|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 5:45:32   
pokamoka
heeej
Daaaaj, ne morem verjet... ura je nekaj čez pet zjutraj, meni pa že od glave teče... ponoči je tudi takoooo vroče, da je za znoret. Čeprav... moram priznati, sem danes ponoči spala pet ur in pol. Nisem mogla verjeti, da takooo dolgo. Glede na prejšnje noči je to rekord. Bravo!!!!!! Drugače mi je pa ta vročina res precej težavna. Popoldne lahko samo ležim in gledam... bog ne daj, da premaknem eno roko, ker se mi še bolj ulije iz glave. Po hiši hodim v spodnjih hlačah in majčki:):):) pa nič ne pomaga. Jao... in tako bo še celi teden.

Trdo milo... ja, midva imava tut trdo milo in tudi posodico za shranjevanje. Ja, Kokica, se nisem spomnila na rešitev, da ga nekam podrgneš, da se osuši in potem shraniš... dobro je, ne bom komplicirala. Bomo uporabljali to, pa bomo videli, kako se bo obneslo.

Marelicadoo... steriliziranje... midva bova prekuhavala. Tako sva se odločila... Koliko časa bomo to počeli??? Pojma nimam, koliko časa je potrebno... hmmm...
Kokica... a ta sterilizator potrebuje zraven kako dodatno tekočino, al uporabljaš vodo izpod pipe????

Mica Potica... tut mi imamo Mutsy-ja... in sicer take rjave barve. Active Coffe... štirikolesnik. Če te prav razumem, sta vidva vzela čokolado. Mi smo sicer kupili samo voz in športni del... ampak športni del ni kombiniran z nobeno drugo barvo. Hmm... a je kombinacija pri košari, kajne??? Ampak... sm ravno zdaj gledala na uradni strani od mutsy-ja... (še enkrat) in ja... pri košarah vidiš samo (!!!!!) zunanjo barvo, notranje pa ne. Midva imava košaro sposojeno. Je rdeče barve in je kombinirana z belo. Čeprav ne vemo, kaj bomo imeli (fantka ali punčko), sva se pač odločila (zaradi stroškov), da bova kar imela rdečo košaro, ne glede na to, če bo fant. Za tistih prvih nekaj mesecev. Ej, a športni del je tut kombiniran z barvami???? Ej, daaaaj, saj lahko rešiš tisto modro tako, da daš spodaj eno rdečo dekico, pa vse to prekriješ... tako, za neko rešitev. Moram pa priznati, da bi tut mene motilo... ampak bi verjetno rešila to z neko dekico.

Hja... toliko za zdaj... itak se še javim...
bodite lepo in pazite nase...
pa pa

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 8:32:38   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

Spet bo vroče, no je že a se hladim pod klimo v pisarni.user posted image

Pokamoka- v sterilizator naliješ vodo iz pipe do meje, ki je označena na aparatu.user posted image

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 8:33:47   
KOKICA32
Tudi jaz sem slabo spala, skoz sem se nekaj premetavala, 2x šla na WC,...Se tolažim, da se bo v nedeljo malo ohladilo. 

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 8:40:26   
pokamoka
Kokica... glede sterilizatorja sem vprašala zato, ker eni rabijo imet destilirano vodo in pol pride to kar veliki strošek. Ampak, če je pa za vodo izpod pipe, je pa res o.k. Kje si ga pa kupila??? Kaj pa cena???

V NEDELJO se bo shladilo??? Ej, KJE je šele nedelja???? :):):) Danes je šele torek... madonca...

pa pa

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 8:53:36   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka
Marelicadoo... steriliziranje... midva bova prekuhavala. Tako sva se odločila... Koliko časa bomo to počeli??? Pojma nimam, koliko časa je potrebno... hmmm...
Kokica... a ta sterilizator potrebuje zraven kako dodatno tekočino, al uporabljaš vodo izpod pipe????


Kaj pa imate namen prekuhavat? Bodite optimistične in mislite pozitivno - če boste dojile, ne rabite nič, razen svojih jošk. user posted image

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 9:00:56   
lananai
vročina - mi smo kar noter, ven šele po 18h

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 9:22:00   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka
Marelicadoo... steriliziranje... midva bova prekuhavala. Tako sva se odločila... Koliko časa bomo to počeli??? Pojma nimam, koliko časa je potrebno... hmmm...
Kokica... a ta sterilizator potrebuje zraven kako dodatno tekočino, al uporabljaš vodo izpod pipe????


Kaj pa imate namen prekuhavat? Bodite optimistične in mislite pozitivno - če boste dojile, ne rabite nič, razen svojih jošk. user posted image



Se strinjam ampak pri nas smo ga prvič rabili, ker sin ni imel sesalnega refleksa in se je na joški le cartal, zato sem si pumpala mleko in zato tudi potrebovala sterilizator. user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 11:16:10   
Mica Potica
hejla !
ne morem več dihat... kot pravite, lahko samo ležiš in gledaš.. Komaj čakam večer, ko se poknem na tereso in lahko zadiham. ampak nič prej, kot po 20.uri.. Celo noč pa napolno vsa okna odprta, da se shladi.

Pokamoka: potem smo študirali, da imajo Cargo variante takšne kombinacije. Ker Team varianta je pri brown barvi vse enobarvno oz. notri bež oz. belo. Ja, pa saj v bistvu barve res niso tako pomembne. Ampak ko sem tako komplicirala, da bi ja izbrala voziček, ki bi naj imel čimveč dobrih stvari za tamalo in ki bi bil všeč tudi meni; pa še zato sem tako hitela z naročilom, da bi ga ja dobial pravi čas. zdaj pa moram tako ali tako vzeti kar je na zalogi. Tako da, zdaj imava košaro Team dark grey, športni del pa sva naročila, ker se še ne mudi. naročila pa sva team brown. te sva pa videla.

Ali ima še kakšna težave s prebavo? Sicer sem dobila danes neko mazilo in svečke pri zdravnici; ampak ali katera še pozna kaj naravnega razen donata in lanenih semen, ter suhih sliv?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 13:38:28   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka
Marelicadoo... steriliziranje... midva bova prekuhavala. Tako sva se odločila... Koliko časa bomo to počeli??? Pojma nimam, koliko časa je potrebno... hmmm...
Kokica... a ta sterilizator potrebuje zraven kako dodatno tekočino, al uporabljaš vodo izpod pipe????


Kaj pa imate namen prekuhavat? Bodite optimistične in mislite pozitivno - če boste dojile, ne rabite nič, razen svojih jošk. user posted image



Se strinjam ampak pri nas smo ga prvič rabili, ker sin ni imel sesalnega refleksa in se je na joški le cartal, zato sem si pumpala mleko in zato tudi potrebovala sterilizator. user posted image



To verjamem. Ampak v naprej je pa brezveze o tem razmišljat, kupovat in se sekirat. Jst sem naši tamali začela pri dobrih treh mesecih dodajat in nisem nikoli imela sterilizatorja niti grelca stekleničk. Drugo bi bilo, če bi res že od začetka ne šlo, ko so še tako mali...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 13:40:09   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Mica Potica
Ali ima še kakšna težave s prebavo? Sicer sem dobila danes neko mazilo in svečke pri zdravnici; ampak ali katera še pozna kaj naravnega razen donata in lanenih semen, ter suhih sliv?


Jst sem imela probleme v 1. nosečnosti zaradi tablet z železom. Mi je pomagal donat. Tokrat imam sirup in je OK.

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 13:46:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Mica Potica
Ali ima še kakšna težave s prebavo? Sicer sem dobila danes neko mazilo in svečke pri zdravnici; ampak ali katera še pozna kaj naravnega razen donata in lanenih semen, ter suhih sliv?


Jst sem imela probleme v 1. nosečnosti zaradi tablet z železom. Mi je pomagal donat. Tokrat imam sirup in je OK.



user posted image Pri meni je pa obratna pesem. 1. nosečnost sirup, prebava zanič, sedaj pa jem tablete in je prebava o.k., ko pa me peče zgaga pa spijem požirek mleka ali Donata.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 14:10:20   
jenny700
Heeeej nosečkice :)

ne me  kregat..ker me že zelooooo doooolgo ni bilo na forumu user posted image  nekako mi ne znese, pa še po pravici povedano lažje spremljam na fb-ju, ampak se bom potrudla da bom tudi malo več tukaj sodelovala :)..
vidm da ste že vse fuul pridne...

Jaz sem danes dopolnila točno 32. teden. Prejšni teden sem imela pregled pri ginek., bomo imeli kar velikega otročka, 1800g, prehiteva z vsemi meritvami za dober teden...no pa to toliko ni važno, pomembno je da bo vse vredu.
Imava že kar nekaj stvari pripravljenih za novega člana, nekaj oblekic, nekaj kozmetike, posteljico, voziček,...manjka nama samo še previjalna, pa par malenkosti tu in tam. Previjalno bova vrjetno že šla ta teden iskat v jutranjem času, ker tale vročina je NEZNOSNA! Pa še otekajo mi noge ko je tako vroče, kot da bi me čebela pičla :)
Počasi se tudi že psihično pripravljam na porod (ja vem malo je še zgodaj), gledam posnetke raznorazne, in še vedno sem v dilemi ali naravni porod ali EA...na predavanje grem zagotovo, potem bomo pa vidl..tudi izbira porodnišnice mi ne gre iz glave...vendar manj bom komplicirala bolš bo....:)
V začetku septembra naju čaka še šola za starše, ki hvala bogu traja samo en teden (greva v Kranj)
Potem pa še veselo čakanje na porodniški dopust, ki se mi začne 20.09., tudi vso papirologijo za sebe sem že oddala, razen za fanta še ne, pa potem še po rojstvu otroški dodatki in občinska pomoč...:S

Za tiste ki boste prekuhavale oz. ste že..me zanima, na kakšen način prekuhavate? celoten postopek..? namreč ne bi ravno rada zažgala vseh dud :S

Za vse tiste k jih peče zgaga, men zelo pomaga donat (sploh zvečer me napade), tako da se zbujam in hodim na wc ponoč...standard..se tolažim s tem, da je to uvajanje na nočno vstajanje :))

no pa lep vrooooč dan še naprej....user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 14:26:19   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: jenny700

Heeeej nosečkice :)

ne me  kregat..ker me že zelooooo doooolgo ni bilo na forumu user posted image  nekako mi ne znese, pa še po pravici povedano lažje spremljam na fb-ju, ampak se bom potrudla da bom tudi malo več tukaj sodelovala :)..




Uuuu, a na FBju ste tudi.. nisem vedela... pobrskam.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 14:36:14   
jenny700
Ja ja..vabljena..oktobrke 2011 skupina...samo boš morala počakati, na potrditev, ker smo zaprta skupina...:) predvsem zarad firbcov :)

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 15:52:24   
marelicadoo
ojla

jaz tudi na fb, kako pa pridem do te skupine user posted image

drugače pa sem kar ok glede na vso tole vročino, vidim pa da je vstajanje ponoči in tako kar nekako skupno večini od nas

mali še vedno aktiven

tako da v začetku septembra začnemo z materinsko šolo

danes imela na obisku tudi partonažno sestro - ki bo tudi pol hodila k nam - da smo šle na hiter čez vse kaj imamo in kaj še rabimo

tako da manjkajo nam samo še kakšne dude in flaške pa še kakšen body blenkico bomo nabavil

da bom lahko drug teden začela s pranjem in likanjem - ker ta teden to ni izvedljivo

pozdravček vsem in čim bolj hladno popoldne

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 16:15:36   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: jenny700

Ja ja..vabljena..oktobrke 2011 skupina...samo boš morala počakati, na potrditev, ker smo zaprta skupina...:) predvsem zarad firbcov :)



evo sem že uredila. se vidimo tudi tam. hvala.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 17:01:11   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: jenny700
Za tiste ki boste prekuhavale oz. ste že..me zanima, na kakšen način prekuhavate? celoten postopek..? namreč ne bi ravno rada zažgala vseh dud :S


Vržeš dudo v lonček z vodo, daš na štedilnik, da zavre in pustiš vret par minut. To je vsa znanost. Misliš, da se bo kaj stopilo, ampak ostane vse tipi topi. user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 17:08:51   
lananai
Sem tudi jst kliknila oktobrke. user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 17:11:39   
jenny700
like ;)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: Oktobrke 2011
23.8.2011 17:13:16   
jenny700
Hvala za nasvet...ja včasih res pretiravam in delam iz muhe slona...tud kar se tiče stvari ki sem jih nabavila za bejbija..user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: Oktobrke 2011
24.8.2011 5:42:12   
pokamoka
heeej

Lepo jutro, hladno jutro... ob pol šestih so temperature še sprejemljive. Danes ponoči sem tudi spala boljše... mi ni ravno lilo iz glave. Jupiii... Drugače pa mi je bilo včeraj preko dneva adijo noro... smo ugotovili, da bomo mogli nabavit klimo, ker tako to ne bo šlo več naprej. Vsako leto naju stisne ob steno ta vročina, zdaj pa, ko bo otrok, bo pa res treba nekaj zrihtat... da nas ne bo vrglo zaradi tega kuhanja...

Sterilizator... Lananai... saj jaz ne delam nobene panike, sem optimistična glede dojenja, ampka dude in flaške pa vseeno rabiš... če ne drugega, imam pumpico za mleko, ker predvidevam (!!!!) da si bom mogla mleko pumpati... pa tudi fajn je, da si mleko, ki ti je odveč, spumpaš in ga shraniš... tudi tiste posodice za shranjevanje mleka je potrebno sterilizirat... Drugače pa tudi midva razmišljava o prekuhavanju... jaz sem slišala, da se prekuhava 10 minut in to je to... zadeve ostanejo nespremenjene... saj so tako narejene:):):)

Prebava... ej, se ne bom pritoževala:):):) Imam urejeno (trkam po lesu). Sem pa dobila nekaj časa nazaj sirup za izboljšanje železa v krvi in sem ga mogla piti dvakrat na dan. Sem čutila, da me zapira in sem dozo zmanjšala na enkrat na dan in zdaj je spet tipi top. Moram pa priznat, da pojem veliiiiiko sadja in zelenjave, kuham si kompot (jabolko + suhe slive + breskve... njami) in veliko tega popijem... in nekako mi funkcioniral... še dobro. Aja, pa donat na tešče in pred kosilom... in zadeva deluje.

Drugače pa imamo še nekaj malega za sfiniširat po stanovanju... delava tako bolj umirjeno, da bo vse urejeno do konca tega tedna (upam, upam, upam...). Čez dva tedna pa bom verjetno začela s pranjem cunjic, plenic, brisač, dekic... sem ugotovila, da se dan D kar bliža... vedno bližje smo:):):) Hmmm... in vedno bolj me je strah, kaj bo in kako bo šlo. Ampak, smo optimistični... kot vedno.

Ajdi... toliko za zdaj. Pazite nase v tej vročini... pa se beremo
pa pa



(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: Oktobrke 2011
24.8.2011 6:41:18   
frutolino
Evo! Danes sem pa tudi jaz zgodnja! Moram namreč v laboratorij še enkrat dat urin ker neki ni vredu!user posted image  Tak sem jezna, za pop...it! Niti enkrat še nisem mela dobrega urina pa sem ga skozi celo nosečnost dala že sigurno 10x! Ma mal sem se prej ustala, da grem v laboratorij ker so potem vročine prevelike! Zdele je pa prav luštno user posted image !
Sedim pred compom in pijem ogromne količine vode, da bom lahko v laboratoriju hitro opravla pol pa spet hitr noter na hladno!
Pokamoka: nam so na materinski šoli povedal, da je prekuhavanje čisto vredu in, da ni treba zapravljat za drage steralizatorje, s čimer se strinjam! Pri naši prvi pupiki smo tudi prekuhavali in je vse štimalo! Imela sem en velik lonec sem notri zmetala vse dude, flaške in vse kar je bilo potrebno sterilizirat, zalila z vodo iz pipe in vrela vse skupi minimalno 5minut in to je to! Nobenih dodatnih tekočin ali česa podobnega! To sem delala 1x na dan šrva 2 meseca, pol pa vse manj! Mislim, da sem pri 3 mesecih prala flaške samo pod vročo vodo iz pipe skupaj z navadno posodo! Sem pa imela stekleno flaško ker jo lahko boljše opereš ot pa tiste plastične, ki se kar hitro obrabijo od pomivalnih gobic!

Nič to je to! Grem v lab. in upam, da bo izvod vredu!

pa pa

frutolino

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: Oktobrke 2011
24.8.2011 13:54:33   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka
Sterilizator... Lananai... saj jaz ne delam nobene panike, sem optimistična glede dojenja, ampka dude in flaške pa vseeno rabiš... če ne drugega, imam pumpico za mleko, ker predvidevam (!!!!) da si bom mogla mleko pumpati... pa tudi fajn je, da si mleko, ki ti je odveč, spumpaš in ga shraniš... tudi tiste posodice za shranjevanje mleka je potrebno sterilizirat... Drugače pa tudi midva razmišljava o prekuhavanju... jaz sem slišala, da se prekuhava 10 minut in to je to... zadeve ostanejo nespremenjene... saj so tako narejene:):):)


Saj pravim, kakor kdo misli. Jst sem dudo ene 2x na mesec za 5 minut vrgla v vrelo vodo kuhat. Flaške ne rabiš, če dojiš. Pa tud z dodajenjem sem jo kuhala le ene 2x na mesec, ostalo normalno oprala. Pumpe za mleko pa nisem imela, nisem pogrešala. Tako da, meni osebno bi bil sterilizator brezveze strošek.

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: Oktobrke 2011
24.8.2011 16:32:24   
oblekica
Pozdravljene oktobrke!

Se opravičujem ker vdiram v vašo debato. Če bi katera želela po ugodni ceni prodam oblačilca za dojenčka od 0-12mesecev. In sicer za deklico. Oblačilca so kot nova . To so vsa oblačila od moje hčerkice in jih je ogromno(bodiji, žabice, kompletki , oblekice, kavbojke.....skratka vse kar potrebuje od rojstva do prvega leta). Zraven dam tudi blazino za dojenje in glasbeni vrtiljak za nad otroško posteljico. Prodam tudi lupinico(rdeče barve) od peg perega, ter globoko košaro navetta rdeče barve- peg perego za voziček GT3.
Moj tel 031 468 333  Maja

lepo nosečnost želim vsaki izmed vas

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: Oktobrke 2011
24.8.2011 18:45:28   
Shilou
Pozdravljene.

Tudi meni nagaja ta vročina. Če grem po opravkih peš se kar potim. Doma imam vklopljeno klimo in pomaga, drugače je pa v hiši okoli 30 user posted image . Ponoči spim pri odprtem oknu, ker drugače verjetno sploh nebi nič spala.

Jaz sem si že nabavila tekočino za steriliziranje v Mullerju. Po moje bom kar pumpat mogla, ker res nimam nekih bradavic, posebej leva se samo skriva, tako da nam bodo flaše prav prišle. Upam vsaj, da bom mleko imela.

Drugače se počutim odlično in mi res nosečnost ne povzroča nekih težav. Počasi bova imela vse kar potrebujeva za malega, nekaj malenkosti še nama manjka.

Punce držite se in čuvajte ter božajte trebuščke.



(odgovor članu oblekica)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!