|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 10:47:36   
ŠeenaSanja
Saša in Gluck srečno 🍀 čim lažji porod in zdrave otročke vama želim 🥰 poročajta 😁

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 11:59:26   
Anonimen
Samo da se javim, okrog 8h se nama je brzinsko pridružil najin zakladek Lenart.  Oba sva dobro, za mano pa vse šele hodi in sploh ne dojemam še, kaj se je zgodilo. Poleg tega sem še povsem brez moči. Se vam oglasim, ko bom bolj pri sebi 💙Hvala vsem! 💙💙💙Saša (oz Anja, Saša je moje drugo ime) ☺️

(odgovor članu ŠeenaSanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 12:05:37   
Stella Marella
waw, noro!!! tako hitro, super 👍😍 lepo ime sta izbrala 💜 iskrene cestitke, lepo crkljanje v troje vam zelim in vse dobro! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 12:08:19   
Stella Marella
še to - a misliš, da je pri tebi kaj pospesilo porod, in ce, kaj?? 🙈🙃

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 12:13:28   
Anonimen
Bila sem v torek 2 cm odprta, brez kakih znakov. Pila sem malinove liste in jedla ananas. Po pregledu isto naprej, delala sem neke vaje za medenico (bolj malo), vceraj spucala celo stanovanje. Po tem sem zacela cutit neko spikanje spodaj. Zvecer mali čep… nisem bla zih da sploh je. Ostalo pa kakor sem napisala ☺️ 
Saša

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 12:29:34   
nevergiveup
Čestitke Saša in dobrodošel Lenart 🥰😍😘💙 Želim obema iz srca čim več zdravja in počitka 😘❤🧡💕💙 
Pri meni se ne dogaja nič po pričakovanjih 😅🤯🙄 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 13:21:13   
4.mama
Čestitke iz srce tudi iz moje strani in želim družinici čim več lepih trenutkov. 💙💙💙

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 13:37:17   
Pikcapokca
Ooo cestitke! To je pa res bila brzina 🙈 cestitke za deckota in cimvec cartanja 💙💙
Drgac tak pritisk 136/88 je pri meni povprecje zato mam drug teden se v porodnicnici pregled za tvegane nosecnosti.. pol se pa se dodatno psihiram ker je pritisk taki 🤨

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 16:09:06   
Anonimen
Ojla, evo sedaj lahko kaj napišem, čeprav sem koma ampak mi glava ne pusti zaspati!!! 
Torej, kakor sem povedala, ob 3h sem vstala lulat. Ko sem se dvignila iz postelje sem slišala “plok” in je začelo tečt. Nenormalno veliko tega 😂 šla pod tuš, moj je še jajca si speku 😂 no pol sva pa šla. Na CTG sem bila že ob 4:30, popadki na 5 min. Znosni.Dali mi klistir. Če se bodo popadki ojačali in zgostili porodna, sicer oddelek in predihavanje. NajprejSem imela par močnih popadkov, ampak še vedno se je dalo… bili so na 2 min. Potem pa se je začela potreba po potiskanju. Na to enostavno nisem imela vpliva. V wcju sem spuščala živalske zvoke. Nisem mogla ne stat, ne sedet nič… nekaj takih potiskov sem zdržala potem sem prosila babico če me lahko kdo pogleda, ker imam občutek da bom rodila. Pa so me res pogledale, čutila je že glavico in direkt v porodno. Bila sem na 7cm. Potem pa enih 5 rund po 3x movč ih potreb potiskanja. Drla sem se. Hvala za babico, kiMi je svetovala da kolena vlečem k sebi in glavo na prsa. Dihala sem, narobe…… saj sem ob izdihu vso moč dala iz ust ven namesto v rito! No mi je pomagala in je šlo. Ko je glava prišla ven je peklo kot satan. Vmes mi je babica še s prstom krožila in tudi to je bolelo. Ko je bila glava enkrat zunej pa je tudi ostalo šlo v 3 potiskih. Kaksno olajsanje!  Tako da protibolečinskih nisem rabila. Če bi me dali na oddelek pa mislm, da bi rabila nekaj….. Posteljica ni hotela lepo ven tako, da so me malo masirali. Bolelo. Izgubila sem 600ml krvi :( ker imam slabo železo se mi sedaj kar pozna, sem še precej švoh in bleda. Pijem veliko. Upam, da mine. Vsaj na wc sm že uspela sama, nevem pa ali bom upala pod tuš. 
Tako nekako evo ☺️ je pa porodnišnica kar prazna. Jaz sem sama v sobi za 3 😂 čakam na kakšno cimro! 
Saša

(odgovor članu Pikcapokca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 16:47:56   
nevergiveup
Saša, super! Bravo 😘❤🧡💞 brez skrbi, da boš cimre dobila... Ampak mene ni nikoli noben motil- mi je bilo celo fajn s kom poklepetat.. Upam, da se naspita in spočijeta ter da boš čim prej spet pri močeh 🙂❤❤❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 17:20:43   
Stella Marella
lepa porodna zgodba 👍 a je sinko pr tebi, kako mu gre? najbrz je tudi utrujen in vecinoma spi... to je pa tricky, ja, ko si tako utrujena, a  zaradi adrenalina ne mores spat... saj bo. mogoce pa ni tako slabo, da si še malo sama. jaz sem imela cimro in obe z dojenckom pri sebi - to je bil nonstop jok, najprej eden, potem drugi... ni bilo casa za počitek 🙃 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 17:27:34   
Stella Marella
pri meni je bila prej dula, mi je malo razlozila postopek sprozitve poroda v torek, ce bo potreben. še enkrat je poskusila z luščenjem plodovih ovojev, tokrat je šlo. pravi, da je vse mehko in pripravljeno, da zgleda boljse kot v sredo. zdaj bi bili samo popadki potrebni... 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 18:02:34   
Anonimen
Stella ja, je tukaj z mano. Vecinoma spi. 2x sva probala malo dojiz, vlece lepo, samo nevem koliko dobi. Pa kupcka podret nevem ce delam prav. Malo pogresam tukaj, da kdo pokaze kako prijet; podojit,… mogoce se bodo? Previli so ga oni… jutri pa menda ze jaz ☺️ 
Za cez noc bodo verjetno pustili ga pri meni, bi pa bila tudi cisto ZA ce bi ga odpeljali za panckanje. 
Ja cimro sem pa ze dobila evo 😃 upam da je to to, fa bova dve in ne tri 😝 
Sasa

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 18:33:23   
foxy_cat
Oooo Saša čestitke, tole pa je šlo hitro. Jaz vsakič ponoči ko se obrnem in psihično pripravim za dvig za wc mam travme pa poslušam če bo kaj drugega počlo kot kosti haha...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 21:47:40   
4.mama
Saša kolk je pa velik in težak vas korenjak?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 22:00:32   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Stella ja, je tukaj z mano. Vecinoma spi. 2x sva probala malo dojiz, vlece lepo, samo nevem koliko dobi. Pa kupcka podret nevem ce delam prav. Malo pogresam tukaj, da kdo pokaze kako prijet; podojit,… mogoce se bodo? Previli so ga oni… jutri pa menda ze jaz ☺️ 
Za cez noc bodo verjetno pustili ga pri meni, bi pa bila tudi cisto ZA ce bi ga odpeljali za panckanje. 
Ja cimro sem pa ze dobila evo 😃 upam da je to to, fa bova dve in ne tri 😝 
Sasa



kr reci jim, naj ti pokazejo, saj zato so tam. naliv mleka pride sele 3.,4. dan, prej so bolj kapljice; ampak na zacetku ne rabijo vec. zato mislim da tudi kupcka še ne rabi podirat... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 22:33:26   
ironic
Ooooo čestitke! 🩵🥰

Saj kar delaj po svojem občutku in boš videla da je tako tudi prav. Nekako takoj dobiš tisti instinkt in delaš po tem, tako da sploh ne dvomi! Jaz najprej sem, zdaj pa vidim da je to moj otrok in sama najboljše vem. Pa nama bolj laufa, kakor tam. Tako da boš videla, ko bosta doma kako drugače bo vse skupaj, tam so vseeno bolj pritiski. 

Jaz pa ne morem verjet, da bo že 2 tedna stara. Kako je to možno? Gledam slike pa se je tako zelo spremenila, drug obraz. Prav podobo dobiva. Kako lahko tako hitro 🥹 ko samo pomislim kak bo vsega tega enkrat konec, jooooj.. 

Vse še kmalu pridete na vrsto s svojimi zakladi, samo mislite na to, da ko bo otroček pripravljen, bo dan D 🍀🥰🫶

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Julijke 2023
24.6.2023 22:35:46   
ironic
Aja glede podiranja kupčka. Ma stisni zobe, doma pa delaj po svoje, ker so tudi druge tehnike. Moji npr še zdaj ne rata podret kupčka, redkokdaj. Pa sva več načinov probali. Pa ni to prav nič narobe. Jo imam na sebi kakšnih 10/15 min pa jo masiram, da ne bi kje polivala ali jo začelo kolcat. Pa ko zahtevajo, takrat daj jesti, ne gledat na uro.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Julijke 2023
25.6.2023 6:29:37   
Anonimen
Hvala za lepe želje! 💙 4.mama veliki smo 52cm in tezki 3740g. Se dobro, da sem rodila, ker ce bi slo do roka bi bil cez 4kg. 
Prva noc kar slaba. Itak je spal vecinoma vcerajsnega dneva, ponoci pa bil vec buden. Skos je cmokav in hotel zizo, pa nevem koliko je sploh kej dubu, mogoce je pa lacen!!!! no ali oa ga je motila polna plenica. Previli so ga vceraj ob 22h in sedaj ob 6h. Danes bom pa verjetno ze sama mogla probat 🙈 
Sasa

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Julijke 2023
25.6.2023 8:35:23   
4.mama
Super Saša res pravi velik fant. Za Postojno pa sem rekla da jaz ne bi šla samo zaradi sester, ker mene niso niti pogledale sem skoraj izkrvavela, niti pomagale pri dojenju. Nič v Lj sem videla da je drugače, a morda ne bom imela sreče itak u življenju sem gargamel 🤣. Danes je pa moja hiperaktivni vse me boli od brcev, ni bla se tako in hudo drisko imam. Me prav skrbi kaj bo jutri na pregledu v Lj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Julijke 2023
25.6.2023 15:41:58   
nevergiveup
Ja, jaz se tudi nisem odločila za Postojno, ker sva šla z možem pogledat pa so bili tako neprijazni, da sem si takoj premislila. Glede na to, da sem ze trikrat rodila v Ljubljani pa vsakič bila zelo zadovoljna sploh ne vidim smisla. Čeprav sem slišala tudi obratno za eno in drugo porodnišnico, ampak seveda se zanašam na lastne izkušnje in tudi tokrat grem v Lj. 
Kupčki so prava umetnost na začetku in res ni nič hudega, če ga kdaj ne podre. Razen če opaziš da to res vznemirja in moti otročka. Je pa trajalo pri meni na začetku tudi več kot 15 minut včasih, da ga je podrla, potem pa čedalje hitreje...

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Julijke 2023
25.6.2023 17:32:38   
foxy_cat
Saša v Lj tudi v nočnem času ne previjajo, jaz sem enkrat klicala, da je pokakana in so rekli "ponoči se ne previja" tak da.. pomoje je isto povsod.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Julijke 2023
25.6.2023 21:56:59   
4.mama
Ponoči ne previjajo ne. 
Saša jutri ali pa pojutrišnjem. verjetno domov

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 6:10:20   
Anonimen
Ma tako iskreno bom rekla. Postojna. Ko sem se odločila zanjo sem bila res tako, da bo 100% na vseh področjih. Moja izkušnja pa je, 100% porodna in oddelek nekje 70%. Vsi so prijazni, pomagajo, res kar se tega tiče super. Nisem pa glih navdušena nad prakso glede tega, da te pripeljejo na oddelek in pustijo samega z otrokom. Saj ko jijh rabiš pridejo, povejo, pokažejo… ampak mislila sem, da se kdo bolj posveti da ti pokaže kako otroka dvignit, obračat, pristavljanje… meni pa ni ravno do tega, da bi skozi zvonila… tudi previjanje, me je gledala kako nardim… in vse kao super dobro je… a vem, da to ni H od handlinga…. Aja pa ko sem prosila za flaško mi je takoj prinesla, in je že hotla it in vmes tko reče “sej znate dat ane” … pa jz “ja ne ubistvu ne znam”. No saj je potem pokazala. Ampak vse se mi zdi samoumnevno… ali pa da pozabijo na prvorodke in nase neznanje. 
No, nisem tok razočarana, ker sem si želela predvsem dobrega odnosa v porodni… ampak sedaj vidim, da je oddelek isto pomemben kakor porodna.

Danes bom prosila ja, ce bi sla lahko domov, ampak zna bit, da bo sele jutri.
Saša

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 7:11:50   
foxy_cat
Saša je bil pa tut vikend, takrat znajo bit povsod tečne. Pa prazniki isto, kot da "jih motiš".. Meni je pa v Lj bila porodna 100% top, oddelek pa isto in 1.ka in 2.ka čisto sranje, kar se tiče osebja - nesramni, samo to ne odtehta, če bi imela možnost bi šla še enkrat tja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?