu, da nisem več tako zabuhla (to je tudi ena super stran takega načina prehranjevanja). še vedno parkrat na dan dojim, mogoče mi tudi zato ni šlo tako dol. pa še ena stvar je pomembna: telo se mora na nov način prehranjevanja navaditi. zato se jaz nisem dosti sekirala, če ni šlo takoj dol. oleg tega: če se ukvarjaš s športom, ti začnejo mišice rasti hitreje, ker ješ več beljakovin. jaz jem OH samo zjutraj, kdaj tudi dopoldne, potem pa nič več. ne delam si testenin ali riža za kosilo ali večerjo. zaenkrat mi to ustreza.

(odgovor članu renyk)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Montignac
28.3.2008 17:33:53   
snorlax
Oj!

Danes sem pojedla en kos torte v službi, ker je imel sodelavec abrahama. To ni poslabšanje trdne volje, ali kaj takega, ampak sem rekla, danes ga pa bom. In moram vam povedat, da namesto, da bi čutila željo po sladkem ali kaj takega, mi je bilo tako hudo, da sem si prisegla, da sladkarij ne jem nikoli več v življenju. user posted image

Šele zdajle mi je odleglo, po kakih 5 urah. Čeprav sem "grešila", sem vesela za to izkušnjo. V bistvu sem želela videt, kako bo telo odreagiralo na sladkor in belo moko in vse tisto. In potem sem razmišljala, kako sem lahko pred Montijem jedla vso to navlako in to na kile in kile. user posted image Ni čudno, da sem se počutila tako bad in brez energije.

V glavnem" Monti rules."


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Montignac
28.3.2008 21:08:44   
Ropotuljica
O, snorči, tudi jaz sem danes podlegla. sem pojedla par žličk čokolešnika, ki ga je tamala pustla. ma moje telo se bori z virusi, ga moram malo pocrkljat.

jutri pa spet 100% naprej, a ne??

se beremo

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?