|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:22:07   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Hoj,

Dež me je prisilil, da sem prebila 45 minut na orbitreku, ne bom šla spet kmalu, vleklo se mi je v neskončnost. Fizično bi lahko vzdržala mnogo dalj, ampak dolgčas...

Ječi, jaz pa bom blond, sem že tako skoraj, narastku se bom poskusila z zelo gostimi prameni nekako izogniti. In ful sem zadovoljna, da sem poslušala deca in si nisem skrajšala las, mater, bi mi bilo žal.



meni se tut to dogaja da se mi vleče ker je dolgčas,na kolesu pa urica prec mine :)
ja sj to bi blo tut ok,da bi si dala ful pramenčkov una varianta k dajo kapo na glavo.ampak še prej morjo kile dol,tako pedenanje bo nagrada.torej še 6kg pol grem pa loh k frizerju za vzpodbudo za naprej :)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:24:23   
beachgirl
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

evo..fotke:))..zdej pa bejbe..ktera ja..ktera ne..a ima katera podobno..glasovi za ali proti..všeč so mi vse..zdej mam podobno kot na prvi in drugi..user posted image user posted image ..tko da ne vem..v glavnem maja spremembaaaa

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:29:41   
tejci1981
Ej beachgirl jaz mam tudi podobno,....sam zdaj si spet dolge puščam user posted image
Fine frizurce user posted image user posted image user posted image
Men je kratko fajn, ko je z njo skor nič dela, sam men se nekaj podobnega pažu lušta, tak da bom pustila rast. Ko mi bojo pa zrastli bom pa verjetno kako dobro kratko vidla, pa se bom spet ostrigla,...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:31:37   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981

Ej beachgirl jaz mam tudi podobno,....sam zdaj si spet dolge puščam user posted image
Fine frizurce user posted image user posted image user posted image
Men je kratko fajn, ko je z njo skor nič dela, sam men se nekaj podobnega pažu lušta, tak da bom pustila rast. Ko mi bojo pa zrastli bom pa verjetno kako dobro kratko vidla, pa se bom spet ostrigla,...user posted image user posted image user posted image



hehe:))..js sem mela 25 let dolge..večino do pasu skor..najkrajše malo čez ramena..in črne:)..pol je pa sam nardilo klik:)

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:31:55   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

user posted image


Glede na to,da bi rada spremembo-tale...blond si tak zdajuser posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:32:53   
ječi12
meni je ta druga najbolj ušeč beachgirl!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:33:23   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

user posted image


Glede na to,da bi rada spremembo-tale...blond si tak zdajuser posted image

..ja ja..blond sem že..sam to je tud oblika druga..saj fine bine so mi use 4:))

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 19:37:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejci1981)
  Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:48:41   
aleksandra123
Beachgirl, jaz glasujem za drugo frizuro.

Ječi, kar verjamem, da čas na kolesu mnogo hitreje mine, ampak si ga nočem omisliti, ker me je strah, da bo še to stalo neuporabljeno. Bom kar vztrajala na edinem rekvizitu, pohodnih čevljih ali supergah in gozdu za hišo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:50:31   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

user posted image


Glede na to,da bi rada spremembo-tale...blond si tak zdajuser posted image

..ja ja..blond sem že..sam to je tud oblika druga..saj fine bine so mi use 4:))


Če daš rdečo barvo boš potem težko dala ponovno blond nazaj če bi želela.No jaz sem sedaj tko mal šekasta ker mi je po celi glavi dala blond premenčke , sem bila pa rdeča in potem sem se postrigla in je dobr tko da boš lahko videla kako zgleda ,pa če ti je všeč ko bomo šli na kavico

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:52:14   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123



Ječi, kar verjamem, da čas na kolesu mnogo hitreje mine, ampak si ga nočem omisliti, ker me je strah, da bo še to stalo neuporabljeno. Bom kar vztrajala na edinem rekvizitu, pohodnih čevljih ali supergah in gozdu za hišo.


Jaz pa komaj čakam,da se odpre sezona kolesarjenjauser posted image


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:53:11   
tinaaja
JAz mislim,da rece frizerju,da te tko postrize,da lahko nosis vse 4 frizure user posted image S kratkimi se da marsikaj delat s pomocjo gela in poodbnih zadev.. Jaz bi takoj imela take, ce  bi mi pasale..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:04:22   
BabyKitty
aleksanda123 jaz dolgčas preganjam s serijami, ki jih snamem z neta :) trajajo ravno cca. 43 minut in lepo združim prijetno s koristnim in vmes pozabim da sem na orbitreku user posted image sem ravno izpod tuša po končani vadbi user posted image

Glede frizur mi pa kratki lasje zelooo NISO všeč user posted image in ne poznam ženske s kratkimi lasmi, da bi mi bila všeč... dolgi zdravi lasje so mi nek simbol ženstvenosti tko da se bom vzdržala komentarja na tele frizure user posted image

Sicer pa tudi jaz sanjam o frizerju, ampak sem se pred porodom odločila za drastično spremembo in si odstrigla 15 cm las pa ni nihče opazil user posted image user posted image user posted image z barvo pa tudi ne bom presenetila ker sem naravno svetlolasa in sedaj pobarvana na temno... v peroksid pa ne grem, ker še nisem stara mama user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:09:34   
ječi12
ok punce skor sm na glas zaklela zarad WE are sorry...ful jim je sorry ja user posted image

aleksandra123 men je pa hoja tut bedna.no pa sj tek tut. men je ušeč košarka,to znam :) sicer pa še tenis in podobne zadeve ki vključujejo žogo. ampak ker pač moram narest več v smeri rekreacije sm se začela posluževat vseh zadev,da le naredim neki. no edino kar je s hojo povezano je vozičkanje pa hoja v hrib,to mi predstavlja izziv da pridem gor in dol :) tek bo pa še počakal do 9ke...prej ne grem...pa sj lih vreme bo ok takrat...

js sm pa skor grešila-pa nism. sm se odločla da je škoda. sm vesela. sm pila za včerjo mleko in ma mala v predalu tele nove oreo piškote k so v reklami in lihhhh k mleku pašejo user posted image  samo nej jih kr ona poje-ma en piškot 560kcl a si noooor user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:12:41   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12-ma en piškot 560kcl a si noooor user posted image

user posted image user posted image user posted image
Kaki piškoti pa so to?

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 20:17:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:32:30   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Kaki piškoti pa so to?


Kalorični user posted image

Ampak ne, eden zagotovo nima 516 kalorij :) Morda kilojoulov.


Al pa so ogrooooomni.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:42:11   
ječi12
jojj buča. eden ima 56kcl se mi je nula uštulila :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 20:42:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:45:01   
ječi12
hahahahahaahahahhahaha sam so res taki,sam mičkeni user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 20:56:17   
aleksandra123
Mene je tudi  večerna lakota zagrabila, rešila sem jo z ogromno skodelico jogurta s krispiji,  s tem sem nadomestila vse kalorije, ki sem jih prej pokurila na orbitreku.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:05:51   
bambixxx
jaz se za prve dni kar držim, ker ponavadi, ko se odločim hujšat, mi ravno cuker pade al pa se mi hamburger zalušta user posted image .

z: 2 PZ kosa kruha z lahko posebno, bela kava
m: ni bilo časa, ker sva bila z malim na ft
k: panga (riba) v listnatem testu in krompirjeva solata
m: bela kava, oreščki
v: zelena solata z lahko posebno in ribanim sirom (bolj za okras), rebrca temne čokolade


< Sporočilo je popravil bambixxx -- 16.2.2011 21:07:32 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:12:21   
kiara85
dan uspešno za mano, morda je bilo količinsko malenkost preveč, ni pa blo nič kaj prepovedanga. danes sta malčka šla spat spet ob normalni uri, jaz report na RR, potem malo telovadbe, tuš in posteljauser posted image

suzy85- zanimiva področja imaš. jaz sem šele zdaj to bolj podrobno spoznala in mi je zelo zanimovo. jaz bom lahko učila strokovne predmete za gostinstvo na srednji šoli, pa tud gospodinjstvo na oš v kakšni kombinaciji z organizacijo šolske prehrane in podaljšanem bivanju, ker drugače ni dovolj ur. ali si se ti sam prej pozanimala za pripravništvo na šoli, če je plačano, ali si kr prošnjo poslala. upam, da ti ne težim preveč, sam mal me skrbi, kak bi to izpeljalauser posted image

še moja zgodba. diplomirala se prijavila na zavod, imela dve porodniški zapored (od države starševski dodatek okoli 190€), že veliko prej ko je drugi sin bol star 1 leto, aktivno iskala službo, pošiljala prošnje. tu pa tam so me povabili na razgovor in vsepovsod zavrnili, ker nimam delovnih izkušenj! sem pa tudi pošiljala vloge za nižje delovno mesto, kjer pa so me zopet zavrnili, ker imam previsoko izobrazbo! ja kje pa naj dobim izkušnje, če te noben noče prvi zaposlit-izkušenj preko štedentskega dela pa ne upoštevajo!! odločila sem se, da se vpišem (samoplačniško 1900€) in opravim izobraževanje za naziv predavatelja strokovnih predmetov, kjer pa še vedno ni gerancije, da dobim pripravništvo in potem službo. imama eno plačo, kredit, dva mala otroka in tudi meni se neprestano po glavi motajo vprašanja kako naj, kje,...v igri je tudi samozaposlitev, samo kaj če ne bi uspelo, midva pa rabiva še eno plačo, da lahko sezidava hišo do konca, plačujeva položnice, kredite vzdržujeva avto...

mislim, da k naši prekomerni teži veliko vplivajo te težave, s katerim se srečujemo, ko se borimo da preživimo in da bi boljše živeli in da bi delali kar nas veseli.... ne iščem izgovora ampak pri sebi vidim, da ko se preveč sekiram, sem nesrečna iščem potešitev v hrani- to me je polek 2h nosečnosti pripeljalo do tega da imam 20kg več! poskušam se zavedat tega, da nebi iskala utehe v hrani, grem rajši na rekreacijo, predvsem pa se moramo v takih trenutkih spomniti na stvari, ki smo jih že dosegle v življenju nas osrečujejo in si postavljat manjše uresničljive cilje...

upam, da nisem preveč zabluzla, sam mal lažje pa je ko napišeš kaj te mučiuser posted image


(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:17:04   
ječi12
kiara ja maš prou. ko se sekiramo in smo živčni ipd,se izloča adrenalin ta pa izzove pouhn verižnih reakcij da primemo za hrano in občutimo olajšanje. tko pač je.zato pa tko kot si rekla,se je treba zavestno takrat hrani umaknit in rajši it na rekreacijo pa je potem tut naval živčnosti,jeze,sekiranja mimo....

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:22:23   
valči
2ursae,veš,tudi jaz imam sina bolanega,pa mi dva dni ni glih biserno šlo,pas tudi z vago sem skregana,jo bolj grdo gledam.Sicer sama krivauser posted image ,saj bo bolje!

beachgirl,glede frizur ti priporočam tretjo slikico.Veš,dolgo sem imela doooolge lase.Po poroki sem se ostrigla na kratko,a kmalu začela spet puščat dolge.In imela dolge dolgo.Lani,proti koncu leta pa mi do...jadijo.Saj so bili dolgi malo čez sredino hrbta.In izpadali so mi,pa večna figa ali čop.Pa začnem iskat frizure.Novembra se odločim,da grem nas kratko.Sprintam slikico,grem k frizerki in je začela.
Pa še rdeče pramenčke in jaz sem prerojena.Sedaj je tega 3 mesece in sem presrečna,da sem se tako odločila.Seveda je pa treba vsak mesec,mesec in pol it.
Glih planiram v kratkem.Je pa res fajn imet kratke.Še česat se ni treba.Gel,čigumi,pa gremo naši...Priporočam vsaki,ki ji to diši.Meni ni žal,vesela sem in čudim se,da me ni že prej prijelo.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?