|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
19.5.2011 22:46:33   
mayalottie
nana, kje se briješ z epilatorjem? joj, verjemi, da to boli stokrat bolj kot brazilka..
Jaz se z epilatorjem brijem drugje, tud po rokah sem se že, pa pod pazduho, pa brčice, tja spodaj pa si ne upam zaiti:)

Jaz mam rok 6.6., happymummy 31.5., Onur pa tudi junija, vendar ne vem točno katerega. Kdaj točno imaš ti?

Postojnčanke, pri krasu sta dva bara, se dobimo kar pri prvemu, ki je prav od krasa in je tudi slaščičarna, ok, da se ne bomo preveč iskale...Pa seveda sedimo zunaj, saj bo dop sonček...

Papa

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
19.5.2011 23:13:52   
onur
Postojnčanke, pri krasu sta dva bara, se dobimo kar pri prvemu, ki je prav od krasa in je tudi slaščičarna, ok, da se ne bomo preveč iskale...Pa seveda sedimo zunaj, saj bo dop sonček...


Pr temu ja, imajo fino kavo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 8:17:58   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: mayalottie

nana, kje se briješ z epilatorjem? joj, verjemi, da to boli stokrat bolj kot brazilka..
Jaz se z epilatorjem brijem drugje, tud po rokah sem se že, pa pod pazduho, pa brčice, tja spodaj pa si ne upam zaiti:)

Jaz mam rok 6.6., happymummy 31.5., Onur pa tudi junija, vendar ne vem točno katerega. Kdaj točno imaš ti?

Postojnčanke, pri krasu sta dva bara, se dobimo kar pri prvemu, ki je prav od krasa in je tudi slaščičarna, ok, da se ne bomo preveč iskale...Pa seveda sedimo zunaj, saj bo dop sonček...

Papa


user posted image   Si prow razumela. Sam tu je redku. Sej pravm, morš ta prav dan zbrat za take podvige. Psiha more bit taprava. Pa po nogah, drugu pstim pa pr mjri. Zaenkrat. user posted image  Aja, pa mustafe tudi občasnu, kukr ti. Mustafe...user posted image , hehehe...

Vse ste zgodnje, jst mam komej 19.9.

Tiste k ste že mamice... je mela katera umetne kšno rundo?

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 8:39:51   
happymummy
dobro jutro!

nana13 dobrodošla in čestitke za user posted image

brazilska: sej ne boli. ko se enkrat navadiš je kul. no,je pa res odvisno od človeka-kako občutljivo kožo imaš,prag bolečine, kakšne so dlake(mehke,redke ali trde,močne..).. ma jaz imam kar močne dlake. prov tam spodi,okol sramnih ustnic me mal zaboli ko potegne,ampak za sekundo. tm na področju bikinja pa me sploh več ne boli. noge itak- ko da nič ne delam.

nana13 pa od kje si zdej? mislim,kje zdaj živiš,ko nisi v postojni.user posted image

komaj čakam danes da mal počvekamo. nana, prideš tut ti?

aja,pa lokacija je fajn. sicer lokala ne poznam,ampak je pa trg mi všeč. tko da  se vidimooo!!!


(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 8:39:55   
onur
Nana13 dobrodošla. Jaz sem prvič rodila spontano tako, da ne vem kako zgledajo umetni.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 9:03:07   
nana13
helow, helow...
hvala da ste me sprejele.

Zdej živim na obali,bl natančnu Strunjan.
Rade volje bi pršla mal blebetat, sam mava en avto in ga rabi on k dela. Ma bl terensku delu, pa... user posted image
Mi pa ful manjka kšne družbe, odrasle mislm, k sva s tamalim več al mnj sama doma.

Na kontrole hodm u PO, pa rodit nameravam tudi v PO, h familiji pridm kej na obisk, kdr je cajt, k tega je zdej bl malu. Tku d neki sm tm pr vs. user posted image

Me dodate še na FB? Sm vidla d ste se tudi tm povezale.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 9:25:41   
happymummy
aja, glede umetnih. pojma nimam kako to zgleda. sem imela prejšnjič carski rez. tko da še za naravne popadke ne vem kako zgledajo. hahauser posted image sem kot prvorodka. user posted image  

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 9:38:40   
nana13
Njega poznam, ampak sam na videz, tebe pa ne. Nč mi nisi znana. :)

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 14:03:08   
happymummy
IZVIRNO SPOROČILO: nana13

Njega poznam, ampak sam na videz, tebe pa ne. Nč mi nisi znana. :)


a to je meni namenjeno?

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 21:13:03   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

IZVIRNO SPOROČILO: nana13

Njega poznam, ampak sam na videz, tebe pa ne. Nč mi nisi znana. :)


a to je meni namenjeno?



jp 
user posted image

sm bla dns tudi jst u PO., sam sm bla sam pr mami, na kratku.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
20.5.2011 22:05:55   
happymummy
IZVIRNO SPOROČILO: nana13

IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

IZVIRNO SPOROČILO: nana13

Njega poznam, ampak sam na videz, tebe pa ne. Nč mi nisi znana. :)


a to je meni namenjeno?

Ja veš,jaz sem prišla iz gornejske sem dol. direkt k njemu. hahauser posted image kaj češ, ljubav ne pozna meja,hahauser posted image



jp 
user posted image

sm bla dns tudi jst u PO., sam sm bla sam pr mami, na kratku.


(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 8:18:51   
nana13
aha, pol bo zatu. K sm vidla z si tudi po leth blizi mene, tku d bi te vsaj na videz ponala.
user posted image
Ste se načvekale pr kofetki?

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 9:59:14   
mayalottie
Smo se načvekale, lahko bi se še bolj,, če ne bi lih plesali četvorke in žvižgali na ves glas, tako, da so nam pošteno najedali...Le edini fant v družbi je užival, vsaj eden:) Kako je luškan, Matija!

Za mano je grooozna noč, na eni točki v križu oz kolku me tako boli, da mi kr slabo rata...Upam, da bo boljše, ker bi šla rada malo na sonček. Pa že včeraj sem se pazila in nism šla na sprehod, pa vseeno ni boljše! In zaradi tega sem žalostna in sita. No, res pa je, da sem včeraj celo stanovanje pospravla, pomila po tleh...Silly me!!!!!!!!!!!!!!! danes pa res samo počitek, tudi, če začnejo podgane hodit po stanovanju!

Kako ste, bejbe? Mene ponoči špika in večkrt mi otrdeva trebuh. To so verjetno tisti brixtonovi popadki. Se prepričujem, da počasi, da mamo še časa in potem se mi zdi do 6.6. neskončno dolgo, če bo tako kot zadnja dva dni..Z bolečim trebuhom in pričakovanjem. se mi zdi, da samo čakaaaaam. In še tri tedne čakanja se mi zdi neznosno. Ampak bomo potrpeli:)

Če ne pa mam jutri zjutraj UZ in morda CTG. Pa poročam.

Kot vidite nism glih dobre volje danes. Morda bo kmalu boljše.smrk smrk:)

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 10:05:55   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: mayalottie

Smo se načvekale, lahko bi se še bolj,, če ne bi lih plesali četvorke in žvižgali na ves glas, tako, da so nam pošteno najedali...Le edini fant v družbi je užival, vsaj eden:) Kako je luškan, Matija!

Za mano je grooozna noč, na eni točki v križu oz kolku me tako boli, da mi kr slabo rata...Upam, da bo boljše, ker bi šla rada malo na sonček. Pa že včeraj sem se pazila in nism šla na sprehod, pa vseeno ni boljše! In zaradi tega sem žalostna in sita. No, res pa je, da sem včeraj celo stanovanje pospravla, pomila po tleh...Silly me!!!!!!!!!!!!!!! danes pa res samo počitek, tudi, če začnejo podgane hodit po stanovanju!

Kako ste, bejbe? Mene ponoči špika in večkrt mi otrdeva trebuh. To so verjetno tisti brixtonovi popadki. Se prepričujem, da počasi, da mamo še časa in potem se mi zdi do 6.6. neskončno dolgo, če bo tako kot zadnja dva dni..Z bolečim trebuhom in pričakovanjem. se mi zdi, da samo čakaaaaam. In še tri tedne čakanja se mi zdi neznosno. Ampak bomo potrpeli:)

Če ne pa mam jutri zjutraj UZ in morda CTG. Pa poročam.

Kot vidite nism glih dobre volje danes. Morda bo kmalu boljše.smrk smrk:)



Kaj se niste prklučle pr plesi?  user posted image
Ti kr počivej dns, itak bo konc sveta, tku d kr vse 4 od sebe. user posted image
Slaba volja bo minila, pričakovanje pač ne, dokler ne dobiš v roke tiste male štručke. Vem pa da je prow muka čakat na konci. user posted image   Ampak prihaja, prihaja.

Poročaj ja, kaj bo na CTG.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 12:30:32   
snezinkaa
caw nosečkeuser posted image

ja danes treba uživat če bo konec sveta tak ko pravijouser posted image jaz tudi ponoči že 3 dni slabo spim.peče me zgaga boli sramna kost pa križ pa kr nekaj sem lačna ponočiuser posted image včeraj sem ob treh ponoči jedla eurokrem pa kruhuser posted image pa skoz morem lulat hodit.Zato čez dan pol zaspim.

V katerem tednu so vas poslali na ctg prvič?
Moja ginekologinja je šla za en mesec na dopust pa mi je rekla da morem naslednji tedn iti na ctg.

je bla katera na odvzemu brisa za streptokok?jaz bom verjetno šla naslednji tedn

uživajte vikend

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 12:57:25   
mayalottie
snežinkaa, kdaj že imaš ti rok?

Hm, jst mam prvi ctg jutri. Verjetno. Moj ginekolog ni deloval preveč za to, je reku, da bova uz nardila, pa da lahko tudi ctg (ko sem ga vprašala, kdaj se to dela). Bomo vidli. Grem pa kar v porodnišnico, ker je glih dežuren, v nedeljo zjutri;) Komaj čakam, da mi pove kej.

Jaz sem bla na brisu, 11.5.mi ga je naredil (13e), potem sem pa dobila izvid domov čez en teden in sem negativna. Je fajn nardit po moje.
Jst mam tudi crazy nights, pa tud jst sm bla lačna danes! Sem si ob treh delala toplo mleko z medom, pa dve čokoladici sem pojedla. :S

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 14:38:19   
happymummy
lakoota ja, skozi prisotna tut pr meni. pa žeja. pa kr nič ne vem kaj bi. pol pa jem malo sladko malo slano pa šekej sadja pa .... cela čorba!user posted image
spanje pa itak. nikakršno.sam js tut pol podne v ne morem zaspat. sam počutm se pa kr ok. tko d se navajam najbrž na pol,ko bomo itak manj spali. user posted image včeraj sem likala zvečer pol sem pa do treh gledala tv. user posted image user posted image zjutraj nas je pa ob osmih Matija zbudil. evo, zdej bi imela priliko spat z njim, pa ne morem. kr neki.

Maja,kako je pa s tabo? še vedno boli? Ma počivaj. kdo te sili pospravljat? bo že počakalo. če ne nej pa tvoj malo. user posted image ne smeš se zdej forcirat,da ne bo pol kej narobe.

snezinkaa, js sem tudi imela ta pregled,pa je tut negativen. pa sem bla skor prepričana da bo pozitiven. ampak hvala bogu.

nana13, a smo si blizu po letih?fajn. :) ja ja sigurno je to krivo da me ne poznaš. sem bla v ljubljani dijaška leta, OŠ pa itak v Tržiču. user posted image Jerneja pa itak skor vsi poznajo,če ne druzga vsaj na videz. in pol se sprašujejo, kdo za vraga je tale črnolaska zraven njega,hahahauser posted image user posted image user posted image

načvekale ja, lohk bi se še mal. ma kaj ko dijaki nimajo olike in kričij tm in piskajo.user posted image user posted image najj im bo,je bil njihov dan. user posted image

Matiaj pa itak uživa povsod,sam d dogaja. on bi šel tu po moje kr plesat tja,če bi šla tut js.user posted image ma je taki pohajač,da groza. sam pohajal bi.user posted image

evo,mi se pa zdej odpravljamo na piknik,rojstni dan, 30-letnica. ah joj,spet bo žur, bojo pili,js pa lohk sam gledam. user posted image in se nažiram user posted image in itak bo hotel moj ostat am še dolgo v noč, ma jaz  z Matijem bom kr šla spat zvečer. ma bom tut mojga prsilla da gre. nima kej zdej popivat,ker me lohku vsak trenutek zagrabi.kdo ga bo pol čakal in klicaril kje je??? user posted image   nima kej,je naredu otroka, zdej more pa mal bolj se noseči ženi posvečat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
21.5.2011 20:17:06   
onur
Živjo. Ja včeraj je bilo prav prijetno. Danes pa en čuden dan, lačna itak skozi, ko pa kaj pojem imam na želodcu občutek kot da bi pojedla kamen. Popoldan sem s tamalo spala. Dopoldan pa je bila akcija v trgovino, ker smo morale iti po kratke pajke, ker pr nas je kar vroče.

Mayalottie, počivaj pa bo. Se bliža mlaj.

Happymummy, uživajte na pikniku.

Snezinkaa, jaz bom tudi vzela bris. Mi ga bo v torek, ko imam pregled, 37t. Za prvega otroka sem ga tudi in sem bila pozitivna ter ob porodu dobila antibiotik.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
22.5.2011 8:58:23   
nana13
Dobro jutro...

Ste dobro spale? Jst morm rečt, d dns kr ok.
LAKOTA... user posted image   Ponoči, kdr tamali rata lačn, mu grem narest eno flašo mleka, jst pa žlico u roke pa lino lado, brez kruha seveda. user posted image   Sladko mi sam ponoči paše, tku kukr ta prvič, čez dan slano, kislo.

Mayalottie: počivš kej? Je kej bolš?
Happymummy: tku ja, kr komando. user posted image   Pa nč ne bi se ga smeu nacejat, če bi kej blu, sej te ne bi mogu pelt natrouskn. Bi te še stresu ki po poti. user posted image

Spet vas čakajo nevihte tm gor (postojna- sibirija), mi pa na plaži...  hehehehe.user posted image   Če nm ne boste kej poslali dol valda.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
22.5.2011 22:14:53   
mayalottie
No, meni pa dogaja punce!
Danes sem še srečala Onur pri Postojnski jami in takrat se je že dogajalo, pa nism vedla točno kaj:)

skratka, zjutraj sem mela uz, kjer je blo vse ok, otrok ok, sam ni me niti vaginalno pregledal niti naredil ctg...
Po kosilu pa sem opazila na papirju svežo kri. Nisem paničarla, sem domnevala, da je čep. Ker ni blo popadkov, sem čakala in šla na sprehod do jame.
Zvečer sem spet krvavela in klicala v porodnišnico, kamor sem se šla pol pokazat. Naredili ctg, ki je pokazal blage popadke, odprta sem za en prst, vrat zmehčan, skratka, pripravljaaaaa see!!!
Ker sem doma čez cesto, me je poslal domov, pa merit popadke, če ne pa se zjutraj pokazat ob sedmih. Skratka.
Mal me je panika zagrabla, pa mal solzic, pa kr ne morem verjet:)

Zdej grem pa ne vem kaj. Gledat v zid, al pa preverit torbo, al pa spit en radler.
Lahko noč, punce:)

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
22.5.2011 22:18:24   
onur
skratka, zjutraj sem mela uz, kjer je blo vse ok, otrok ok, sam ni me niti vaginalno pregledal niti naredil ctg... Po kosilu pa sem opazila na papirju svežo kri. Nisem paničarla, sem domnevala, da je čep. Ker ni blo popadkov, sem čakala in šla na sprehod do jame. Zvečer sem spet krvavela in klicala v porodnišnico, kamor sem se šla pol pokazat. Naredili ctg, ki je pokazal blage popadke, odprta sem za en prst, vrat zmehčan, skratka, pripravljaaaaa see!!! Ker sem doma čez cesto, me je poslal domov, pa merit popadke, če ne pa se zjutraj pokazat ob sedmih. Skratka. Mal me je panika zagrabla, pa mal solzic, pa kr ne morem verjet:)


To, to. Pa bo kmalu. Boste kar majski, ne junijski. user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej pa spat, pa se mogoče ponoči začne še kaj dogajat. Držimo pesti.

Lih malo na kratko. Vikend minil hitro. Na obisku sem imela mamo. Danes po kosilu pa smo se odpravili na Pivško. Šli smo do Postojnske jame (kot je že Mayalottie omenila, smo se srečale) in tamala je kar neki jamrala. Smo mislili, da je od tega, ker je premalo spala, vendar je nato oddremala od 18-19 in bila še vedno slaba, da jo boli čelo pa trebušček. Po poti domov bruhala in to je bilo to. Sedaj bomo videli, ali ji je samo kaj ležalo na trebuščku ali pa je kakšna viroza.
Drugač pa nič kaj posebnega. Edinole, da imamo novo streho, nadstrešek in velikansko mizo za sedet zunaj. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
23.5.2011 7:46:27   
snezinkaa
rok imam 17.6. jaz bom tud šla jutri, da mi vzamejo bris,ćeprav ko sem vprašala svojo ginekologinjo za to je rekla da se to ne dela vsaki.malo je čudna ta moja ginekologinja.nazadnje me je tudi vprašala za to črto ko se naredi vsaki nosečnici do popka pa od popka dalje če je to od carskega rezauser posted image konc tedna ko bo 37 tednov bom pa šla še na ctg

mayalottieuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
23.5.2011 8:29:52   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: mayalottie

No, meni pa dogaja punce!
Danes sem še srečala Onur pri Postojnski jami in takrat se je že dogajalo, pa nism vedla točno kaj:)

skratka, zjutraj sem mela uz, kjer je blo vse ok, otrok ok, sam ni me niti vaginalno pregledal niti naredil ctg...
Po kosilu pa sem opazila na papirju svežo kri. Nisem paničarla, sem domnevala, da je čep. Ker ni blo popadkov, sem čakala in šla na sprehod do jame.
Zvečer sem spet krvavela in klicala v porodnišnico, kamor sem se šla pol pokazat. Naredili ctg, ki je pokazal blage popadke, odprta sem za en prst, vrat zmehčan, skratka, pripravljaaaaa see!!!
Ker sem doma čez cesto, me je poslal domov, pa merit popadke, če ne pa se zjutraj pokazat ob sedmih. Skratka.
Mal me je panika zagrabla, pa mal solzic, pa kr ne morem verjet:)

Zdej grem pa ne vem kaj. Gledat v zid, al pa preverit torbo, al pa spit en radler.
Lahko noč, punce:)


Jupi juhej... user posted image   Hmal boš pestvala. Kr mirno, vse bo ok.
Jst bla podobno, dan prej odprta eno malenkost, naslednji dan sm že mela našga pajacka.
Če boš lahko, sporoči kaj se dogaja. user posted image   Mislm, d ns vse tu gor firbec matra. user posted image

Kje čez cesto si doma? V bloku, hiši?

SREČNO in POGUMNO!!!user posted image

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
24.5.2011 8:24:59   
onur
Ena vesela novica:

Ob 2.33 je Mayalottie na svet prihitel Aleksej, težak 3100g,dolg 51cm.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
24.5.2011 13:21:33   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: onur

Ena vesela novica:

Ob 2.33 je Mayalottie na svet prihitel Aleksej, težak 3100g,dolg 51cm.


To pa je novica!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mami!!!!!!!
Čestitke in še enkt čestitke!  Upm, d sta oba ok.

Pošiljam ful lupčkov za oba!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?