|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.11.2011 18:33:12   
neika
tudi moj mali je alergičen na vse živo, posebej pa na arašide. A on je vajen tega, da ne sme, je tako že od malega, in ravno smokijev res ne je. No, pa m&m-sov tudi ne. Verjemi, da so mali bolj trdoživi in imajo več volje, kot mi, starejši.

meni čez teden ni noben problem minimalno jest, in tudi nisem lačna, med vikendom pa se ponavadi skupaj je in takrat so večje skušnjave. A moja pot je trdno zastavljena. Vsekakor sem bila prepričana, da bo ta pot veliko bolj trnova in trda, kot dejansko je. Dejstva, da načeloma ne jem krompirja, riža, sladkorja, testenin, sem se že tako navadila, da ni nobenih problemov. Če pa kdaj dam kaj v usta od tega, je pa to žlica, toliko, da se potešijo lušti. Najbolj me premami sladko, kako pecivo, a le, če je na mizi, drugače ga ne pogrešam.

edino, kar mi ni v prid, je čas, ki se hitro premika in nikakor premosorazmerno z izgubljanjem kil. Po drugi strani pa pravijo, da je 2 kg čisto normalno, ne pretirano. Sama spadam v to kategorijo, pri kateri ni nič podarjenega in je vsak greh grdo kaznovan. Če bo šlo s tem tempom naprej, bo do željene teže minilo še celo leto. Ampak me ni strah - lahko samo dobim!!!


(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.11.2011 21:37:44   
valči
Kako kaj mojehujšarce?

Mene volja drži,ker me mora in ker si res želim shujšat,ker res nimam kaj za oblečt pametnega.A ni dober filing,ko začneš manj jest,pa samozavest zraste?!Ko se bašem,je tist moment fajn,a ko pride za mano jeza in žalost,kaj to delam spet,pa me vse mine...

Pojma nimam,kaj mamo ene to v sebi.

Sem zadnjič šla na koledar gledat in vidim moje nihanje teže in to,kako fajn sem že imela marca 62 kiluser posted image user posted image ,eh,ni besed,da sem se tako zapustila,res ne.Ampak,grem naprej,ker hočem,samo da po 5. letih 5. spredaj vidim,to si res res želim.Tako kot ve svoje želje in cilje.

Mejte se fajn,ne preveč papat čez vikend,da bodo minuski v ponedeljek.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.11.2011 6:55:59   
nova_tukaj
Valči s trdo voljo boš dosegla željene rezultate. Pa veliko gibanja!!!
Jaz si tudi včasih mislim, da kakšen kos čokolade pa res ne more biti nič, pa pojem enega zdaj, pa enega čez pet minut, pa se vidi rezultat čez dan, dva na tehtnici. Tako, da tudi meni volja včasih malo popusti. Joj, samo, da bi mi se še uspelo začeti več gibat - tudi to si bom morala poštimat.

Jaz že tudi komaj čakam nakup nove garderobe pred začetkom službe (še en mesec in konec vsega lepega user posted image ).

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.11.2011 13:38:11   
taly
Ta teden sem napovedla vojno vikendu, da ne bom v ponedeljek ko bom stopila na tehtnico spet razočarana. Sem pa imela danes zjutraj zelo lep minus - 1,9 od ponedeljka, tak da se ne dam. Res pa sem bila cel teden ful pridna pri hrani prav tako pri gibanju.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.11.2011 13:47:08   
sramežljiva
ojla,moje soborke!
Kako vam gre?Jaz sem bila ta teden kar pridna.Na vagi sem zagledala 66,5 kguser posted image user posted image user posted image user posted image .Upam da me jutrijšnje družinska praznična miza ne bo preveč premamila z dobrotamiuser posted image .
Vreme pa je že ves teden tako pesimistično-ta megla,nizka oblačnost in ivje me že pošteno vleče v depresivno stanjeuser posted image .Pa še prehlad sem staknila.Sedaj pa pridno pijem čajčke z limono in medom,malo pa tudi počivam.Sobotno čiščenje bom pa danes izpustila...

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.11.2011 14:35:38   
neika
pri nas na Štajerskem pa tako sije sonce, da te zaslepi, zunaj je toplo, prijetno je bilo brkljati po zemlji, sva z možem par vrtnic posadila.

jezi me hudičevo, da mi teža nenormalno skače. Ko je že parkrat v teh dveh tednih bilo orng pod 77, je pri istem prehranjevanju spet nad 77. Nenormalno, da v treh tednih ni ratalo shujšat več kot eno kilo.user posted image

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.11.2011 17:29:05   
mojcaz.
Pozdravljene!

Danes je bilo res lepo vreme user posted image

No jaz se pa vam moram zelo zelo pohvaliti. Z prijateljico hodiva redno v kino - vzameva si čas zase, brez moških, brez otrok. No tudi tam si zmeraj privoščivga kokice, neka sladkega in seveda NAJVEČJO coca colo. No in zmeraj po kinu greva v mc'donalds in se napokama tako, da komaj do avta zlezeva user posted image user posted image . No to je bil do sedaj najin stalni ritual, katerega sva izvajali že tri leta in to čisto vsaki mesec, bilo kaj se je zgodilo ali dogajalo user posted image

No včeraj sva bile šle v kino gledat komaj pričakovan film Twlilight Jutranja zarja user posted image No nagledali sva se super igralcev user posted image user posted image . Že pred predstavo sva si kupili vsaka eno vodo brez okusa. Nič sladkega in nič slanega nisva nesle v dvorano user posted image . Po predstavi sva se vsedle v avto in se takoj odpeljali domov, mimo mc'donaldsa user posted image user posted image user posted image

No tako sem tudi kino večer preživela čeprav z veliko skušnjavami brez grehov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep večer in čim manj gršenj user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 6:31:59   
nova_tukaj
Dobro jutro v novem tednu! Danes je moja tehtnica pokazala 61,3 kg.

Vsem user posted image user posted image user posted image  za uspešnje boje s kilogrami in naj bo ta teden več sončka, za kakšen lep sprehod z vozički.

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 8:12:14   
miška17
Dobro jutro!

Danes zgodaj zjutraj sem že teklauser posted image . Nabavila sem si čelno svetilko za tek in tema ni več ovira. Jupi!!user posted image

Minuli teden je bil zame zelo stresen in gibanje sem imela oteženo zaradi boleče noge. Zdaj bolečine ni več in je zopet vse uredu.

Moj rezultat minulega tedna: +0,4kg.user posted image Ma bo že bolše.user posted image

Čestitke vsem za vaše rezultate!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 8:15:34   
taly
taly +2,1kg -4,3kg 64,2kg 57kg 59,9kg
Tehtnica ta teden mi je pokazala še 0,2 kg manj kot v soboto zjutraj, torej je moj boj vikendu uspel in sem ta teden sklestila - 2,1kg. Svoj prvi cilj sem že dosegla, torej grem na novi cilj do 57 kg.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 8:16:50   
taly
taly -2,1kg -4,3kg 64,2kg 57kg 59,9kg
za tabelo sem popravila, mi je ostal spredaj + od prejšnjega tednauser posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 8:55:17   
Lili28
Pozdravljene!

Sam rezultat -0,2 sicer ni nič posebnega, sem pa jaz toliko bolj vesela, ker je bilo priložnosti za ''pridelavo'' konkretnega + obilo user posted image

user posted image user posted image vsem za minuse, za tiste s plusi sem pa prepričana, da bo naslednji teden bolje user posted image

Uspešen teden vsem, Lili

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 9:41:50   
bambixxx
Dobro jutro,

vzdržujem težo pod 70 kg že 2 ali 3 tedne. Za tabelo brez sprememb.

Čestitke vsem user posted image .

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 9:57:28   
happy85
No ko sem skoraj že obupala, pa se je končno pokazal minus na tehtnici user posted image

happy85                 -1,0kg, -7,5kg, 67kg, 55kg, 58,5kg

Je kar mal dodatne motivacije za naprejuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kg, vidim da ste ta teden vse pridne in da tehtnica zna ceniti napore, ki jih prestajate/prestajamo user posted image user posted image

mojcaz
kapo dol, jaz sem mnenja, da je bistvo kina ravno v kokicah in mc'donalds (ali pa kakšna pizzerijauser posted image ) v glavnem user posted image user posted image user posted image

taly čestitam za res velik - v enem tednuuser posted image user posted image

neika nič ne skrbi, boš vidla potem se bo pa kar naenkrat nekaj odprlo in bo tudi na tehtnici opažena sprememba. To vzemi kot preizkušnjo, kot da tvoje telo preizkuša tvojo voljo... In bodi močnejša in se ne daj!!

miška17 kot vedno čisto navdušena nad tvojo voljo pri športuuser posted image user posted image

valči najbolje, da kar kakšno oblekico, ki si jo res želiš obleči, daš nekam na vidno mesto v sobo, da te bo vedno opominjala kaj si želiš in tudi ko pride kakšna skušnjava mimo, se najprej spomni nanjo user posted image user posted image

nova_tukaj sem tudi jaz mnenja, da kaj sladkega ne škoduje, ampak ko je pa tako težko samo kakšen majhen košček pojesti user posted image user posted image pa veliko veselja ob nakupovanju nove garderobeuser posted image

sramežljiva upam, da je zdravje bolje in da je nedeljsko kosilo minilo v zmernih količinahuser posted image

lili28 vsak majhen minusek boljši kot plus (pluska smo vesele kje drugje user posted image )

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 10:24:17   
malabiba30
dobro jutro dekleta...evo, hitro se malo javim, preden se oblečem in grem dalje....

hja, kaj naj napišem...ostajamo na 63kg (petek je kazalo še malo manj...ampak je vikend vse pokvaril....ma dobro - sem zadovoljna, da sem na istem kot prejšnji teden)

sem pa danes že opravila svoj trening, naredila zdravo kosilo, počistila hiško - sedaj pa pod tuš, oblečt, potem pa v šolo na govorilno uro, nato peljem svojo žabico v varstvo, jaz pa delat do večera....joj ma dan kar premalo ur...(včasih)

dekleta - se še javim kaj vmes in čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image   in za tiste ki ostajate na istem user posted image user posted image user posted image , če ma pa katera plus, pa naj se ne sekira preveč in bog ne daj da ji pade volja...pred nami je nov teden....

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 11:19:47   
neika
se me je tehtnica usmilila - pokazala je 76,9kg, torej -0,9kg. Je bilo že manj, a naj si bodi tudi ta cifra!!!!user posted image

VELIKO USPEHA VSEM!!

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 12:35:20   
HuAnita
Jaz se danes ne fočkam, imam M in sem požrla ene 3 kg evrokrema
user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 12:59:05   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Jaz se danes ne fočkam, imam M in sem požrla ene 3 kg evrokrema
user posted image

user posted image user posted image user posted image  - sej bo drug teden bolje user posted image user posted image user posted image
tud jz sm jo dons "fasala" user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 13:09:14   
RAKICA1
Ojla no moje današnja teža pa je 68,20kg user posted image user posted image user posted image tako da sem še kar zadovoljna, ker v petek je tako lepo kazalo samo teli vikendi me bodo čist user posted image uničil, Med tednom sem zelo pridna ko pa pride vikend pa nazaj pridelam skoraj vse kar sem zgubila user posted image user posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 13:21:56   
sesil
Živjo,

evo, pridelek tega tedna -0,5 kg. torej sem na 79kg. Sicer kaže malenkost manj, ma moja vaga itak nima decimalk, tako da ni pomembno. Gremo dalje. Če bom tako pridna, pridem do novega leta na 75. To je prvi cilj.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 14:42:07   
neika
sesil, potem pa imava isti cilj. jaz sem od svojega oddaljena cca 2 kg, in si skoraj ne upam napovedati, da bo v enem mesecu šlo to dol. Občudujem tvoj pogum na -4kg!!!!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 14:42:25   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

Živjo,

evo, pridelek tega tedna -0,5 kg. torej sem na 79kg. Sicer kaže malenkost manj, ma moja vaga itak nima decimalk, tako da ni pomembno. Gremo dalje. Če bom tako pridna, pridem do novega leta na 75. To je prvi cilj.



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 15:51:44   
sramežljiva
OJLA!
Moja vaga mi je zjutraj pokazala 66,6 kguser posted image user posted image user posted image .
Včerajšnje praznovanje je uspelo z minimalnim pregreškom.
Danes sem prišla s službe z vročino in še večjim prehladom.Danes nam je mala tudi zbolela.Jo je mož že pred zajtrkom odpeljal nazaj domov,ker so klicali iz vrtca,da ima vročino 37,4...Sedaj pa koristiva popoldansko bolniško.Še čaj so nama postregli v posteljouser posted image .Ja,malo jih skrbi za naju(atija in otroka).

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 17:02:59   
valči
Ojla!

Meni pa je vaga pokazala 69 kil.Torej v enem tednu je bilo -1.80 kg.Sem vesela,pa to je normalno zame,v začetku fajn zgubim,pol pa manj.

a dokler zvečer pijem zeleni čaj,namesto basanja z brezveznimi kalorijami sem vesela.In bom vesela.Ker verjamem vase.Včeraj zvečer sem se res nazaj držala,sem rogljičke pekla in so tako dišali ob 9. zvečer.Sam kokos sem vohala.A nisem niti enega,ker je zame tako,ko enega,jih pol deset!

Zakaj bi?Brezveze in škoda truda uničit.

70. na vagi upam,da niloki verč ne vidim,še v soboto se mi je ob večerih prikazovala,ja res,vsako leto je težje shujšat,leta delajo svoje,res.Pri 20. je bil hec hujšanje...


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.11.2011 17:03:37   
spelca8
0,7kg -8,2kg 89kg 75kg 80,8kg

Ta teden grem v tujino in upam, da se mi bo uspelo malo držat stran od hrane. Sicer sem ta teden tekla samo 2krat, saj me je malo začelo grlo bolet in nisem želela sedaj zboleti. Malo mi je motivacija padla, saj sem se prejšni teden res trudila, rezultata pa kar ni bilo. Sicer manj jem, vendar manj časa posvečam hujšanju. Kako vam uspe tako shujšati? Kaj sploh jeste? Tukaj zagotovo delam napako, saj mislim, da sem se dovolj gibala.

Čestitke vsem za -, mislim, da vam gre odlična ;).

Miška17, naslednji teden ne morem sporočiti podatkov, saj me ne bo nič doma, da bi se stehtala.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?