|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober
27.9.2005 10:24:30   
pi
Nalin, vse naj, naj za tvoj rojstni dan !user posted image user posted image
Meni se zdi da ima Bambi rok 24.10.
Rumena user posted image user posted image user posted image user posted image  drži se in čim prej sporoči veselo novico.
Aja si sploh ne morem predstavljat kako je to če je otrok tako miren. MOja user posted image user posted image  pa tako norita da mi kar sapo jemlje. Upam da ne bosta tako živa kot sta v trebuhu.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: oktober
27.9.2005 10:25:57   
rumena
Nalin vse najboljše user posted image  user posted image , vsem oktobrskim user posted image  pa veliko sreče. Se slišimo, če pridem domov, drugače pa verjetno po porodu, ko bomo cartkale naše user posted image .

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: oktober
27.9.2005 10:30:38   
Aja32
Pi - ni luštno, če otroka ne čutiš, ker si non-stop v panike, da je kaj narobe. user posted image user posted image user posted image  Potem me pa še ponoči dajejo more, da na CTG-ju ne zaznavajo srčka.
LP Auser posted image


(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 10:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: oktober
27.9.2005 11:00:52   
pi
Pravkar mi je Bmabi poslala SMS, da je v porodni in da verjetno danes rodila, ter da naj držimo pesti za njo in njeno user posted image .

Za Bambi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: oktober
27.9.2005 11:01:40   
nana 27
Dobro jutro! VSE NAJBOLJŠE, NALIN! Pa še eno user posted image  za pomoč! Mene se je pa lotil prehlad..boli me grlo, vsa sem "fertik" (bolijo sklepi) pa ne vem, ali je to od nosečnosti, ali pa me je virus napadel. Pridno čajčkam, jem med, otroške vitaminčke v obliki slončkov user posted image  pa še slabo sem spala. Zdaj vas pa berem pa ne morem verjet, da se oktobrkam že dogaja in da boste že kmalu cartale male štručke user posted image  Nalin, si kupila modrčka?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: oktober
27.9.2005 11:04:34   
nana 27
Držim pesti za Bambi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  24.10 je imela rok?? No, samo, da bo z obema vse OK.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: oktober
27.9.2005 11:05:21   
Felicity
Pozdrav!

Nalin, vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za Bambi.

Sem pravkar s pregleda pri G. Naš user posted image je že obrnjen z glavico navzdol. Sem prav srečna. In G je rekla da je kar velik. No ja, saj sva oba z user posted image bolj pri visokih.
Sestra mi je vsetovala naj si 1x na teden naredim sadni dan. Pridobivam skoraj 1kg na teden in če bom tako nadaljevala bom do PDP še +4. Vse skupaj skoraj 17 kg. (do danes +12 kg) Moram res poskusit s sadnimi dnevi.
Spanje je bilo danes začuda dobro, obisk WC le 2x.

Še malo in bomo pestovale naše sončke. Komaj čakam.

Lepo se imejte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: oktober
27.9.2005 11:13:41   
bogi
Zivjo!
Sem nova na forumu, rok pa imam 20 oktobra - mogoce se bomo srecale v porodniosnici! (LJ) Moj je moral na sluzbeno potovanje in sele zdaj cutim, da je kar zalostno brez...na sreco se malo hodim v sluzbo, tako da nisem popolnoma sama doma...
Ali je mogoce katera iz Dragomerja?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: oktober
27.9.2005 11:13:54   
Aja32
Rok imam okoli 15. oktobra. Tako, da bomo videli. Drugače pa upam, da bo res priden. user posted image
Se mi bolj zdi, da se špara za potem! user posted image user posted image user posted image  Bo vsa brcanja nadoknadil, ko bo prišel ven.

LP Auser posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 11:18:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 361
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 11:20:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: oktober
27.9.2005 12:04:39   
MojcaG
ojla!!

nalin - vse naj naj za tvoj rojstni dan, bom sigurno kako sladkarijo pojedla v tvojo čast.user posted image
pri meni vse po starem, ponoči bolj bedim kot spim, mislim, da bom rodila na rok. pi, tebe ful občudujem, isti dan imava rok, in si ne morem predstavljati, da bi imela dve bebici v trebuhu, saj že tale samo ena potrebuje veliko mojega trebuha.user posted image  in da se tako dobro držiš.. kar tako dalje!
za bambi držim pesti,
seveda tudi za vse ostale srečke nosečke,
naj nam zadnji tedni - dnevi minejo čim lepše!
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: oktober
27.9.2005 12:06:32   
Udb
Punce, ma kakšna izkušnje - men je namreč mal čudno - pred očmi se mi kar črne pikce delajo, tako da sploh ne vidim, pa glava me je začela bot - sem najprej mislila, da je kaj s pritiskom, ampak sem si ga izmerila in je normalen. To se mi je prvič naredilo včeraj zvečer, pa zdaj spet - sploh ne vidim ekrana!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: oktober
27.9.2005 12:11:49   
MojcaG
udb - svetujem ti zdravnika!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: oktober
27.9.2005 12:40:37   
pi
Udb tudi jaz ti svetujem da pokičeš svojega ginekologa. Mislim da to ni preveč dobro. Nekje sem brala o tem pa se točno ne spomnim kje, če bom našla ti napišem kaj piše.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: oktober
27.9.2005 13:12:01   
nana 27
Ja, to velikost imajo. Problem je z manjšimi košaricami in obsegi.   

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: oktober
27.9.2005 13:13:21   
Aleksandrin
Evo mene, vsa blažena user posted image ,
na CTG-ju vse OK, srček skače, aktivnost maternice rahla aktivnost, ampak ni omembe vredno pravi G, so pa hitro opazili, da se mi je trebuh spustil, ko se usedem se tudi on, ampak na moji stegni user posted image , čutim pa intenzivne gibe, take moške bi rekla, toda midva upava na user posted image .
Bambi: držim figice, da bi šlo čim hitreje.
Pi: pozdrav, kot bereš je vse user posted image .
Sonček: če je to išias ne vem kako ti bo dr. pomagal, saj ti ne sme dati nič močnega, ful mi je hudo zate, sama sem imela take probeme na začetku nosečnosti, sedaj pa samo občasno, če se ful sklanjam, nauser posted image za pozabit vse slabo.
Nalin: kok si mlada, naj se ti izpolnijo vse skrite želje, najprej pa tiste za katere ne ve nihče user posted image , pa hvala za torto in to še čokoladno, prav po mojem okusu.
Aja: tudi tebi se mudi vidim, držim figice...
Nana: ti pa kar v posteljo in pusti se cartat user posted image .
Bogi: dobrodošla med nami.

Kar pa se spanja tiče, tudi jaz imam 100000 blazin podloženih, da dobim nekako ugoden položaj za spanje, kriza user posted image , na WC niti ne hodim, se pa dokaj potim čez dan.
No pa se še kaj beremo, vsem en prisrčen pozdrav user posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: oktober
27.9.2005 13:18:13   
Aleksandrin
Udb sem pozabila nate, te pikice se meni pojavijo, ko sem slabotna, nekaj dej v usta pa bo. Moči se ti hitro povrnejo, tako , da daš na žličko sladkor in konkretno pokapaš z limoninem sokom in vse skupaj pod jezik, da se počasi topi, če pa je hudo skoči pa raje do dr.
LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: oktober
27.9.2005 13:18:55   
soncek&luna
uff. ... aleksandrin upam, da ni isias...me je sicer enkrat rahlo zgrabilo ze kake dva meseca nazaj, na morju... ampak zdej je pa res hudo...
lepo, da je s tvojim CTG vse ok... jaz nikakor ne morem pridit do mojega prvega.. vsak dan mislim, da bo slo do G, pa ne gre... sicer pa mi je rekel, da ni take krize, lahko pridem tudi nasledni teden...
do D dneva imam se 24 dni user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: oktober
27.9.2005 13:24:32   
Aleksandrin
Bova malo tekmovale, katera bo prej user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: oktober
27.9.2005 13:27:15   
soncek&luna
ja ne vem... moj se nic ne daje znakov, da hoce ven user posted image ... mislim, da se bom rodila na polno luno, glede na to kako se je do sedaj obnasal ob polnih lunah user posted image , torej ene stiri dni pred rokom... sicer pa nikoli ne ves, lahko me danes ponoci zagrabi user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: oktober
27.9.2005 13:30:54   
soncek&luna
je pa punce tako lepo opazovat mamice in ocke, ki se sprehajajo z vozicki mimo mojega balkona.... skoda, ker ne morem ven user posted image ... si bom zgleda morala nabavit berglo ali pa sprehajalno palico za oporo pri hoji user posted image
grem se malo pocivat...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: oktober
27.9.2005 13:31:50   
thunder
Pozdravljene! Da se še jaz malo javim. Danes sem imela CTG, ki je pokazal da imam popadkeuser posted image in moram priznat da sem jih kar orng čutlauser posted image . Rok imam šele 19.10., čeprav to niti ni tako daleč. Ful mi je blo težko ležat 20 na hrbtu. Je rekla zdravnica, da naj bom u pripravljenosti. Upam da imam še vsaj kak dan ali dva, ker je doma še vse v razsulu... Imejte se lepo, pazite na bebike. Jaz pa upam, da dočakamo oktober!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: oktober
27.9.2005 13:33:11   
uma
Olaaa, toliko novega.
NALIN vse naj, naj, naj, najboljše za rojstni dan. Pa eno kupico na tvoje zdravje in za tvojega user posted image .
Bambi, ki je lahko medtem že rodila, velik sreče. Vidim, da res pozne oktobrčice prehitevajo. Mogoče bom tudi jaz med njimi???!!!!! Samo pravim, da bi bilo vse ok. Jutr mam g pa bomo videli kako gre. Je pa ves aktiven, da je kaj.

Sonček&luna, če imaš išias, ti  bo lahko že danes ali jutri bolje, lahko pa vstraja do poroda. Ne dolgo nazaj je tudi mene grozno zagrabilo in je trajalo cel mesec preden je popustilo. Te čisto razumem kako se počutiš. Ampak g. ti pa red nima kaj pomagat. Upaj, da se bo otroček premaknil in ti sprostil živec. Če ne, bo pa po porodu bolje.

Udb, upam, da je vse ok. Ne bi vedela zakaja se ti to dogaja. Bolje da pokličeš g.

Vse oktrobrčice lepo se mejte danes. Datumi oz. dan D-ji se hitro približujejo. Kmalu bomo ssamo še pisale: jaz grem v porodn., jaz tud.... user posted image user posted image user posted image user posted image
Noro, smo že tukaj.

Pozdravček!



_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?