|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:21:31   
aleksandra123
Pimpa, ti si pa pridna kar se študija tiče! Drugače pa ne obupuj, izkoristi ta čas, ko boš čakala na službo za kakšne druge podvige, tole hujšanje je že en tak iziv, preberi kakšno fino knjigo, poglej film... Športanje dokazano izboljšuje poleg fizične tudi psihično kondicijo, ti lahko tudi sama potrdim. Prisili se, pojdi ven, hodi, teči, počni karkoli, telovadi doma ali v fitnesu....

Ljupka, na tvojem mestu ne bi čakala na družbo za rekreacijo, ampak bi začela kar sama. Najprej malo hoje, potem pa vedno več, na koncu mogoče celo tek pride na vrsto.

Majchi, a ni absolutno zmagovit občutek, gledat šestko spredaj.

Ječi, ti boš s svojo disciplino kmalu imela devetko.

Jaz sem pojedla predjed-toast z bakalarjem, zdaj čakam, da se riba speče. Bila sem zunaj v novih leviskah, tako navdušeno se že 100 let nisem v šipah ogledovala, zgleda, da me že meče pomlad. Opazila sem, da ptički že ful pojejo, torej se bliža.

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:27:07   
aleksandra123
  
[/quote]
Opravljam pripravništvo. Začela sem s 1.2., zaključim pa konec novembra. (/quote]

Suzy, a imaš kaj treme? Koliko so pa stari tvoji učenci? Punce ali fantje? Mora biti hudo zanimivo, takole pripravništvo.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:31:49   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Jaz sem za kosilo jedla danes prvič rjav riž,sem mislila da se ne bo nikoli skuhal,po eni uri se je le vdal,v usodo.



A je tale riž zelo drugačnega okusa? Meni ga je ravno danes ena prijateljica poklonila malo, z opozorilom, da ga moram kuhati vsaj 45 minut. Nimam še ideje, s čim naj ga naredim, samega tudi jaz ne bi jedla.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:40:22   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Opravljam pripravništvo. Začela sem s 1.2., zaključim pa konec novembra.

Suzy, a imaš kaj treme? Koliko so pa stari tvoji učenci? Punce ali fantje? Mora biti hudo zanimivo, takole pripravništvo.

Trema je skoz prisotna. Zdaj sicer že malo manj, konec leta je mogoče sploh ne bo več user posted image Učim na srednji šoli, 1. in 2. letnike - strojnike (sami fantje), tu in tam pa bom kombinirala še na gimnaziji s poučevanjem sociologije (vse v sklopu 1 centra user posted image ). Pestro je, ni kaj! Ampak dnevi hitro minejo

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 16.2.2011 14:46:22 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:41:27   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Jaz sem za kosilo jedla danes prvič rjav riž,sem mislila da se ne bo nikoli skuhal,po eni uri se je le vdal,v usodo.



A je tale riž zelo drugačnega okusa? Meni ga je ravno danes ena prijateljica poklonila malo, z opozorilom, da ga moram kuhati vsaj 45 minut. Nimam še ideje, s čim naj ga naredim, samega tudi jaz ne bi jedla.


Jaz ga navadno dam kuhat, po pol ure pa dodam še razno zelenjavo - korenje, cvetača, paprika, grah... Njami!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:48:23   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85




Jaz ga navadno dam kuhat, po pol ure pa dodam še razno zelenjavo - korenje, cvetača, paprika, grah... Njami!



Suzy, hvala, točno tako ga bom naredila, super ideja!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 15:29:45   
tejci1981
Šola - začela sem z študijem na Pravni, pa sem obupala po 10 padcu na Rimu,....zdaj je blo par let zatišje,...ni blo neke volje,....službo mam za nedoločen čas, sem tudi že malo nekaj napredovala, zdaj pa se je odprla neka možnost za napredovanje, sam si je treba prislužit višjo stopnjo izobrazbe,....

Rjavi riž - meni je ful dober, sam kuha se pa res katastrofalno dolgo - sploh ker nimam rada al dente riža, testenine pa jauser posted image . Trenutno mam montinjakovega, pol bom pa probala od uncle bensa (piše gor da je gotov v 10 minuser posted image , pa da ga vidimo, drugač bom bensa zgrablauser posted image )

Rjavi riž + zelenjavo bomo meli jutri, dragi pa navadnega z meskom user posted image
Danes:
Sok grenivke
Z: Kefirjev kruh + pusta skuta
K: Naravni sv. zrezki + fižolova solata
V: (verjetno) omleta

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 15:48:48   
2ursae
ah, jaz pa že drugi dan pri hrani skoraj nič ne mirkam (ne jem sladkarij, vsaj to, ampak stalno neki kukam po kuhinji, kaj bi lahko pozobala), včeraj nisem telovadila. Ko je doma bolezen in so otročki ubogi, sploh nimam motivaije ... user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:17:34   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Jaz sem za kosilo jedla danes prvič rjav riž,sem mislila da se ne bo nikoli skuhal,po eni uri se je le vdal,v usodo.



A je tale riž zelo drugačnega okusa? Meni ga je ravno danes ena prijateljica poklonila malo, z opozorilom, da ga moram kuhati vsaj 45 minut. Nimam še ideje, s čim naj ga naredim, samega tudi jaz ne bi jedla.



u js pa ne spravim tega riža po grlu..me spominja na ječmen..sam da je ta stokrat bolj bljekuser posted image user posted image ..no saj, še sreča, da imamo drugačne okuse, imam pa npr full rada ajdovo kašo..pa piro, pa proseno kašo..pa riževe rezance..pa take kozlarije:)user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:22:22   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981

Šola - začela sem z študijem na Pravni, pa sem obupala po 10 padcu na Rimu,....zdaj je blo par let zatišje,...ni blo neke volje,....službo mam za nedoločen čas, sem tudi že malo nekaj napredovala, zdaj pa se je odprla neka možnost za napredovanje, sam si je treba prislužit višjo stopnjo izobrazbe,....

Rjavi riž - meni je ful dober, sam kuha se pa res katastrofalno dolgo - sploh ker nimam rada al dente riža, testenine pa jauser posted image . Trenutno mam montinjakovega, pol bom pa probala od uncle bensa (piše gor da je gotov v 10 minuser posted image , pa da ga vidimo, drugač bom bensa zgrablauser posted image )

Rjavi riž + zelenjavo bomo meli jutri, dragi pa navadnega z meskom user posted image
Danes:
Sok grenivke
Z: Kefirjev kruh + pusta skuta
K: Naravni sv. zrezki + fižolova solata
V: (verjetno) omleta



ti pa vidim, da imaš rada rjavi riž:)
meni je ful dober..zanimivo, ker rjavega ne spravim dol..črni riž..tistega pa komot..al pa jasminov..tisti pa itak zmaga..ma saj se mi zdi..da bom konec leta imela poševne oči:)

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:29:00   
ljupka
Kakšno kašo si bom mogla tud jaz gdaj nardit,in tud lahko svoja dvojčka navadim nanjo.Sam kako jo pa narediš,ješ samo,al dodaš kaj.

Meni je bila moja riževa solatka kr dobra danes.To sem se srot spomnila.Jaz imam doma od zlato polje,in gor vse piše in še en recept je zraven,kako jo pripravit z zelenjavo.Sam doma glih nimam neke zelenjave,pa bo treba nabavt. Piše da se prej skuha če jo za dve uri namočiš.Men je bila dobra,ker sem jo skupaj z solatko jedla.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:31:03   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Kakšno kašo si bom mogla tud jaz gdaj nardit,in tud lahko svoja dvojčka navadim nanjo.Sam kako jo pa narediš,ješ samo,al dodaš kaj.

Meni je bila moja riževa solatka kr dobra danes.To sem se srot spomnila.Jaz imam doma od zlato polje,in gor vse piše in še en recept je zraven,kako jo pripravit z zelenjavo.Sam doma glih nimam neke zelenjave,pa bo treba nabavt. Piše da se prej skuha če jo za dve uri namočiš.Men je bila dobra,ker sem jo skupaj z solatko jedla.



js si proseno kašo skuham v mleku in sladkam z medom:)..meni je ful dobra..

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:33:49   
BabyKitty
Joj punce vam rajš ne povem kaj sem zdele jedla za kosilo user posted image ampak bom šla potem na orbitrek pa vsaj pol kosila zapravila user posted image hudiča user posted image danes je tooook beden dan da se mi ne da že cel da nič in med drugim tudi kuhat ne... in ko me je napadla lakota sem zavrtela številko halo pice in si naročila super shujševalno puranjo pico user posted image

Bom pa jutr tok bolj pridna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:43:16   
ljupka
A tudi črn riž opstaja,pa kakšen še Jasminov.Kakšen je pa ta?A se to v vsaki trgovini dobi.Zdaj bom pa začela mal eksperimentirat z zdravo prehrano.
Polovico zelenjave sploh nisem probala.Kakšne jajčevce,pora,zelene,cvetača,ohrovt,bučke...,nič to pri nam negre na jedilnik,pa sem s kmetov doma.
Do sedaj sem imela najraje od zelenjave,domačo slanino,salame,klobase,ocvirke,krvavice...ha,ha,ha.Sam vem da je to huda skušnjava in ne smem več niti pogledat.Od sedaj naprej bom jedla manj mastno hrano.
Veste moj mož ima že 20let 75kg na 190 cm,,lahko poje vola pa ne bo debel,prav tako tast,tašča in moji otroc.Sam men se vse pozna.
Tako da zelenjavca pozdravljena.

Sem pa vesela,da lahko jem meso,ker njemu se ne otpovem.Sedaj si grem nahitro speč,en goveji zrezek in skleda solate,in to je za danes.Odločla sem se,da bo moja večerja ob 17h.Če bom pol še kaj na orbitreku,pa še spijem kefir.
Joj spet nakladam.

Dajte povejte,ste bile na kavici in kako je bilo?

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:44:42   
ljupka
Puranja pizza,prvič slišim.Kakšna je to pizza,kaj je gor?

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:52:14   
tinaaja
Back home  Hvala bogu..
Najprej pa ... Pety za sestro, upam,da je prvi strah neupravicen in da je danes ze veliko bolje! Pa da sta malcka tudi boljs.

Pimpa ... sama si bos morala zavestno rect DOST in odgnati te misli stran. Zavestno. Seveda,ce bos le hotela to tud naredit. Ja, je tezko, ko imas filing,da se vrtis v zacaranem krogu, ampak ves, clovek svoje misli tudi izzareva navzven .. Ce je ze situacija,da ostanes brez sluzbe, izkoristi to, naredi nekaj zase, pojdi na kak tecaj, ki ti ga placa zavod, najdi nekaj, kar te  bo gnalo naprej. In ne vem, kaksne veze ima to,da bi  bila ti  brez sluzbe s tem,da ne mores vzpodbujat svojega otroka. Velikim izobrazba zelo pomaga pri karieri, drugi so zadovoljni v sluzbah, za katere ni potrebnega faksa, magistreija.. Vsakemu pa se lahko zgodi, da ostane brez sluzbe, brez pridobljenega znanja pa ne more ostat. Drzi se in upam,da najdes svoj ventil in preko njega pot stran od teh misli. Mocna si dovolj,da zmores, sam odlocit se moras.

za vse izgubljene kg 

Jaz sem imela polnjenje z OH zadnje 3 dni 1. zbolela na sluzbeni poti, 2. nisem imela glih opcije izbirat kaj jem, ker sem do bila na kroznik oz izbira taka,da nisem imela ravno optimalnega izbora, 3. baklave so zakon No saj ni bilo tok hudo, al dalec od optimalnega in nic telovadbe, ni bilo ne casa, zarad bolezni tud energije ne ali zelje.

Dete klice.. nadaljevanje sledi...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:55:33   
BabyKitty
ljupka šunka ni iz svinjine ampak je puranja user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 16:58:59   
ljupka
Kje pa delajo take pizze,v NM sigurno ne.Si jo bom pa sama naredila,ha,ha,ha.Naprimer ko bom imela 15kg man.


< Sporočilo je popravil ljupka -- 16.2.2011 16:59:22 >

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 17:00:35   
ljupka
Pety kako je sestra?

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 17:14:03   
beachgirl
js sem se odločila..da se konec maja postrižem in pobarvam če pridem do prve etape:).:)..bi prilepla slikice, da mi podate svoja mnenja..pa ne znam:((

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 17:20:10   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Pety kako je sestra?


Nič ne vem. Dopoldan sem jo klicala, pa se ni javla, poklicala ni nič nazaj. Jo bom spet kmalu probala.

_____________________________



(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 17:39:46   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

js sem se odločila..da se konec maja postrižem in pobarvam če pridem do prve etape:).



Si me spomnila, da sem tudi jaz rekla, da se bom pobarvala, ko bom pod 70, takoj sem šla klicat, pa imajo žal že zasedeno. Za naprej se pa nisem hotela dogovoriti, pojma nimam, če bom imela jutri inspiracijo sedeti na stolu. Uf, komaj čakam, da tale dež preneha, sem izgleda že prav usekana na hojo.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 18:05:43   
ječi12
ojla

beachgirl na www.shrani.si daš browse pa slikco iz kompa izbereš,pol pa link za forume s predogledom kopiraš in link prilepiš v post. če si to spraševala?

js pojedla kosilo(no sj bo že tri dve ure od tega) zelena solata,zelje s koščki sira in p.prsi....
za večerjo bo pa jogurt z lanenimi in bučnimi semeni.

js bi tut kšno korenito spremembo ko pridem do prve malo večje prelomnice. moj bi bil prec zato da se pobarvam na blond,pa čeprou sm že tko svetla-ampak blond je le blond...user posted image  ampak mi je pol odveč barvat narastek. no bom že kej,mogoče pa uhan v jezikuser posted image user posted image user posted image user posted image  če vrjameš v smrkce! :)

< Sporočilo je popravil ječi12 -- 16.2.2011 18:08:24 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:00:44   
aleksandra123
Hoj,

Dež me je prisilil, da sem prebila 45 minut na orbitreku, ne bom šla spet kmalu, vleklo se mi je v neskončnost. Fizično bi lahko vzdržala mnogo dalj, ampak dolgčas...

Ječi, jaz pa bom blond, sem že tako skoraj, narastku se bom poskusila z zelo gostimi prameni nekako izogniti. In ful sem zadovoljna, da sem poslušala deca in si nisem skrajšala las, mater, bi mi bilo žal.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 19:06:36   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

če vrjameš v smrkce! :)


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?