|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 20:10:31   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: neika

punce, a to ste kar začele teči? Malo po malo, pa je ratalo toliko km na dan?


ne , jaz sem najprej kolesarila, da sem dobila mal splošne kondicije, potem sem šla prvič pol ure tečt in sem imela drugi dan tak muskelfiber:))), pol pa počasi dalje. sej tečem še vedno sam pol ure, sam me nič ne boli, počasi bom povečevala minutažo.
kg delajo svoje, na biciklu jih veliko lažje premaguješ, pa še kolene ne trpijo. zato, če je le možno grem z biciklom, če pa rosi, pa grem teč

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 20:45:27   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: neika

punce, a to ste kar začele teči? Malo po malo, pa je ratalo toliko km na dan?


Najprej sem redno hodila in telovadla več kot 1 leto, šele nato pričela teči.

Jaz sem začela teč po tem programu:

http://www.runnersworld.com/article/0,7120,s6-238-520--9397-2-1X5-3,00.html

Ko sem pretekla v enem kosu 30 minut, sem tako tekla približno 1 mesec. Nato sem vsak teden dodala 2 minuti dodatnega časa teka in tako postopoma prišla na sedanjo 1uro in 5 minut teka.
Postopno sem zviševala čas, tako nisem bila obremenjena z preobremenitvami.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 4.11.2011 20:48:05 >

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.11.2011 12:50:12   
Lili28
Zdravo, banda user posted image

Zjutraj se mi je na lepem posvetilo, da me je happy85 že zdavnaj vprašala, kako pripravim solato s tuno. Preprosto: solata in tuna user posted image No, meni je najboljša tista prva spomladanska (berivka) ali pa motovilec, karkoli pač imaš. V to potem vmešam pol ali pa celo tuno. Dodam še kapljico jabolčnega kisa (olivno olje je tisto od tune) in voila, končano user posted image . Če se ti da oz. imaš več odjemalcev, lahko potem vključiš še koruzo, koščke paradižnika, manj mastnega sira ipd. Jaz imam večinoma enostavno varianto, ker bi bilo če ne zadeve res preveč - no, lahko jo potem porabiš pri kosilu in večerji user posted image

Tako. En res lep vikend vsem, naj vas dež ne moti user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.11.2011 14:15:01   
neika
lili, kakšen dež...pri nas je 20 stopinj in sonce, v kratkih rokavih hodimo!

danes sem spet videla 7 zadaj, 77,6, najnižja teža dosedaj, bom videla, kako bo s ponedeljkovim tehtanjem!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.11.2011 14:36:39   
Lili28
IZVIRNO SPOROČILO: neika
lili, kakšen dež...pri nas je 20 stopinj in sonce, v kratkih rokavih hodimo!


To je verjetno šala, ane? user posted image user posted image user posted image Ali ste v kakšnih tropih user posted image doma? user posted image Hec. Ni pa hec, da pri nas dežuje user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: neika
danes sem spet videla 7 zadaj, 77,6, najnižja teža dosedaj, bom videla, kako bo s ponedeljkovim tehtanjem!


user posted image user posted image Pridna, čestitam! Tudi v ponedeljek bo -, boš videla, samo ne preveč grešit danes in jutri, držim pesti user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.11.2011 16:39:26   
neika
smo doma na Štajerskem, pod Pohorjem, in še sedaj, ob skoraj petih, sem bila zunaj v kratkih rokavih. Opoldne je bilo v Mariboru 22 stopinj. Naj Bambixxx pove!

sva z možem zalivala jagodičevje, ker je bilo vse izsušeno! Pa kosila sva in pripravljala grede za zimo, tako da je bilo malo lopatanja in grabljenja, vsaj nekaj rekreacije. Jutri pa greva z možem za par uric v savno, da se malo sprostiva, dokler je še sine na iztekajočih se počitnicah.

vsem lep preostanek vikenda!

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.11.2011 20:00:47   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: neika

smo doma na Štajerskem, pod Pohorjem, in še sedaj, ob skoraj petih, sem bila zunaj v kratkih rokavih. Opoldne je bilo v Mariboru 22 stopinj. Naj Bambixxx pove!


ja res je bilo ful toplo danes v MB user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 6:46:27   
Lili28
Dobro jutro vsem user posted image

Besna kot ris user posted image poročam, da svojega napredka (nazadovanja) ne vem, ker moja tehtnica še vedno ne deluje - je v popravilu, ki kar traaaaja user posted image (Miška17: ponovno 0,0, dokler ne izvem stanja, hvala) Hlače pa lažje zapnem user posted image ampak se ne upam preveč veselit.

Polno uspeha želim vsem ostalim pa borbeno naprej user posted image  user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 7:41:23   
miška17
Dobro jutro!
Moja teža 77,6 , to je +0,2kg.user posted image Drugi teden bo boljši.user posted image
Lp

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 8:33:44   
tinca35
Dober dan.
moja teža 81,8kg to je -0,8kg. Gre počasi, ker sem bila bolna. Ta teden bo treba bolj migat.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 8:57:33   
sesil
Živjo,

izkupiček tega tedna je -1kg. SEm bla pridna, veliko športala in en dan grešila, ker sem bla na rojstnem dnevu. Naslednji teden moram videti 7 spredaj. Gremo v nove boje...z veliko dobre volje.

< Sporočilo je popravil sesil -- 7.11.2011 8:58:20 >

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 8:58:15   
Vilma
Tedenski podatki:        -0,4 kg        -10,9kg         78kg          65kg    67,1kg  user posted image
Amapk ti dve zadnji kili sta pa ubijalski. Ne vem, če jih bom uspela še letos sklestit. user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 10:15:01   
malabiba30
dobro jutrooooo....evo za mano je že 4km moje rekreacije....

danes tehtnica kaže -0,5kg.....torej smo na 63,5kg....wiiiii...

za vse minuse ta teden user posted image user posted image user posted image user posted image ...za tiste ki pa ste v + pauser posted image user posted image in želje da bo drgi ponedeljek -


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 11:00:37   
taly
taly +0,9kg -1,7kg 64,2kg 60kg 62,5kg
Tehtnica mi kaže danes +0,9 kg več kot prejšnji teden, sem ga zasrala, bom puskušala ta teden popravit.
miška 17 sem pregledala link 8 tedenski program za tekače začetnike, me je kar zamikal, da bi začela po tem delat, a menite da je to smiselno zdaj ko se bliža mraz, ali bi bilo boljš začet spomladi, a ve tečete tud pozimi?
Čestitke vsem za -, obljubim da bom drug teden tudi jaz med vami.

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 11:08:29   
RAKICA1
Ojla no za menoj je pa pester vikend tako da se je danes tudi poznalo na vagiuser posted image  68,80kg tako da sem kar pridno pridelala. Ta teden pa bom zelo pridna user posted image user posted image Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image tudi za nas ki smo bile malo manj pridneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 12:05:09   
happy85
kljub temu, da je bila tehtnica cel vikend na moji strani, se je danes zjutraj premislila user posted image tako da smo na +0,5kg. 

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 12:28:08   
Lili28
IZVIRNO SPOROČILO: taly
sem pregledala link 8 tedenski program za tekače začetnike, me je kar zamikal, da bi začela po tem delat, a menite da je to smiselno zdaj ko se bliža mraz, ali bi bilo boljš začet spomladi


To tudi mene zanima. Mene pozimi že na navadnem malo daljšem sprehodu stiska v grlu od mraza in vem, da bi bilo pri teku še huje. Vas mraz, veter nič ne moti? Meni osebno so pozimi ljubše indoor aktivnosti user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 13:04:30   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

IZVIRNO SPOROČILO: taly

sem pregledala link 8 tedenski program za tekače začetnike, me je kar zamikal, da bi začela po tem delat, a menite da je to smiselno zdaj ko se bliža mraz, ali bi bilo boljš začet spomladi


To tudi mene zanima. Mene pozimi že na navadnem malo daljšem sprehodu stiska v grlu od mraza in vem, da bi bilo pri teku še huje. Vas mraz, veter nič ne moti? Meni osebno so pozimi ljubše indoor aktivnosti user posted image



Pred leti sem spomladi začela teči. Tekla vso poletje. Ko je prišla jesen sem nadaljevala, vendar tekla sem v hitem tempu in globoko vdihovala mrzel zrak. Kaj se je zgodilo po tem? Staknila sem 2 mesečni suh kašelj in neprespane noči. To je moja preteklost.

Zdaj (letošnja jesen)sem ubrala drugačno taktiko. Tečem v počasnejšem tempu, tako da z lahkoto diham mrzli zrak skozi nos in se ne zadiham. Zrak se do grla ogreje in nimam problema. Tekla sem že to jesen v hudi burji, dežju, rosenju.... in težav nisem imela.
Pazim le da ne tečem prehlajena, kajti tak tek vodi v ševečji prehlad.

Vaša je odločitev zdaj ali šele spomladi teči. Upam, da sem vam z mojimi izkušnjami kaj pomagala.user posted image

Teči je res lepo...user posted image

Lp



< Sporočilo je popravil miška17 -- 7.11.2011 13:07:40 >

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 13:09:35   
zvoncki
No, jaz sem rekla, da se bom tehtala vsake 14 dni, zato mi prosim ta teden pišite 0, da ne bom spet med tistimi, ki niso sporočile. user posted image  Čestitke vsem, ki vztrajamo!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 13:27:41   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

IZVIRNO SPOROČILO: taly

sem pregledala link 8 tedenski program za tekače začetnike, me je kar zamikal, da bi začela po tem delat, a menite da je to smiselno zdaj ko se bliža mraz, ali bi bilo boljš začet spomladi


To tudi mene zanima. Mene pozimi že na navadnem malo daljšem sprehodu stiska v grlu od mraza in vem, da bi bilo pri teku še huje. Vas mraz, veter nič ne moti? Meni osebno so pozimi ljubše indoor aktivnosti user posted image



Pred leti sem spomladi začela teči. Tekla vso poletje. Ko je prišla jesen sem nadaljevala, vendar tekla sem v hitem tempu in globoko vdihovala mrzel zrak. Kaj se je zgodilo po tem? Staknila sem 2 mesečni suh kašelj in neprespane noči. To je moja preteklost.

Zdaj (letošnja jesen)sem ubrala drugačno taktiko. Tečem v počasnejšem tempu, tako da z lahkoto diham mrzli zrak skozi nos in se ne zadiham. Zrak se do grla ogreje in nimam problema. Tekla sem že to jesen v hudi burji, dežju, rosenju.... in težav nisem imela.
Pazim le da ne tečem prehlajena, kajti tak tek vodi v ševečji prehlad.

Vaša je odločitev zdaj ali šele spomladi teči. Upam, da sem vam z mojimi izkušnjami kaj pomagala.user posted image

Teči je res lepo...user posted image

Lp




Dodala bi še to, da zdaj tečem z zaprtimi usti. Bolj ko piha mrzel zrak in večji ko je mraz bolj sem na to pozorna.

Lp

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 13:30:01   
sesil
Jaz tečem tudi pozimi, ni problema in ja, tudi v burji:)
miška, s katerega konca si, da pri vas piha burja ? Jaz s krasa...

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 17:10:16   
sramežljiva
Meni je danes zjutraj tehtnica pokazala 66,7 kg.user posted image user posted image user posted image Čestitke vsem za -kg,ostale pa z dvignjeno glavo naprej...


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 18:39:23   
urshak
ojla, moja teža danes je 102.2 kg

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.11.2011 19:32:36   
neika
jaz kile javim jutre zjutraj. Upam, da bo Miška našla čas, da uredi novo tabelo. Ta teden sem bila že na 77,2, a ne verjamem, da bo jutri tako kazalo.

Ugotovila sem, pa to že nekajkrat prakticirala - ker jem pretežno beljakovinsko hrano, se mi teža spusti ponavadi takrat, ko prejšnji večer pojem nekaj od enostavnih OH, ponavadi (ponavadi, ko pečem, dam kak košček peciva v usta). Malo sem brskala, naj bi bil to nekakšen off obrok. Če ne bi tega doživela na lastne oči, ne bi verjela.

počasi se približuje M, in verjetno bom spet napihnjena kot user posted image .

vsem veliko uspeha.

Mimogrede, kakšen cilj pri kilaži pa ste si ve zadale do novega leta?

nazadnje, ko sem si jaz 2005 zastavila, da bom za novo leto 2006 tehtala 55kg, sem to dosegla. A naslednji dan sem imela prometno in poškodovano hrbtenico, in v teh letih pridelala 25kg. Uffff, 4kg vsako letouser posted image . Šest let sem lezla narazen, upam, da bom polovico tega časa lezla skupaj...user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.11.2011 5:02:16   
neika
še jaz javim - 77,8 kg.user posted image

bilo je že 77,2, a moja teža neprestano skače kot zmešana.

miška, šment, spet si mi ušla!!!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?