|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.11.2011 13:04:04   
miška17
nova_tukaj user posted image zelo hitro si šla dol z kg. Upam, da ti bo uspešno uspelo obdržati težo. Res je, veliko truda si vložila pri hujšanju.user posted image user posted image user posted image

bambixxx user posted image user posted image user posted image za uspehe pri hujšanju.

sesiluser posted image user posted image user posted image jaz sem se tudi veselila kot ti, ko sem letos prvič po dolgem času spet videla 7 na tehnici. Bila sem kot ti presrečna. Zato vem kako se veseliš in veselim se stabo.user posted image

talyuser posted image user posted image user posted image bravo punca, da nisi vrgla pušlo v koruzo (ob +0,9kg  prejšni teden) in si nadaljevala kljub padcu. Tako se dela!user posted image user posted image Bravo!user posted image user posted image

malabiba30 user posted image user posted image user posted image do poletja ti bo uspelo tudi tretji cilj.

spelca8user posted image user posted image user posted image imaš prav gibanje in manj hrane je zmagovalna kombinacija.

sramežljivauser posted image glavo pokonci. Če si ugotovila, kje je napaka je to ogromno in si na pravi poti do zmage v boju proti kg.

urshak user posted image vem da ti ni lahko. Sem tudi jaz bila obdarjena z veliko kg.Punca bo šlo. Samo ne kloni. Vem pred tabo je dolga pot kot je bila moja.

neikauser posted image kje si? Se ti je zravje poslabšalo?

happy85, sramežljiva,urshak,zvoncki user posted image user posted image user posted image za -0,0kg.

happy85user posted image motivacijske hlače so zelo uredu ...


< Sporočilo je popravil miška17 -- 15.11.2011 13:08:07 >

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.11.2011 14:23:00   
neika
miška, sem s prehladom in vročino v službi....javljam kile - ni spremembe (77,8), so pa majhne spremembe v obseguuser posted image ...ene take mini mini mini....

se še poleg ubadam z M, tako da pričakujem naslednji ponedeljek kak mini mini padec...

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.11.2011 20:21:37   
Neža7
Na žalost moram javit drug teden, ker sem v bolnici s sinom, da nisem bila na predavanje in tehtanje ta teden user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.11.2011 5:40:35   
miška17

TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17                -0,0kg        -20,0kg         97,6kg       68kg     77,6kg
sramežljiva           -0,0kg         -6,2kg          72,5kg        65kg    66,7kg
malabiba30           -0,0 kg       -18,5kg          82kg         60kg     63,5kg
taly                         -0,8kg        -2,5kg          64,2kg       60kg    61,7kg
sesil                       -0,5 kg         -4,5kg          84,0kg       70kg    79,5kg
urshak                    -0,0 kg         -2,0kg        104,2kg      80kg   102,2kg
zvoncki                   -0,0 kg         -3,5kg         85kg          60kg    81,5kg
happy85                 -0,0kg         -7,5kg         67kg          55kg    59,5kg
bambixxx               -0,3kg         -17,7kg         86,0kg      65kg     68,3kg
spelca8                  -0,3kg         -7,5kg            89kg         65kg    81,6kg
nova_tukaj            +0,3kg        -16,4kg         78,7kg       60kg    62,3kg
neika                      -0,0kg           -2,2kg        80kg          75kg    77,8kg

Niso javili kg, ponedeljek 14.11.2011:
1.teden
Lili28                     -0,0kg         -1,4kg           71kg          60kg    69,6kg
RAKICA1                +1,0 kg         -1,2kg        70kg          60kg    68,8kg
tinca35                   -0,8 kg         -1,7kg         83,5kg       65kg    81,8kg
Vilma                      -0,4 kg        -10,9kg        78kg          65kg    67,1kg
Neža7                    -1,3kg          -7,6kg          95,5kg       70kg    87,9kg

2.teden
karmy85                -0,0kg         -7,0kg           72,5kg       60kg    65,5kg


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,21.11.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.


[/quote]

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.11.2011 5:51:00   
miška17
neikauser posted image user posted image user posted image za spremembe v cm.

Neža7 za tebe in tvojega sina user posted image user posted image user posted image . Želim ti, da čimprej ozdravi.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.11.2011 18:51:47   
neika
miška, hvala!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.11.2011 22:16:27   
mojcaz.
Pozdravljene.

Rada se bi vam pridružila pri izgubljanju odvečnih kilogramov.
Zanima me če jeste po kakšni določeni dieti ali samo kar je zdravo, ima malo maščob in oh, ter se veliko gibate. Jaz sem začela z dieto z začetkom leta 2010. Takrat je bila to montijeva dieta. Do maja, dokler sem bila brez službe sem izgubila kar nekaj lepih kg, mislim da sem prišla iz 78kg na 70,5 kg.

No ker pa sem takrat dobila službo, so se moje prehranjevalne in gibalne navade drastično spremenile. Dosti sem sedela, ko sem prišla domov sem bila izčrpana, se vrgla pred tv in nekako sem pozabila na vse kar se me je prej držalo. No glede prehrane tudi nebi izgubljala besed, saj ni bilo nič kaj zdravega na mojem jedilniku, ko pa je bilo pa sigurno ne ob pravem času. Skratka LENUH sem spet postala user posted image

No ko pa sem prejšnji teden želela obleči ene ful dobre hlače sem ugotovila, da mi več niso prav... Odločila sem se, da bom nekaj storila, nekaj spremenila. No tako sem spet tukaj. Kg, ki sem jih lansko pomlad izgubila, sem spet pridobila plus še nekaj dodatnih kilogramov user posted image user posted image

V ponedeljek se prvič stehtam in javim podatke user posted image


Lep večer vsem tukaj


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.11.2011 10:21:15   
bambixxx
mojcaz. dobrodošla user posted image .
vsaka hujša po svoje, predvsem pa zdravo in z veliko gibanja.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.11.2011 13:33:38   
neika
jaz sem danes zjutraj dosegla dva cilja - zadaj sem videla šestko, in obseg pri popku je šel pod 90user posted image user posted image ...

je pa res, da je treba sedaj počakati, da se ta šestka utrdi...

mojca, dobrodošla!

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.11.2011 18:45:12   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mojcaz. dobrodošla user posted image .
vsaka hujša po svoje, predvsem pa zdravo in z veliko gibanja.


pozdravljena mojca....se podpišem pod tole....


(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.11.2011 6:25:04   
sesil
dobro jutro

zombi na vidiku. sem pokonci že od 5h -  tamala noče spat, jaz pa bi tako bila v horizontali.....da ne govorim da se ponoči non stop zbuja....trenutno še lakota me ne prime...
no, pa gremo novm bojem naproti

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.11.2011 7:55:51   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: malabiba30

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mojcaz. dobrodošla user posted image .
vsaka hujša po svoje, predvsem pa zdravo in z veliko gibanja.


pozdravljena mojca....se podpišem pod tole....




mojcaz. dombrodošla med nami.user posted image user posted image user posted image Tudi jaz se podpišem pod  tole....

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.11.2011 9:11:02   
miška17
Punce pozdravljene!

Kako ste?  Kako vam gre bitka z kg?
Danes zjutraj sem se merila s šivilskim metrom in športanje name zopet deluje ter cm spet padajo v bokih in v pasu. user posted image user posted image user posted image Zelo sem vesela.user posted image

neika za tvoje dosežke!user posted image user posted image user posted image

sesil ter vsi ostali vztrajajmo do cilja kljub raznim preprekam ....user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp





(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.11.2011 9:15:34   
neika
no, Miška, tudi meni je spustila M, in obseg je šel še majčkeno dol. Prebijam mejo 76, tu okoli se sučem, a še ni vsidrana. Danes gremo v mini šoping v Seiersberg, pa ne bo časa kaj dosti jesti, verjetno bo padla McDonaldsonova velika solata s piščancem na žaru, zvečer pa gremo na en abraham, a sem se zdaj že super navadila jesti v gostilnah, pač jem zelenjavo, meso in solato. Četudi niti to ni optimalno, ker ne znajo narediti naravne omake, vse je škrobano.

Miška, meter je pa najin prijatelj, a ne?user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.11.2011 11:32:34   
mojcaz.
Pozdravljene.

Tudi jaz sem že poiskala šiviljski meter in se zmerla,da bom lahko za vsak cm vedla kdaj sem ga izgubila. Od ponedeljka že intenzivno delam trebušnjake po najmanj 60 na dan,vendar zmeraj samo po 20 na enkrat. s ponedeljkom bom začela ponovno intenzivno na fitnes hodit.

Jem nekje v mejah normale,veliko zelenjave in nič sladkega,držim pa se tudi načela,da zaužijem dnevno manj kot 1000 kcal.

Tak sedaj pa greva z dragim na prvi rojstni dan najinih nečakov!!

Uživajte

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.11.2011 16:50:42   
sesil
Živjo,

danes zjutraj sem stopla na tehnico in z veseljem vidla nekaj manjuser posted image . upam da zdrži ta cifra do ponedeljka.
sicer sem pa tako neprespana, da komaj funkcioniram. posledično pojem kaj prepovedanega , ma bo že...

mojcaz, meni se zdi 1000 kcal zelo malo. jaz bi šla s temi kcal ekspres dol, ma ne vem koliko časa bi tako zdržala. no, sicer pa vsak po svoje...

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.11.2011 12:20:47   
karmy85
Ojla!

Javlam se spet.
Pri nas v službi smo imeli že novoletno zabavo in sem tako lahkotno stopila v kratko oblekico. user posted image user posted image
Sem si pa tudi samozavest pridobila in odkar sem shujšala,se tudi boljše oblačim. user posted image user posted image

Miska17 jaz bom že kar danes javila kg,tko da mi jih piši za jutri.
Izgubila sem -0,5kg, trenutna 65kg, skupaj 7,5kg. user posted image user posted image  Komaj čakam, da ugledam 60. user posted image user posted image user posted image

Sem pa začela s kolegico na aerobiko hodit (Zumba in body attack). Čez zimo ne bom tekla,ker sem si malo dihala prehladila. Se mi pa zdi,da z aerobiko več kalorij porabim kot pa s tekom.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.11.2011 15:03:43   
miška17
Pozdravljene!

   mojcaz. meni se zdi manj kot 1000kcal izredno malo. Jaz bi umrla od lakote in izredno hitro shujšala.
  Meni so razložili na Cindy predavanjih, da manj kot 1200kcal ne sme biti. Poudarjali so, da z dodatnim gibanjem (hitra hoja, tek, plavanje..) to je minimalno 30 minut na dan lahko kuriš dodatne kcal.
  1200kcal je predvsem za tiste, ki imajo sedeče osem urno delo v službi. Ob tem so pomembni tudi kg posameznika, ko začne hujšati, in to je tudi potrebno upoštevati.
  Vendar vsak posvoje se odloča... Jaz kar precej kcal pojem, ker se veliko dodatno gibljem, pa ob tem hujšam.

neika res je, meter je najin prijatelj.user posted image Ni lepšega kot da ti meter pokaže manj cm in ob tem veš, da si na pravi poti.

karmy85 res je manj ko je kg in cm več izbire oblek je v trgovinah....user posted image Že razmišljam, da bi si kupila nekaj novega zame....

sesil tudi jaz sem pogosto neprespana tako vem kako ti je.....

Lep popoldne vsem!

< Sporočilo je popravil miška17 -- 20.11.2011 15:08:12 >

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.11.2011 15:05:12   
miška17
...


< Sporočilo je popravil miška17 -- 20.11.2011 15:06:00 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.11.2011 6:55:31   
miška17
Dobro jutro!
Na moji tehnici so spet premiki. Od prejšnega ponedeljka: -0,4kg. user posted image user posted image

Lep dan vsem.user posted image

< Sporočilo je popravil miška17 -- 21.11.2011 6:56:23 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.11.2011 9:14:34   
sesil
Dobro jutro,

sem mislila da bom poročala -0,5 kg, ker je še včeraj kazalo to številko...ma danes zjutraj je spet kazal 79.5 - je ostalo na istem. Sigurno sem dobila preveč mišične maseuser posted image , ker sem včeraj 2,5 uri vozila bicikel čez drm in strm.
No, se ne prav nič ne sekiram, ker je meter moj prijateljuser posted image . Sicer sem se merla zjutraj, ko je bil trebuh še prazen, ma upam da je spet 1 cm manj. Bom ponovila zvečer pa poročam.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.11.2011 9:25:28   
Vilma
Prejšnji teden se nisem javljala, ker je šlo gor namesto dol. V tem tednu nisem uspela spravit teže nazaj. Trenutno imam 67,3 kg, kar je +0,2. Se mi zdi, da bo do novega leta pri meni bolj vzdrževanje kot hujšanje. Vsak vikend praznujemo po dva rojstna dneva, s tem da nas čaka še sinov RD čez 14 dni. Pa veseli december. Če ostanem pod 68 kg do 1. januarja bom prezadovoljna. user posted image  Prihaja veseli december, čas ko sem vedno nabila največ kg pred leti. Upam, da letos ne bo tako.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.11.2011 9:27:40   
Lili28
Pozdravljena, dekleta, sem nazaj user posted image

Komaj sem prebrala zadeve prejšnjega in predprejšnjega tedna. Če gre kaj narobe, gre navadno v paru user posted image Ko sem imela vago na servisu, je crknil še računalnik, totalno se mi je sesulo vse, ko se je tisto popravilo, je šla pa še grafična kartica..user posted image Zdaj dela vse, tok tok. Torej, sem še vedno z vami, čeprav me ni bilo user posted image

Najprej moj dolg: mislila sem, da sem bila ves ta čas pridna, večjih pregreh ni bilo, par paznovanj z zmernimi pregrehami, rekreacija 2x tedensko, nekaj manj sprehodov, skratka, brez pretresov... Rezultat pa: skoraj bi me kap: 71kg. Spet sem na začetku. Kar groza me je. Ampak se ne predam, ne ne, lili že ne user posted image

Punce, vam želim minuske na tabelici, tiste, ki ste na istem: to nikakor ni poraz, tiste, ki ste na pluskih: Bomo zmogli? Bomo ja! (Smo bili pri znancih in mi je tale Nodi ostal user posted image user posted image )

Bambixxx, sramežljiva, nova_tukaj in ostale ste že zeeeelo blizu, dajte stisnit še malček, ste prava motivacija, da o kerlcih malabiba30, miška17 sploh ne govorim.

Neika - spremembe v obsegu (na cunjah) so zame veliko večja nagrada kot številka na tehtnici user posted image user posted image

Mojcaž - dobrodošlica tudi od mene. Naj začetna zaganost nikoli ne mine.

Sesil - nekje si napisala, da si zombi. Se ti danes pridružujem tudi jaz. Upam, da je pri vas bolje.

karmy85 - user posted image user posted image za cunjice. Človek z izgubo kg res pridobi na samozavesti in punca, s ponosom pokaži, kaj imaš oz. česa nimaš več user posted image

Ojej, sem se razpisala user posted image Uživajte, se pišemo kmalu.

Uspešen teden vsem. Moj cilj do ponedeljka je približati se 6ki spredaj user posted image



(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.11.2011 9:41:11   
karmy85
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28
karmy85 - user posted image user posted image za cunjice. Človek z izgubo kg res pridobi na samozavesti in punca, s ponosom pokaži, kaj imaš oz. česa nimaš več user posted image  


Defenitivno bom,je pa tud res,da dobim samozavest na podlagi tega,ko mi govorijo ¨full si shujšala¨! user posted image  Sem pa na službeni zabavi dobivala same lepe komplimente in so gledal za mano,tko da se od takrat naprej še bolj dobro počutim in zdaj bom še z večjim veseljem nadaljevala hujšanje. user posted image

Čestitke za -,za + se ne sekirat,pri meni je šlo isto vmes gor pa se pol to spet popravi na -.user posted image

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.11.2011 10:48:24   
spelca8
tedensko: -0,1 kg
skupaj: 7,5 kg
začetna: 89 kg
želena: 75 kg
trenutna: 81,5 kg

Zelo sem razočarana, saj sem praktično ostala na istem, s tem, da sem 4 krat na teden tekla, in enkrat šla na hrib ter pazila, kako jem. Dvakrat sem se zvečer prekršla, vendar nič tako ogromno. Kar nekoliko mi je padla motivacija in sem že dva dni slabe volje. Zunaj je še grozen mraz, me je res strah, da se ne bom prehladila, ko bom šla tečt. Se opravičujem za ta pesimizem, vendar sem bila res negativno presenečena.

Čestitke vsem, ki vztrajate, saj boste prej kot slej hujšale...

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?