|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 7:20:17   
Gluck4
Saša čestitke! Pa sta naju prehitela. Jaz sem včeraj ob 14:30 dobila po 4 urah  svoj mali zakladek v naročje. Tako da ja punce - imamo novega člana Mihaela Maksa. Srečna sem do neba in nazaj. ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 8:22:06   
foxy_cat
Gluck4 čestitke. 4.mama samo še midve bova ostali, Stela naju bo tudi kmalu zapustila.

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 8:34:16   
4.mama
Gluck4 čestitke iz srca, pa ste ga le dočakali, važno da ste zdravi ❤️. Foxy ti boš tudi kmalu in bom sama. Danes se dogovorim za datum, če je vse ok. Za lj sem se pa odločila zaradi intenzivne ker so res top. Sam carski itak bom spal 

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 9:38:51   
Pikcapokca
Cestitke Gluck!! 💙💙💙Ah kaj, sej jaz se tudi cakaam 🙈 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 10:11:48   
foxy_cat
4.mama jaz še kae Buscopan jem nisem še upala nehat,.. 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 10:59:46   
cbelca2
Joj kako že dogaja v skupini!
pa je še junij.user posted image
Čestitke Saša in Gluck4!Uživajte na polno. Ironic super da sta doma. So pa te ki so rodile pred dopolnjenimi 37.tedni rekle da so morale biti v porodnišnici do takrat do dopolnjenega 37.tedna. Takoda super za vse ki so taki korenjaki in jih spustijo prej. Verjetno pa je res odvisno od porodnišnice.
Jaz imam do pdp še 14dni. In upam da me vsaj še 1 teden ne preseneti...imam še preč stvari za narediti user posted image
Imam pa preglede (UZ) sedaj vsak teden zaradi prebolele 5.bolezni v nosečnosti. Otrok se je na srečo obrnil sam v 37 tednu. Še vedno zeloooo živahen včasih kar malo zabolijo te brcike v rebra.
Srečno vsem! Kmalu bomo vse na vrsti...

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 11:01:21   
Anonimen
Gluck iskrene cestitke! Bravo mami! ❤️❤️❤️ 
Jaz sem upala, da bodo me danes spustili domov, ampak je izvid za zlatenico malo okrog meje in bi raje videli da popoldne in jutri zjutri se enkrat preverijo kri, ce bo ok potem imava zeleno luc 🍀 ce ne pa soncenje in se nekaj dni hotela porodnisnica…Joj sem kar malo zalostna, sem res zelela it v domace okolje, sem kar malo solzna. Si ne predstavljam Ironic in ostale, ki ste bile dlje v porodnisnici ali pa ze v casu nosecnosti na oddelku zaradi tezav 😢 
Sasa

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 12:17:55   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Gluck iskrene cestitke! Bravo mami! ❤️❤️❤️ 
Jaz sem upala, da bodo me danes spustili domov, ampak je izvid za zlatenico malo okrog meje in bi raje videli da popoldne in jutri zjutri se enkrat preverijo kri, ce bo ok potem imava zeleno luc 🍀 ce ne pa soncenje in se nekaj dni hotela porodnisnica…Joj sem kar malo zalostna, sem res zelela it v domace okolje, sem kar malo solzna. Si ne predstavljam Ironic in ostale, ki ste bile dlje v porodnisnici ali pa ze v casu nosecnosti na oddelku zaradi tezav 😢 
Sasa



Saša ne razmišljaj tako.... itak da bosta kmalu doma... z lučko ali brez.... kaj pa je teh par dni proti celem življenju! 🙃🙂👍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 12:21:28   
Gluck4
4. ali 5. dan se najpogosteje pokaže zlatenica... jaz vem, da bova tulaj vsaj do petka, če ne še dlje.... prav lepo nama je.... se bova oba spočila in navadila na nov ritem... pa bo potem bolj luštno 🙂

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 14:31:57   
Stella Marella
iskrene cestitke, gluck! 💐 imas prav, jaz bi tudi rada v miru nekaj dni ostala v porodnisnici in se spocila. lepo se crkljajte! to je tvoj drugi otrok, ne? tudi oba fantka?

jaz imam ze cel dan bolecine v zgornjem delu trebuha. sem jih imela ze prej, ampak ponavadi samo ob popadku. baje da zato, ker se vse tako zelo razteza, otrok je velik, pa še posteljico imam tam... me je kar strah, ko bojo pravi popadki, kaj bo. kot da mi bo maternico raztrgalo... a se je to še kateri dogajalo? 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 14:54:38   
4.mama
Stella jaz imam večkrat tak občutek in sem danes zdravnici tudi to omenila in je rekla da so leta in 4. Otrok in vsakič se več in težje razteza.Midve sva se zmenile da poskušava počakat 3 tedne. Moram pa vsak ponedeljek na CTG in kri. Danes je bilo vse super, pupa ima okrog 2800g. Pravi da ima idealne mere za 35 3/7

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 15:59:34   
foxy_cat
Mene so pa danes klical spet iz labaratorija, da imam zanič vodo, kot da je to kaj novega. Moram jutri spet dat, kot da bo jutri kaj drugače.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 16:32:33   
nevergiveup
Čestitke Gluck4!!!! Zelooooo lepoooooo ❤🧡💛💝💖💙💜
Jaz sem spucala hišo, jedla čili, zapeljala moža ker baje tudi to pomaga 🤣😅, pila liste maline/koprive/nevemšekakšnegasranja samo da rodim, naredila pilates za nosecnice, masirala sebe in vse okoli sebe 😅🤣 sprehodila enega psa v hrib in ta drugega okoli njega- NIČ!!! Po pričakovanjih NIČ!!!! 😆😆😆😆

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 16:51:29   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

iskrene cestitke, gluck! 💐 imas prav, jaz bi tudi rada v miru nekaj dni ostala v porodnisnici in se spocila. lepo se crkljajte! to je tvoj drugi otrok, ne? tudi oba fantka?

jaz imam ze cel dan bolecine v zgornjem delu trebuha. sem jih imela ze prej, ampak ponavadi samo ob popadku. baje da zato, ker se vse tako zelo razteza, otrok je velik, pa še posteljico imam tam... me je kar strah, ko bojo pravi popadki, kaj bo. kot da mi bo maternico raztrgalo... a se je to še kateri dogajalo? 


Res je Stella. Doma imamo 2-letnika in prav zanima me kako bo reagiral ko bo videl bratca. Ravno toliko je še majhen, da ne razume ko sem mu razlagala da je v trebuhu bratec, pomoje niti sedaj ne ve za kaj se gre ko mu očka razlaga o bratcu... Kje je pa kaj naša BB? Sem spregledala kakšen njen post?

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 17:08:16   
4.mama
Gluck4 nič se že dolgo ni javlja, verjetno je aktivna na FB. Jaz ga nimam

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 17:11:08   
Stella Marella
nevergiveup - ah ja, to mi je dobro znano 😆 v najboljsem primeru sem potem ponoci dobila lazne popadke in lazen obcutek, da zdaj pa ziher bo! 🙉 v katerem tednu pa si?

gluck - lepo 🙂 moj bo septembra 3. na zacetku je buskota vec ali manj ignoriral, zdaj pa ze nekaj casa daje lupcka na trebuh, ga boza, se pretvarja, da ima on dojencka, našemu je celo ime izbral in vztraja pri njem ze 2 meseca 🙈 velik napredek naredijo ti dveletniki v kratkem casu... 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 17:13:16   
Stella Marella
... in ko ga vprasam, kdaj bo ze enkrat prisel ta dojencek, mi vedno reče: cez eno minuto! 😂

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 18:48:42   
foxy_cat
Nevergiveup si me nasmejala hahahhah,.... če ne gre ne gre heheheeheh...

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: Julijke 2023
26.6.2023 19:46:25   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

... in ko ga vprasam, kdaj bo ze enkrat prisel ta dojencek, mi vedno reče: cez eno minuto! 😂


Ta je pa dobra 😂

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 0:12:39   
Pikcapokca
Jaz sem tudi ravno danes studirala kje je BB 🤔 upam da se kaj javi 😊 haha faca, si pa res vse probavala 😂 pol bos pa nehala vse delat pa bos sla v porodnisnico 😅 jaz nic nisem jedla teh dateljnov pa pila kak caj.. nevem.. ko bo cas bo ze mogla prit 😅 se dobra dva tedna..

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 7:15:30   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

nevergiveup - ah ja, to mi je dobro znano 😆 v najboljsem primeru sem potem ponoci dobila lazne popadke in lazen obcutek, da zdaj pa ziher bo! 🙉 v katerem tednu pa si?

gluck - lepo 🙂 moj bo septembra 3. na zacetku je buskota vec ali manj ignoriral, zdaj pa ze nekaj casa daje lupcka na trebuh, ga boza, se pretvarja, da ima on dojencka, našemu je celo ime izbral in vztraja pri njem ze 2 meseca 🙈 velik napredek naredijo ti dveletniki v kratkem casu... 



Ma točno to- trd trebuh, ampak to je pa vse!! Bom raje spet usmerila misli v to, da bom čez rok pa grem raje v miru k frizerju 😅🤣 Sem 39 tednov in par dni drugače.. 


(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 7:19:48   
nevergiveup
Ja, punce..  Tako kot pravite- ko bo pač bo. Verjetno bo, ko bom obupala 🤣🤣 Ampak danes še nisem in grem spet pse šetat, čeprav nočejo 🤣🤣🤣🤣 Imam pa danes končno spet pregled in bomo videli kaj bodo povedali 🙃🙂

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 7:24:34   
nevergiveup
A ja... Ful mi je bilo smešno, ko je ta srednji včeraj prijavil, da oni vsi že tudi komaj čakajo, da grem rodit in ostanem par dni v porodnišnici, da si odpočijejo od mene????? ONI od mene?!?! 🤣😅🤣😅🤣😅🤣 Je pa res, da kadar pse šetam še otroke vzamem zraven pa morajo pol ping-pong pa badminton z mano na igrišču igrat (baje da če izteguješ roke gor se otrok spušča, ampak očitno ne pri meni 😖😖😖)

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 7:47:28   
Gluck4
Nevergiveup faca.... in ko se boš nehala na vse pretege truditi boš šla pomoje..... 👍😂🙃🙂

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: Julijke 2023
27.6.2023 8:39:23   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

A ja... Ful mi je bilo smešno, ko je ta srednji včeraj prijavil, da oni vsi že tudi komaj čakajo, da grem rodit in ostanem par dni v porodnišnici, da si odpočijejo od mene????? ONI od mene?!?! 🤣😅🤣😅🤣😅🤣 Je pa res, da kadar pse šetam še otroke vzamem zraven pa morajo pol ping-pong pa badminton z mano na igrišču igrat (baje da če izteguješ roke gor se otrok spušča, ampak očitno ne pri meni 😖😖😖)



😂😂😂

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?