|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
31.8.2011 21:51:33   
pikomiko
IZVIRNO SPOROČILO: lananai



Potem pa npr. kaj takega: Prišel je _____, ki je naju spremenil v nas. To mi je simpatično. user posted image



user posted image user posted image user posted image tudi meni. Kaj takega sem mislila, ja.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 8:25:25   
pokamoka
heeej
Dobro jutro... danes bolj pozno pišem, ker sem bolj pozno ustala. Ne morem verjeti... sem potegnila do pol osmih. Cela zaspanka sem postala... :):):)

Parkirišča v Postojni... ja, sem čisto pozabila na tista parkirišča preko ceste (ma ne glavne, ampak tiste stranske ceste, po kateri se pripelješ ven iz krožnega križišča)... res je... ceeeeel kuuup jih je. In ne more se jih zgrešit, ko prideš tja.

Sa.Ka... kdaj boš šla na zunanji pobrat, v katerem tednu??? hmm... ker niti ni nujno, da ti ga naredijo... če ima dete premalo prostora, ga ne naredijo. Te nič ne strašim, samo povem, kako je... se je moji znanki to naredilo in so dete pustili sedeti na ritki... in zdaj čakajo, kaj se bo zgodilo do PDP-ja. Je pa res mal adijo, da se ti dete tako proti koncu obrne kontra... ampak, lahko se ti bo spet sam obrnil... da bo prav. Naj bo tako!!!!!

Midva greva danes na predavanje o EA v Postojno. Ne glede na to, da imam napovedan CR, se bojim, da me bo dete presenetilo kaj prej... in če porod preveč hitro napreduje... moraš roditi po naravni poti. In v tem primeru nočem ostati brez EA. Torej, grem zaradi sigurnosti, da bom vedla, da sem naredila vse... Pa itak mi ne more nič škodovat...

Drugače pa je naše dete zadnje tri dni tolk aktivno, da je čist adijo... kar non stop se premika... preteguje in me žgečka...:) Drugače je z mano vse o.k. Še dobro, da je vročina popustila, da lahko normalno preživljam te dneve...

Toliko za zdaj... pazite nase... pa se beremo
lp

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 9:54:19   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: pikomiko

IZVIRNO SPOROČILO: lananai



Potem pa npr. kaj takega: Prišel je _____, ki je naju spremenil v nas. To mi je simpatično. user posted image



user posted image user posted image user posted image tudi meni. Kaj takega sem mislila, ja.



user posted image

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 11:43:53   
pokamoka
uuupppsss... ne greva danes na predavanje... jutri je... v Postojni so za EA predavanja ob petkih.
Jao... sem začela že prehitevati dneve v tem tednu... nekaj mi mede not po glavi...:)
pa pa

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 17:22:51   
inja22
punce moje,danes ob 8 uri zjutraj sem postala mamica mali sari,47cm.2520g.rojena v 35 tednu,tko da oktoberke evo,zacel se je :)se javim in pism ko bova doma :)presrecna sm

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 17:26:35   
marelicadoo
čestitke inja user posted image

veliko prespanih noči in zdravja obema user posted image

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 17:38:01   
lananai
Inja, čestitke! user posted image Ime je pa tudi krasno, ga ponosno nosim že 30 let. user posted image

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 17:38:48   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Inja, čestitke! user posted image Ime je pa tudi krasno, ga ponosno nosim že 30 let. user posted image


Aja, a nisi rekla, da bo Inja, če bo punčka? user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 18:44:01   
ribica81
ČESTITKE IN VSE DOBRO TEBI IN MALI SARIuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 18:45:31   
Mica Potica
Bravo Inja!! veliko lepih skupnih trenutkov!!!

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 19:00:56   
jenny700
Bravo mami! :)

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 19:16:20   
frutolino
Joj a že Inja? Ja mene že tut cel dan že dol tišči pa ene par špikov v hrbtenico (križ) sem dobila (tak
zgleda kot popadek)user posted image ! A se ti je porod normalno začel al so ti ga sprožili?

No še od mene lepe čestitke!

Jaz že 2 dni likam male cotke! Pa vroče mi je, ena taka sparina je zuni! Upam, da bo kmalu kaj dežja!

LP, frutolino

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 19:30:32   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: frutolino
Upam, da bo kmalu kaj dežja!


Pri nas je bilo prej 5 kapelj - dobesedno. user posted image

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 21:41:01   
pikomiko
user posted image user posted image user posted image Bravo Inja, Sara in očka, ČESTITKE. Oktobrke, očitno gre zares!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Oktobrke 2011
1.9.2011 21:45:02   
pikomiko
user posted image user posted image user posted image Bravo Inja, Sara in očka, ČESTITKE. Oktobrke, očitno se je začelo.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 5:39:29   
pokamoka
heeeejjj

Uaaaauuuu, INJA... ne morem verjet... ČESTITKE!!!!!!! BRAVO za deklico... naj vam bo lepo:):):)

Kar nism mogla verejet, ko sem to odprla... sm kar gledala, če sem na pravi temi. Pride september (pazi 1. sepmtember) in oktobrke začnejo rojevat. Katera bo druga???? Hmmm... jaz bi (po pravici povedano) še kr malo počakala... vsaj še štiri tedne... če nam le uspe.

Kako ste ostale??? Upam, da o.k. Jaz sem zdaj nekaj dni še na bolniški, potem pa itak začnem s porodniško. Hja, očitno zdaj gre zares.

Lep dan vam želim, pa se še beremo...
pa pa

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 8:14:22   
Janja506
Čestitke Inja!!

Malo si mi dala mislit, jaz sem sedaj 35 5/7, pa še ne bi šla rodit, naj še počaka kakšne 14 dni. :)

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 8:23:18   
Mica Potica
ja, me je včeraj kar mal zmedlo, da zdaj pa res gre zares. Jaz pa nimam še nič doma pripravljeno, razen torbe zase... :)
Včeraj sva do konca pobarvala sobo, ker je bilo en kup težav. Kupila sva namreč že namešano barvo rumeno in eno zeleno od Jupol Junior, kjer je bil vzorec v trgovini na steni prav lepe pastelne barve.  Midva junca, pa greva barvat brez da poskusiva... Barva je bila ful močna,a sva se zanašala, da se mora posušiti. Ma ja - ostala je enaka.  Tak da sva zdaj še enkrat pobarvala, kjer sva dodala več kot pol bele, pa še ni takšna kot bi morala biti. Problem je pa bil, ker sem si jaz namišljevala še neke kvadratke in črte. tako da je moj porabil pol časa samo za lepljenje.  :)))

No in danes greva še po ostalo robo, ki čaka v BCju.. posteljica, previjalna, voziček.... nakupila bom pa še ostale dodatke, saj imam še za 240€ bonov. Cotke pa dobim od znanke, ampak šele v sredini sept. Tako, da res nimam še nič. Jaz pa v 35t.

In, česar se danes tudi ful veselim... Končno greva po nov avto!!! v zač.junija sva prodala mojega in naročila novega... in smo ga čakali.. danes pa BRRRR BRRRRRR BRRRRRR. :))))

Bodite lepo in cartajte svoje palčke v trebuhu.

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 8:32:35   
SRCE
INJA22  čestitkeuser posted image user posted image user posted image  in čim manj neprespanih noči......tole je blo pa kr hitr.....oktobrke začele s 1.septembromuser posted image .......

LP

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 8:34:55   
SRCE
Oj....

INJA22 čestitkeuser posted image user posted image user posted image  in čim manj neprespanih noči....to je blo pa kr hitr.....oktoberke začele s 1.septembrom....user posted image

LP

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 8:40:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: inja22

punce moje,danes ob 8 uri zjutraj sem postala mamica mali sari,47cm.2520g.rojena v 35 tednu,tko da oktoberke evo,zacel se je :)se javim in pism ko bova doma :)presrecna sm


ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Veliko užitkov in cartanja vam želim.

Ja, pa res se je že začelo!user posted image

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 8:43:36   
KOKICA32
Danes je pa moj zadnji dan službe, samo še kakšno urco sem tukaj, potem pa šibam na pregled, da vidim, kako se ima naša user posted image v bušiju. Potem sledi še pakiranje in gasa na morje za en teden. user posted image user posted image user posted image

Uživajte, čuvajte se!user posted image  

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 11:08:03   
Neya26
Inja22 iskrene čestitke ti želim! Čestitam celi družinici :)
Ko sem včerja to na FB prebrala, sem dobila kar solzne oči od veselja! prva oktobrka je rodila :))))
Jupi!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 12:45:00   
frutolino
Mica potica soper ane? Tolk enih novih stavri se dogaja pred prihodom malčka!

Jaz sem že mal podobna morski živali (tanajvečji user posted image ) apak hvala bogu, da samo bolj v trebuh in nikamor drugam!user posted image

Počasi bom tudi jaz imela vse pripravljeno! Jutri dobim posteljico in prevajalno, ker smo jo posodili kolegom in bom potem lahko tudi zložila cotke na poličke! Imam že približno polovico oprano in polikano, pol me pa še čaka, pa saj bo!

Imam pa eno vprašanje! Posteljico in prevajalno bom imela v spalnici, ki se nahaja v podstrešju. V kopalnici, ki pa je v pritličju pa si bom tudi uredila na sušilnem stroju mesto za previjat pa nekaj poličk, da bom otročka lahko umila, skopala, previla, preoblekla tudi v pritličju, da mi ne bo potrebno hodit vsakič en štuk višje! Zdaj pa kolebam ali bi si kupila rabljen zgornji del previjalne deske in mehko blazino (kar bi zneslo ca. 70€) ali bi pa kupila tisto bombažno prevleko, ki jo imajo sedaj v Lidlu za na pralni ali sušilni stroj in bi spodaj dala eno debelejšo spužvo pa bi bilo (cena ca. 10€)! Cene se ne morejo premirjat! Kaj pravite?

LP, frutolino

(odgovor članu Neya26)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Oktobrke 2011
2.9.2011 13:21:31   
lananai
frutolino, če bi to bila samo rešitev za včasih previt, bi jst dala kar eno zloženo deko, da bi bilo mehko na stroju, gor pa previjalno podlogo za enkratno uporabo (če se slučajno polula).

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




odločitev za otroka


Koliko časa ste bili v resni vezi, ko ste se odločili, da začnete delati na projektu "otrok"?

manj kot mesec dni (3%)

1- 6 mesecev (6%)

7- 12 mesecev (6%)

1- 2 leti (12%)

2- 4 leta (28%)

več kot 4 leta (44%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!