|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 17:07:24   
Gluck4
Evo mene iz pregleda.... sem se dogovorila da grem danes zvečer na sprejem v bolnico.... kri ni ok... pretoki so sicer vredu?, ampak verjetno je krivo delovanje posteljice... skrbi jih tudi moj pritisk ki se lahkp kar iz danes na jutri poveča... preeklampsija se baje lahko na hitro zgpdi.... v glavnem ginekologinja ima občutek, da bom mogla roditi prej kot 37t.... tudi pri prejšnji nosečnosti je vedela kako bo, tako da ji verjamem... ne bom ogrožala dete, zato je bolje da grem... sem ji rekla da se strinjam da se mi cerklaža lahko čim prej odstrani... itak bom pri njih na varnem in je ne potrebujem več.... bomo videli... v glavnem punce notri grem še zadnjič 2v1, domov prideva 2 🙂🙃👍

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 17:31:00   
Pikcapokca
Gluck srecno in vse dobro opravi! Te imamo v mislih in vemo da bo vse okej. Kar idi rajsi, boljse da imas zdravnike takoj ob sebi pa bojo pomagal :)

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 17:35:12   
4.mama
Gluck4 smo s tabo, itak da je bolje tako. Pogoje ne bodo dolgo več čakali. A to greš v Lj?

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 19:04:33   
Stella Marella
srecno, gluck! drzimo pesti 🍀 v katerem tednu si zdaj? 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 23:05:05   
Gluck4
Sem v SB CELJE, danes je 36t1d... vse skupaj sem včeraj premislila in predihala ter se odločila, da grem danes, ker očitno nekaj res ni ok... in če se mali ne počuti več dobro v hotelu, naj mi ga čim prej pomagajo spraviti ven... Čakam jutrijšnjo vizito, pa bomo videli laj bodo rekli....Lp

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 23:13:36   
4.mama
Gluck4 vse bo vredu, sedaj si na sigurnem pa tudi dete je že razvito. Kolko naj bi bil težak sedaj?

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 23:22:09   
foxy_cat
Gluck4 vse bo ok, to so odlični tedni že tako da brez skrbi.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 23:31:10   
ironic
Evo, da se oglasim. Po 10 dneh je bila zelena luč, da sva lahko odšli. Na kontroli sem izvedela kaj vse je še bilo narobe in me je skoraj kap, kako borko imam in kaj vse je prestala.  Noro...

No, sedaj pa se cartamo doma, končno! Ker me je hrana tam že ubijala, ker ne jem take hrane sploh pa ne tak težke. Mislim za večerjo pleskavica v omaki in krompir 🤢 golaž za večerjo.. nevem .. in ker sem jaz imela težave,je seveda tudi ona imela, tako da sva imeli par ur boja proti krčkom 😢

Ostale pa dajte zdržati, še malo pa bo konec za vsako. Čisto malo še!

Tu v Mb se nedonošenčki smatrajo do 37t. In te ne spustijo kar tako domov 3.dan. Pediater gleda na tedne. To so že meni rekli, da četudi bi bila bp, bi morali ostati zaradi tednov. Zato pa ko so bile vizite,je vedno govoril koliko tednov ima 35 3/7, ne pa da je npr 4 dni. Je pa res od porodnišnice do porodnišnice drugače. Pa tudi od pediatrov. 

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 7:05:46   
4.mama
Ironic važno da ste doma, da ste pokazale da ste borke. Sedaj pa uživajte in poročaj nam kako vse poteka

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 8:08:53   
foxy_cat
Ironic ne me spominjat na njihovo hrano, pa večina stvari mi je preslanih - pa bolnišnica, toliko o tem. Pa non stop te njihove obare in non stop meso, meso, meso 2-3* na dan..

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 8:43:24   
4.mama
Mene je najbolj strah hrane ko grem rodit, komaj sedaj sem želodec Mal postimala od tiste hrane

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 9:21:17   
nevergiveup
Ironic, čestitke in uživajte doma 😘💝💖💝 
Jaz sem še vedno v pogonu in nič ne kaže na to, da bom kaj prej rodila- čakam pač 🙄😏🙃 Edino končno mi je začel malo trebuh otrdevat in že tega sem blazno vesela... Popadkov ni in moja največja in edina težava je ta proklet refluks (tok je zoprn, da samo zaradi tega komaj čakam, da rodim). Vse po malem mi gre na živce- stanju pač primerno 🤣🤣 
P.s. me prav zanima katera bo naslednja 🥰🤗❤ Jaz očitno še nekaj časa ne 😏😏

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 9:52:47   
foxy_cat
Midve s 4.mama sva končno dopolnili 35.tednov, jejj ane? Si nisem mislila, da mi bo uspelo, če pogledam vse za nazaj.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 10:16:46   
Anonimen
Da se še jaz malo oglasim, čeprav me verjetno nihče ne pogreša 🤣🤣🤣 Gluck vse dobro ti želim 🍀 Ironic krasna novica, da ste sedaj doma, obilico lepih trenutkov 💜Ostale, ki ste v nizkem štartu pa čimlažji porod! 🍀 
Jaz sem 38t 5d. Nič ne opažam, da bi se kaj dogajalo, tako da ja, tista 2 cm res ne pomenita nič. Danes je sicer datum, ki sem si ga sama izbrala, da bi rodila, tako lepo se zapiše…. Ampak glede na to, da je petek, gužve bodo, vreme čudno… mogoče vseeno boljše, da danes pa jutri še počakamo, če želim pridet do Postojne 😃 je pa danes točno še 10 dni do PDP 🍀💪🏼 strahu za enkrat ni in res komaj čakam, da se kaj začne 😄 večkrat mi sedaj otrdeva spodaj trebuh, tišči me dol, ponoči imam kratkotrajne krče, to je pa tudi vse. Me pa muči ta vročina … 
Lep vikend vsem! Saša

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 10:43:38   
4.mama
Saša jaz sem pa danes tudi o tebi razmišljala in sem mislila da nam boš javila da si v porodni. 
Gluck kako je s tabo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 12:14:31   
Pikcapokca
Jaz sem tudi ravno iz pregleda. Mala ima 3,088 kg, kar je ful pridobila glede na to da zdaj meri 2 dni vnaprej, prej pa je bla 5 dni zadaj? 😅 ctg okej, morm pa se na kontrolo v porodnisnico. Nisem povedala se ampak v soboto sem sla potem na pregled ker sm mela pritisk 157/94. Je blo vse okej ampak si morm se naprej merit in kokr bo spodnji ali zgornji 2x cez mejo morm spet takoj v porodnisnico. Naslednji pregled pa v cetrtek :)

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 12:19:08   
4.mama
Pikapokca a to ti je kar naenkrat zrastel, prej si imela vredu? V katerem tednu si zdaj? Verjetno polnih 37 glede na tezo

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 13:38:01   
Pikcapokca
Ja 2 tedna nazaj sm bla 35t na pregledu in je rekla da je velka za 34/2, danes sem tocno 37t pa naj bi bla za 37/2 velka. Hecno mi je sam da je taka razlika v dveh tednih heh. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 16:47:02   
Gluck4
Punce moje komaj imam malo časa, da lahko kaj napišem... Ironic super da sta doma... Saša raje še malo počakaj s porodom - pri nas je nora gužva nastala iz včeraj na danes... porodne non stop polne....V glavnem cerklažo so mi odstranili, stanje se mi slabša - slaba kri, urin, zdaj še pritisk.... mislim da ne bodo dolgo več čakali šri meni..... na ctgje sem priklopljena po 2 uri.... v glavnem kr polno zaseden je bil moj današnji dan.... Mislim da bom kar jaz tista, ki bo naslednja rodila.... ne vwm če bo šlo do 37t....

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 19:25:44   
Anonimen
Gluck ojoj se je pa res nabralo sedaj… čimprej naj bo mimo 🍀🍀🍀 samo pozitivno razmišljaj! 
Tlak …. Jaz sem danes si izmerila 135/88. Me je kar malo vrglo. Pred tem sem videla neke svetleče pikice za nekaj sekund (šla sem iz teme v svetlo pa še pogledala v luč) in sem tkoj pomislila na preeklampsijo! No potem sem namerila ta tlak, ki sem ga omenila prej. Meritve kasneje so bile nižje… ampak vseeno… me je presenetilo. Upam, da bo ok, in da se ne bo sedaj na koncu kaj skuhalo! Pa še včeraj je bil tlak 117/70 😀 no upam, da je šlo samo za psihični odziv 🙈 
Saša

(odgovor članu Gluck4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Julijke 2023
23.6.2023 22:04:36   
4.mama
Gluck4 drži se vse bo ok, verjamem da ni prijetno. Kaj pa je s krvjo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 6:09:21   
Anonimen
Ojla punce, samo da javim da sem v porodnisnici ☺️ ob 3:10 mi je odtekla voda kot slap. V roku pol ure popadki na 5min. Sva sla za Postojno. CTG ok, odprta ob 5h 3-4cm. Klistir mi je popadke pojacal na nekje 2 min…. Ampak ker zelim naravno rodit, me bodo menda dali se na oddelek, da se zacne. 
Sasa

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 6:13:26   
4.mama
Joj Saša vso srečo sem s tabo drži se kmalu bo v tvojem objemu. Javi nam 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 7:54:03   
Stella Marella
pri vseh julijkah se ze dogaja, sm pr meni še ne 🙉
srecno Saša naj ti hitro mine, mogoce je pa ze mali pri tebi 💜 
gluck, porocaj 🍀

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 8:06:51   
foxy_cat
Ooo Saša držim pesti, a vidiš to sploh ne moreš računat kdaj bo. Stella otročki so radi v tvojem trebuščku hehe..

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoče zanositi med nosečnostjo?
Čeprav se vam mogoče odgovor na to vprašanje zdi popolnoma jasen: ne, ni mogoče, vam lahko povemo, da se to lahko zgodi....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




boleč spolni odnos po porodu
irendra

Ali ste po porodu imele bolečine ob spolnem odnosu?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 81

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!