|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
15.9.2011 20:35:01   
maycy

IZVIRNO SPOROČILO: jk09

Ojla Punce, kako ste kaj? Nobene se nič več ne oglasi.. vse polno zaposlene s svojimi sončki! user posted image

Mogoče veste kateri ginekologi v PO še sprejemajo nove pacientke in katerega mi priporočate??

Meni osebno je zelo uredu Marko, ne vem pa kako se piše...žal. Sicer ni moj G ampak me je obravnaval v bolnišnici

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
27.10.2011 10:38:30   
mayalottie
Marko Meguša...al neki podobnega...jaz tudi razmišljam, da bi se prebekslala k njemu...Likar mi je sicer super fajn, ampak Marko pa še bolj.

Punce, nisem bila tukaj skoraj odkar sem rodila!!! Me je kar nostalgija prijela...Spominjam se občutkov, ko sem pisala na ta forum, še s trebuščkom...

No, spomnila sem se na tale forum zato, ker zavod Tamala organizira tečaje pilatesa mamic z dojenčki...Ker še nimajo dovolj prijav, ne morejo zagnati telovadbe...Ne vem, Postojna je polna mamic, ki bi gotovo šle na telovadbo, ampak zgleda, da niso seznanjene s tem...jaz pa tudi ne poznam toliko mamic, ki bi jih tole zanimalo...

Torej:::lahko si pogledate na spletno stran:http://zavod-tamala.si/wp/
Jaz bi se ful rada udeležila te telovadbe, po moje je fajn sprostitev tako za mamice kot za dojenčke, ima pa še povezovalno funkcijo...Pa še mamice bi se spoznale:)

Tako, da poročajte naprej, forwardirajte, itd...Da se nas zbere čim več!!!!!!
Interesentke pa lahko pišete meni: sirca.maja@gmail.com, pa bom jaz posredovala naprej, ko nas bo dovolj zbranih.


Lepo se imejte nosečke in mamice:))

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
27.10.2011 10:47:21   
marjetica87
hejla hejla user posted image
kako ste kej?

jst trenutno sem pri G v sežani ki je oče od MARKA MUGOŠA
marko je fullll faj zdravnik! in oče njegov letos gre v penzijo in večina pacientk se bomo prepisale k marku
user posted image

septembra . sem ime krvavitev iz nožnice in so me urgentno peljali v porodnišnico postojna
ko so povedali markoti da sem pacientka od njegovega očeta me je vask dan pregledoval in če sem kej rabla mi je bil na razpolago

fullllll je fajn in pozoren sploh ne čutiš da te pregleduje ne ko ti obris vzame al pa bilo kej druzga
user posted image

je pa res da ma fulllll pacient že :D
tku da jst ga peredlagam tudi zdej ku piočivam doma vsako tolko pokliče očeta da se pozanima kako sem

Marko je zakon :D pa še luškn je :D hehe user posted image user posted image

_____________________________

8.1.2012 ...... deklica Julija :D

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
14.6.2013 16:23:34   
Anonimen
Je katera nosečka iz Postojne in okolice, ki ima predviden rok pozimi? user posted image

(odgovor članu marjetica87)
  Neposredna povezava do sporočila: 329
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?