|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 12:30:52   
urshak
ti rojstni dnevi so samo za zgago, oktober jih je pa poln, kar se kaže tudi na tehtnici. danes 102,5 kguser posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 13:26:33   
RAKICA1
Ojla no evo da se sedaj še jaz malo oglasim ko sem našla čas, no dana mi je pokazalo na vagi 67,80kg tako da vsaj neklaj malega sem dala dol.
Čestitke vsem za igubljenje kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi za tiste malo manj pridneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker imam tudi jaz doma vedno pestro user posted image user posted image samo od drugega tedna od ponedelja pa bom 100% pridna in se poskuila vsaj malo spraviti potem v red user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 14:15:01   
Lili28
Pozdravljene!

Vidim, da je bil ta teden bolj tako tako... Pa vseeno user posted image user posted image tistim, ki vam je uspelo. Sama rezultata tega tedna ne vem, moja tehtnica me namreč ne zazna (zgleda, da sem prelahka, hahaha) user posted image user posted image user posted image Mislim, da so baterije fuč, miška17, ta teden mi napiši kar 0,0, ker ne vem, kdaj bom šla v nabavo, naslednji teden pa sporočim kot ponavadi.

Uživajte pa smo na vezi user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 16:32:17   
taly
Podatki za tabelo:
taly -1,0kg -2,6kg 64,2kg 60kg 61,6kg
Po dveh tednih mirovanja, se je tudi moja tehtnica vdala. user posted image Čestitam tudi vsem ostalim.

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 16:41:01   
sramežljiva
Tudi jaz ostajam na isti kilaži.

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 22:55:52   
miška17
TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17                -0,0kg        -20,2kg         97,6kg       68kg     77,4kg
sramežljiva           -0,0kg         -5,6kg          72,5kg        65kg    67,3kg
nova_tukaj            -1,4kg        -16,5kg         78,7kg       60kg     62,2kg
bambixxx   
           +0,6kg         -16,4kg         86,0kg      65kg     69,6kg
malabiba30           +0,5 kg       -18,0kg          82kg         65kg     64,0kg
Lili28                     -0,0kg         -1,4kg           71kg          60kg    69,6kg
taly                         -1,0kg        -2,6kg            64,2kg      60kg    61,6kg
sesil                       +0,5 kg       -3,0kg           84,0kg       70kg    81,0kg
urshak                    +0,7 kg      -1,7kg        104,2kg       80kg   102,5kg
zvoncki                   +0,5 kg      -3,5kg           85kg          60kg    81,5kg
RAKICA1                -0,2 kg         -2,2kg          70kg         60kg    67,8kg

Niso javili kg, ponedeljek 31.10.2011:
1.teden
HuAnita                   -0,0 kg       -2,3kg          65kg         58kg   62,7kg
neika                      - 0,5kg        -2,1kg          80kg         65kg    77,9kg
happy85                 -0,0kg        -8,0kg           67kg         55kg    59,0kg
loremi                      -0,0 kg      -8,6kg          83,6kg      65kg    74,5kg
tinca35                     user posted image kg         -0,9kg         83,5kg       65kg    82,6kg
karmy85                -0,5kg           -7,0kg         72,5kg       60kg    65,5kg
Vilma                      -0,7 kg        -10,5kg         78kg          65kg    67,5kg
Neža7                     user posted image kg          -6,3kg          95,5kg       70kg    89,2kg

2.teden
vila                           0,0 kg      -37,0kg         125kg        73kg    88,0kg


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,7.11.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.



[/quote]
[/quote]

< Sporočilo je popravil miška17 -- 31.10.2011 22:57:54 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.10.2011 23:00:30   
miška17
Vsem za -kg čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image Ostalim pa korajžno naprej.user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 6:50:12   
sramežljiva
user posted image user posted image user posted image punce čestitam za dosežke.Sedaj pa gremo pogumno naprej v nove boje.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 7:09:17   
neika
evo, še moje poročilo - navkljub trudu, odpovedovanju, je tehtnica pokazala +1kg. Mere telesa ostajajo iste, kile pa skačejo. user posted image

sicer ne mislim prenehat, niti pod razno, vseeno pa tuhtam, ali je moje telo še vedno preklopljeno na program šparanja, saj bi nekatere ob tako malo hrane tu gor poročale o minus petih kilah tedensko. Glede na to, da je zdaj okoli mesec dni mojega hujšanja, bi lahko povzela, da mi je uspelo v tem mesecu sklestiti samo en kilogram, ob popolni odstranitvi bele moke, belega sladkorja, belega riža, kruha, v povprečju pa nasploh vseh enostavnih oh. V enem mesecu sem pojedla en kos kruha z nutello in 2 mala koščka peciva.

počasi bom resno začela razmišljati, da ali sem brezupen primer, ali pa je moja presnova zaradi ne vem kakih razlogov res tako počasna. Četudi ta mesec nisem vključevala veliko telovadbe, bi že zaradi tako drastične spremembe prehranjevanja telo lahko malo bolje reagiralo. Res je, da sem imela na sredi tedna že 77,4kg, nato pa hop na stare kile.

vem, da jamram, samo res mi ni jasno....ne bi rekla, da bi imela za shujšati samo kakih 5 kg, ki so res trdovratni, tako pa je potrebno sklestiti 20kg in ob takem tempu bom na željenih kilah nekje 2013 leta...user posted image
ne verjamem, da je še katera tu gor, ki se je ubadala s takimi neuspehi na začetku.

se pravi, popravljam svoj prvi cilj = 75kg do novega leta.
 
 

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 7:34:55   
sramežljiva
Neika ne obupaj!
Tudi meni kile in cm zaenkrat kar stojijo.Ko sem spremenila način prehrane-čim manj bele moke,belih testenin ,sladkorja...,zamenjala sem jih za polnozrnata živila,več zelenjave,se mi je prebava in presnova čisto zmešala.Na wc grem na vsake 3-4 dniuser posted image .Ampak,jaz še vedno upam,da se prebava uredi.
Drugače se pa počutim veliko bolje,ker pojem dosti manj,pa tudi naučila sem se jesti večkrat po malem in tudi bolj počasi sedaj jem-hrano bolj prežvečim,ne zmečem jo kar v sebe kot včasihuser posted image


(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 7:49:38   
karmy85
Jaz sem na istem.


(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 9:14:35   
urshak
Vidim, da smo v tem tednu bolj pridelovale, kot klestile, bljak

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 9:22:13   
neika
sramežljiva, ja, tudi jaz sem imela probleme s prebavo, prej nobenega problema, potem na vsake par dni. Jemala sem prehranski dodatek z vlakninami, da je bilo malo bolje, zdaj se je, hvala bogu, uredilo.

ne mislim obupat, ne mislim nehat, zato sem danes zjutraj, ko sta možek in sin še sladko spala, premagala moj odpor do orbija, in stopila nanj. Gonila sem 20 minut, 3km. Za začetek čisto dovolj. Na njem mi je dolgčas, zato sem poleg gledala tv, in je hitro minilo. Ta teden, ko sem doma, bom tole prakticirala vsako jutro, da vidim, ali bo nekaj športa kaj pomagalo (seveda bom podaljšala čas na njem). Če pa po koncu tedna še vedno ne bo nič sprememb, grem pa na komplet pregled ščitnice. Mama in stara mama sta imeli probleme z  njo, oziroma mama jih ima še vedno. Enkrat sem že šla na teste, a me je zdravnik dal le na tiste osnovne, obstajajo pa še bolj kompleksni, in magari grem samoplačniško. Nekje moram ugotoviti, kaj matra moj telešček....

tale + pri večini nas ta teden je pač le en korak do cilja...smo se pač spotaknile, zdaj se pa lepo poberimo in pojdimo naprej, a ne!!!!user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 16:25:27   
neika
danes sem pri hrani in gibanju pridna - torej na tešče 20 min orbija (vem, malo, a za začetek dovolj), potem sprehod do tašče, tam sem jedla le polovico svinjskega zrezka na žaru in zeleno solato, potem sprehod nazaj v hrib, sedaj glodam ta drugi korenček. Večer je še dolg, pa da vidimo, če bom pridna še naprej. Potica me ne mika, pečen krompir me ni premamil, kakih drugih pregreh ni na vidnem mestu (vse pospravljeno po predalih).user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.11.2011 19:59:09   
neika
Sem že tečna, a tole pisanje je nekakšen moj dnevnik, da bom lahko kasneje videla, kje in kako sem ga biksala. Za večerjo sem jedla koruzno polento in belo kavo.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 8:54:59   
spelca8
Živjo,

tukaj sem nova, sem študentka in v prihodnjih parih letih si še ne želim dojenčka. Na internetu sem iskala informacije o hujšanju in zašla na vaš forum in mi je bil zelo všeč. Prežet je z optimizmom, všeč mi je vsakotedensko poročanje, nasveti in tegobe, s katerimi se srečujete. Čestitke vsem, ki se trudite in opazila sem, da ste nekatere že res opazno shujšale user posted image .

Upam, da še ni prepozno in da me sprejmete medse. Moja trenutna teža je 83 kg, zelo pa bi si želel shujšati na 75 kg do novega leta (oziroma se čim bolj približati tej številki), naprej pa bi želela počasi priti na 65 kg. Poleti sem imela že 89 kg, tako da mi je nekaj že uspelo.

Želim vam obilico uspehov v prihajajočem tednu ;)

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 9:07:10   
urshak
spelca8 dobrodošla

(odgovor članu spelca8)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 10:23:19   
Lili28
Pozdravljene!

Mene kar razganja od firbca, kako je bilo v tem tednu, ampak so težave moje tehtnice malce večje od izpraznjene baterije... user posted image Na občutek oz. na tiščanje hlač se pa ne morem zanašat, ker sem v začetku  tistih user posted image dni user posted image No ja, se bom trudila dalje, potem bomo pa videli user posted image malo sem sicer iztirila med prazniki, ampak mislim, da nič tragičnega.

Neika user posted image , pridna si, ti kar piši, če ti je potem lažje. Pa za minute na orbiju tudi user posted image , počasi se daleč pride. Jaz sem se s pisanjem malo polenila.

spelca8 dobrodošla in srečno user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: spelca8
Želim vam obilico uspehov v prihajajočem tednu ;)

Jaz (mi) pa tebi user posted image

(odgovor članu spelca8)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 11:29:29   
sramežljiva
Špelca8 dobrodošla!user posted image Več kot nas bo bolje bo.Se bomo lažje vzpodbujale,tolažile...

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 15:02:34   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: urshak

spelca8 dobrodošla

podpis user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 18:34:09   
neika
spelca, dobrodošla!

zase lahko napišem, da sem v takem otopelem stanju..tako, kot sem se prej veselila vsake izgubljene deke, tako me je zdaj vsakič strah stopit na tehtnico. Nisem še omagala, a občutek je res žalosten. Danes sem jedla za zajtrk jogurt (navadni, vindija), 2 rezini poli posebne. Za malico mi je ratalo dat v usta košček sira s plemenito plesnijo (ni nizkokaloričen, a so beljakovine). Kosilo mešana solata z malo kunca v lastnem soku z zelenjavo, malica ricotta s cimetom in malo rozin, večerja malo melone s sirom. Pa je preveč in sem napihnjena...user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 19:01:01   
malabiba30
špelca dobrodošla user posted image user posted image

ja res smo ta teden več al manj kar vse v plusu, za vse minuse pa user posted image user posted image user posted image

saj bo bolje punce....po moje je krivo tud tole turobno vreme, poleg tega sem še v bolniški in ker sem kr naprej doma, mi je hladilnik zelooo blizu - pa ne samo hladilnik - še bolj kuhinja, ker bi kr naprej nekaj pekla in packala....grrrr

saj bo bolje - sem optimistkauser posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.11.2011 19:33:09   
neika
biba, meni je pomembno le to, da se nekaj nekam premakne, da se ne bom že čisto na začetku vrtela v začaranem krogu. Letos, ko smo začele na tej temi, se je zgodilo isto, po mesecu se ni več premaknilo navzdol, in sem obupala. Seveda sedaj zaradi vaše pomoči ne bom, saj me žene tale seznam naprej, najbolj pa me vzpodbujajo vaši uspehi, neverjetne ste!user posted image user posted image

sem enkrat rekla, da bom napisala mere mojega baročnega telesa, seveda upam, da se ne boste zgražale - obseg trebuha pri popku - 90 cm (user posted image ), obseg bokov 107 cm, obseg stegna 61 cm, obseg meč 38 cm, vse to na 160 cm. Je res, da sem od začetka hujšanja v začetku meseca sklestila 3 cm okoli trebuha in podobno tudi okoli bokov, pa cm okoli stegen, zdaj pa pač stoji. In če pomislim, da zdravniki opozarjajo, da kaj je nad 80 cm okoli trebuha, je že katastrofa...

Dajte še ve napisati, prosim!

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 13:50:34   
taly
Neika mere bom napisala, ko se izmerim. Špelca dobrodošla. Jaz bom tudi imela v ponedeljek +, če se ne bom vzela v roke. Plan imam da pridem konec meseca na 60kg, bo pa treba nekaj zato tudi naredit. Sita sem že teh diet brez efekta, pa dietne hrane, tega da kar naprej mislim kaj bom jedla danes, pa jutri... a brez tega res ne gre user posted image .

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.11.2011 15:45:06   
sesil
tudi jaz sem naredila analizo mojega hujšanja. mislim -3kguser posted image , pa hujšam že celo poletje in jesen. No, sej vem kje sem ga kiksala, tako da nad rezultatom nisem presenečena. sem si pa v en zvezek napisala na veliko hujšanje od novemba dalje, kjer si pišem datum in kaj pojem, če ga kikšnem, napišem z rdečo. zraven so kg seveda tehtanje v ponedeljkih in zdej sem dobila idejo še za mere - se moram res zmerit, da se postavim na realna tla.
na drugi stani zvezka je razpredelnica z mojo športno aktivnostjo. tu sem pridna in ni problemov: vsak drugi dan bicikel, po cca 25-30 km. meni je šport v veselje, hrana pa tudi:)
no, tu spremljam kakšen je časovni napredek na isti trasi.
a naj si še kakašne hlače (npr. smučarske) obesim na vidno mesto za motivacijo al kaj???? res sem jezna sama nase, tako da ta mesec pa ne bom blefirala.
no, uspešno hujšanje dekleta, ta teden smo se mal spotaknile, ma smo se pobrale in gremo dalje.


(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?