|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 19:29:22   
barba
Tudi PiaM je v petek, 17.marca postala mamica čudoviti punčki JULIJI, ki je ob rojstvu imela 3000g in 49cm.

ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 21:57:16   
bini
Najprej čestitke novim mamicam user posted image user posted image user posted image  - sej ste ble itak na vrsti, hehe user posted image ..
hvala vsem za lepe želje glede zdravja za našo hišo - to bi kar rabili, zdaj tud jest in mož.. dans na pregledu sva se z zdravnico zmenle, da bo kar lepo do roka čakalo detece, da se vsi pozdravmo user posted image  - bomo vidli kolk  bo po naše,....
sicer pa očitno zdravje ni problem sam pri nas ... ja sploh ne morem verjet, da je lahko tud že taka majhna punčka kar na antibiotikih - in to že ušesa - uboga Ana... no, tud naša Ana ima spet vneta ušesa - jutri bomo vidli al bo dobila svoj 8. al 9. antibiotik (sploh ne štejem več user posted image .... katjadraž - jest upam, da ni tle napačna izbira imena usodna user posted image  ... joj, kaj bo potem šele z našim drugim, ko mamo že s prvo skoz dežurno službo pri pediatru user posted image .... no ja, enkrat bodo zrasli in bo ok...

vsem velik zdravja, nam še nosečkam pa želim same super idealne porode - ob svojem času seveda user posted image ...naš nej kar še čaka, se javljam še enkrat da sem zadnja od marčic user posted image , sam da bi se pozdravli - pa še kakšno kavo kje častim, če bi pomagal user posted image

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Odštevanje-marčice
22.3.2006 9:19:39   
soncicaT
Bravo PiaM!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa si le dočakala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tvoji družinici želim enega velika sončka in vse lepo!user posted image user posted image

Upam da se kaj dobimo na kaki kavici s user posted image .

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Odštevanje-marčice
22.3.2006 13:58:13   
fionaP

PiaM, iskrene čestitke za dojenčico Julijo!

Katjandraž, tudi pri nas se ubadamo z vnetjem očk, zdaj imamo Bivacin kapljice, čistimo pa s fiziološko. Bomo videli, če bo kaj pomagalo... Nuša nad kapljicami ni nič kaj navdušena.

Beti1, ja moj "sanjski porod"... če ga primerjam s prvim, je bil sigurno sanjski, ker je trajal 5 ur manj, ker so bili samo na koncu 4 hudi popadki en za drugim, sicer pa je bilo vse znosno, ker sem bila spočita in predvsem nisem bila zadeta od protibolečinskih sredstev, zato sem bila čisto pri stvari. Še najboljše pa je bilo, ker zdaj nisem imela nobenega šiva in to je taka razlika, da ne morem povedat, normalno sem sedela, hodila že takoj, ko sem prišla na oddelek. Počutila sem se krasno!

-----------------------------------------------------
10.3.2006 user posted image Nuša

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Odštevanje-marčice
22.3.2006 15:30:38   
barba
Ojla!
Jest sem bla dons na pregledu in celo na ctg so me poslali. user posted image  Naše dete je blo kar dost živahno, jaz mam pa zlo neredne popadke. So se risali, sam jih nisem nč čutila. V bistvu mi samo trebuh otrdeva. Sta mi sestra, ki je kontrolirala ctg in G rekli, da bom zihr za vikend pršla nazaj rodit. user posted image

No, bomo vidli, če bo kaj res. user posted image  Kar ne verjamem, da bi blo lahko to res.user posted image

Včeraj sem govorila s PioM, ki je bila še v porodnišnici. Mala Julija je dobila zlatenico, vendar naj bi dons šli domov. Pa tud Businka se mi je oglasila in se vam zahvaljuje za vse čestitke. Vsem nam želi čimprejšni porod.
cebelicamaja - hvala, veš da takoj sporočim, ko bo user posted image

Še popravljen seznam:
17. mucica1
18. lilu
20. ninchy28
21. Karmen 23

23. Tasja 23
24. Katyusha
25. katerina
29. barba
29. bini

Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja

24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž
10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana
12.03. cebelicamaja, Jaka
13.03. soncicaT, Teo
14.03. MAREC06, Žiga
16.03. tananejka, Alina
17.03. PiaM, Julija
17.03. Ribi06, Mihael
20.03. Mateja78, Luka
21.03. Businka, Elina



_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Odštevanje-marčice
22.3.2006 15:56:29   
tananejka
PUNCE POZDRAVLJENE!
 
Najprej HVALA za vse čestitke in lepe želje.
 
Midve sva danes prišli iz porodnišnice. Mala Alina je pridna, lepo je in veliko spi. Sestrici sta presrečni, da sva doma. Vse bi radi pomagali in jo držali v naročju. Več napišem, ko bo kaj časa, zdaj sem okupirana z vseh strani user posted image .
 
Srečno vsem mamicam, ki čakate na soje zakladke user posted image user posted image user posted image  in čestitke tistim, ki ste v tem času rodileuser posted image user posted image user posted image .
 
user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Odštevanje-marčice
22.3.2006 17:48:35   
ribi06
Pozdravljene,
včeraj smo prišli iz porodnišnice, in doma je res lepo, ko imaš pomoč, da lahko greš pod tuš, pa kupčka podrt, pa previjanje in svoj ritem za ugasnit luč.
Najlepša hvala za čestitke. Moja zgodba pa je bila takšna:
V petek zjutraj, bi itak šla v porodnišnico na pregled, ker sem bila že 6 dni čez rok, pa je moj user posted image  hotel prej ven, da ne bo čakanja. Ob 11 zvečer so popadki, ki sem jih jih čutila pomalem že en mesec parkrat na dan kar postajali pogostejši, začela pa se mi je izločati kri. No potem sem čakala in vmes je bil popadek, joj križ!, hudo!, čez čas je bilo takih popadkov čedalje več in postajali so že kar redni, skoraj na 3 minute. Ob 2 zjutraj sva bila že v porodnišnici, kjer so me dali kar hitro v porodno, češ da sem odprta že 7 cm (v sredo pa 0 cm, zgleda da sem se vodprla v 3 urah), no potem je G ugotovila da sem odprta 4-5 cm. Potem se je žačelo, dihanje skozi masko, popadki hudi, ktiž mi je skoraj raznašalo ob vsakem popadku. Hvala bogu, da meje moj dragi masiral po križu in da je bila prisotna študentka, ki je z mano dihala in me močila z hladno vodo. Dodali so mi še umetne popadke, trajalo je po moje do 7, potem pa iztis, ki je bil zelo hiter. Joj, potem pa šivanje presredka, dobila sem 7 zunajih šivov, in mene hudo user posted image user posted image user posted image user posted image .
pozabim na bolečino ob pogledu na mojega lepega sončka..

Želim vam čim manj bolečin, predvsem pa tistih, ki sledijo po porodu.
Se še oglasim, ko bom lahko sedela,
lp od Mihaela

Ribi06, Gabrijela

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Odštevanje-marčice
24.3.2006 11:18:30   
neja76
HALO!!

Je še kje kakšna marčica ali že vse cartatate svoje bebice user posted image !
Jaz še vedno čakam. Rok sem imela že 15.03. pa še zdaj nič, vse zaprto kot cement. Ne vem kaj bojo zmano, verjetno mi bodo kar umetno sprožli porod al kaj. Kontrolo še sicer imam v nedeljo, mogoče bodo kakšne premembe. Pa tak bi že rada spoznala mojo bebico.

Vsem ki imate že bebice pa iskrene čestitke.
Uživajte!

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Odštevanje-marčice
24.3.2006 12:10:11   
bini
ja, jest tud še čakam :).. v bistvu imam rok v sredo in sem vesela, da smo virozo iz hiše že skoraj čist pregnali, tako da sedaj se lahk zgodi...
ampak tebe neja76 pa res dolgo pustijo čakat user posted image .. men je moja G rekla, da bom max 1 teden čez rok, potem pa sprožijo... no, upam da kmalu dočakaš....
ribi06 čestitam!!! ostalim prav tako...user posted image
bodte fajn, pa držte pesti za tiste, ki še čakaaaaaaamo user posted image

(odgovor članu neja76)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Odštevanje-marčice
24.3.2006 18:09:17   
jasnica
Ojla!
Vidim da vas je še full malo. Še en teden pa se tudi vam izteče!
Želim vam hiter porod, kar vas je ostalo, mamicam pa veliko veselja s svojimi user posted image !

Pa še to user posted image , če vas strašijo kako grozno je rodit, se vse pozabi ko pride zakladek ven, bolečine pa tudi v dobrem tednu izginejo! Sama sem imela dolg in naporen porod, jutri bo en mesec pa sem vse pozabila!

Pozdravček!


_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Odštevanje-marčice
25.3.2006 9:21:06   
PiaM
Dobro jutro, user posted image  in mamice!user posted image

končno mi ju uspelo malo sem pogledat in vidim, da vas je res še zelo malo, ki čakate. Sem enoroka, saj mi Julia dremucka in se carta na eni roki, zato bo kakšna napaka pri pisanju.user posted image  v bolnici sva bili skoraj 6 dni, saj naju je jezila zlatenica, ki se je pojavila in po terapiji malo padla, drugi dan spet narastla... sedaj sva že doma in se lepo privajava. sem na forumu  rodili smo napisala svoj porod v kratkem, pa ga prilepim še sem.

Bom kar tukaj povedla kako je šlo: V petek zjutraj me je zbudil rahel pok, nato so se mi začeli blagi popadki na vsake 10 min. Ćez pol ure sem vstala in šla na WC, kjer mi je  priteklo malo plodovnice. Šla sem zbudit moža in rekla naj vstane, da greva rodit. V sekundi je bil pokonci, jaz pa njemu, da ni panike in naj  v miru nekaj poje ter še meni nekaj malega prinese. Nato sem prišla v dnevno, kjer se je tako ulilo iz mene, da sem se samo še ulegla na tla, pa je še kar lilo in lilo, da sem ležala na kupu brisač sredi dnevne.  Očitno me ne bi mogel sam peljati z avtom, pa še popadki so bili že na 5 min in sva raje poklicala rešilca, ki so bili v trenutku pri nas, saj sva povedala da gre za 2.porod.
V porodnišnici nato sprejem ter direkt v porodno, kjer so se blagi popadki nadaljevali v malo močnejše še 1 uro, a je babica rekla, da bo dodala še umetne, da bo šlo hitreje. Dragi je bil ves čas z mano in me božal, masiral in držal za roko, vmes med popadki sva se pogovarjala lepe stvari in moram reči, da mi je bil v veliko moralno pomoč, ko je bil z mano. 3 ure kasneje je prišla na svet naša princeska Julia in moje prve besede, ko so mi jo položili na trebuh so bile: Joj, kako je lepa... in ne morem verjeti, da jo končno imamo! Dragi je bil tudi ganjen do solz ...Nepopisno lepo občutki, punce!!!user posted image
Sedaj se doma privajamo, cartamo, dojimo, pa uživamo vsi 4. Sestrica jo boža in lupčka. Ati je presrečen, pa še gode mu, saj mu je miška ful podobna...user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz še tukaj čestitam novim mamicam in njihovim sončkomuser posted image !!!

Držim pesti za vse, ki še čakate, da je čimprej za vami in da bo vse o.k!!!user posted image

Barba, kakšen je sedaj nov seznam, če si še doma ALI pa si tudi ti že v rimu...

Upam, da se mala ANA in BLAŽ čimprej pozdravita, seveda tudi punčka od BINI, saj vem kako je hudo, če je otroček bolan...user posted image  Bini, tudi moja hčera je zbolela za hudo virozo zadnji teden moje nosečnosti in se je na srečo vse uredilo. Ko sem šla rodit, je bila že zdrava.user posted image  Upam, da se tudi tebi tako izteče.

Pozdravček vsem marčicam!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Odštevanje-marčice
25.3.2006 14:31:01   
bini
res jih je kar nekaj poniknilo tukej..
hm, a sem sam še jest za rodit??? oglaste se no, če je še katera v enem kosu... mene je celo noč nekaj špikalo, da nisem nič spala, zjutraj pa konec... no, zdej sem pripravljena, ker je tud hčerka končno bolj zdrava user posted image ... a zdej me bo pa dete v trebuhu za nos vleklo?? no, sej bo... še malo, čisto malo user posted image
hvala PiaM za natančen opis in za lepe želje... lepo se crkljajte tud vi doma!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Odštevanje-marčice
25.3.2006 15:10:53   
katerina
krasno, bini, da ste se pozdravili doma!
ampak rodili bomo, ko bodo naši najmlajši šefi za to, anede?
jaz imam pa danes rok........ kakšen hecen občutek.........
samo dogaja se še nič - razen, da sem vse bolj pod vplivom nekih čudnih hormonov (strašno občutljiva), pa moj je vse bolj živčen.....

bo že!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Odštevanje-marčice
26.3.2006 10:27:55   
barba
Ojla!

Mi smo še v enem kosu, malo otrdevamo... to je pa tud vse. Trebuh je še bolj dol zlezel in jaz sem vsa zatekla in zabuhla v faco. user posted image  Nič ne kaže, da bo kaj kmalu kakšna sprememba.user posted image

Še popravljen seznam:
15. Neja76
25. katerina
29. barba
29. bini

Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja
24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž
10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana
12.03. cebelicamaja, Jaka
13.03. soncicaT, Teo
14.03. MAREC06, Žiga
16.03. tananejka, Alina
17.03. PiaM, Julia
17.03. Ribi06, Mihael
20.03. Mateja78, Luka
21.03. Businka, Elina
23.03. ninchy28, user posted image

Upam, da nisem katere zgrešila in jo pozabila napisat na seznam. Saj me boste opozorile, če je kakšna taka.user posted image
 
PiaM - super je bil tvoj porod. Je blo veliko drugače kot prvič?
Bini - sej sva zmenjeni za 1.aprila, ane? user posted image  Čeprav bi blo čist vseen, če je že kar dons.user posted image
Katerina - res ni nič od nas odvisno. Ko se bodo gospoda izvolila roditi, bomo šle pa rodit.user posted image
 
Dons še na en dolg sprehod na sonce .... če bo kaj pomagalo.user posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 26.3.2006 10:31:51 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Odštevanje-marčice
27.3.2006 14:39:17   
PiaM
Da vas še tukaj malo pozdravim, preostale 4 nosečke! Še malo, pa boste tudi ve držale svoje user posted image  v naročju! Naj vam ti zadnji dnevi čim lepše minejo in lep porod vsaki !!!user posted image

Barba, ja, moj porod je bil kar malo drugačen kot prvič. Je bil sicer malo bolj boleč, saj sem dobila dosti bolj močno dozo umetnih popadkov kot pri prvem porodu, a je bilo zato vse skupaj dosti krajše (prvič 6 ur, drugič 3 ure). Sam iztis pa je bil dosti lažji kot prvič in tudi počutje v drugo po porodu je neprimerno boljše kot prvič.Tudi babica in zdravnica sta mi rekli po porodu, da je mala Julia tako lepa, kot bi jo rodila s carskim rezom - nič izmučena, modra in z rahlo podolgovato glavico, tako da se tudi pikica ni tako zelo mučila pri prihodu na svet.user posted image

Oglasite se kaj, user posted image  in povejte, če ste še vse v 1 kosu! Mamice pa lahko še kaj napišete na temo Marsovčki, če bo kaj časa.user posted image
Lep dan.user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Odštevanje-marčice
27.3.2006 14:53:20   
bini
ja, res nas je čisto malo še...
mene zdaj že 3 noči špika ponoči, zjutraj pa vse ok user posted image ...
jutri mam pregled in če bi blo tko kot prvič bi mogla bit skorej odprta, brez popadkov in bi šli kar v porodno user posted image ... ampak se mi zdi, da bo bolj ostalo pri željah.. ali pa tudi ne..
torej barba - kakšne barvo vrtnico boš imela 1. aprila?? da te spoznam user posted image user posted image

a boš rodila v ljubljani?? slučajno hodiš v leonišče?? sej najbrž ne, pa vseen vprašam..
no, zdej grem po našo veliko malo punco in bom okol hiše norela za njo - mogoče mi pa pomaga za jutri user posted image

hvala vsem za lepe želje.... fajn se imejte, pa uživajte še v današnjih sončnih žarkih user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Odštevanje-marčice
28.3.2006 14:38:14   
katerina
si videla, barba, bini prehiteva!
kako si pa kaj ti?
jaz te bom zgleda kar počakala.......
jutri imam pregled in bomo videli, kaj bo. po pravici povedano, pa imam zdaj res že zadosti. od roka pred tremi dnevi se je čas začel groooooznooooo vleči!
vsak dan sem bolj nestrpna, žal tudi občutljiva in nasplošno smotana. čeprav je mogoče tole čakanje vseeno za nekaj dobro - strah me mineva, ker me vse bolj zanima, kako bo.....
javi se kaj, če si še tu!
srečno

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Odštevanje-marčice
28.3.2006 18:54:20   
barba
Katerina pri nas je še vse po starem!user posted image
Včeraj sem imela malo krvi na hlačah in sem se šla v porodnišnico pokazat in na CTG, pa je vse vredu. Jutri mam pa pregled pri G in AS. Mal računam na luno user posted image  in na to, da ponavadi AS mal pospeš.
Včeraj sem se ful ustrašla, ker mi ni blo nč jasn! Kar kri, nobenih bolečin, nč popadkov.user posted image  So me pomiril in ni nobene panike.

Bini je kar prehitela?

ČESTITKE BINI! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ona že carta user posted image midve bova pa tud kmal. Še mal potrpiva, pa bo.
Srečno!

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Odštevanje-marčice
29.3.2006 12:25:09   
katerina
živjo!
hja, nič ne vem o bini, le tisto kar je včeraj napisala, da gre zvečer v porodnišnico. po moje ima zdaj že zrihtano, tukaj bomo pa tudi slej ko prej zvedeli. čeprav je za vsakega novega dojenčka tako lepo slišati....
jaz sem pa ravnokar z zadnjega pregleda pri svoji ginekologinji. ctg je pokazal en velik nič, vse je še zaprto, edino malo zmehčano (mogoče pa le malinov čaj kaj deluje). skratka, če do sobote, ko bom en teden čez, ne bo nič sprememb, moram kar v porodnišnico, da sprožijo porod. haha, prvi april! upam, da ne. ne bojim se prvega aprila, sproženega poroda pa malo. bi le raje videla, da bi se samo od sebe začelo.....
mihi, kje si, mi te čakamo!!!!

barba, kako pa pri tebi?????
lp

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Odštevanje-marčice
29.3.2006 17:17:53   
soncicaT
BINI, BARBA, KATERINA, NEJA76 in ostale...DRŽIMO PESTI, da kmalu sporočite veselo novico.user posted image

Ne pozabite DIHAT, DIHAT, DIHAT!user posted image

Barba ti pa javi, če imaš dogovorjeno komu boš sporočila lepo novičko.

Srečno!user posted image


(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Odštevanje-marčice
29.3.2006 18:49:29   
mucica1
Živjo,

končno se lahko po dolgem, dolgem času tudi sama oglasim. Naj naprej povem, da smo 19.03. dobili našega malega sončka z imenom Lovro, ki je ob rojstvu tehtal 3100g, dolg pa je bil 50cm. user posted image user posted image user posted image  Zdaj smo že doma in veselo korakamo po poti družinskega življenja.

Zgodbica pa je bila takale:
V zadnjem mesecu nosečnosti so se pojavile težave s pritiskom, tako, da sem bila v bolnišnici na opazovanju. Po nekaj dnevnem počitku se je stanje umirilo, zato smo do poroda lahko počakali doma, smo morali pa vsaka 2 dni na ctg.

Ker se mali ob roku še vedno ni spustil in je bil še čisto zgoraj v trebuščku, smo se z zdarvniki dogovorili za programiran porod. Zvečer naj bi prišla v porodnišnico in dobila zdravila za zorenje materničnega vratu, zjutraj pa akcija. Ko sva z mojim user posted image  prišla zvečer na sprejem, pa ctg ni štimal. Malemu je že močno nagajal srček, zato smo odleteli v operacijsko in rodili s carskim rezom. U glavnem, konec dober, vse dobro.

Vsem marčicam, ki so že mamice čestitke od srca, imejte se radi, vsem, ki pa boste šele postale mamice pa želim lep porod in korajžno po poti materinstva.

Lubčki, pozdravčki,
user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Odštevanje-marčice
30.3.2006 13:50:46   
PiaM
šE TUKAJ Mucica1: iskrene čestitke ob rojstvu sinka in samo da se je vse srečno končalo!user posted image user posted image user posted image  Smo se že spraševale kam si izginila...

Kako ste pa kaj ostale user posted image ? Kaj novega? Kako je sedaj z BINI? Nič še ni javila. Upam, da je vse o.k. Mogoče pa je, tako kot jaz poslala sporočilo iz porodne, pa ni prispelo.

Oglasite se kaj. Držim pesti še naprej za vsako!!!user posted image

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Odštevanje-marčice
31.3.2006 8:37:57   
katerina
danes je zadnji dan marca.....
očitno sem sama tukaj user posted image
bini se zgleda nima časa javiti, barba tudi ne. upam, da to pomeni, da srečno crkljata svoje dojenčke!! user posted image user posted image
pa tako sta govorili o prvem aprilu, hihi. očitno ga bom jaz dočakala user posted image . če jutri še ne bo nič, grem v lj porodnišnico in mi bodo verjetno sprožili user posted image . tega se malo bojim, v sredo nisem bila še nič odprta in bi raje (vsaj) začela naravno! no ja, bodo že povedali, kako in kaj.....
ampak res neverjetno, kako se čas po roku začne vleči! ne bi verjela, če ne bi doživela.......

skratka, tole marčevsko temo bo počasi treba zaključiti!
srečno vse user posted image user posted image user posted image in srečno vsi user posted image user posted image user posted image , pa srečno vse bivše user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Odštevanje-marčice
31.3.2006 11:12:03   
puncica
katerina drži se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Odštevanje-marčice
31.3.2006 15:20:37   
PiaM
Drži se, še čisto malo!!! Stiskamo pesti tudi zate!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?