|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
24.8.2011 21:20:56   
pokamoka
heeej
Hja, glede steriliziranja je res zelooo različno... eni delajo tako, drugi tako. Jaz bom pač prekuhavala... koliko časa, pa še ne vem, ker ne vem, kako bomo funkcionirali. Bomo videli sproti.

Pumpo za črpanje meka sem kupila zato, ker bom imela carski rez in mi je babica priporočila, da jo vzamem že  porodnišnico s seboj, zato ker se pač ne ve, kako bom z mlekom in kako bom sploh lahko dojila... in je najbolje, da se na to pripravim. Nočem namreč zamuditi tistih ključnih momentov za mleko...

Shilou... ej, kaj pa nastavki za na bradavice???? A veš... meni je kolegica povedala, ker tut ni imela nekih bradavic, da je pri obeh otrokih uporabljala nastavke, da sta se ta mala dva naučila sesat, potem po kakih dveh, treh tednih so se bradavice oblikovale, ta mala dva sta pa tut ugotovila, kako sesat...

Vročina je mimo... zdaj mi je o.k. in zdaj sem šele normalno zadihala... in vse do nedelje bo tako... jao...
Ajdi, se beremo...
pa pa

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Oktobrke 2011
25.8.2011 7:55:18   
KOKICA32
Dobro jutro. user posted image

Spala sem okej, pa še moj sinček se mi je ob 01h pridružil. Kar brez besed pride in se vleže zraven.
Včeraj popoldan sem samo poležavala doma, zaradi te vročine in vsega skupaj me je bolela še glava, tak da nisem bila za nikamor. Ob 20h pa je že bilo na terasi tako prijetno, da sem samo gledala v nebo in lenarila. Superca! Valentin pa je zaspal že ob pol osmih!




(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Oktobrke 2011
25.8.2011 7:56:56   
KOKICA32
Jaz sem tudi prvič imela nastavke za bradavice, ker so me le-te zelooo bolele, tako pa se je vsaj malo omilila bolečina.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Oktobrke 2011
25.8.2011 13:24:01   
Klara-1
Živjo nosečke. Že kar nekaj časa se nisem javila. Berem pa vas redno.

Bom skušala malo pokomentirat kar se spomnim:

- CSD: sem jezna, ker ti vsak uradnik da drugačne napotke in na koncu več ne veš pri čem si. Jaz lahko papirje oddam naslednji četrtek in bom visela tam dokler ne bo vse tipi topi.

Stvari za dojenčka imam večino pripravljene. Posteljica in previjalka sta sestavljeni. Jutri dobiva še omaro. Oblekic sem nekaj kupila, nekaj mi je prijateljica posodila. Tako, da zdaj me čaka samo še nakup drobnarij, pa v Avstrijo moram po fotelj, da ga bom imela v otroški sobi.

Sterilizator - zaenkrat ne bom kupovala. Stroškov je že tako ogromno. Bom prekuhavala, če bi se pa izkazala potreba bom pa kupila kasneje.

Tale vročina tudi mene ubija. Trebuh imam vsak dan večji in se ponoči že obračam, ko slon.

A gre katera na šolo za starše 7.9. v Kranj?

Pazite nase.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Oktobrke 2011
25.8.2011 18:38:39   
si.pikica
pozdrvaček z moje strani...po dolgem času :)

saj redno berem, kaj napišete, ma po pravici nimam dosti volje za pisanje... ta vročina mi niti malo na ustreza :(
vem, da nisem edina in upam, da bo res kmalu malo bolj znosno. še dobro, da obstajajo klime!

jaz grem jutri še na zadnje predavanje v materinsko šolo in potem sem namenjena na CSD. tudi jaz sem dobila občutek, da se tistim delavkam ne da prav dosti razlagat kaj vse rabiš, se moreš prej sam pozanimat in predvsem dosti spraševat. no upam, da uredim papirje za mene, drugi teden pa bova šla še urejat glede priznanja očetovstva.

meni od stvari za dojenčka manjkajo še malenkosti kot so dudice in ostali manjši pripomočki, nimam pa še nič pospravljeno, ker čakamo nakaj novih omar, ki naj bi prišle v začetku naslednjega meseca. oblekice imam dosti sposojene od sestre in prijateljic. samo pranje me še čaka...

strilizator pa bomo uporabljali, ker ga imam od sestre... ona ga je potrebovala in so ga kupli, meni bo pa prišparano prekuhavanje.

se še kaj oglasim... vam sporočim kako je blo na CSD.

lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Oktobrke 2011
26.8.2011 10:07:28   
marjanita
Pozdravček,

tudi jaz vas redno spremljam, za pisanje sem pa bolj lena user posted image se bom poboljšala.

CSD: pri nas sem naletela na eno prijazno gospo. Najprej sem klicala po telefonu, da sem izvedela, če rabim kakšne papirje še preden pridem do njih. Potem pa sem se oglasila pri njih, kjer mi je vse razložila kaj rabim jaz za ureditev porodniškega dopusta in kaj rabi mož za očetovski dopust, kdaj je potrebno kaj oddati...
Oprema za dojenčka: manjka mi še nekaj oblekic, ki jih nameravam v kratkem nakupiti in pa nekaj malenkosti, za katere bo pa še čas..

Sicer pa odštevam še zadnje delovne dneve, full se že veselim porodniške :) Upam, da nam bo vreme vsaj malo naklonjeno in ne bo prav deževna jesen...

Toliko zaenkrat, lepo božajte svoje trebuščke in pazite nase user posted image

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Oktobrke 2011
26.8.2011 11:14:22   
carmik
Pozdravljene!

Se vam ponovno oglašam...vas redno berem, čeprou ste bolj malo zgovorne..

Ali je bla katera študentka že na CSD? Katere obrazce je potrebno izpolniti? jst nameravam it nasledni teden, ko se bo mal shladilo ( vsaj upam da se bo, ker je ta vročina že prou moteča)

Pozna katera kremo sudocream za vneto ritko? sm slišala da je zelo kvalitetna in dobra... dobiš pa tudi vzorček v porodnišnici

Zanima me, kaj vse ste kupile od kozmetike? jst mam zaenkrat samo palčke za ušesa, vato, en paket sterilnih zložencev ( A mislte da bo to premalo?)

Še zdj ne vem al nj kupm alkohol za popek al samo fiziološko razstopino? eni priporočajo eno, drugi kritizirajo... kaj boste mele ve? Oboje?

oprema za dojenčka pri nas že veselo čaka na uporabnika...imamo že vse pripravljeno, tudi oblačila so že v omari... manjka mi samo še nekaj kozmetike, kar se mi zdi da bo kr težko izbrat neki, ker je v trgovini tok različnih izdelkov, da res ne veš kaj bi izbral

jst tut ne bom kupovala sterilizatorja se mi zdi škoda denarja...sej včasih to sploh ni blo možno kupt pa je blo glih tko vse v redu...sm vse flaške, dudke prekuhala... sm jih prekuhavala 5 minut, tako kot piše v navodilah na dudi in flaški

a ima katera probleme z otekanjem nog? moje noge so kot od slona... prou grozno otečene

kateri čaj boste pile ob dojenju? navaden, domač, kakšen poseben za dojenje?

lepo se imejte... uživajte v zadnih tednih nosečnosti še malo pa bodo tu naši mali user posted image



(odgovor članu marjanita)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Oktobrke 2011
26.8.2011 12:31:29   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: carmik

Pozdravljene!

Se vam ponovno oglašam...vas redno berem, čeprou ste bolj malo zgovorne..

Ali je bla katera študentka že na CSD? Katere obrazce je potrebno izpolniti? jst nameravam it nasledni teden, ko se bo mal shladilo ( vsaj upam da se bo, ker je ta vročina že prou moteča)

Pozna katera kremo sudocream za vneto ritko? sm slišala da je zelo kvalitetna in dobra... dobiš pa tudi vzorček v porodnišnici..ja, jaz poznam, uporabljamo in je res super. A z njo ne smeš pretiravati, uporabiš jo le takrat, ko je res rdeča ritka, zraven pa priporočam Bebival od mb. lekarn.

Zanima me, kaj vse ste kupile od kozmetike? jst mam zaenkrat samo palčke za ušesa, vato, en paket sterilnih zložencev ( A mislte da bo to premalo?) še vedno lahko vse dokupiš

Še zdj ne vem al nj kupm alkohol za popek al samo fiziološko razstopino? eni priporočajo eno, drugi kritizirajo... kaj boste mele ve? Oboje? Samo fiziološko, pa navadna voda s kamilicami..ti bo vse patronažna povedala

oprema za dojenčka pri nas že veselo čaka na uporabnika...imamo že vse pripravljeno, tudi oblačila so že v omari... manjka mi samo še nekaj kozmetike, kar se mi zdi da bo kr težko izbrat neki, ker je v trgovini tok različnih izdelkov, da res ne veš kaj bi izbral

jst tut ne bom kupovala sterilizatorja se mi zdi škoda denarja...sej včasih to sploh ni blo možno kupt pa je blo glih tko vse v redu...sm vse flaške, dudke prekuhala... sm jih prekuhavala 5 minut, tako kot piše v navodilah na dudi in flaški

a ima katera probleme z otekanjem nog? moje noge so kot od slona... prou grozno otečene Ne, tokrat ne!
Čimveč jih dajaj v višji položaj od glave, pa zvečer si jih maži s kremo---jaz priporčam balzam za noge od Afrodite!
kateri čaj boste pile ob dojenju? navaden, domač, kakšen poseben za dojenje? Od Bebivala, za dojenje

lepo se imejte... uživajte v zadnih tednih nosečnosti še malo pa bodo tu naši mali user posted image   ENAKO!





< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 26.8.2011 12:33:30 >

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Oktobrke 2011
26.8.2011 12:45:34   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: carmik
Zanima me, kaj vse ste kupile od kozmetike? jst mam zaenkrat samo palčke za ušesa, vato, en paket sterilnih zložencev ( A mislte da bo to premalo?)

Še zdj ne vem al nj kupm alkohol za popek al samo fiziološko razstopino? eni priporočajo eno, drugi kritizirajo... kaj boste mele ve? Oboje?

kateri čaj boste pile ob dojenju? navaden, domač, kakšen poseben za dojenje?


Kozmetika - palčke za ušesa, vatne blazinice (take pravokotne, podobne kot za ličila odstranjevat - bolš kot vata, ki še vedno stoji doma, že 2 leti user posted image ), od Toto ene krpice za ritko pucat (dokler ne prešaltam kar na vlažilne robčke), Ribodermin kremo za ritko (od vseh preizkušenih najboljša pri prvi mali ritki), Johnson's baby olje za po kopanju, trdo milo.
Zame pa Vir vložki, krema Lanolin za bradavice (v CE dobiš že v P eno malo tubo, ki mi je v prvo zadostovala) in mrežaste hlačke (v CE dobiš za čas v P in si bom vzela kake s sabo domov).

alkohol za popek - če kupuješ, je najbrž bolš kupit alkoholne krpice. Jst sem jih v prvo vidla pri patronažni. Je vsaka sterilno zapakirana. Jst sem v prvo imela alkohol in ga nisem rabila, mi je parkrat spucala patronažna.

čaj za dojenje - jst sem pila enega, ki sem ga kupila v Müllerju. Drugje sem vidla samo instant, ki je že sladkan, tam imajo pa po vrečkah in si lahko po želji sladkaš.

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Oktobrke 2011
26.8.2011 16:16:38   
babkaa
zanima me, če se bo katera odločila za akupunkturo? jaz razmišljam, da bi šla...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Oktobrke 2011
27.8.2011 9:13:16   
frutolino
Dobro jutro! Pa je le mal vročina popustila :)!

No jaz sem 34T5D in sem OK! Trebušček raste zato se morem večkrat vsedet in mal počivat! Izogibam se daljših vožen z avtom ali daljših nakupovalnih dnevov!

Včeraj smo končno na CSD uredili očetovstvo (nisva poročena) in oddala vse papirje za porodniško! Ko sem prišla domov sem si hitro šla izračunavat višino porodniške in sem kar pozitivno presenečena nad višino! Če bo le v odločbi še tako bo super!user posted image
Še bomo lahko za cotke zapravljali!

Počasi bom imela vse potrebno za malega! Manjka mi samo še voziček in jajček! Bom nabavla po 15. ko dobim nakazilo za paket, da mal doštukam že prejetim prispevkom babice user posted image !
Zdajle kolega vrne posteljico in prevajalno, ki smo mu jo posodili za njegovega škrata! Kavtrčki in povštrčki se že perejo in na sončku sušijo!

Kar se tiče alkohola za novorojenčke so nam je v materinski šoli povedali, da če je popek malo vnet, da je boljše zadevo očistit za alkoholom kot pa s fizio. raz. (se baje hitreje zaceli)! Imajo pa v lekarnah take alkoholne male robčke zapakirane vsakega posebej (kot vlačilni robčki za enkratno uporabo) in je ful pocen (2-3€ za 100kom). Jih uporabljam za svoje prste ker se pikam za kontrolo krvnega sladkorja in so res fajn!

No bodite super in uživajte v hladnejših dneh!

frutolino

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Oktobrke 2011
27.8.2011 10:06:50   
lananai
Midva sva tud urejala očetovstvo. Sem se hecala, da je moj uradno priznal user posted image , hehe.

Tiste alkoholne robčke je pa pri prvi frajli pri nas imela patronažna in so po mojem res boljši kot alkohol, ker se ti vatka lahko okrog tistega štrclja od popka nacufa.

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Oktobrke 2011
28.8.2011 17:03:23   
Janja506
Babkaa:jaz sem se odločila za akupunkturo, sam morem poklicat še tja. Kam pa nameravaš it? Jaz imam namen it v Kamnico. Jutri dopolnim 35 teden, tako da bom počasi že lahko šla tja.

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 8:16:14   
babkaa
janja506: ja, jaz bom tud šla tja, jaz sem 33 tednov... javi, ko boš poklicala kakšna je cena...

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 8:20:59   
Janja506
babkaa: katero tel št imaš ti? Jaz imam samo mobitel 051/418-185

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 8:26:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: babkaa

zanima me, če se bo katera odločila za akupunkturo? jaz razmišljam, da bi šla...


jaz razmišljam....danes imam razgovor za EA...pa bom še tam vprašala...

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 9:45:31   
Janja506
KOKICA32: Kaj to si šla na posvet v UKC MB? Kam moreš to poklicat? Rabiš nujno imet potrdilo iz materinske šole?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 9:54:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Janja506

KOKICA32: Kaj to si šla na posvet v UKC MB? Kam moreš to poklicat? Rabiš nujno imet potrdilo iz materinske šole?



Pooldan ga imam ja, v UKC MB. user posted image Jaz imam potrdilo le iz šole, ko sem hodila 1., ker sedaj ne mislim hoditi.

Tel. št. 02 3211568

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 11:56:09   
ŽanaTaja
Hej nosečkeuser posted image

Zdaj pa res že fulll dolgo nisem tuki nč napisala in se oglasilauser posted image

Pr men nič novega, razen tega da sem že kot nasedli kituser posted image  Srečna, da se je vseen mal shladilo, ker tista vročina ni bila za vzdržat, ponoči ne spat, podnevi ne dihat, mah nenormalno nouser posted image

V četrtek sem bila v porodnišnici, ker sem krvavela in tko mi je ena zdravnica naredila ultrazvok..čudovito je bilo...naša sončica se je takooo lepo videla, da je mami kr user posted image ...odpirala in zapirala je učke, z rokico se je prijemala za  bradico, za uhico, za usta, jezička je pokazala, pretegovala se je ful...zehala (zdravnica je rekla da se tko preteguje) učke si je z rokico manla, pokazala mi je da ima full velik laskov na zatilju....res neverjeten pregled, ki mi bo definitivno ostal v najlepšem spominu te nosečnostiuser posted image

Naša pupi ima 2300g zredila sem se za 5kg, moj G mi je spet odkril diabetes, ki pa je bil na OGTT testiranju negativen, tako da jim zdaj ni nič jasno. Vsakih 14 dni hodim v ambulanto za rizično nosečnost, zaradi tega diabetesa...tko da po moje mi bodo tudi tokrat sporžli porod..

Pregled imam 6.9 to je zadnji pregled pri mojmu G k me pol do konca vodijo v porodnišnici...

Stvari za našo novo pupi že imamo, sam še lupinco čakamo da jo v Baby centru dobijo k je rok dobave 6-8 tednov....


Lepo  bodite in lep danuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 13:15:10   
SRCE
Ojla......

Kako kaj?Se malo lažje diha ko ni več tako vroče...user posted image ....morem pa povedat da meni danes že cel cajt trebuh otrdeva na cca 20-30 minuser posted image .....sem pa v 34t....a se mogoče kateri to dogaja??Vrjetno je en tak dan ,ker mi tudi jest ne paše......samo pila bi......

lp

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 16:20:29   
frutolino
En lep pozdrav vsem!

Vidim, da ste večinoma kar OK!
Jaz sem veliko bolje zdaj ko ni več vročine! Sem včeraj milila, da morem celo hišo generalno pospravit, pa sem mal pretiravala! 4 ure likanja (seveda sede) in 4 ure generalnega čiščenja podstrešnega dela stanovanja in še ni gotovo. Zvečer me je tulk vse bolel, da nisem mogla hodit user posted image ! Sem šla kmal spat in je dones vse OK!

Trebušček lepo raste in tudi meni otrdeva nekajkrat na dan. Ponavadi, če preveč pospravljam user posted image ! Treba bo očitno bolj na izi vse vzet in sedaj po 35T vse več počivat! Ker kmal ne bomo mogle več user posted image !
Zdajle se odparavljam še na zadnje predavanje v materinsko šolo! Sem se odločila, da grem še kar enkrat v materinsko šolo, ker sem prvorojenko rodila pred 7 leti in se je že marsikaj spremenilo! Moram rečt, da je super na predavanjih in mi ni žal časa!
Jaz imam tudi diabetes že od 15 T dalje ampak mi ga nekako uspeva kontrolirat. V sredo imam ponovni pregled! Prav tako imam v sredo obisk pri anasteziologu glede EA! Grem se mal pozanimat, če bo mogoče prav prišla user posted image ! Pri nas v Brežicah dobil EA le, če ja anasteziolog na voljo, drgač pa žal ne!
Povejte ali ste že kaj klicale v javno banko glede matičnih celic? Jaz imam namen jutri poklicat, pa da vidim kako in kaj!

Naš poba je bil v 34T težki ca. 2350g, jaz imam +2kg (vse skupaj).
Glede opreme pa imam skoraj vse razen voziček in jajček morem kupit, ampak imam namen to storit po 15. sept. ko dobim še nekaj dinarčkov od naše ljube države! Je zale špas kar dragi! Mal sem se zakalkolirala pri število cotk. Sem kar mal nabavlala sedaj pa ko sem dala na kup, da zadeve operem vidim, da sem pretiravala !user posted image  Ampak kaj češ tak je to!

No sedaj pa grem it v materinsko!

Bodite lepe!

frutolino

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Oktobrke 2011
29.8.2011 21:09:39   
Sa.Ka
Čer.

Ja,zdaj smo pa tudi me kot nasedli kiti user posted image čeprav jaz sem že kar lep čas, ker imam totalno špičast trebuh. Čisto nasprotje od prve user posted image . Pa imam malo manj kot 2 meseca do konca. Papirje sem si uredila, daj čakamo samo še eno omaro,da uredimo še zadnji prostor v stanovanju. Ostalo je že vse generalno spucano.user posted image Ja, in ker preveč delam, sem posledično tudi utrujena tako zelo, da ponoči ne morem spat, popoldan me pa enostavno za 2 uri vrže v posteljo, tako zelo mi trebuh otrdeva. Malo pretiravam, saj vem. Čeprav sem imela vso pomoč pri čiščenju obljubljeno, sem vse naredila sama, od do. Na kolenih brisala, parket mazala....butec vem.user posted image

Je pa fajn tale osvežitev te dni, ker res ni bilo za dihat.user posted image user posted image user posted image
V sredo imam pregled, se moram dogovorit še za EA, moram po papirje, predavanje lahko izpustim je rekel G nazadnje. Na splošno se pa počutim odlično, tako kot v prvi user posted image . Bolj je šlo proti koncu, bolj je blo luštno.user posted image Sam stiska pa me že, to pa ja. user posted image

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Oktobrke 2011
30.8.2011 7:48:22   
ŽanaTaja
Jutrouser posted image

Men pa še nič ne otrdeva trebuh, kaj pa vem, še nič nism zasledila.
Mi bomo pa komi zdaj začel pripravljat za našo tretjo članico, sam Kiarin rojstni dan damo skozi pol pa akcijauser posted image  Sicer doma že imam vse, previjalno bom imela kar od Kiare, sej je še ko nova, posteljico sva kupila, lupinco tudi, sicer jo še čakamo, k lani Stokke ni imel lupinc ko se je Kiara rodila takoj po njenem rojstvu pa so prišleuser posted image

Moje počujte je tko, kdaj me že tko vse boli, sploh ko me  tale naša pikica orng nabrcauser posted image  Sej še malo, pol bodo pa drugi problemi in težave ampak upam da čim manj.
Kar se pa tiče poroda, me je pa takooo strah, ker se še čist vse spomini od lani ko sem rodila Kiaro..te bolečine...ampak vse se da preživet, me bo že minil ko bom na tisti postelji in tik pred akcijouser posted image

Ja nč lep dan grem mal v shopin za mojo sončico za prvi r.duser posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Oktobrke 2011
30.8.2011 8:03:36   
lananai
Ja, jst sem tudi že začela malo o porodu razmišljat te dni... Sej komi čakam, ampak malo me pa že trema daje. user posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Oktobrke 2011
30.8.2011 8:21:23   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

Jaz že imam doma set za odvzem popkovnične krvi.

Včeraj sem bila na razgovoru za EA. Obvezno je predavanje o EA iz šole za starše, zato mi bo ona individualno predavala o tem, mogoče že to nedeljo (če ne bom na morju). Nato me je pregledala in ugotovila ukrivljenost križnih vretenc, ki baje potekajo tako čudno, da bo zelooo težko (po njenem) vstaviti kateter za EA in ta bolečina bo lahko zelooo neprijetna. Pa niti ne obljubi, da mi ga bodo lahko vstavili glede na vretenca. Sedaj se pa moram odločiti, če sem še vedno za EA in vam povem, vedno bolj kot premišljujem sem proti, ker...Saj veste, kaj pa če res zadanejo v kak živec in ostanem hroma ali pa me bo po porodu neznosno bolelo. Ne vem....

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime za punčko
pikolinaa

Ali vam je všeč ime Minka?

DA (26%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!