|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:33:07   
majakla
Daaan,
nič ne bom pisala, sem slabe volje, so se kile
zakoreninile na tej številki!!!  user posted image
 
_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _
 
Pety: držim pesti za tvojo sestro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:35:30   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

o moj bog...držim pesti za vasuser posted image user posted image in ti pošiljam veliko mero optimizma in objemov...sporoči kako je z sestro.


Podpis...pa še tisoče user posted image user posted image user posted image user posted image za otročke,da se tudi njune težave umirijo...


Tudi jaz se podišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......da se vsem težave umirijo

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:37:16   
RAKICA1
Punce mene pa zanima a je katera sprobale  Slim N Lift Aire- perilo za oblikovanje postave , jaz bi si naročila pa imam mal pomisleka user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:39:18   
kiara85
suzy85- a ti že redno učiš, ali še imaš pripravništvo. kaj pa učiš? jaz delam pedagoško andragoško izobraževanje, da bom lahko učila strokovne predmete, sam me je mal strah da pripravništva ne bom dobila, če pa ga že bom, pa upam, da vsaj nekaj dobim, kr si skoraj ne morem privoščit neplačanega pripravništva, glede da imamo samo eno plačo, kredit in 2 otroka.
to pa res ni fajn, da zadni čas zveš, da boš vodla uro, ampak mam občutek, da ti gre fajnuser posted image
pety78-user posted image

z: bela kava, kos polnozrnatega kruha, tunina pašteta, rdeča paprika
m: jabolko
za kosilo pa se še odločam kaj bom kuhala.

mejte se lepo, kljub turobnemu vremenuuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:41:16   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce mene pa zanima a je katera sprobale  Slim N Lift Aire- perilo za oblikovanje postave , jaz bi si naročila pa imam mal pomisleka user posted image user posted image


moja sestra ga je pred kratkim kupila, pa je zelo zadovoljna

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:54:18   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ojla.

Opravičujem se, ker nisem teže javila v ponedeljek. Ampak me je ko malo prijela depresija in se nisem ukvarjal az ničemer. Ostaja pa teža nespremenjena torej 94,5, tako kot prejšnji teden. Če boste popravljale seznam me vnesite, drugače bom mirno čakala drugi teden.

Da pa se vam malo potožkam zakaj sem tako slabe volje (razen zaradi teže). Ne vem namreč ali se samo meni to dogaja al ima tudi katera druga podobne težave (upam sicer, da ne). Stvar pa je taka. Sploh nimam nobene motivacije, da bi se lotila delat kaj pametnega. ne znam motivirat otrok in sem pravi kup nesreče.  Saj po moje lahko rečete, da se smilim sama sebi, sam se ne. V to sem popolnoma prepričana. Stvar pa se je začela s tem, da nikakor ne morem najti ene pametne službe, no če povem po pravici bi že z kakršnokoli bila zadovoljna (no saj sedaj še dela, sam se mi pogodba izteka). In kako naj potem najdem motivacijo za karkoli, če je že tukaj tema... in ne pomaga nič, ne faks, ne delovne izkušnje... nič! In kako naj svojem otroku potem rečem, da naj bo priden v šoli, če na svoji koži vidim, da to ne drži. In pol sem mal žalostna in se mi zdi, da sam v ta vrata gledam.

Punce, ne me obsojat, da vam smetim temo sam pri meni so vse teme tako povezane, da to vpliva tudi na hujšanje in vse skupaj. Mal sem se morala spovedat ve ste pa tako fajn, da sem se mogla mal spovedat.

Se tipkamo.

LP


Ja vem kako se počutiš,večkrat imam tak opčutek,samo obsedim in ni nič od mene,mene pa še jok zagrab.Včasih bi šla spat in se nebi več zbudila.Pol pa vidim svoje 4 sončke,sploh pa moja dva dojenčka,ki sta prava lumpa,in mi data energijo,ker me še zelo rapta.In se takoj počutim boljš.

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 10:57:01   
vila
Pimpa, saj bo boljše. Tudi jaz imam faks, nekaj malega izkušenj, pa tudi iščem službo že tretje leto. Ne obupat je edino, kar ti lahko rečem. Ko se tudi sama včasih potožim prijateljici, mi reče, glej, tudi jaz sem dobila službo po osmih letih in brez izkušenj. Verjamem, da tudi mene nekje čaka služba. Vem,da je hudo, ampak z dvignjeno glavo naprej. Je pa res, da ko sem sama ostala brez službe, so se mi kg pričeli kopičit. Z trdno voljo probaj, da se pri tebi ne bodo začeli kopičit, ampak kopnet. Meni še zaenkrat tavelika ne reče, zakaj bi se učila, sam tudi sama se že pripravljam, kaj bom odgovorila, ko bo to vprašanje na sporedu. Ne obupaj, pa v času iskanja nove službe naredi nekaj zase.

Zdaj sem pa že pozabila, od katere sestri se je tist zgodilo, tudi jaz pošiljam user posted image , da se bo vse dobro končalo.

Punce, super ste user posted image


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:00:19   
vila
Majakla, saj ti pa menda dobro veš, da je potrebno včasih par dni tehtnico od daleč gledat, potem pa se že malo usmili, pa številke padejo. Pa nekaj mi še povej, ali ti zdaj še hodiš na tisto telovadbo, ali ne več. Babji firbec pač

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:09:24   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce mene pa zanima a je katera sprobale  Slim N Lift Aire- perilo za oblikovanje postave , jaz bi si naročila pa imam mal pomisleka user posted image user posted image


moja sestra ga je pred kratkim kupila, pa je zelo zadovoljna


Kiara hvala ti potem bom pa gotovo tudi jaz si naročila :-)

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:13:36   
Pia67
Ojej Pety. Res nimate sreče. Javi kak ti gre in kako je s tvojo sestro.

Ljupka, jaz sem iz okolice NM, sem videla tvoje povabilo za hojo. Žal imam prenatrpan vsakdan, pohodi so premalo zame (ne me brat, da sem naduta zaradi tega, samo jaz se niti ne zadiham v kak klanček), pa tudi vožnja pod Gorjance bi me stala pol ure v eno smer. Kaj pa če bi se pridružila začetniški skupini, ki se uvaja v tek? Marca začnejo, fajn družbica se je zbrala preteklo leto, prav občudovala sem jih kako napredujejo. Sporoči, pa ti dam link do informacij. Sklepam, glede na zapisano, da imaš ogromno dela doma in bi ti najbolj ustrezalo čim bližje domu. Uspešne napotke glede uteži, orbitrek pa tudi nekaj šteje.user posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:16:47   
kai1
Ali gre katra letos na DM-tek. Jaz sem razmišljala in si rezervirala ta termin, 4.6., da bo moj imel otroke. Sedaj samo še čakam, da neha deževat in začnem malo tečt. 

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:33:07   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Majakla, saj ti pa menda dobro veš, da je potrebno včasih par dni tehtnico od daleč gledat, potem pa se že malo usmili, pa številke padejo. Pa nekaj mi še povej, ali ti zdaj še hodiš na tisto telovadbo, ali ne več. Babji firbec pač


Vem že vem, ampak ne znam. user posted image
In sem slabe volje.
 
Ja, še hodim in bom do avgusta še 100 posto.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:35:00   
RAKICA1
Majaka nesmeš obupat saj bo šlo boš videla samo voljo imej in bo vse vredu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:36:11   
ljupka
Pia nič hudega,vsak zase ve.Nevem,tek,glih ni zame,mam premal kondicije.Od mojga sestrična bo šla gdaj z menoj na kak sprehod.Saj men se gre da bi kakšno spoznala.Ko sem se iz BK poročila v podgurje in prijateljice vsepovsot po sloveniji,sem ostala sama brez družbe in nikakor ne morem navezat stika z kakšno,ki bi bila blizu mene.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 11:46:36   
aleksandra123
Čao bejbe!

Danes mi je že uspelo naredit vaje z utežmi in trebušnjake, za hojo pa zaenkrat vremensko slabo kaže.  Šele po teh dveh dneh dežja vidim, kakšno prijazno zimo smo imeli. Uh, in tehtnica je končno popustila, sem zelo vesela.

Pety, držim pesti za tvojo sestro!



(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 12:03:40   
ječi12
aaaa spet vn vrgl.bom kasneje.

pety držim pesti.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 12:30:51   
Majchi
Pety, sh.it je tole, nouser posted image ! Držim pesti, da bo učka tvoje sestre ok. Tamaladva se bosta pa ziher pozdravilauser posted image .

ljupka, praviš, da imaš 4 otroke in 2 dojenčka. Imaš dvojčke? Si še na porodniški? Kakorkoli že, 4 nosečnosti in otroci niso mačji kašelj. Da ne govorim kakšna turbulenca je to za žensko telo. Čisto prav je, da začenjaš zdaj še nase mislit. Družba, prijatelji, gibanje in zdrava prehrana - vse to te bo osrečilo, pa še rezultat na tehtnici prineslo. Kaj pa nordijska hoja?

majakla, verjemi, tehtnica bo popustila zarad tvoje železne volje!

kai1, jaz bom šla verjetno na DM-ov tek. Zdaj že par let hodim, edino lani sem že bila noseča in nepripravljena. Sem šla pa včeraj prvič laufat na trak na fitness. Jutri grem spet in v soboto spet. Vsak teden si bom vnaprej rezervirala 3 dneve za moj tek (saj veš....dedci...). Če bo slabo vreme, bom šla na fitness, če bo lepo in toplo, pa kar ven. Drugače pa vsako leto Feliško srečam in Petrinjo. Ti dve sta ziheruser posted image . Aja, pa Putka tud. Tko da bi lahko zraven še srečanje majčic naredileuser posted image .

Pimpa, ne obupat! Na vsak način moraš zlezt ven iz tega začaranega kroga. Začni tam, kjer ti je najlažje oz. kjer ti je najmanj težko. Prvi rezultati te dvignejo in odpirati se začnejo še druga vrata, slaba volja začne puhtet. Kot si sama rekla, ne strmet v ta, ki so zaprta. Pa še pomlad je pred vrati in že vreme nas ponavadi naredi malo bolj optimistične. user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 12:34:08   
Majchi
Meni danes še zmer kaže šestkouser posted image ! Zdaj, ko sem končno migat začela, bo šlo v naslednjem mesecu verjetno bolj počas dol, ker se bo tale špehec v mišice začel spreminjat. user posted image Moram si še to v glavi razčistit, da se ne bom z vago kaj za brezveze grdo gledalauser posted image .

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 12:36:24   
tejci1981
Dan!

Jaz pa danes ne vem kaj naj kuham,.....čist brez ideje,.....user posted image user posted image user posted image
Čakam, da se dragi vstane (je bil v nočni), pa da pove če ima kako željo!

Vreme je totalno zasrano, totalna megla in nonstop nekaj pada iz nje,....user posted image smo že 5 dni v hišiuser posted image

Aleksandra - bravo za nov pas user posted image

Lumpika - čestitke za -10user posted image

Ljupka - so ti punce ful lepo napisale, tak da nebom bluzla,...je pa meni osebno ta forum res v veliko pomoč in motivacijo,...ko berem kak so ostale pridne pri hrani in telovadbi me vedno vzpodbudi, da zmorem tudi sama,...prejšnji teden sem imela sicer neko krizo, pa grem zato ta teden pridno dalje,....tak ko sem rekla nikoli več nočem met trimestne številke na vagi (razen,če je vmes kaka decimalkauser posted image ).
S sprehodi pa je blo pri meni tako, da sem se nonstop z nekom dogovarjala, pa jim ni blo, pa niso mele časa,....pa sem se razkurla, nabavla MP3, muziko gor, pa gremo naši....no zdaj pa itak vozičkam, pa mi je tudi vseeno ali sama ali z družbo.

Pety -user posted image in dosti user posted image zate, otročke in sestro!

Pimpa - držim pesti za izboljšanje na vseh področjih!

Jaz sem se ravno pred kratkim odločila, da grem spet v šolo (končno bi rekli moji poznaniuser posted image ). Nekak sem dobila motivacijo zaradi malčka,....drugače delam na 3 izmene in če mi bo načrt ki sem si ga zastavila uspel bi delala samo zjutraj,....bomo videli,...upam na najboljše!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 12:58:52   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Meni danes še zmer kaže šestkouser posted image ! Zdaj, ko sem končno migat začela, bo šlo v naslednjem mesecu verjetno bolj počas dol, ker se bo tale špehec v mišice začel spreminjat. user posted image Moram si še to v glavi razčistit, da se ne bom z vago kaj za brezveze grdo gledalauser posted image .


jp tut js sm mogla to razčistituser posted image  sm jo kr mal grdo gledala 14 dniuser posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 13:03:04   
kai1
Majchi, jaz že 4 let  govorim, da bom šla. Pa sem bila 1. leto noseča za Anžeta, 2x sem ravno to soboto delala, lansko leto noseča, sedaj pa 100% grem. Se mwnim še z eno prijateljico in upam, da se srečamo, majčice:)

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 13:11:03   
ječi12
tejči super za šolo! js sm nardila eno med nosečnostjo in mi je blo prou mega ko sm nardila vse izpite avgusta pol pa samo še uživala v N do konca :) no upam da grem v službo septembra :)

kok sm jezna k me skensla,pa še me ni izučil da kopiram poste...

aja aleksandra123 si spraševala kaj k pajkicam,js oblečem neki dolgega majčko,pulover-da je čez rit pa visoke superge al pa visoke čevlje une škornje no malo čez gležnje...

punce js sm pa čis neučakana na 99.....še 6kil....tolk mal,pa tolk velik.... :) upam da pride ta dan čimprej....najbrž enkrat aprila....upam!

js sm mela malco pest arašidov pa vodo...
kosilo bo solata pa še neki zravn. še ne vem kaj....

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 13:54:22   
pimpa
Ojla.

Ja sem vidla, da smo kar na podobnem vsi skupaj. Ampak dejstvo je, da najbrž bolje ne bo. situacija v naši državi je pač čisto mimo.

Tejci1981 ti čestitam za pogum, da si se vpisala v šolo in upam, da ti rata najdet nekaj kar je bolje od 3 izmen. Sicer pa sem tudi jaz faks naredila z dvema otrokoma, zdej pa še magisterij skoraj. No sam še magistrsko napišem, sam res nimam motivacije, ker ne vem, če bom sploh kaj na boljšem kot zdaj. Itak se zaposluje samo po vezah v naši ljubi državici.

Meni pa danes nekako ne gre za jesti, ali pa je mogoče to zgolj posledica slabe volje. Sam res si želim, da dobim voljo do življenja nazaj pol bo tudi hujšanje lažje.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:15:06   
suzy85
pety78 user posted image user posted image user posted image zate in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sestro in tvoje otročke!

pimpa kot so ti že druge rekle - z dvignjeno glavo naprej. Včasih pomaga že, če na kakšno stvar pogledamo z druge strani. Je bit žalostna, ker se ti pogodba izteka, ampak pomisli, kaj lahko iz tega pozitivnega potegneš. Mogoče zaposlitev na drugem področju, več časa zase... Vem, da ni prijetno, če gledaš na situacijo s finančnega vidika. Sem bila že v podobni situaciji.
Leta 2009 sem bila zaposlena za določen čas, lani celo leto doma, no, zdaj pa imam spet zaposlitev do konca leta. Kaj bo po tem, nimam pojma! Službe verjetno ne bom našla, ker tudi smeri nimam najbolj prave, ampak nekak bomo že. Pa tudi če grem v kakšno firmo za stroj delat za začetek!

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85
suzy85- a ti že redno učiš, ali še imaš pripravništvo. kaj pa učiš? jaz delam pedagoško andragoško izobraževanje, da bom lahko učila strokovne predmete, sam me je mal strah da pripravništva ne bom dobila, če pa ga že bom, pa upam, da vsaj nekaj dobim, kr si skoraj ne morem privoščit neplačanega pripravništva, glede da imamo samo eno plačo, kredit in 2 otroka.
to pa res ni fajn, da zadni čas zveš, da boš vodla uro, ampak mam občutek, da ti gre fajn

Opravljam pripravništvo. Začela sem s 1.2., zaključim pa konec novembra. Moji področji sta pedagogika in sociologija, trenutno učim sociologijo in družboslovje, pomagam pa tudi v svetovalni službi. user posted image Za plačano pripravništvo, ti mora biti to prva zaposlitev v šolstvu. Jaz sem ga HB dobla, ker si tudi ne predstavljam, da bi bla še celo leto brez dohodkov. Drugače pa je moj sodelavec na šoli zaposlen za določen čas in mu bodo to šteli kot pripravništvo. Katere strokovne predmete pa boš lahko poučevala?

No, iz moje malice ni bilo nič, ker so bile nujne stvari za opraviti. Si pa že kuham kosilo, potem pa po hčerkico user posted image

Lep dan vsem!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 14:15:23   
ljupka
Jaz sem za kosilo jedla danes prvič rjav riž,sem mislila da se ne bo nikoli skuhal,po eni uri se je le vdal,v usodo.Ampak nekak mi ni bilo da bi samega jedla.Pa sem mal endivije spucala,za eno pest,pol paradižnika,pol svetlo zelene paprike in en kuhan jajčk,vse sem narezala in na to stresla kuhan rajž.Nato sem zabelila z pol žlice olivnega olja,žlico domačega jabolčnega kisa,pol žličke senfa.In en majhen košček kruha.In sem se lepo najedla,in bilo je dobro.

Kaj ste pa ostale jedle za kosilo?Prosim zaradi idej.

Zvečer pa goveji zrezek in salata.Nahitro pečen,na kapljici olja.

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?