|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 16:57:23   
neika
sesil, svaka čast za km na peciklu, jaz sem zadnjič delala 3500m na orbiju, pa sem skoraj umrla od dolgčasa, četudi sem gledala tv zraven. Je bilo pa to v 20 minutah, se pravi, v eni uri bi bilo 10km..ja, kako dolgo si pa ti gor??user posted image

si pogruntala, kje ga biksaš? Da vidim, če sama delam podobne napake? Sva pa približno istih kil, no, ne vem, kako velika si.

kak plan imaš do novega leta? Jaz ciljam do 75, torej 4 realne kg, četudi je bilo že manj do tja.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 18:13:03   
happy85
hm hm... ni se izšlo lih po načrtih - sem še vedno na isti teži (niha kg gor, kg dol, pa gor pa dol...). Po svoje je to vredu glede na to, da so bli v zadnjem tednu trije rd in vedno zraven veliko hrane. Po drugi strani jezna, ker nisem uresničila cilja...

Me pa malce jezi tole z vadbo. Sem včeraj bila dobrih 10 min na orbiju, danes pa bolečine v šivanem predelu user posted image saj ne vem ali sem dejansko res tako občutljiva, ali je vse samo v glavi?? Po porodu sem namreč zelo hitro okrevala, sedaj pa bolečine kar naprej user posted image

Ampak kot smo rekli, se ne vdamo. Zdaj je prvi cilj, da bo v ponedeljek minus podatek user posted image user posted image user posted image pa če bomo hirali v nedeljo user posted image user posted image user posted image

Bo treba res še smučarske hlače potegniti iz omare. Upam, da bojo šle do zime na rit user posted image




(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 18:22:45   
tejci1981
Hej hej punce!

Vam moram povedat, da se poslavljam od vas za cca 9 mesecevuser posted image ......prejšnji ponedeljek naju je presenetil user posted image na CB-ju, tak da si pišemo drugo letouser posted image

Uspešno hujšanje želim!

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 18:48:27   
sesil
tejci cestitke za user posted image . lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 18:54:08   
sesil
bicikel orbitrek... taka varjanta pred televizijo je tudi meni dolgčas. indoor vadba meni ne sede.
jaz vozim po gozdnih poteh in nekaj malega po asvaltu. cca 25 km vozim 1 uro, sam je tudi asvalt vmes. danes sem bila izključno na makadamu in gozdnih poteh natanko 2 uri in prevozila 31 km  -ampak nisem mogla več, v klanec sem kar zmanjkala. sem bila z enim fantom in me je teral - kar tempo. ampak danes je bil ekstem. načeloma vozim 1 h.

ko bo dež in hudo vreme, bom pa tekla, ker na biciklu ni prijetno v dežju.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 19:34:50   
neika
najprej Teychi, vso srečo!!!!

happy, ti zavidam, da lahko toliko ješ, pa se ne zrediš veliko, ne zavidam ti pa slabe vesti...ampak rojstni dnevi so samo enkrat na leto! Mene smučarske hlače ne ganejo, ker ne smučam, me pa ganejo ozki puliji, krila do kolen, pa ozki škornji....uf, komaj čakam!!!

sesil, tako pa ja, v naravi pa verjamem, da ti ne more biti dolgčas! Po moje imaš ti kar lepo čvrsto, malo zaobljeno telo!

sama se danes spopadam z volčjo lakoto, prvo od začetka hujšanja. Jo nekot krotim, še posebej zdaj, ko mož ravno zaključuje tretji kos domače spečenega koruznega kruha, na debelo namazanega z nutello...user posted image

ampak v ponedeljek mora biti manj na tehtnici....user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 19:42:28   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: neika

sesil, tako pa ja, v naravi pa verjamem, da ti ne more biti dolgčas! Po moje imaš ti kar lepo čvrsto, malo zaobljeno telo!




če ne bi bilo špeha gor, bi verjetno bilo kaj podobnega, ker mišic imam kar nekaj. Ma če sem realna, moram skinit 20 kg. 10 od nosečnosti, pa še 10 od prej. ampak prvi cilj je priti na 70, pol pa dalje.
do navega leta bi bil pa realen cilj priti na 75kg. upam da mi rata.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 21:06:59   
neika
potem imava isto cifro za cilj!!!

upam, da nama rata!

Kako si si pa zamislila pozimi tekat zunaj?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 6:50:19   
sramežljiva
Dobro jutro punce!
Jaz sm že budna.Sem sama doma.Otroci so na počitnicah,ati v službi,mami pa takole dopustniško,čeprav sem sinoči rekla,da se naspim do onemoglostiuser posted image .
No,pa sem se tudi jaz opogumila in vam bom zaupala svoje mere.Ampak,brez zgražanja.Je dovolj,da sem sama prišla do te točke,da sem se zgražala in sramovala svojih baročnih oblin.In sedaj delamo na tem,da se obline popravijo.Žal mi je samo prsi-tam se mi najbolj poznauser posted image .Ja,prsi bi imela take mere in oblike kot pred hujšanjem.Žal mi je,da se nisem spomnila,da bi se zmerla tedaj,ko sem začela hujšat(25.6. 2011,z začetno težo 75 kg,velika sem 165 cm)
Moje mere                      11.8.2011        4.11.2011
pas(5cm nad popkom):      82 cm                77 cm
trbuh(5cm pod popkom):  103 cm               92 cm            
boki:                                 105 cm               99 cm
prsi:                                    97 cm               90 cm
stegno:                               60 cm               55 cm
teža:                                71,1 kg             66,8 kg
Najbolje,da vstanem,grem na eno hitro hojo in tek-izmenično,potem bom pa pospravila omare s cotam,skuhala kosilo za dva.
Morda bi še lahko poklicala k frizerki-bi mami mela novo frizuro,za boljšo motivacijouser posted image user posted image .Se še tipkamo!

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 6:53:16   
sramežljiva
Tejči čestitke za plusek!user posted image user posted image user posted image Naj ti nosečnost poteka lepo in po vajinih načrtih.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 8:30:42   
Lili28
IZVIRNO SPOROČILO: sramežljiva

Tejči čestitke za plusek!user posted image user posted image user posted image Naj ti nosečnost poteka lepo in po vajinih načrtih.


Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanimuser posted image

Vsem želim uspešen vikend s čimmanj pregrehami user posted image Punce, čaka nas težko obdobje (jaz čutim, da bom imela težave, ampak jih bom poskusila minimalizirat): martinovo, potem se dvakrat obrnemo in veseli december user posted image Jaz se sicer veselim vzdušja, priložnosti za kikse bo pa tudi obilo. Ampak me se ne damo, ane, letos že ne! user posted image



(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 9:04:04   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

tejci cestitke za user posted image . lepo nosečnost ti želim.

podpis user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 9:05:12   
neika
sramežljiva, fenomenalno si sklatila centimetre! Se mi zdi, da so ti podatki bolj relevantni, kot kilogrami!

sicer v seznamu ni videt, da si imela v štartu toliko kilogramov, verjetno si hujšala, preden si se pridružila forumu. Vsekakor bi ubijala za tvoje trenutne centimetre!

Moj prvi cilj, poleg 75 kg, je spraviti obseg trebuha okoli popka pod 90, pod popkom pa na 90 (tam je sedaj 95). Hvala bogu (se moram zahvaliti genom, najverjetneje), nimam celulita, stegna niso naburklana, koža je napeta, čvrsta, kar mi pa vseeno ni v tolažbo (včasih kolebam, ali bi raje imela celulit in bila suha, ali ostala debela z napeto kožo), a se tolažim, da kile lahko verjetno dosti lažje izgubim, kot bi izgubila celulit.

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 9:27:10   
sramežljiva
Ja,hujšat sem začela prej,kot sem napisala 25.6.Psihično sem se pa pripravljala skoraj cel mesec.Kile moram spravit dol že zaradi zdravstvenih razlogov.Ja,verjetno mi je bila še večja brca v rit,ko mi je zdravnik maja rekel,da bi bilo dobro dat dol kako kilo,pa več rekreacije,služba ne šteje.Bom videla,kakšen bo odziv,ko grem naslednjič na pregled.
Za kosilo bom pripravila pohane marele-sem jih našla na jutranji rekreaciji.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 9:53:06   
neika
se lahko rekreiraš v službi?

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 10:49:25   
sramežljiva
Pod pojem rekreacija in razgibavanje ne šteje hoja, gibi,dvigovanje v službi.Verjemi,da naredim kar nekaj metrov,počepov,predklonov...v službi.Ampak to ne šteje...user posted image .Si je treba posebej vzeti čas zase-priznam,mi kar paše cca.pol urce na dan izklopit vse zadeve.Poleg telesa je tudi glava lažjauser posted image .Če mi pa kdaj ne uspe si vzeti čas za pobeg v naravo,sem pa tečna ko user posted image .


(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 14:52:52   
happy85
tejci1981 user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image   uživaj v lepih trenutkih, ki prihajajo in se občasno le kaj javi, da se bomo veselile s teboj!

sesil tebi se tudi v dežju rata spraviti na tek? kako se pa oblečeš? jaz zaenkrat še nisem pri teku (upam, da mi nekoč uspe). Trenutno ponosna, da sem danes uspela biti 30 min na orbiju (10+20 min - imela vmes en telefonski klicuser posted image ). Bila pa čisto prešvicana, čeprav sem imela čisto na izi tempo. Sprehod pa žal ni uspel, ker ko je le posijalo sonce, je pa moj sonček zaspal user posted image Mogoče se pa zvečer sama odpravim na špancir...

Neika saj je drugače se mi pozna vsak grižljaj, ampak sem se trudila čimbolj nazaj držati pri prehrani... Da sem jedla v zmernih količinah. Tele jesenski dnevi so pri nas čist preveč rojstnodnevno obarvani... Kako pa gre kaj upiranje volčji lakoti? Čim manj takih dnevov ti želim user posted image

Sramežljiva tele podatki so pa občudovanja vredniuser posted image user posted image user posted image

lili28 ja kar naprej so razni "dogodki" na katerih je na preizkušnji naša volja in moč. Ampak nam bo uspelo skupno premagati skušnjave oz. si dovoliti kakšen dan pregrehe in potem kakšen teden še bolj paziti... user posted image user posted image

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 15:51:09   
miška17
Pozdravljene!

Jaz imam ta teden zelo pester teden za sabo...

spelca8 dobrodošla med nami.user posted image user posted image user posted image

tejci1981 čestitke. Želim ti: nosečnost brez zapletov in  veliko veselja z tvojim sončkom.

sesil in neika jaz imam tudi cilj do novega leta 75kg, če bo pa manj toliko bolje.

sramežlijvauser posted image user posted image user posted image   za tvoje rezultate. Jaz sem imela na začetku hujšanja prav zares baročne mere. user posted image Zdaj je veliko boljeuser posted image , ampak nisem še zadovoljna. Moj cilj: da dosežem v pasu (višina popka) 80 cm. Imam pa še kar dela do cilja. Želim iz območja ogroženosti za zdravje.

Lila28 jaz imam v decembru praznik na praznik. Če bom konec decembra (mislim zadnja 2 tedna) na pozitivni nuli bom zadovolna, če mi uspe v tem času kak -kg pa več ko vesela. Do takrat pa želim priti vsaj na 75kg.

Punce ne obupati. Pomembno je, da se poberemo vsakič ko pademo. Tudi jaz sem ga v torek lomila, ampak pobrala sem se. Rekla sem si: tako pa ne, več migaj, popazi na hrano in gremo naprej.

Lep pozdrav, si pišemo


< Sporočilo je popravil miška17 -- 4.11.2011 15:56:28 >

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 16:04:35   
miška17


TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17                -0,0kg        -20,2kg         97,6kg       68kg     77,4kg
sramežljiva           -0,0kg         -5,6kg          72,5kg        65kg    67,3kg
nova_tukaj            -1,4kg        -16,5kg         78,7kg       60kg     62,2kg
bambixxx   
           +0,6kg         -16,4kg         86,0kg      65kg     69,6kg
malabiba30           +0,5 kg       -18,0kg          82kg         65kg     64,0kg
Lili28                     -0,0kg         -1,4kg           71kg          60kg    69,6kg
taly                         -1,0kg        -2,6kg            64,2kg      60kg    61,6kg
sesil                       +0,5 kg       -3,0kg           84,0kg       70kg    81,0kg
urshak                    +0,7 kg      -1,7kg        104,2kg       80kg   102,5kg
zvoncki                   +0,5 kg      -3,5kg           85kg          60kg    81,5kg
RAKICA1                -0,2 kg         -2,2kg          70kg         60kg    67,8kg
neika                      +1,0kg        -1,1kg           80kg         75kg    78,9kg
happy85                 -0,0kg         -8,0kg           67kg         55kg    59,0kg
karmy85                -0,0kg         -7,0kg           72,5kg       60kg    65,5kg
spelca8                    0,0kg         -6,0kg            89kg         65kg    83kg

Niso javili kg, ponedeljek 31.10.2011:
1.teden
HuAnita                   -0,0 kg       -2,3kg          65kg         58kg   62,7kg
loremi                      -0,0 kg      -8,6kg          83,6kg      65kg    74,5kg
tinca35                     user posted image kg         -0,9kg         83,5kg       65kg    82,6kg
Vilma                      -0,7 kg        -10,5kg         78kg          65kg    67,5kg
Neža7                     user posted image kg          -6,3kg          95,5kg       70kg    89,2kg

2.teden
vila                           0,0 kg      -37,0kg         125kg        73kg    88,0kg


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,7.11.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.



[/quote]
[/quote]
[/quote]

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 16:14:46   
neika
miška, ti si pa itak fenomen, in ni dvoma, da ti ne bo uspelo. Sem te lovila, pa sem bila kar kaznovana z eno kilo gor. Da nimaš ti kakih zvez tam gor, a???user posted image

še vprašanje, koliko časa si rabila, da si shujšala teh 20 kg? Eno leto? Kako je potekalo pri tebi? Povprečno 2 kili na mesec, ali si imela skoke in skokece gor in dol?

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 16:32:57   
sesil
kako se sparvim teči v dežju. to je nekaj naljepšega  - res. če lije ne grem, to se razume, če pa rosi, pa je zelo lepo. oblečem se dolga tekaška oblačila (v hoferju jih imajo poceni) superge in gremo.na začetku ponavadi prve 2 minuti mal zebe, pol je pa super.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 16:48:20   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: neika


še vprašanje, koliko časa si rabila, da si shujšala teh 20 kg? Eno leto? Kako je potekalo pri tebi? Povprečno 2 kili na mesec, ali si imela skoke in skokece gor in dol?


Skoraj 2 leti in približno povprečno 1,5kg na mesec. Imela sem skokce in zelo redko enodnevne skoke kot ta minuli torek. Kako sem to rešla? V sredo in četrtek sem šla v trgovino (približno 1uro peš) namesto z avtom, danes sem tekla 1uro in 5 min, jutri načrtujem hojo in nedeljo tek. Obvezno imam telovadbo za hrbtenico in zelo pazim kaj jem. Tak je moj trud.
Tudi vam želim uspešen boj proti skokcem in skokom.user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 16:50:08   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

kako se sparvim teči v dežju. to je nekaj naljepšega  - res. če lije ne grem, to se razume, če pa rosi, pa je zelo lepo. oblečem se dolga tekaška oblačila (v hoferju jih imajo poceni) superge in gremo.na začetku ponavadi prve 2 minuti mal zebe, pol je pa super.



sesil jaz sem danes tudi tekla v dežju. Prav fanj je bilo.user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 17:31:29   
neika
punce, a to ste kar začele teči? Malo po malo, pa je ratalo toliko km na dan?

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.11.2011 17:59:21   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: neika

punce, a to ste kar začele teči? Malo po malo, pa je ratalo toliko km na dan?


jaz lahko zase rečem da sem začela z hojo, ker sem bila v začetku ressss preobilna da bi tek uspel....sedaj pa kr gre...in je superrr

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?