|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
20.6.2023 21:57:45   
Pikcapokca
Men bo zdaj v petek delala ctg pa bom tocno 37t

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Julijke 2023
20.6.2023 22:33:30   
Gluck4
Jaz sem imela prvič 35t 1d ctg, jutri ga imam ponovno (bom točno 36t)... upam da bodo meritve ok in da bo pritisk v mejah normale...

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 6:49:33   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

z mano pa nic novega 🙉🤷‍♀️ stimuliram, masiram, prebadam, pijem, jem vse kar naj bi, pa nic. 🤷‍♀️ 😆
ctg so meni drgac šele na pdp naredili, v porodnisnici. Niso pa vaginalno nic pogledali, ce sem kaj odprta... 
Jutri imam spet pregled. mislim, da bom prosila za stripping/luscenje, ker tako vec ne gre naprej... 

Eh, jaz sem isto počela v prvih dveh nosečnostih- nič ni zaleglo 🤣🤣🤣🤣 enega sem rodila na rok, drugega pa po roku 🤪 Je pa vseeno ful lažje in hitreje rodit, če se samo od sebe začne... S ta drugim in ta tretjim so mi malo zadeve pospešili z luščenjem pa umetnimi popadki pa je trajalo vse skupaj v tri krasne... Mi je bilo žal, da nisem doma počakala svojih popadkov pa ležala sto let v porodni z umetnimi.. Je pa res, da se jaz nič nikoli ne odpiram in se mi otroci ne spuščajo- kar v želodcu so mi vsi gor in zato imam tudi grozen refluks vsako nosečnost... Tokrat sem se odločila, da res počakam, da se mi začne po naravni poti in doma bom dokler se bo dalo- saj imam porodnišnico itak 5 minut peš stran od doma.
Ampak saj zdaj pa bo vsak čas




(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 10:02:53   
foxy_cat
Evo jaz sem tudi iz pregleda 34/5. Mali ima cca. 2819g, Mv vztraja 4.4. Sem vprašala za Ctgje in je rekla da se ne delajo več, da jih baje zdravstvo ne krije več, ter da do 40.tedna si voden pri njih, potem pa naprej v porodnišnici. Prehiteva mi zdaj samo še za 1 teden, je pa vseeno v 2 tednih dobil več kot pol kg tako da heheh... Zgleda da bo velik otrok kot prva. Pol sem jo mal pošlatala kako z Buscopanom če lahko glede na mojo situacijo prej neham.. pa ona dajte tam do 36/3, pa jaz o ne ne zadnjič sva se zmenle do 35. Kontrolo mi je dala čez 14dni pa reče da nje takrat ni, da je nadomestni, pa jaz njej "aha.. potem grem pa prej rodit". No pri prvi je dejansko v teh tednih bil zadnji pregled, na naslednjega bi mogla it točno 37/5 ko pa sem že rodila. Aja pa jutri moram še kri pa vodo spet dat. Antibiotikov ki mi jih je pa nadomestni v ponedeljek dal pa niti dvignila nisem, niti jih nimam namena jemat (zdravil naj bi tisto kar so že 4* brez uspeha tako da nima smisla). Me tudi ni nič spraševala če jemljem.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 12:50:18   
Stella Marella
s pregleda. sem vzela vse s sabo, da ostanem, pa ne bo treba 🙈 mali ocitno ni dovolj fiksiran. je poskusala narediti stripping, pa se ji je glavica nekako izmikala. tako da itak da caji itd. nic ne pomagajo, problem je drugje. zdaj mu lahko še edino poskušam pomagat z raznimi vajami, da se spusti še nizje. ma ne vem, kam nizje se lahko gre, mene ze vse tisci... ampak dobro. sem malo bolj pomirjena. tudi zdravnica je bila super, ni hotela kar tako sprozit, ker je vse ok in bi raje videla, da gre po naravni poti. saj vem, saj vem. zihr bo slo lažje. samo psihicno zdrzat do takrat bo pa muka. pa fizicno mi tud ze vse preseda. 

no, zdaj sem pa jaz na vrsti za pucat okna in ribat tla 😅


(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 13:17:35   
foxy_cat
Stella pridi heheh.. pri meni boš imela veliko dela.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 13:19:30   
4.mama
Tako Stella, preostane ti sam se pucanje 🤣. Koliko tednov si danes?
Foxy sedaj vsi čakajo čim dlje opažam. Pred 12 leti mi je konec 37 sprožil, sedaj se pa zato težko odločajo

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 13:20:17   
Stella Marella
😄


(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 13:21:31   
Stella Marella
danes sem 40/6 🙃

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 13:23:17   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

s pregleda. sem vzela vse s sabo, da ostanem, pa ne bo treba 🙈 mali ocitno ni dovolj fiksiran. je poskusala narediti stripping, pa se ji je glavica nekako izmikala. tako da itak da caji itd. nic ne pomagajo, problem je drugje. zdaj mu lahko še edino poskušam pomagat z raznimi vajami, da se spusti še nizje. ma ne vem, kam nizje se lahko gre, mene ze vse tisci... ampak dobro. sem malo bolj pomirjena. tudi zdravnica je bila super, ni hotela kar tako sprozit, ker je vse ok in bi raje videla, da gre po naravni poti. saj vem, saj vem. zihr bo slo lažje. samo psihicno zdrzat do takrat bo pa muka. pa fizicno mi tud ze vse preseda. 

no, zdaj sem pa jaz na vrsti za pucat okna in ribat tla 😅





Samo da je vse ok!!! Da te "potolažim"- sem vedno po moje ena najbolj aktivnih nosečnic pa ne pomagalo niti to, da sem v prvi nosečnosti vsak dan naredila 10 000- 15 000 korakov,  niti nosečniška joga, niti pucanje, niti NIČ!!! Zdaj seveda imam čas samo še za pucanje in krajše sprehode s psom, ker imam pač že tri otroke, ampak se sploh ne sekiram, ker vem, da ne pomaga 🙃😅🤣 By the way še dejansko, ko sem šla rodit so vedno vsi jamrali, da je otrok še vedno gor 🤨🤨 Pa saj tudi to ni važno, ker slej kot prej pridejo vsi ven 🤣🤣 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 13:57:36   
4.mama
Se popolnoma strinjam s tabo Nevergiveup, vem pa da je res težko po PDP, za prvega srm bila 14 dni in se on ne bi šel ven če ne bi sprožili. Do kdaj bodo pa čakali Stella?

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 14:31:46   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

s pregleda. sem vzela vse s sabo, da ostanem, pa ne bo treba 🙈 mali ocitno ni dovolj fiksiran. je poskusala narediti stripping, pa se ji je glavica nekako izmikala. tako da itak da caji itd. nic ne pomagajo, problem je drugje. zdaj mu lahko še edino poskušam pomagat z raznimi vajami, da se spusti še nizje. ma ne vem, kam nizje se lahko gre, mene ze vse tisci... ampak dobro. sem malo bolj pomirjena. tudi zdravnica je bila super, ni hotela kar tako sprozit, ker je vse ok in bi raje videla, da gre po naravni poti. saj vem, saj vem. zihr bo slo lažje. samo psihicno zdrzat do takrat bo pa muka. pa fizicno mi tud ze vse preseda. 

no, zdaj sem pa jaz na vrsti za pucat okna in ribat tla 😅





Samo da je vse ok!!! Da te "potolažim"- sem vedno po moje ena najbolj aktivnih nosečnic pa ne pomagalo niti to, da sem v prvi nosečnosti vsak dan naredila 10 000- 15 000 korakov,  niti nosečniška joga, niti pucanje, niti NIČ!!! Zdaj seveda imam čas samo še za pucanje in krajše sprehode s psom, ker imam pač že tri otroke, ampak se sploh ne sekiram, ker vem, da ne pomaga 🙃😅🤣 By the way še dejansko, ko sem šla rodit so vedno vsi jamrali, da je otrok še vedno gor 🤨🤨 Pa saj tudi to ni važno, ker slej kot prej pridejo vsi ven 🤣🤣 



hahaha, ta je pa dobra! no evo, zdej se pa samo še ulezem na kavc, noge v luft in cakam!!! 
opazam, da so ene zenske pac vedno cez rok, ne glede na to, kako se trudijo vzet stvari v svoje roke 🙂 ocitno ti to doloci konstitucija tvojga telesa, al kako... mogoce hormoni... 

4.mama: v najslabsem primeru bom cakala do torka - takrat bi najverjetneje sprozili. 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 15:04:38   
foxy_cat
4.mama samo v Lj se vsi otroci rojeni od 36T dalje smatrajo kot donošeni, drugje pa recimo od 37T dalje, tako da že tukaj so različne prakse. Mah.. meni je od petka naprej vseeno, če hoče it ven naj gre.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 16:03:11   
4.mama
Meni je rekla ginekologinja da samo da vzdrži mejnik 35. Sedaj v ponedeljek imam pregled pa bomo videli. Ma jaz bi res rada da se 3 tedne vzrživa, ko sem videla kolk so.boge te mamice ki rodijo prej res nebi no. Več tednov so v porodnišnici

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 16:46:44   
foxy_cat
4.mama to ni čisto res. Jih veliko poznam, ki so rodile v teh tednih pa gredo domov po 4-7dneh, to je čisto odvisno od otročka (koliko tehta, kako je potekal porod, kaj je bilo narobe).. Tako kot zlatenica to je loterija.. Moja je rojena 37/5 pa ni bila pod lučko ne nič sva šli tretji dan domov, cimra recimo pa je imela donošenega pa je bila veliko dlje tam, ker je imel zlatenico, tadruga cimra isto okoli roka - tamal na intenzivni ker se je pokakal. Tako da lahko rodiš v 32 pa je vse BP, lahko pa rodiš v 42 pa gre vse narobe. Nikoli ni sigurno. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Julijke 2023
21.6.2023 19:10:59   
4.mama
Se strinjam s teboj foxy, morda sem imela sedaj res take primere okrog sebe in mi.je bilo hudo za te mamice

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 12:06:25   
Gluck4
Da se še jaz oglasim.... včeraj imela pregled... mali ne raste.... sum na zastoj v rasti.... danes sem šla ponovno na odvzem krvi in urina ker so bili včeraj rezultati krvi malo slabši... ne vem kaj bom še naredila ali bom ostala v bolnici ali bom šla domov.... vsekakor pa sem dogovorjena da se mi sproži porod v dopolnjenem 37t ko mi odstranijo cerklažo.... se pravi 28.6. naj bil moj dan D....V glavnem se dogaja.... 👍

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 12:22:51   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Da se še jaz oglasim.... včeraj imela pregled... mali ne raste.... sum na zastoj v rasti.... danes sem šla ponovno na odvzem krvi in urina ker so bili včeraj rezultati krvi malo slabši... ne vem kaj bom še naredila ali bom ostala v bolnici ali bom šla domov.... vsekakor pa sem dogovorjena da se mi sproži porod v dopolnjenem 37t ko mi odstranijo cerklažo.... se pravi 28.6. naj bil moj dan D....V glavnem se dogaja.... 👍



oha. zakaj pa zastoj v rasti, a vedo? slabi pretoki, tako kot pravi foxy cat? težka odločitev, pocakat v bolnici al ne... a zdaj si tam? zakaj je pa kri slaba, kaj so pa preverili? meni krvi ze nekaj casa niso analizirali,samo urin. 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 12:55:19   
foxy_cat
Glick4 naj se začne odštevanne hehe... Joj mene pa demenca daje, včeraj me je naročila v labaratorij, in sem seveda pozabila. 1 uro nazaj sem se spomnila, da sem pozabila it zjutraj. 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 13:03:44   
4.mama
Gluck4 tako je najbolje. Koliko pa je težek? Čim več leži na levem boku in spremljaj gibe

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 13:20:39   
foxy_cat
4.mama koliko si ti imela Mv ob sprejemu?

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 14:58:59   
4.mama
3,3 cm. Totalno vse zaprto in 7 ur popadkov na 5 minut

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 15:11:29   
foxy_cat
4.mama jaz tega sploh ne razumem hehe... jaz sem včeraj imela 4.4, ko sem bila v 23T sprejeta sem imela toliko kot ti, vmes okoli 29.ga ko sem bila s popadki tam sem imela celo 5.5, kdo bi to razumel.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 16:28:51   
4.mama
Ne moreš bit pameten, mene tudi danes cel dan trd in boleč trebuh samo da vstanem, se prav bojim kaj bo v ponedeljek ko je kontrola. In vse me veze kot da mi bo trebuh razneslo.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Julijke 2023
22.6.2023 16:40:18   
foxy_cat
Ma jaz sem včeraj imela pregled zjutraj, ko sem bila še ok, razen tiščanja. Sam ta vročina mi ne odgovarja, v križu me je tok zategoval popoldne, pa trebuh isto, ponoči sm mela par na hard krčev, križ je tko cela katastrofa, premikam se komaj, ko se vstanem rabim nekaj časa da se lahko zravnam in premaknem, tišči me spet ful, zdaj je bilo nekaj časa mir, zato mi je Mv merila včeraj samo je ok kao.. Sploh  niti ne vem kaj bi z Buscopanom.. Imam še 20 tablet, to je za 6 dni, al bi al nebi.. A ima sploh vpliv če jih ja ali ne.. Jaz se tolažim da ima v resnic pa ne vem če.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Privat vrtec
nina42

Bi vpisali svojega otroka v privat vrtec na območju Viča?

Da, takoj. (34%)

Ne, že imam varstvo. (17%)

Ne, čakam na javni vrtec. (21%)

Mogoče. (28%)


Število vseh glasov: 111

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!