|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčice
30.9.2005 16:55:05   
PiaM
Lep pozdrav, marčice.user posted image
Lepo vas je brati, spet ste bile pridne s pisanjem.

Neja, lepo da si tudi ti med nami in upam, da ostaneš še naprej.user posted image  Jaz vse redno berem, včasih bolj na hitro in takrat ne odpišem takoj. Včasih pa skoz tu gor čepim in iščem, če je kaj novega med vami, pa ste vse bolj zaposlene. user posted image  Praviš, da si imela pregled pri G. Kako si opravila, je bilo vse o.k? Tudi jaz sem v 1. nosečnosti začutila gibe po 20.tednu - tiste prave. Sedaj pa kar 4 tedne prej, vendar tudi ne vsak dan. Že pred tem pa sem čutila mehurčke. No, včeraj pa sem začutila 2 tako močni brci, ko sem sedela, da me je kar na rit vrglo. Verjetno sem čudno sedela in je bila bebica malo stisnjena.user posted image

Mucica1 in SoncicaT, upam, da vama hitro minevajo dnevi brez user posted image  in da se bosta kmalu crkljali z njima.user posted image
Mucica, upam, da ne sanjaš več groznih sanj.user posted image user posted image

SoncicaT, želim ti, da se ti izvidi kmalu porihtajo in da bo vse o.k. Za bebico pulz pa me zanima ali so ti rekli, da je kaj narobe glede tega? Sama sicer ne vem, koliko bi moral biti utrip.user posted image

Anajmad in Katjaandraž, me veseli, da so izvidi in prehlad boljše.

Lara78, pravkar sem zmazala celo 100g milko. Groza, ne vem kaj me je primlo.user posted image

Čao, babike.user posted image PiaM


(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčice
30.9.2005 18:02:00   
anajmad
Ja,ja PiaM jst sem pa sedaj zmazala pol čipsa.Pa gre v maloro moj pritiskuser posted image .Mal sem šla na sprehod,pa piha burja pr nas,da si ne upam preveč okol hodit,da spet ne bi kakšnega prehlada fasala.PiaM,kako pa veste,da boste imeliuser posted image ?Se je tok konkretno vidlo na NS?Pr men se še na žalost ni nič vidlo,pa itak je bila tako slaba slika,da je bil to moj najslabši UZ v moji gin.karieri.Imam pa podobne znake kot lani,ampak v bistvu mi je čisto vseeno,kaj bo.samo,da stisnem tega pokeca k sebi.Lepo se imejte marčevke.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčice
30.9.2005 19:07:47   
soncicaT
Ojla vse marčice!user posted image

Danes sem bolj slabe voljice...oziroma bolj kot slabe volje...zalostnauser posted image ...pogresam svojega user posted image , prav tecno mi je ze bit sama...pa utrujena sem, pa izvidi bolj bogi, itd...

PiaM...normalni plodovi utripi se gibljejo med 130-160, sicer je Pušenjak rekel med 120-160...kaj vem...sestra mi je rekla, da je mogoče spal...user posted image ...upam!

Mah sej verjetno se brez veze obremenjujem, no pa vseen...

Za kri in vodo izvem drug teden...bomo vidli..

Ok, lepo bodite...pišite še kaj...jaz še brcik ne čutim...

A imate že velike trebuščke? Jaz imam bolj malega...

Pa-pauser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčice
30.9.2005 20:22:37   
PiaM
Hoj, Anajmad, jaz sem včeraj tudi bila na vašem koncu, bolj natančno v Portorožu. Je imel mož poslovni sestanek, jaz pa sem ga spremljala in sva imela na koncu prav lep izlet v dvoje, po dolgem času. Sva se malo sprehajala po obali in šla na kosilo. Vreme je bilo sicer oblačno, a prijetno, da sva lahko še zunaj posedelauser posted image user posted image . Burja, pa verjamem, da ni ravno fajn.user posted image
No, na NS se je tako očitno videlo, da bi naj bil fant, da sem lulčka prepoznala še jazuser posted image .Tudi občutek sem imela, da bo user posted image , tako da bomo videli, ali se bo lulček spremenil ali bo ostal...user posted image  Sicer pa imaš vsekakor prav, kar bo, bomo imeli radi in bomo srečno cartali.user posted image
SoncicaT, potem pa je tvoj user posted image  verjetno res pančkal in  bo drugič malo bolj potelovadil in bo pulz tudi višji. Jaz tudi mislim, da je vse o.k. user posted image  Malo ga pocarkljaj in mu kaj lepega povej in ne bodi tako žalostna. Še dobre 3 tedne pa se tvoj dragi tudi vrne!user posted image

Marčice, sladko spite!user posted image  PiaM

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčice
1.10.2005 12:22:05   
katjandraž
Lepo pozdravljene, marčice!

Kako ste kaj na ta lep sončen dan? Soncica, upam, da nisi več žalostna, sigurno je tvoj user posted image  le spal, dragi pa bo tudi kaj na obisk prišel, ne; PiaM, sem ti kar fouš, čeprav ti privoščim en lep dan v dvoje; neja, kaj sporoči, kako je bilo na pregledu, upam, da vse ok; lara78, kok te razumem, da si celo Milko zmazala, moram pazit, da v torek ne jem preveč sladkega, da se mi ne zgodi isto; anajmad, ti je že zlo dolgčas na bolniški? Kako ste pa kaj ostale preživele ta teden?

Jaz sem še vedno na bolniški, v četrtek dopoldne sem vam pisala, da sem boljše, da bom šla v ponedeljek mogoče že v službo, pa z Andražem na telovadbo in ne vem, kaj sem še sanjala, no, že popoldne me je pa štrafnlo, me je spet ful začelo grlo bolet, pa še nos imam ful zabasan. Sem slabše kot 10 dni nazaj, k se mi je vse skupaj začelo. Pa valjda skoz sama, moj gospod je ravno ta teden skor vsak dan dalj delal, dans je šel s padalom skočit, k bi moral iti že pred tremi meseci, pa so skoz zaradi vremena prestavljali, malega so mi pa starši na izlet odpeljali, da lohk jst ležim. Sej zgleda, da tko nič ne pomaga, če počivaš. user posted image

Moj obseg trebuha je ogromen, ker se redim kot user posted image , no, pa to je tud moja 2. nosečnost, pa gre mal hitrej, čez prsa imam pa tud že 104 cm!! Kaj še bo, to je čist noro. Zdej sem se odločila, da začnem nosečniški dnevnik pisat, sem svoje stare poste dol potegnla, mal za orientacijo, mi je pa ful žal, da se nisem vsaj na začetku zmerila. Za trebuh se mi zdi, da je bil že takrat okoli 80cm, k men gre ves špeh najprej v trebuh, ampak kakih 15-20cm mislim,da se je kar povečal. Svašta!user posted image

Zdej grem pa res ležat, k tkole ne gre več, že kašljam, k konj!user posted image

En lep pozdravček vsem!user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčice
1.10.2005 13:21:30   
neja
Lep pozdrav:) Na mojem pregledu je bilo vse ok. G me je vprašal, če želim vedet spol in sem rekla, da ja, ampak da mi je vseeno. No, potem se je malo mantral in rekel, da tako noge skupaj tišči, da se nič ne more videt. Mi pa je rekla dr. Strahova na NS, da tudi nič ne vidi, ampak da ji bolj diši po punčki. No, pa bomo imeli dve babi, če se ni zmotila. Ampak resnično mi je res vseeno, samo da bo, a ne?  Soncica, jaz (oz. moj otrok ) sem imela v prvi nosečnosti dvakrat zapored puls 125 in je rekel moj ginekolog, da dokler še ni pod 120, se nimam kaj za bat in tako takrat tudi nisem bila nič prestrašena. Čez čas se je pulz lepo povišal. Seveda sem potem rodila popolnoma zdravo punčko. Upam, da sem te vsaj malo potolažila. A si tudi ve želite, da bi kakšen teden pred rokom rodile?  Glede na to, da sem prvič rodila po roku, me verjetno tudi sedaj to čaka, čeprav upam, da me bo presenetilo in bo kaj prej. Potem pa več ne bi bila marčica ampka februarčica:). Ker je danes tako lepi dan, grem z tamalo pogledat malo k našim v trgatev, da se malo nadiham svežega zraka. Aja, brcik še vedno ne čutim in res vsaki dan čakam, da se kaj premakne. Saj včasim se mi zdi, da že je, ampak vseeno nisem popolnoma prepričana. Ker sem enkrat že bila noseča, bi skorajda lahko vedela, če je to to, a ne? pa mislim, da ni:) Lepo se imejte LP

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčice
1.10.2005 15:41:38   
soncicaT
Pozdrav ČISTO vsem marčicam..user posted image user posted image

Evo mene...smo imeli delovno soboto, da bomo med počitnicami frej...user posted image , tako da sem ze doma...

Ja, do 26. sem še sama...pol pa pride lubi na obisk za par dni...pa saj kar hitro mineva..moram rečt.

Anajmad in PiaM...jaz bi tud sla mal na obalo..user posted image ..obožujem morje..

Katjandraž...upam da hitro preženeš prehlad, pri nas v šoli so se pojavile uši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image  Ena mala se je skoz po glavi praskala...evo polna je bila usi, sem jo v opb-ju kar domov poslala-po naročilu ravnatelja.

Neja..ma ja upam da je mojuser posted image  le ajčkal...je bil globoko v meditaciji...:-)

Mucica1....odštevava dneve, ne? Da se user posted image  vrneta.

Pozdrav tudi Lari78...pa njenima dvema štručkama, pa seveda Neji...

Kje pa je kaj Frizerka?:-)

LP Jaz pa grem sedaj mal pospravljat...zadnje čase se mi kar ljubi, ne morem verjet.user posted image

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčice
1.10.2005 18:12:27   
katjandraž
SoncicaT, tudi nasi so imeli danes "delovno" soboto, vendar je to vedno 1. soboto v oktobru ali zadnjo v septembru, ko gremo na izlet skupaj z otroki in njihovimi starši. Kakor sem jaz poslušala našega ravnatelja na uvodni konferenci, naj v tem šolskem letu ne bi bilo treba nobenga dneva "notr prnašat", tko mislim, da bi minister določil dlovno soboto, tako kot prejšnje šolsko leto. Lani so se mi te ure od izleta potem štele v kvoto tistih ur, ki jih je tako ali tako treba zaslužit za dopust. Mogoče sem se pa zmotila.
Glede uši, sem pa prejšnji teden govorila s sodelavko in so pri nas baje tudi, pa je bil zdaj ene tri leta mir.

Lepo se mejte, grem še mal poležat, ker bo ravnokar moj malček prišel.

Pa, pa 

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčice
3.10.2005 9:17:56   
mucica1
Cau ptičice user posted image

Postalo je jasno, da nujno potrebujem internet doma, ker se čez vikend tu res dogaja user posted image user posted image user posted image . Komaj čakam, da pridem ob ponedeljkih za svojo delovno mizo in računalnik, da vas malo preberem.

SoncicaT res že komi čakam, da pride moj  user posted image  domov in malo poboža moj trebušček, ki je by the way že kar ogromen. Mi je sestra prejšnji teden pri G rekla, da zgledam, ko da bi bla v 6 mesecu user posted image user posted image user posted image No potem pa smo ugotovili, da je mojo mami tud skor razneslo, ko naju je nosila s sestro in zdaj se malo tolažimo, da je to v genih.user posted image  Sicer sem pa na svoj trebušćček zelo ponosna in ga z veseljem kažem naokoli.

Hude sanje so se res že končale (upam, da do konca nosečnosti) in danes se mi je sanjalo, kako uspešno dojim svojega pikca. A se slučajno tud vam kaj podobnega sanja? Kako bo, ko bo otroček prišel na to stran?

Se  mi pa zadnje čase dozdeva, da se mali  že počasi javlja. Ko se uležem v posteljo zvečer me je že dvakrat brcnil, včasih pa čutim, ko da mi polno mehurčkov poka po trebuščku, sam za te primere pa nisem popolnoma prepričana, če je to user posted image .

Bodite še naprej zadovoljne in zdrave in luštno se mejte, marčice

user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčice
3.10.2005 11:55:34   
anajmad
Jst sm pa včeraj fasala takšen nahod,da gorjeuser posted image .Smrkala,kihala sem cel dan.Spila sem na hektolitre čaja in limonade.
In danes,presenetljivo boljše.Malček me še po grlu žgečka,pa bomo to tudi uredili.Pri nas mamino veseljeuser posted image raste,trebuh imam,kot kakšna gospa trebušnik,sam brcik takih konkretnih še niuser posted image .
Pa tudi te bodo prišle,slej ko prej.Lepo se imejte v tem škifo deževnem dnevu.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčice
3.10.2005 16:47:18   
soncicaT
Zdravo frčafele...kako kaj?user posted image

No jaz sem se tako fajn najedla sedaj...da je po moje moj user posted image  kar zapancal.user posted image

Drugace muceka se ne cutim...user posted image ...sicer se pa ima casa veliko.

Upam samo da bo lepo rastel, ker tudi busija se nimam dost velikega...tako malo bolj napeto in rahlo ven je ze, drgac pa se nc nc.user posted image ...verjetno bo bolj mickenuser posted image .

Drugace vse po starem, jutri imam pregled za scitnico...sem danes ribice papala (jod)...bi jih morala veckrat.

Tako lepo se imejte, se beremo...user posted image user posted image


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčice
5.10.2005 11:22:45   
mateja78
Hojlauser posted image

Lepo pozdravljene vse marčevke.

Moje počutje je kr vredu. Malo imam zamašen nos kar pa naj bi bilo v nosečnosti čisto normalno.Končno sem dočakala tako pričakovane brcike. Se mi zdi da je user posted image  sinoči delal prevale po maternici. Oh kako je to lep občutek.

Moj apetit je kar normalen tako da ne jem pretirano veliko, ampak kile grejo pa kar gor. V štirih mesecih sem se zredila slabe štiri kileuser posted image .Tako da bom nakoncu že pravi pujsuser posted image .
Pa samo da bi bilo vse vredu na kile bomo potem študiral.

Kako pa kaj ve in vaše kile.

LP Matejauser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčice
5.10.2005 12:37:05   
mucica1
Cau macke!

Se samo tako javljam. Mi je malo dolgčas. Počutje je drugače super, zredila sem se pa za 3,5 kg v štirih mesecih. Pa mi je sestra na pregledu povedala, da sem zelo pridna, ker grejo moji kilogrami tako po šolsko user posted image  Sicer se pa zaradi pridobljenih kilogramov splog ne sekiram, ker mi zelo godi, da trebušček raste in v njem mali user posted image  :).

Se mi pa dogaja zadnje čase, da sem si kar tko malo všeč user posted image . A nismo nosečke take lepe pupe? Pa tudi na cesti se mi zdijo bodoče mamice vse žareče. U glavnem v tem obdobju narcisoidnosti grem pač malo večkrat mimo ogledala, kar me spravi naravnost v dobro voljo. user posted image  Malo mi je sicer nerodno priznat, ampak tko je.

Lepo se imejte, poljubčki vsem,  user posted image

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčice
5.10.2005 13:15:29   
PiaM
Hi, bejbe!
Da se na hitro malo javim. Doma na veliko renoviramo otroško sobo, oz.delamo iz 1 ogromne 2, eno za spat in eno za igrat za začetek, kasneje pa bo to za vsakega otročka posebej sobica.user posted image  Sem doma in sva se z možem odločila, da to napravimo sedaj, ko še ni bebice, saj bo potem verjetno manj časa za te stvari. Po stanovanju pa imamo pravo bombo, da se komaj premikamo, saj smo morali Piino sobico čisto izprazniti. Dobro, da še nimam tako ogromnega trebuha...user posted image  Sicer pa glede trebuha, se mi zdi, da sem imela takega v 6.mesecu, ko sem bila 1.noseča.user posted image   Kg tudi meni zadnji mesec gredo tako gor, da je joj.user posted image  Bomo videli, čez dobra 2 tedna pri G kako je s tem in poročam, ker mi vaska vaga kaže drugače.
Cotike za bebico že po malem kupujem, če se mi kje kaj dopade, pa ve? Nisem vraževerna, pa upreti se tudi ne znam, da ne bi še nič kupila.user posted image

Lepo pozdravite svoje prehlade in pazite na bušije. Javite se kaj, tudi tiste, ki ste se na začetku pofočkale in povejte kako uživate s svojimi trebuščki!user posted image

user posted image  vsem marčicam! PiaM

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčice
5.10.2005 17:54:15   
soncicaT
Ženske dober dan!user posted image

Kako? Upam da ste dobro, no mene niso do sedaj se nic poklicali za krvne izvide, skratka upam da je vse ok.

Katjandraž, veš kaj me zanima...mene ful skrbi da bi v soli kako bolezen staknila od otrok...ok prehlad, viroza se gre, ampak kake bolj "zagamane". Nekaj se govori da razsaja rota virus , samo ne vem kje...

Ma saj si roke umivam, itd...ampak vseeno me malo skrbi....

Drugace vse po starem...moj busi se ni kaj prida velik...ko se najem je vecjiuser posted image ...pa brcik se tudi ne cutim...pa bo ze...

No, bejbe lepo se imejte, pisite kaj bolj pogosto...nic kaj vas ni slisat in brat...

Pa-pauser posted image

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčice
5.10.2005 18:06:17   
anajmad
No,da se jst javim iz deževne primorske.Non stop neki glodam,me je kr strah,da bom takšna kouser posted image .Zaenkrat kile še kr 2+,čeprav vsako jutro s strahom stopim na tehnico.Malo že neki čutim metuljčke,pa balončke po trebuhu.Danes me je začelo sredi dopoldneva,pa včeraj zvečer sem tudi čutila neko kobacenje.Mi je kr mal čudn,ker tamala in user posted image  sta me orng zbrcala,ko sta bil v trebuhu.Lahko pa rečem,da se dosti boljše počutim,ko lani. Lani res,sem bila non stop bolna in kr naprej me nekaj bolelo.Pri tej nosečnosti,pa sploh nimam nobenih bolečin in mi je kr hecno,ko sem na bolniški in se ful dobro počutim.Upam,da bo tako ostalo do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Čakam sedaj kontrolo 17.10.Mi gre kar hitro,saj sem že v 16. tednu.Še malo pa bo Novo leto in potem še dobra dva meseca in upam,res upam da bom pokeca lahko stisnila k sebi.
PiaM,če pa tebi rata rodit na tvoj PDP,pa ga bomo leta 2007 zapili,ker ima moja hči takrat rojstni dan.Lep pozdrav vsem marčevkam.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčice
6.10.2005 10:06:14   
Anuš
Čao punce!user posted image

Po dolgem cajtu sem spet prisla na RR. Upam, da se pogovarjate tudi z občasnimi padalkami?user posted image
No, drugace tudi jaz pridno narazen lezem, počutim se krasno, buši raste. Pojem pa manj kot prej. Se mi zgodi, da sem ful lačna, pol pa naredim dva griza sem pa tolk sita, da se komi premikam. Kolk so se vam kej povečale prsi? Men za dobro cifro. Zdej pa ne vem, ali naj še malo počakam z novim modrcem, če bosta še kej rastli.
Dons grem v bazen plavat, ker nimajo nobene pametne vadbe za user posted image .
Uživite in se oglasim, ko spet kej "notr padem".user posted image


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčice
6.10.2005 10:26:19   
PiaM
Anajmad, veljauser posted image , čeprav verjetno litre soka...user posted image
user posted image  Anuš, lepo, da si se javila! Dajte še ostale kaj povedat.user posted image
No, učiteljici, pazita nase. To je tudi mene včasih strah, saj imamo doma že šolarko, ampak upam, da ne bo nič nalezljivega , kar bi škodilo še baby-u.user posted image
Čao marčice!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčice
6.10.2005 19:29:29   
Marina_
Kdo me je pogrešal?user posted image
Res je da sem lahko kregana ker nisem pridno pisala.
Kako ste kaj?Pri nam nič novega-brcamo tudi še ne pregled pa imamo 21.10.
Vidim da veselo pišete kako vam buške lepo rastejo in jaz ne zaostajam za vamiuser posted image user posted image
Bodite lepo.user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčice
8.10.2005 18:25:01   
soncicaT
Čao ženskice....ma nč kej vas ni brat...user posted image

Kako ste?

Jaz še vedno samujem, danes sem bila naokoli...kar ne morem mirovat...

Aja, a še katero drugo križ tako boli, mene vsake tolko fejst zgrabi, pa nč takega ne delam...user posted image , da komaj vstanem, pa se obračam v postelji.

Trebušček je rahlo zaobljen...o brcikah še ne duha ne sluha..user posted image ...kako sem neučakana, ne?

Apetit is back...ko je prehlad ponehal, smo spet na vrhuncu za papico...user posted image

Pa kaj čmo...še vedno se mi lušta mesa, pa zluštalo se mi je kislega zelja, mjami, pa ne vem a je ok tisto kupljeno....a so lahko kake bakterije notri?

No saj nočem komplicirat, sam vseen prašam...user posted image

Marčice, javite se kaj, pa lahko malo bolj pogosto...user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčice
8.10.2005 19:56:31   
PiaM
Hi!user posted image

SoncicaT, tudi mene že nekaj dni zvija v križuuser posted image , a je to vreme in veter ali kaj!?
Naša prenova sobic že napreduje, pregradna stena in vrata so že narejena, jutri pride že stene barvat, v ponedeljek parket polagat in upam, da bomo drugi vikend Piino sobico že selili na njeno polovico. Komaj že čakamo, saj imamo po hiši pravo bombo!
A, kislo zelje praviš:SoncicaT. Jaz sem ga včeraj jedla kuhanega, kupljenega vakumsko pakiranega. Nič ne vem o tem, da bi bilo kaj narobe.

Čao, pišite kaj...user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčice
9.10.2005 8:31:52   
anajmad
Res bi se lahko malo bolj pogosto pisale,samo jst ko vidim da ni novih sporočil na marcu,potem kr grem dol iz RR-ja.Mi smo v redu(trkam) zaenkrat.Pritisk je super,jemo za tri(ajajaj kolk bojo kile šle goruser posted image ) edino vsake toliko časa me špikne na levi spodni strani trebuha.Trebuh je že kr orng.je ga več kot lani,ko sem nosilauser posted image Vida.Tako,da pridejo samo v upoštev nosečniške hlače. Pia me veselo fotografira,da bo naredila album za bratca ali sestrico.Je že vsa nestrpna,kadaj bova prale cunjice,pa jo mal bremzam nazaj,zaradi slabe izkušnje lani,ker imam kar malo nelagoden občutek.Naš pokec se že veselo kotali po trebuhu,brca konkretno pa še ne.Jst samo upam,da ne bi šlo kej narobe in da še lepo zdržimo teh 5 mesecev pred sabo.Želim vam lep dan,vsaj pri nas je,ker je sonček in grem potem malo kasneje na sprehod z mojo lubico inuser posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčice
9.10.2005 12:36:54   
katjandraž
Živjo, punce!

Vidim, da ste vse kar ok, tudi jaz sem mnogo boljše, tako da grem jutri v službo. Nos je sicer še gnojen in tudi še malo pljuvam, počutim pa se super. Naša skokica zdaj končno tudi zares brca, ne samo da se premetava. Vmes me je kar malo skrbelo, ker se skoraj dva dni ni nič oglasil/a, zgleda da sem bila preveč bolna in sem mu/ji pobrala energijo. Zdej pa brca 100/uro. Jupi!!! user posted image user posted image user posted image

PiaM, kolk ste pridni. Pri nas smo se končno zmenili, kako naj bi otroška soba zgledala, mizar je že prišel vse izmerit, jutri mu sporočiva še barvo. Bo iz bolj svetlega lesa, kakšen predal oz. vrata omar, naj bi bila barvna. Tukaj je pa nastopil problem. Ko sva z user posted image  hodila po trgovinah in nabirala ideje, sva v Malem princu videla ful lepo jagodno rdečo in jabolčno zeleno barvo za kombinacijo k svetlem lesu. Najin mizar pa nima nobene živo zelene! Definitivno rdeča ostane, ker je tudi Andraž nor na rdečo barvo, za kombinacijo sva pa gledala oranžno, živo modro in živo rumeno, mojemu user posted image je bila všeč tudi temno zelena. Imate kakšno idejo? Bom ful vesela, če mi kaj svetujete, se morava do jutri odločit. Mizar ima kar gužvo, tako da bo sobica gotova do konca leta, midva se takrat seliva na kavč v dnevno sobo. Moj user posted image  ravnokar monitira omare za na hodnik, ker imava pod kavčem, kjer naj bi bil prostor za posteljnino, čevlje, ki se "selijo" na hodnik.

Vidim, da sem bila spet dolga. Lepo preživite še ostanek današnje nedelje, pa lep začetek delovnega tedna!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčice
9.10.2005 18:37:04   
soncicaT
Mogoče še to, odkrila sem novo super dobro hrano: MANDARINEuser posted image ...kako noro mi pašejo, ne morte verjet, grem sedaj pše po dve kile, da se jih ven najem.user posted image

Če katero zanima razvoj otroka po tednih, piši na zasebno sporočilo, sporočim naslov revije (saj nisem naredila reklame, ne?)user posted image

Lep pozdravček, pišite še, še.user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčice
9.10.2005 18:37:52   
Marina_
Zdravo marčice.
Tudi jaz od predvčerajšnjim čutim brcike našega zlatega user posted image .Sem zellllloooooooo veselauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Kot vidim je z vami vse lepo in prav.Javite se kaj

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?