|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:28:14   
ljupka
Rakica sedaj še nič ne grešim,ker mi ve dajete moč in se veselim ponedeljka,ko se vagamo.Včeraj,ko mala dva nista hotla zaspat sem imela skušnjavo.Vem da je salama v hladilniku,na pultu so bile žemljice,ponavad bi vsaj dva zmazala,sam v čeraj sem se samo stran obrnila.

Veste otkar telovadim tudi bolje spim in sem boljše volje.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:29:56   
ljupka
Zaenkrat ga še ni in upam da ga tudi nebo,rada bi lepo vreme,da ga lahko kam mahnemo.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:32:42   
ječi12
oj

ljupka ja gre gre tkole hitro dol,brez skrbi....js sm več kot 3kg nabrala prvi teden se mi zdi. zdj gre pa po slabo kilo pa do kilo pa pol na teden dol. uglavnem uživaj v upadanju številk :) hehe

js morm pa na zajtrk,sm lačna. bo rž kruh pa p.prsa...bi še košek čoko,pa je nimam. damn user posted image

sicer pa moja vaga dons tut meni kaže simpatični rezultat,upam da do pondeljka samo še na manj :)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:33:27   
bambixxx
Dobro jutro,

res je fajn, ko vidiš na vagi pozitiven rezultat, ti da kar neko energijo in voljo nadaljevat.
jaz sicer hodim na telovadbo (pilates in tnz) 2x tedensko že od septembra, ampak sem ugotovila, da samo s telovadbo ne gre. gre špeh direkt v mišice, ki pa so seveda težje in posledično se številka na vagi ne premakne nikamor. tako, da bo mi zdaj s spremembo prehrane, upam da, uspelo. mora mi!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:41:16   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

.Včeraj,ko mala dva nista hotla zaspat sem imela skušnjavo.Vem da je salama v hladilniku,na pultu so bile žemljice,ponavad bi vsaj dva zmazala,sam v čeraj sem se samo stran obrnila.

Veste otkar telovadim tudi bolje spim in sem boljše volje.



Ljupka, bravo, da si se uprla The grehu. če semo pomislim, koliko hrane sem v zadnjih dveh letih brezveze zmatala vase, sem prav jezna(ne samo sladkarij, tudi sendvičev za večerjo...)
Spim jaz po športanju odlično, čeprav ne ravno dosti ur, volje sem pa kakor kdaj, danes bolj slabe, ker si že želim pomladi, gledam pa to belo sranje. Prve moje besede zjutraj so bile O fak!

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:50:47   
ljupka
Nekaj bi vas rada vprašala.Ker do sedaj se še nikoli nisem mazala tudi z kremah za obraz ne .Mislim da bo 32l že skrajni čas.Mi lahko katera svetuje kakšno res dobro kremo za obraz in kakšno za celo telo ,ki bi pomagala krčit kožo?


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:52:29   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Rakica sedaj še nič ne grešim,ker mi ve dajete moč in se veselim ponedeljka,ko se vagamo.Včeraj,ko mala dva nista hotla zaspat sem imela skušnjavo.Vem da je salama v hladilniku,na pultu so bile žemljice,ponavad bi vsaj dva zmazala,sam v čeraj sem se samo stran obrnila.

Veste otkar telovadim tudi bolje spim in sem boljše volje.


Čestitke da si se uprla user posted image user posted image user posted image user posted image in da nisi grešila.Jaz pa sem ponoči pojedla par čokoladnih bonbonu ko ni sinček spal user posted image nažalost

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:56:05   
aleksandra123
Jaz za obraz uporabljam izdelke  Shiseido, vprašanju okrog krem za telo se pridružujem, večino časa zaradi lenobe ne uporabljam nič, če pa že, pa Dove mleko za telo.

Prosim za nasvet, kako vzpostaviti eno dnevno rutino še kožo po telesu, ne samo obraz in roke!

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 9:03:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 9:11:11   
RAKICA1
Jaz za obraz uporabljam od Neutrogena, za po telesu pa uporabljam Shape- Up Anti -Celulite Gel

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 9:26:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 9:41:07   
Majchi
Jutro!
ljupka, bravo, da si se tko lepo uprla skušnjaviuser posted image . Ful lepo si začela. Drugače je pa men, ko sem začela, v prvih dveh dneh 2 kile dol padlo. Sem mislila, da me bo kap! Sem bla ziher, da je z vago nekaj narobe, ampak je potem tretji dan ta nižja teža obstala in je šlo še naprej lepo dol.

Men gre pa zdele res lepo dol. Dons mi je še 0,5 manj pokazal kot včer. Od tehtanja v pon. je šla že cela kila. Se kar bojim, da to ni resuser posted image . Joj, upam, da kej ne zabluzim.... Mi pa še nikol ni šlo tok hitro. Sumim, da kokr mi je dojenje pri hujšanju lahko v oviro (da ne bi mleka zgubila), mi je v bistvu tudi v pomoč, saj so to le dodatne kalorije, ki jih telo porabi za tvorbo mleka. Zato se pa pri količinah nič ne šparam, samo kombinacije gledam. Zaenkrat vse ok.

Kreme: jaz jih grem raje v lekarno iskat. Za obraz imam La Roche Posay, za telo po sploh ne rabim, ker imam ponavadi tudi tekoče milo od iste znamke. Odkar ne uporabljam več teh Palmolive, Nivea, Fa ipd. sploh nimam več suhe kože po telesu in posledično ne rabim več losjonov.
Bom si pa tud jaz omislila eno proti gubam okrog oči. Bom kmal 32 stara, pa se mi že mal poznajo. Verjetno bo to spet ista znamka.

Kar se pa tiče odvečne kože pri hujšanju, pa po mojem ne bi bila švoh kakšna nosečniška krema, ki lajša raztezanje. Ponavadi omogočajo večjo elastičnost, da se koža lepo raztegne in je priporočena tudi za po porodu, da se koža lažje povrne nazaj. Tko da po mojem je hujšanje ista fora. Jaz sem uporabljala Elancyl, pa mi je bla ful všeč, ker se je tako lepo vpila v telo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 9:53:27   
kai1
ojla punc
ste tako pridne s pisanjemuser posted image
Danes je za mano zajtrk;pol jabolka, rženi kruh in marmelada, bela kava
Mala sedaj spi in jaz hitro na net, potem pa vcaje z utežmi.

Ljubka, bravo za brez grehov in telovadbouser posted image
Kreme, za obraz uporabljam dr, Hauscho( čistilno mleko, tonik, krema za obraz in kr. za okoli oči, tudi jaz bom letos 32), za telo pa imam Alverde (dm, naravna kozmetika, cenovno ugodno).

Sem tudi jaz ena tistih, ki sem presrečna, da sem ugledala 5-ko, in upam, da se čimbolj pribljižam 4-ci. Prred prvo nosečnostjo sem imela 55kg, pred 10 leti pa 49kg in takrat sem se najbolje počutila. Če bo ene 52kg bom že zelo zadovoljna. Velika sem pa  157cm, da se ne bo katera čudila, zakaj take cifre.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 10:26:27   
pety78
Dobro jutro,

Pojedla sem koruzni kruh s putrom in marmelado, spila eno dozo kave z mlekom, brez sladkorja, kot jo ponavadi pijem, pa še malo jabolke, kar otroka nista. user posted image
In za mano je 30 minut orbitreka. user posted image Še zvečer malo, da se oddolžim za včerajšnje grehe.

Kaj menite, ali je enak učinek, če 2x na dan orbitrekam po 30 minut, ali pa samo 1x 60 minut?

_____________________________



(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 10:34:48   
ljupka
Men je moj bilder rekel ,da bi mogla orbitrekat 2x na dan obvezno,sam men ne znese zaradi otrok.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 11:12:51   
aleksandra123
Po eni uri in pol vaj z utežmi sem spet v kopalnici žalostno ugotavljala, kako trdovratno se me drži špeh. Res bom morala kakšno anticelulitno kremo kupit čez nekaj časa. Izgleda, da bom na tem forumu dosti dlje, kot sem mislila. Se tudi vam, punce, dogaja, da se vam kakšen dan zdi že ful napredek, potem pa spet, da se je zelo malo spremenilo, in bo treba še ful delat?

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 11:23:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2367
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 11:33:21   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
Se tudi vam, punce, dogaja, da se vam kakšen dan zdi že ful napredek, potem pa spet, da se je zelo malo spremenilo, in bo treba še ful delat?

Ja, velikokratuser posted image . In to so prov zamorjeni dnevi. Tko da....počakaj rajši na tiste, ko se ti bo zdel, da napreduješ. Vztrajno naprej!
Pa saj tud gor nismo vse naenkrat dale, je šlo lepo počasi in hinavsko. Je pa res, da je cajt hitreje mineval kot pa zdej, ko dol dajemouser posted image .

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2368
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 11:43:53   
lija34
Dan! Kako ste?

Spoved, lahko preskočite bom spet težila...
Jaz bi pri hrani rabla eno brco, nevem al si bom pa uste zalepla, sem čist skrenla s poti ta teden, pa tak plan sem si naredila, kako bom ta teden pridna. Morem pospravit vse ostanke (do sedaj sem jih lepo metala v pomije), pa včeraj me je moj nekaj razp...sem šla takoj pospravit dva kosa kruha z nutelo user posted image . Spovedala sem se, zdaj pa bom razmišljala naprej pozitivno...v ponedeljek bom imela minus na tehtnici,...si sploh ne upam na tehtnico. Vsaj pri telovadbi sem pridnauser posted image , drugače bi brez vas že zdavnaj 100% odnehala, hvala vsem.

pimpa user posted image  upam da čimprej najdeš službo in ne obupat. Tud jaz se vsake toliko časa srečam z krizo, kako preživeti z mizerno plačo, ko pa je vse tako drago.

beachgirl fotke, men je najbolj všeč  user posted image  jaz se žal v kratki frizuri ne počutim dobr.
piškoti  user posted image ... vedno najdete nekaj, da se nasmejim,
Velikost: sem majhna 155cm , cilj je trenutno 57kg, pol pa še mogoče do 52kg, bomo vidl kak dolg bom rabla da prilezem do 57kg.  
Kreme za obraz trenutno nivea (zaenkrat še sprobujem še nisem našla idealne), za telo losion od dm,
pety78 nisem ravno strokovnjak ampak mislim, da je ok, tud sama razmišljam da bi večkrat na dan šla na orbitrek po 20 min., je kar težko najti čas, si sploh ne znam predstavljat kako bo ko bom šla delat.

Men je kar groza ko se pogledam v ogledalo, kakšno kožo imam, celulit po celi nogi, strije. Vem da to ne bo šlo stran, poskušam pa naredit čim več z telovadbo, mazanjem in počasnim hujšanjem, vsaj upam lahko da bo vsaj mal bolš.



(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 11:54:09   
beachgirl
dober dan punceuser posted image ..hvala za mnenja..bom probala neki podobnega drugi fotki nardit..mislim..da bom rabla sam en rez al pa dva...potem avgusta ko pa pridem z morja..in ko bo še več kg manj..pa grem čistoo na kratko...in oranžno:)..oz tako bronasto..bomo vidli kak bo izpadlo:)...sem pa danes zvedela da sva 20 avgusta povabljenana eno poroko..in tam bo ogromno folka..ki ga bom videla prvič od januarja in hočem..da se jim jezik obesi do čevljev:)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še ena motivatorska fora:)))

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 11:55:46   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Men je moj bilder rekel ,da bi mogla orbitrekat 2x na dan obvezno,sam men ne znese zaradi otrok.


oo, pridna:))..js orbitreka ne maram..tko da lejte babe..če ga bi kera ful rada mela..js ji ga posodim za kako leto:)..unga števca edino nima gor..sem ga pa kupla par let nazaj v topshopu..sam ponj bo mogla prit nekje bliz koroške:)

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 12:04:35   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

...sem pa danes zvedela da sva 20 avgusta povabljenana eno poroko..in tam bo ogromno folka..ki ga bom videla prvič od januarja in hočem..da se jim jezik obesi do čevljev:)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še ena motivatorska fora:)))


Zelo dobra motivaciuser posted image user posted image user posted image user posted image  zato nič več grešenja da jim bo čimveč visel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 12:31:54   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

eva19- ja jz se tud počutim ful bolše, ko se ne prenajedamuser posted image
tinkara78- jz tud v iskanju prve zaposlitve...
majci- user posted image user posted image user posted image za 6ko

prišla domov, na hitrco nardila bombastično kosilo, zdaj pa morm mal za knjige, ko mam mir-kar je pri nas redkostuser posted image

še slikca kosila, da vam mal lušte nardimuser posted image

user posted image




Kiara,jaz bi pa recept za te špagete.Kakšna je to vse zelenjava?

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 12:39:07   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

eva19- ja jz se tud počutim ful bolše, ko se ne prenajedamuser posted image
tinkara78- jz tud v iskanju prve zaposlitve...
majci- user posted image user posted image user posted image za 6ko

prišla domov, na hitrco nardila bombastično kosilo, zdaj pa morm mal za knjige, ko mam mir-kar je pri nas redkostuser posted image

še slikca kosila, da vam mal lušte nardimuser posted image

user posted image




Kiara,jaz bi pa recept za te špagete.Kakšna je to vse zelenjava?


js vidim se mi zdi..da bučke...papriko..paradižnik..mogoče kumare velike?:))..haha..neki podobnega:))

jaz pa ravnokar pečem jagenjčka v vrečki:))

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 12:43:45   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

...sem pa danes zvedela da sva 20 avgusta povabljenana eno poroko..in tam bo ogromno folka..ki ga bom videla prvič od januarja in hočem..da se jim jezik obesi do čevljev:)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še ena motivatorska fora:)))


Zelo dobra motivaciuser posted image user posted image user posted image user posted image  zato nič več grešenja da jim bo čimveč visel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


UUU kul...super truper! naj se jim res povesi do tal-pa karkoli user posted image

js pa upam da jih na morju dol vržem,ko mamo tok družbe dol k se pol čez leto ne vidimo. edin mal me trebuh Je**e ker sm tri m po porodu in lih prou pričakovat ne morem da bo šel čisto lepo nazaj v tolk kratkem času...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?