|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 21:30:34   
ronja
Hvala vsem za dobre želje. Se takoj bolje počutim

Če se spomniš še kake bolj konkretne pomoči, povej. Se mi zdi nefer, da nekomu zboli otrok - vse ostalo še gre (razen, da ti partner hudo zboli ali umre), ampak to je pa res ena najhujših preizkušenj... Ampak jo ti zelo dobro prestajaš, res svaka čast. Držim pesti jutri, da ni nič počeno ali zlomljeno.

Na kakije pa hitro pridi, sicer ti jih bom vse pojedla (obožujem kakije) - uškinamama, za te praznike pridemo malo v vaš konecuser posted image . V ned. dop. imamo en rd, potem smo pa fraj. Kako ste vi?

hehe, mateyka, z jajcem nisi glih kalorij zmanjšalauser posted image , samo tako - v vednost;).

Jaz sem kot rečeno vsak dan težja (dobesedno), ne glede na to, kaj jem.user posted image Očitno bi res morala ukinit sladkarijeuser posted image user posted image . Samo ne vem, če sem pripravljena na to žrtev... Danes sem naredila eno pregrešno čokoladno-kostanjevo torto (kaj pa naj človek naredi, če mu prijateljica dostavi celo škatlo kostanjev? Jedli smo jih že parkrat in se nam je že rahlo poznalo na prebavi, škoda pa da bi vsi postali črvivi... no, tu jih porabiš četrt kile olupljenih...) Bi morala kuhat sladkiš samo za ostale... samo tega nisem glih navajena;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 21:31:11   
ronja
Hvala vsem za dobre želje. Se takoj bolje počutim

Če se spomniš še kake bolj konkretne pomoči, povej. Se mi zdi nefer, da nekomu zboli otrok - vse ostalo še gre (razen, da ti partner hudo zboli ali umre), ampak to je pa res ena najhujših preizkušenj... Ampak jo ti zelo dobro prestajaš, res svaka čast. Držim pesti jutri, da ni nič počeno ali zlomljeno.

Na kakije pa hitro pridi, sicer ti jih bom vse pojedla (obožujem kakije) - uškinamama, za te praznike pridemo malo v vaš konecuser posted image . V ned. dop. imamo en rd, potem smo pa fraj. Kako ste vi?

hehe, mateyka, z jajcem nisi glih kalorij zmanjšalauser posted image , samo tako - v vednost;).

Jaz sem kot rečeno vsak dan težja (dobesedno), ne glede na to, kaj jem.user posted image Očitno bi res morala ukinit sladkarijeuser posted image user posted image . Samo ne vem, če sem pripravljena na to žrtev... Danes sem naredila eno pregrešno čokoladno-kostanjevo torto (kaj pa naj človek naredi, če mu prijateljica dostavi celo škatlo kostanjev? Jedli smo jih že parkrat in se nam je že rahlo poznalo na prebavi, škoda pa da bi vsi postali črvivi... no, tu jih porabiš četrt kile olupljenih...) Bi morala kuhat sladkiš samo za ostale... samo tega nisem glih navajena;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 21:58:00   
uškinamama
Ronja, mi gremo v soboto zjutraj via prekmurje in se vračamo v četrtek (bi morali it od ponedeljka do petka pa je prišlo do spremembe user posted image ) tako, da naslednji vikend smo doma, pa oljke obiramo - vabljena.

Jagodka, v soboto gremo proti prekmurju - če si kje na poti do tam, ti rade volje dostavim kakije - ampak poudarjam še enkrat - trde, vanilia (to poudarjam, ker večina kontinentalcev pričakuje sluzaste, mehke in so potem razočarani user posted image )

Hrana, pridna. Jogurt, jabolko, toskanska solata, kava, mandarin, solata s tuno.

nISEM podlegla skušnjavi, čeprav me je mož tako raz.****l da bi najraje njega požrla user posted image  ( klofnu dol iz lestve na hladilnik s pijačo in si prisluži enih 10 šivov na roki, mi pa v soboto v terme user posted image )

Seredipity, ajd najdi eno fanj slikico...mene lakota grabi user posted image

Aja, pa gibala sem se danes ful (od 7 do 6 sedela) user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 21:59:59   
witch
Strawberry user posted image user posted image user posted image in za fantka user posted image user posted image user posted image user posted image da bo koleni spet ok.
drugače imam jaz že ene dva tedna malo bolj redilna user posted image

mateykaaaa pa prav zdaj ko sem lačna user posted image tipkovnica je slinasta user posted image

Serendipity pokaži stricu prehladu vrata in mu lepo povej da ni zaželjen več, spljoh user posted image Pa hvala za malo pozitive za naprej user posted image

Naj vam povem novico? Tekla sem danes user posted image user posted image ni za verjeti, a? Zjutraj sem naredila 50 trebušnjakov in maščoba na trebuhu me kar mičkeno bolj boli user posted image pravijo da je to dober znak, ali? Hmm mogoče sem se pa samo preveč najedla user posted image Dopoldne sem bila zelo pridna. Za kosilo malo manj, ker mi je sodelavka en čuden pokvarjen sendvič prinesla. In sem ga pojdela, pa cel dan po njem rigala kot osel, pa kar močno kislino mi je naredil. Zato sklepam, da ni bilo vse ok. Popoldan je minil presenetljivo dobro. Nič preveč hrane v mojih ustih. Pa še tekla sem user posted image Je prišel nečakec na obisk in sem ga kot njegova najboljša tetka peljala na sprehod. Pa sva sfiksirala kolesa in je tetka z vozičkom pridno tekla user posted image user posted image Res je malo tekla, malo več hitro hodila, ampak zmigala sem se. Potem pa je naša narave rekla, nič se tetka witch mora bolj nadihati, pa nam je poslala malo dežka user posted image user posted image potem pa sem bila prisiljena teči user posted image malček je pridno pančkal pokrit z odejico pa pleničko, tetka pa cela mokra šibala proti domu user posted image Smo se doma nasmejali. Kakšen kilometer pa je bil user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:04:56   
StrawberrY
uškina mama,vanila kaki obožujem (mam korenine raztresene tudi po primorskem koncu user posted image ) in se ti zahvaljujem za ponudbo. Ampak nisem na poti do Prekmurjauser posted image

Pa vidim, da tudi vi niste imeli najboljšega dne. Saj do sobote bo že vse pozabljeno, potem boste pa uživali. Tako ali drugače user posted image

Moje drage baročne hujšarice in noseči nehujšarici, pridne bodite.user posted image



< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 26.10.2011 22:05:54 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:05:09   
ronja
okidoki, potem se pa na poti v prekmurje ustavite v LJ. V soboto smo ziher doma, pospravljava garažo - jupi... (beri: šta se mora, nije teško) Lahko dobiš kako nizkokalorično sladico, bom naštudirala kaj zateuser posted image . Pa veliki Črt mora dobit darilo, saj veš! Upam, da si resno mislila z roza in cuddly... no, oglasite se sproti, Lj. definitivno JE na poti do prekmurja, pa še blizu ac smo.
Naslednji vikend pridejo verjetno svak&co., tako da bomo verjetno tu, sporočim, če bi se kaj spremenilo (pa tudi dediju ne moremo morit 2 vikenda zapored, bo znoruuser posted image ).

klofnu dol iz lestve na hladilnik s pijačo in si prisluži enih 10 šivov na roki, mi pa v soboto v terme

A to so ti geni? Ti se pa sprašuješ... Pa ne bit jezna nanj, no, saj ga že dosti boli... Saj se verjetno ni zezal na lestvi (ali pač?user posted image ). Če ti je kaj v uteho - jaz sem bila navajena, da sva vsak mesec na urgenci - zdaj ima manjkrat basket, pri hokeju na rolerjih so pa bolj zaščiteni, tako da ni več tako pogosto - še vedno pa moramo bit tam vsaj parkrat na leto, to je očitno cenzus. Sem samo vesela, da ni treba it zaradi malih...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:08:31   
ronja
Serendipity, če češ ti povem recept za vneto grlo, meni pomaga, je pa precej negravžnega okusa (ni pa sicer nič čudnega not - ker enkrat me je mojs ultra alternativna sestra prepričevala, da naj za astmo probam pit sirup, ki se nabere v lubenici, ki jo izvrtaš, napolniš z medom in za 2-3 mesece zakoplješ v zemljo. Sem ji povedala, da sicer res vsake tok skup padem, ampak tako hudo pa še niuser posted image )

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:09:17   
ronja
uškina mama,vanila kaki obožujem

A ti tudi? Meni je bil najprej čuden, ampak je ful praktičen, ker se ne pokvari tako hitro. Meni sta obe sorti všeč, v bistvu vse sadje...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:15:03   
StrawberrY
Evo samo še tole povem. Ker me je ravno Otika na tisti temi o spalkah spomnila.
Za otroke, za invalidski voziček vreča za noge v Sanolaborju reci, piši 600 Eur. No to je bil danes tudi eden večjih šokov. Res služijo na teh naših otrocih. Več sem pa tako ali tako tam na uni temi napisala.



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:22:31   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Evo samo še tole povem. Ker me je ravno Otika na tisti temi o spalkah spomnila.
Za otroke, za invalidski voziček vreča za noge v Sanolaborju reci, piši 600 Eur. No to je bil danes tudi eden večjih šokov. Res služijo na teh vnaših otrocih. Več sem pa tako ali tako tam na uni temi napisala.





user posted image  reci, da krije zdravsto.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:24:48   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Evo samo še tole povem. Ker me je ravno Otika na tisti temi o spalkah spomnila.
Za otroke, za invalidski voziček vreča za noge v Sanolaborju reci, piši 600 Eur. No to je bil danes tudi eden večjih šokov. Res služijo na teh vnaših otrocih. Več sem pa tako ali tako tam na uni temi napisala.





user posted image  reci, da krije zdravsto.


uškina mama to so pa pobožne želje. Sedaj imamo krite res tiste najbolj osnovne stvari, ostalo imamo za doplačat. Ali pa enostavno kupit. Včasih so nam dali še kaj na recept ali naročilnico. Sedaj res malo stvari. Žalostno res.


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 26.10.2011 22:25:43 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:25:39   
mateyka
šiit - 600€?? strawberry bom jaz pogledala kok so te vreče na švedskem in ti lahko pošljem, če bo kaj ugodnega.. ma ziher ni 600 no.. kerazzyy user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:26:48   
ronja
Madona, to pa je drago! Predvidevam (upam, da se motim), da ti zavarovalnica nič ne vrne... Verjetno bi se res dalo preuredit kako navadno spalko, pa tudi jaz bi ti priporočala, da daš ovčko not - tisto je res toplo, sama sem dala eno v voziček, pa ronji sem naredila plašček in ostanke sem razrezala, da pridejo ravno lepo v sedeža od prikolice za kolo, da jima ne prepiha spodaj in jima je toplo - nikoli ju ne zebe tam not, pa smo šli tudi že pozimi okoli... Res je seveda, da sta not zaščiteni, ne prepiha, ker imaš pokrivalo in da onidve lahko premikata noge, ampak vseeno je ovčka res topla. Prodajajo na tržnici, predlani so tudi v supernovi.

Mogoče če bi odrezala navadno široko spalko, tako da mu pride do pasu (pa še malo bolj gor, ker bo še zrasel) in naštimala not ovčko. Lahko ti pomagam, če želiš, samo ne obljubim krasnih rezultatov, ker nisem profesionalna šivilja, bi se pa potrudila po svojih močeh. Sicer bi ti darja.mark mogoče znala boljše pomagat. Če boš rabila pomoč, povej.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:27:22   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

šiit - 600€?? strawberry bom jaz pogledala kok so te vreče na švedskem in ti lahko pošljem, če bo kaj ugodnega.. ma ziher ni 600 no.. kerazzyy user posted image


Saj k sreči je Otika odprla to temo o spalnih vrečah. In sem prišla na idejo, da kupim spalko, jo preuredim ali dam eni šivilji (ker sama nisem tako spretna), pa bo mnogo mnogo ceneje. Vseeno pa hvala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:27:50   
uškinamama
Ronja, za soboto te še pokličem , da se uskladimo. JA resno sem mislila roza, čeprav se tako napisano res čudno sliši user posted image . Geni, ja. Mi smo bili v enem letu enajskrat na urgenci , 2 x šivan mali, 2 x mož, 1 x vročinski krč, 1 x škrlatinka, 1 x nabita arkada (brez šivov, takrat je zdravnica malega sama zasliševala kaj se mu dogajauser posted image )....tako, da ja, se res se nimam kaj dosti spraševat. In seveda bom pi.zdila nanj, tele nepremišljeno, ubil bi se za  prazen nič, butec.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:32:22   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

šiit - 600€?? strawberry bom jaz pogledala kok so te vreče na švedskem in ti lahko pošljem, če bo kaj ugodnega.. ma ziher ni 600 no.. kerazzyy user posted image


Saj k sreči je Otika odprla to temo o spalnih vrečah. In sem prišla na idejo, da kupim spalko, jo preuredim ali dam eni šivilji (ker sama nisem tako spretna), pa bo mnogo mnogo ceneje. Vseeno pa hvala.



Pa seveda, noter bolj toplo , ovčko ali kak flis, zunaj pa kaj nepremočljivega, ziher ne prideš na 600 eur. Naš nono je imel na stara leta, ko je bil na vozičku tako vrečo iz spalke narejeno, notri pa mu je dajala nona še termoforčka, da je lahko na pomolu v Kopru gledal ladje ko prihajajo user posted image , sori me je zaneslo, hotela sem samo povedat, da so termoforji tudi uporabni, če ne najdeš tako debelega blaga.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:35:27   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

šiit - 600€?? strawberry bom jaz pogledala kok so te vreče na švedskem in ti lahko pošljem, če bo kaj ugodnega.. ma ziher ni 600 no.. kerazzyy user posted image


Saj k sreči je Otika odprla to temo o spalnih vrečah. In sem prišla na idejo, da kupim spalko, jo preuredim ali dam eni šivilji (ker sama nisem tako spretna), pa bo mnogo mnogo ceneje. Vseeno pa hvala.



Pa seveda, noter bolj toplo , ovčko ali kak flis, zunaj pa kaj nepremočljivega, ziher ne prideš na 600 eur. Naš nono je imel na stara leta, ko je bil na vozičku tako vrečo iz spalke narejeno, notri pa mu je dajala nona še termoforčka, da je lahko na pomolu v Kopru gledal ladje ko prihajajo user posted image , sori me je zaneslo, hotela sem samo povedat, da so termoforji tudi uporabni, če ne najdeš tako debelega blaga.


Nona. Ravno v ponedeljek je imela rojstni dan. Sem ji nesla tako lep šopek. Na pokopališče. Še vedno jo tako pogrešam. user posted image



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:35:39   
ronja
Ok, se slišimo in zmenimo.
Dobro, da se nisi hecala, ker zadeva je res zelo roza - in zelo mehkauser posted image .
Mi smo bili v enem letu enajskrat na urgenci

Hehe, vas šišamouser posted image - no, letos ne, lani pa - ampak je večinoma vedno lubi, edino 3x sem bila jaz - pa še to je bil 2x on "kriv" - enkrat sem mela počeno rebro (ne, ni me namlatu, glih obratno, preveč strastno me je stisnuuser posted image - resno, sliši se neumno, ampak tako je bilo), enkrat pa sem mela ss (tu je tudi mel on prste - no, kej druzga - vmes). Enkrat sem bila sama kriva - gleženj, enkrat je bila kriva Ronja, ko mi je z nohtom popraskala oko, ampak to ni bilo lani, takrat je imela Lejla komaj 3 tedne - ful luštno, z novorojenčico okoli letatuser posted image ... On pa navadno gležnji in komolci, to je standard - potem mu pa napišejo v izvid: ni vidnih NOVIH poškodb/zlomovuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:37:01   
StrawberrY
O madona, tukaj ne da je to samo klub baročnih hujšaric. Zgleda, da je tudi klub urgenceuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 22:40:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:41:26   
ronja
Hehe, ja na ur smo stalni gostje - sicer s prihodom otrok malo manj, ampak vseeno. Od najbolj neumnih nesreč dalje... Lubi je mel zlomljenih že pol kosti, po moje. Ok, mal pretiravam, ampak precej pa res: ključnico, rebra, komolec, zvite gležnje,... jaz sem imela zlomljeno samo roko in nogo, ampak to pa najdebelejšo kost v telesu, hehe.

jagoda, če boš rabila pomoč, res reci! nisem profi šivilja, ampak se pa še kar znajdem, ko je treba improvizirat. jasno, da invalidnim otrokom ne bi računala. Še vedno se ti verjetno splača vprašat kako profi šiviljo, ker bi verjetno boljše naredila, če pa bo to predrago, pa povej, okidoki?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:44:03   
uškinamama
Čisto smo (sem zabluzila) user posted image , jaz grem spat, ja spat oče uš je itak zadet z zdravili user posted image , da vam je videt s kakšnim užaljenim pogledom me je vprašal , če mu prinesem malo vode user posted image  kot, da sem ju jaz kriva, da je neroden ko snop.

Lahko noč, jutri bo lepši in boljši dan.


p.s ronja, lani julija (se pravi ne spada v kvoto enajstkrat) sem čistila kuhinjo in sem hotela pošpricat les s nekim čistilom ki ima tisto cevko pritrjeno, da dosežeš špranje, no in to cevko mi je uspelo zapičiti možu v okouser posted image  (kaj pa se ima za vtikat v gospodinjska dela), no in ko je zdravnica na urgenci poslušala kaj se je zgodilo, je šla iz ordinacije , da se je lahko odsmejala user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:45:47   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Čisto smo (sem zabluzila) user posted image , jaz grem spat, ja spat oče uš je itak zadet z zdravili user posted image , da vam je videt s kakšnim užaljenim pogledom me je vprašal , če mu prinesem malo vode user posted image  kot, da sem ju jaz kriva, da je neroden ko snop.

Lahko noč, jutri bo lepši in boljši dan.


p.s ronja, lani julija (se pravi ne spada v kvoto enajstkrat) sem čistila kuhinjo in sem hotela pošpricat les s nekim čistilom ki ima tisto cevko pritrjeno, da dosežeš špranje, no in to cevko mi je uspelo zapičiti možu v okouser posted image  (kaj pa se ima za vtikat v gospodinjska dela), no in ko je zdravnica na urgenci poslušala kaj se je zgodilo, je šla iz ordinacije , da se je lahko odsmejala user posted image



user posted image user posted image user posted image

Lahko, predvsem pa mirno noč!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:49:53   
ronja
no in ko je zdravnica na urgenci poslušala kaj se je zgodilo, je šla iz ordinacije , da se je lahko odsmejala

haha, ni ji za zamerituser posted image .

Midva nisva posebej razlagala, kako je moje rebro počilo... verjel itak noben ne biuser posted image . Pa ko da bi mela osteoporozo - pa mam baje ful močne in goste kosti (tako je rekel kirurg, ki je vrtal vanje...) ampak lubi ni glih švoh, hehe.

Ko smo lih pri tej temi: a veste, da delijo Darwinove nagrade - za najbolj bizarne smrti - torej ljudi, ki so se ubili na tako neumen način, da jih je selekcija res morala vzet iz populacije... Se spomnim samo ene, ampak ta je carska: na enem mostu je bila vedno ful megla. In tip je spustil šipo od avta in gledal ven skozi svoje stransko okno - da bi bolje videluser posted image . In potem se je zabil z drugim tipom, ki je isto počel - mislim, kje najdeš 2 taka bedaka na kupu??? Eto, vidiš, oče uš sploh še ni tak katastrofalen primer - z lestve jih veliko padeuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:50:21   
ronja
Lahko, predvsem pa mirno noč!

Ja, nič se preveč stiskat, da ne bo še kako rebro šlouser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?