|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.9.2005 13:59:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: oktober
26.9.2005 14:07:51   
Udb
Aleksandrin - čežana je v bistvu zmiksan jabolčni kompot. Samo daš manj vode, pa čim manj sladkaj - saj so jabolka ful sladka. Pol pa kuhaš jabolka, dokler niso fajn mehka, ugasneš, in zmiksaš z paličnim mešalnikom. Baje je za zaprtje najbolj fajn, če ješ mlačno! Probaj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: oktober
26.9.2005 14:50:52   
uma
Hojla punce!
Naši sedaj obirajo, jaz pa pazim nečaka. Je čisti cukerček. Drugače pa imam še vedno občasne bolečine v trebuhu in križu, ki trajajo tam po cca2 uri. Saj pojutrišnjem imam g. pa bomo videli.
Sva pa z mojim včeraj posteljico sestavila in ko sva jo dala v spalnico, šok...čist veliko prostora vzame in je težko mimo hodit. Hvala bogu se vsaj omara lahko odpre. Ah, kaj čmo, pa ne bomo več tako v komot. Ampak zdaj vidim, da ne bo mogel dolgo biti pri naju. Bo treba nekaj pogruntat za njegovo sobico.
Sonček je pa tak lepi zunaj. Ko bi blo tako še cel oktober, da bi naše sončke lahko kmalu peljale ven na sprehod.

Pozdravček

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: oktober
26.9.2005 15:15:15   
soncek&luna
nalin nimam pojma, ce je to kaj z rastjo povezan... lahko je to ali pa posledica zadrzevanja vode... bom vprasala G, verjetno bom sla jutri... bolecina v nogi na sreco popusca in se ze lazje premikam...se bom morala zadrzevati, da ne bom spet pretirala danes...
me je pa kar malce strah, da me malcek ne bo prehitel predno bo vse pripravljeno zanj...no na sreco, se se veselo premika po trbuscku :)


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   [Brisano sporočilo]
26.9.2005 15:54:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: oktober
26.9.2005 16:24:27   
soncek&luna
ej full dobr se pocutim... prav prijetna okolica je... in stanovanje je tut krasno... moram priznat, da sem si ga kar lepo opremila...kuhinjo sem prenovila s samolepilnimi tapetami (elementi so bili zivopisani)... ni se vse cisto tako kot bi rada da bi  bilo, ampak pocasi bo... zdej mi je denarja mal zmanjkal za finalizirat...ampak v osnovi je...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: oktober
26.9.2005 16:25:29   
soncek&luna
5. oktobra bo dva meseca odkar sem se preselila

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: oktober
26.9.2005 17:48:16   
rumena
Sem bolj pozna oktobrka, pa se tudi pri meni že nekaj dogaja. Na ctg- jih so zaznani popadki, odprta 2 cm, še vedno medenična vstava in moj user posted image  je glede na tedne majhen user posted image  . Oh kaj še vse bo. Imam pa vse pripravljeno in spakirano, tako da samo še čakam.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   [Brisano sporočilo]
26.9.2005 20:36:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 334
   [Brisano sporočilo]
26.9.2005 20:39:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rumena)
  Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: oktober
27.9.2005 2:37:44   
kati*
ojla

da se še jaz malo javim (sem mogla od njihovih zadnjih popravkov mal spremenit svoj "račun" na RR) in sem sedaj Kati* in ne več Kati1 ... sicer pa jaz nič ne morem spat dons - je mali tolk aktiven user posted image ... pa ravno dons, ko moram zgodaj vstat, ker imam pregled ...

je pa zanimivo ... kako smo vse čakale 9 mesecev ... zdaj je pa še teh 14 dni preveč oz. se mi zdi takoo dolgo ... pa nič ni videt, da bi že kaj blo ...  no, sej bodo user posted image že dal znak, ko bodo pripravljeni

sicer pa dobro jutro vsem in čim manj težavic (čeprav se bo slišal čuden, pa ko berem vaše vsakodnevne tegobe/ice - si mislim, madonca a bo pr men tud kej al ne  user posted image   )


_____________________________

lp, K

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: oktober
27.9.2005 7:55:37   
pi
Dobro jutro,
pri meni še vedno nič novega, sicer imam PDP komaj 26.10, ampak glede na to da sta user posted image user posted image  sem mislila da bom v tem času že rodila.
Jutri imam UZ, da vidimo kako sta kaj naši user posted image user posted image , če je z njima vse ok in če sta kaj zrasli. Še 1 teden in 1 dan pa bom tudi jaz dopolnila težko pričakovanih 37 tednov.
V ponedeljek 3.10 je prazna luna. Mislite da ttudi prazna luna tako vpliva na user posted image  kot polna ?
Je pri kateri kaj novega ? Aleksandrin, Nalin, Udb, Uma, Bambi, Sonček&luna, rumena,.... se kaj dogaja ?
Nobena noče rodit v semptembu, vse čakamo na oktober ?

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: oktober
27.9.2005 8:18:59   
Aleksandrin
Pozdrav pi, čez eno uro imam G, verjetno samo CTG, bom poročala, ampak mislim, da se bom delila že v sep. user posted image , tako po filingu...
Roke mi pa tako umirajo, na desno komaj kaj čutim, zapestja so ful boleča, ne vem kaj bo to user posted image ...

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: oktober
27.9.2005 8:25:47   
biba77
Dobro jutro, oktobrcice!

Samo, da vam javim, da sem zjutraj od Bambi dobila sms, da ji je nekaj vode odteklo, da je v porodnisnici, odprta 1 cm in misli, da je cas... user posted image
Malo je pohitela...user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: oktober
27.9.2005 8:37:12   
Udb
A Bambi bo prva???? user posted image user posted image user posted image  Umap da bo vse OK! Astra poročaj!!

Jaz sem drgač kar fajn! Spala sem standardno - slabo, potem sem bila pa zjutraj čist panična, ker se Marcel ni in ni hotel premaknit! No, potem se je pa srči pogovoril z njim in je začel migat! user posted image  Mene pa že zdaj ne uboga! ;)

V glavnem, nič novega! Bo treba začet ukrepat - sprehodi, seks,... user posted image user posted image user posted image

Kako ste ve?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: oktober
27.9.2005 9:00:30   
pi
Za Bambi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
Astra poročaj ko bo kaj novega.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: oktober
27.9.2005 9:01:17   
pi
Aleksandrin sporoči kako je bilo na ctg-ju.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: oktober
27.9.2005 9:30:40   
soncek&luna
jutro punce...
jaz sem se sele zbudila zdajle.... nisem mogla zaspat do pol stirih zjutraj... noga me je zvecer spet zacelo zelo bolet in ponoci ni nic prenehalo...nisem mogla najti polozaja kjer bi me vsaj malo prenehal...sment... spet ne morem hodit danes, pa na posto ina na banko bi obvezno morala it user posted image  .... to je pa res user posted image , ce te kaj boli... do wc sem ponoci hodila skoraj 3 min, pa imam samo par korakov... mi je kar na jok slo sakic, ko sem na wc morala... in to je ze tretjo noc... pa se kar odlasam, da bi k zdravniku sla... sicer pa kako? cetudi me kdo pelje, ne morem iz avta do nje...

sem morala mal potozit, mogoce bo lazje user posted image .... no vsaj z malckom zgleda, da je vse ok, se lepo premika, ceprav zdajle se spancka, je bil buden z mano...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: oktober
27.9.2005 9:32:14   
soncek&luna
za bambi pa drzim pesti, da bo vse OK.... aleksandrin javi...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: oktober
27.9.2005 9:59:50   
rumena
Hojla punce, tudi jaz imam danes uz v porod. in kakor so mi napovedali, bom ustala kar notri. Se mi zdi, da vse kar nekam hitimo.
Nalin, namignili so mi za cr, ker je medenična in manjši otroček.

Držim pesti, da bo z Bambi in user posted image  vse ok. user posted image user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 10:02:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 10:04:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rumena)
  Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: oktober
27.9.2005 10:10:31   
soncek&luna
o nalin vse najboljse user posted image



_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: oktober
27.9.2005 10:12:15   
soncek&luna
me pa to da na wc hodim sploh ne moti, sem navajena ze od prej, me bolecina bolj... ampak kaj cmo, zgleda,da je to del mojih nosecniskih tezav... bomo potrpeli in bo user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: oktober
27.9.2005 10:16:01   
Aja32
Zdravo!

Da se se jaz malo javim.
V petek ob 10. zvečer se mi je izluščil čep (sluzasta stvar, obarvana z malo krvi), od sobote naprej pa imam blage popadke, tako da so me od sobote do včeraj zadržali v porodnišnici. Razlog je tudi ta, da otroka zelo slabo čutim, tako da sem imela opazovanje in 3x dnevno CTG. Ugotovili so, da je naša štruca pravi zaspanček in da imam veliko več plodovnice kot ostale. Vsakič predno se me priklopili na CTG, so mi trebuh rukali in tresli, ampak štruca se ni dala motiti - spi kot angelček. Delali so mi tudi enkrat dnevno UZ, kjer je seveda pokazalo, da s štručko ni popolnoma nič narobe. user posted image

Je pa res, da če si doma in da v dnevu čustiš samo 3 do 4 gibe, te je pošteno strah, da ni kaj narobe.
Odprta še nisem (zato so me spustili ven), vendar moram jutri nazaj in na ponovni CTG.

Drugače spim še kar v redu - razen 6-kratnemu obisku WC-ja ponoči. Križ me pa itak matra že kak mesec, tako da na to sem že navajena.

En lep pozdravček. Auser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?