|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 16:02:21   
Anonimen
LE&TA, moji hemeroidi so zunanji. Upam le, da jih ni še kaj v notranjosti. Ti pa priporočam, da si privoščiš kamilično kopel ali pa kopel iz lubja. Le glej, da ne bo prevroča. Mogoče ti bo kaj pomagalo. Meni je pomagala mlačna kamilična kopel.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 17:22:35   
shooo
pozdravljene,
jaz sem danes imela pregled in mi G obznani da ima miska 3,2kg in je pricakovana teza pri porodu 4kg!!! to se mi pa zdi res veliko!koliko so kaj tezki vasiuser posted image ?
pa se od 23.12 do danes sem se zredila 4 kg!!!!! in bila rahlo okregnauser posted image user posted image user posted image .tak, pa sem na +20!
nic na ctg! pregled cez 7 dni...
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 17:30:03   
Nyah*
Vidim, da ste se vse tukajuser posted image , ceprav bi rabile spet kakega januarskega user posted image , ze en cas ni bilo nic novega.

Meta hvala, hvala, ceprav ocitno z mojim posebnim darilomuser posted image  danes ne bo nic, mogoce pa pride malo z zamudo, nikoli se ne veuser posted image .

Jaz komaj cakam na pregled v torek, upam, da bom spet videla svoj zakladek, pa izvedela, kaj se dogaja (ce se kaj dogaja) z mano. Rada bi imela tudi svoj prvi ctg, pa po moje ne bo nic, ker se mojemu G nikamor ne mudi v zvezi z mano, si je vse skupaj bolj na "izi" vzel.

Caffee, kje pa se ti skrivas? Kaj novega?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 18:32:53   
Lumpi
Da ni caffee v porodnišnici - sem videla, da je včeraj zvečer spraševala o sluzasti zelenkasti snovi.
Kaj, če že carta???

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 19:49:05   
LE&TA
Nemsis, za kamilico mi je rekla tudi zdravnica. Jst sm namazala s Faktujem lih kar in not porinla vse skupi, boli pa k user posted image , pa mal srbi, čeprav mi je G rekla naj sam mažem in nič fizično not porivat, zvečer pred spanjem si bom pa dala na vato rdeče olje (domače iz šentjanževk - olivno olje  in te rože pustiš stat na soncu in rata rdeče olje, to moja mama proizvaja, njej je pomagalo), no in pustila celo noč gor, bom vidla kaj bo, drgač pa jutri še kamilico probam!
Še neki me zanima, a paziš kej na hrano, tko da greš lažje na WC?? Al mave lepo temo za debato, a!?user posted image  Meni bo pomagalo če bove mal debatirale o tem, ker sm zdej čist paf zarad tega, tud na porod ne mislim več tolko!!
Jst bi vsesorti jedla pa ne smem!!

Tudi mene je neki zvijalo v trebuhu popoldne, pa minilo pa spet.... je rekla G da se širi in user posted image  rine z glavco dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 19:57:38   
Anonimen
LE&TA, sem ti poslala privat.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: JANUAR - naš mesec!
6.1.2006 21:16:53   
Anonimen
Da se še jaz javim, da sem še vedno v enem kosu. Zdaj sem končno v Brežicah (tu bom rodila) pri tastu in tašči in imam normalen dostop do interneta,ker doma me nonstop nekaj zajeuser posted image , potem mi je pa kar muka it gor in kaj napisat...
No, zdaj tukaj čakam, da se začne kaj dogajat. Do zdaj sem imela že kar nekaj CTG-jev, pa niso nič pokazali, me je pa še do včeraj zadnjih 10 dni vsaj enkrat na dan malo zvilo, kot pri menstrualnih krčih. Zdaj se je pa kar umirilo, že dva dni nič. Kot bi me zezalo. Zdaj, ko smo blizu porodnišnice, se bo pa nehalo.user posted image
Drugače sem pa baje še zaprta, me je pa na UZ malo pogledala in rekla, da user posted image  že verniks odpada in da imam že motno plodovnico, kar naj bi pomenilo, da bo kmalu. Samo upam, da se bo začelo samo od sebe, da me ne bojo s kakimi umetnimi matral.
Sem prebrala, da nekaj tekmujete, katera se je največ zredila.user posted image  Do zdaj me nobena ne šiša - sem dobila gor 22 kil.user posted image
No, zdaj se bom do poroda malo pogosteje javljala. Se še beremo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 6:08:45   
zaspanko
V tihem prelivanju
zore v dan,
se tkejo
prosojne tančice
novih ljubezni...

Januarčice.. Zaspanka je danes zgooodaj zjutraj (3:31)  s CR rodila Tjaško.. Ustnice prav lepo šobi, očka nima šans vrtela ga bo okoli malega prstka..

Zaspanka in zaspanko





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 8:41:13   
Lumpi
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 8:54:37   
lumpy
Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zaspanka in zaspanko, želim vama veliko prijetnih nepozabnih trenutkov pa veliko cartanja - ati ne se sekirat da te bo ovijala okoli prstov, saj ko bo velika bo pa fante.

Kje ste pa kaj ostlae januarčice?
Upam da mi niste vse ušle ob krajcu v bolnico in me pustile samo.
Pri meni se ne dogaja popolnoma nič, tk fajn se počutim , kot da sploh ne bi imela trebuha pred sabo, razen da umiram od želje da bi stisnila svojega malčka.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 9:13:21   
Nyah*
user posted image user posted image user posted image  iskrene cestitke zaspanka in zaspankouser posted image user posted image user posted image !

Imejte se radi, uzivajte drug z drugim, predvsem pa: ocka, prepusti se, zdaj ima se majhne prstkeuser posted image user posted image .

LP vsem trem

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 9:31:14   
nejca1
Čestitke novi družinici user posted image .

Pri nas pa nič novega, čutim trebuh, občasno kaj zaboli in mine .... Očitno še ne bo nič. Mi pa doma vsi nestrpno pričakujemo malega škratka.

No, pa saj bo kmalu, a ne.

Kje ste vse, spite???

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 9:43:00   
Anonimen
Jutro

Ja, res je, kje ste vse januračice?

Tudi pri nas se ne dogaja nič. Nasproto, prav dobro se počutimo. Spala sem kot ubita, pa tudi zgaga je že malce popustila.

Le user posted image  je bila sedajle dva dni bolj mirna. Včeraj je šele proti večeru začela razgrajati. Upam, da bo danes kaj bolj živahna.

Sicer pa me je včeraj popoldne oz. proti večeru začelo nekaj v križu špikati, ampak je bilo samo špik in nič drugega. Očitno se res pripravljamo.

(odgovor članu nejca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 10:57:25   
Nannn
Jutro punce,

Tudi jaz sem se vedno v enem kosu...me je sicer neki sraufal ponoci ampak sem potem zaspala in ni bilo nic...LE&TA in nemsis imata velike tezave z hemoroidi...bozci upam da vama bodo cimprej minili...tudi jaz sem imela probleme z tem se pred user posted image  in upam da me ne doleti spet na nadloga...

zapanko in zaspanka pa cestitke user posted image user posted image

LP Nannn

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 13:41:36   
lumpy
No vsaj nekaj se vas je javilo. Lepo user posted image  da ste še tukaj z mano.

Oglasite se še kaj.

Tudi pri meni  je še vse mirno, sem pa postala sedaj popoldne sitna kot strela. user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 13:53:59   
puri
Čestitke za malo Tjaško!!!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem še tudi tukaj. Se pa počutim bolj slabouser posted image ,.....trebuh mi še vedno otrdeva, najbolj pa zvečer in včasih je popadek že res neprijeten in celo malo boleč, ampak potem pa spet malo šibkejši in potem zaspimuser posted image .

Nannn, v porodnišnico pa ne grem, ker popadki niso vedno močnejši in bolj boleči, ampak so skos približno enaki in ko iz dneva v dan vidim, da to res niso tapravi popadki, ker sem še vedno doma, potem vem, da bi tudi v porodnišnico prišla zastonj.
Ginekologinja je itak rekla, da tudi če sem že odprta, da ni to nič hudega in da se lahko še vleče tudi 14 dni.
Sedaj samo čakam in ko se otrdevanje spet bolj začne, vedno pomislim, da tokrat pa morda bouser posted image

Ali katera ve, kakšen je čep? Vem, da ni nujno, da je krvav, samo kako pa sploh izgleda? Jaz sem prej na WC-ju opazila na hlačkah nekaj takega, kar prej nisem nikoli opazila. Je bilo pa prozorno bele barve in bolj tak vlečljivuser posted image No, pa saj tudi če je bil to čep, še vedno lahko traja kar nekaj časa, da se porod začne.

Lepo se imejte!

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 17:17:59   
uniq
DAN drage moje...
kaj je zej to februarčice nas prehitevajo mi pa še vedno čakamo in čakamo. Ste tudi ve že tako naveličane kot jaz?
Povejte mi je katera vzela oz. spakirala plavalni obroč..za lažje sedenje v porodnišnici????
Puri ja gotovo je čep in si se oz se ti je maternica odčepirala....se pravi boš začela ti potem pa ti bomo sledile...14 pa bo naval na porodnišnice..user posted image .
Sej mi sploh do smeha ni...a morem ko pa je vse tako turobno. Moj user posted image  si je neki začel premišljat in bi bil zraven poroda...sej na Jesenicah ni potrebno da si bil v materinski...baje nekaj dni prej nekaj malega plačaš in si lahko poleg vsaj kakor sem gledala na njihovi spletni strani....ali katera kaj ve. Saj ne da bi ga rada imela poleg ampak za vsak slučaj...

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 17:23:27   
Anonimen
Zaspanka in zaspanko, čestitke za Tjaško!!! user posted image
Tudi jaz sem še vedno tu, nič se še ni zgodilo. Ponoči me je sicer nekaj šraufalo krajši čas, drugače mi pa parkrat na dan praktično neboleče otrdi trebuh, pa občasno me na dol pritisne, ampak nič posebnega.
Mogoče bo pa polna luna naredila svoje.

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 17:24:30   
LE&TA
Ja, jst si bom vzela plavalni obroč, sem ga lih dans pr sosedi si sposodla, ker sem mislila da bom lažje sedela zdej ko me hemeroidi matrajo. Pa mi ne paše, ga bom pa s sabo vzela!

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 17:47:08   
puri
Uniq,...jaz ne bi imela nič proti, če bi bila naslednjauser posted image , samo tudi če je bil to res čep, je lahko do poroda še kar nekaj dni,....no, ampak začetek je že.
Drugače pa tudi jaz bolj računam na luno, ki je drug teden. Pomojem bo takrat res kar gužva, ker je sedaj tako zatišjeuser posted image


(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 18:49:25   
A & T
Zaspanka in zaspanko - ČESTITKE tudi od mene.

Tudi jaz še nisem šla rodit, čeprav bi šla takoj, če bi mi rekli, da lahko pridem. Komaj čakam, da bom videla malega sineka in ga objela.

V torek sem imela pregled pri G in mi je rekla, da sem odprta za en prst, vendar to še nič ne pomeni. Naslednji pregled imam spet v torek in bomo videli, če bo kaj novega.

Pazite nase in poročajte o novih bebicah.

Cao.

_____________________________



(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 19:33:45   
Nannn
Hojla,

puri cep je lahko tudi tak kot si ga imela ti...jest sem imela v cetrtek bolj sluzast in prozorno bel izcedek ki ga ni bilo veliko in sem mojo G vprasala kaj je to pa mi je rekla da je mozno da bi bil cep ker ko mi je otipala MV je pogledala ce bi bilo lahko to vnetje ampak ne duha ne sluha o vnetju...potem je lahko smao se cep...

Jest imam en problem...namrec jest ne vem kako trebuh otrdeva...opazila sem da mi cez dan otrdi tebuh okoli popka in vcasih leva stran ali vcasih desna ali obe...zdej pa ne vem a je to otrdevanje ko se mi premika user posted image  ali je to res otrdevanje user posted image  ali mora cel trebuh otrdeti ali smao toliko kot pri meni da lahko recem to je otrdevanje....madoncaaaa kok kompliciram ampak res nimam pojma user posted image

Tudi jaz ze komaj cakam da grem rodit in da zagledam naso Elo user posted image user posted image

LP Nannn

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 20:34:42   
AlenkaIST
Še vedno v enem kosu in v čakanju!!

Dogaja se ničm, user posted image  pa razgraja kot ponavadi user posted image  . Tista sluz ne vem , če sploh je kaj, ker sem jo tudi pri sebi opazila že nekaj časa nazaj in mislim, da je samo izcedek.

Otrdevanje pa naj bi bilo kot pritisk od znotraj, po celem trebuhu in lahko kar potrkaš na trebuh ker je tako trd kot žoga user posted image user posted image

Nannn, kdaj bi štartale v torek? Zjutraj, zvečer ali ponoči?? user posted image

MIRNO NOČ user posted image user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: JANUAR - naš mesec!
7.1.2006 23:33:25   
shooo
zaspanci!! cestitke!!!!user posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: JANUAR - naš mesec!
8.1.2006 3:29:26   
puri
Punce jaz odhajam v porodnišnico!

lpuser posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?