|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 8:49:55   
PapuaNG
jutro,


jst se pa malo bolje počutim. Spali smo-kako je bilo z mulcem pa zvem, ko se moj zbudi in poroča user posted image Ga je popoldne imel malo dedi čez, sta bla prvič sama več kot pet minut user posted image Pol sem se pa tam zadržala in je šel bolj pozno spat. Zjutraj me je pa hvalabogu mali zbudil, sem zgleda budilko pozabila naštimat. Vsaj enkrat sem bila vesela, da se je zbudil user posted image

Danes imam pa ta dolgo. Po malega gre dedi (ta drug), mož dela do večera oz. noči, jst bom pa tut pomoje še mal potegnila za kake pol ure, uro...čeprav razmišljam tut o tem, da bi šla mogoče po novoletno darilo za mojega. Bomo videli user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 9:17:14   
ivanamdb
jutrcek! zaenkrat spale super! neverjetno, gospodicna je spala direkt od 20.30 do 7 zjutraj, in sm jo spet jaz zbudila. ha!user posted image
vceraj sm za vecerjo spet poskusila cokolino in me tko zalostno pogledala, in sm ze imala pripravljene torteline v juhi, in jih je popapcala na express! tko da bomo morali cokolino v smeti...user posted image
ok...danes kuham filane articoke, bomo vidli ce bo gospodicna tud to slastno pojedla...
pa se termin na prevod so podaljsali, in bom lahk bolj easy delala. phiewww

ah leela - zelo priporocam tole trgovinco v centru za sadje in zelenjavo! so tudi do poznega otprti, pa se v nedeljo zjutraj in je vse vedno frisno! vceraj sve ble tam in je ena gospa svoje recepte povedala, in je se en starejsi par prisu notr in s D zacel na taljanscino cvekat. user posted image

nikolet, majana user posted image user posted image user posted image betty za tebe tud

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 9:51:34   
betty.ford
nikolet user posted image user posted image user posted image

upam, da se ne ponovi!



ivana, hvala.

me je oče spomnil, da preverim cuker. in res sem imela na tešče previsokega - bom malo spremljala, da vidim, ali sem takšna zaradi cukra ali se mi je cuker povišal zaradi viroze.
danes grem vseeno delat - mulčka sta pa super pridna!

joj, si kar predstavljam malo D kako čveka - sem včasih kar nesrečna, ker mi govorimo samo slovenskouser posted image




he, he, he: sem si na srečo dala skopirat post!user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 9:55:18   
majana79
nikolet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bogica user posted image potem je pri nas še dobro

včeraj sva ene 2x malenkost inhalirala, pa ponoči smo spirali nos, je pa v primerjavi z včeraj malenkost boljše

samo vročina še noče izginit... bo treba jutri nazaj k P

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 10:13:35   
betty.ford
majana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 10:13:41   
ivanamdb
aaah pa se to, ne vem ce veste: http://www.aeiou.si/ slucajno sm vidla o tem gledaliscu za dojencke in malcke, lepo se zdi.

uh betty - s cukrom se ni za igrat!! ah, D "cveka" bolj na esperanto... trik je "decifrirat" kaj hoce rect. user posted image   v PO je lepo to kaj starejsa generacija govori italijanscino, pa se je majhno mesto in te vsi poznajo. (moram rect da mi je to res vsec). ma saj se tud tvoji naucijo, v slo je ful dober nivo anglescine, pa se zdaj smo v EU, moras se najmanj 2 jezika naucit.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 10:42:44   
betty.ford
saj vem, ivana... a je vseeno razlika, če otrok sliši jezik v okolici kot pa če bi ga šla jaz učiti s svojo polomljeno angleščino.user posted image

tisto iz risank pa je bolj enosmerno in se mi zdi da iščejo nek slovenski pomen v angleških besedah...
pa potem ven pride nekaj takšnega kot pri tisti romunki, ki je pela "ken li" Mariah Carey na talentihuser posted image


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 10:45:21   
betty.ford
http://www.youtube.com/watch?v=MZ3A8wWb74Q

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 10:47:23   
betty.ford
sem se zmotila, ni bila romunka. bolgarka.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 10:58:55   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

sem se zmotila, ni bila romunka. bolgarka.

user posted image user posted image haha se je spomnem,men je bla ful zakon! sm rekla ko kupim nov mobi (ne ta moj fosil) si dam tulibudibudacu kot ringtone!!! user posted image
ma ne da jih ti ucis, to si prav rekla, ampak zdaj zgodaj zacnejo, a ne? ne vem, sem slisala da na hrvaskem imajo nekateri vrtci dvojezicno, zdaj ne vem ce to samo nekateri, pa ce so samo privat. ena moja necakinja se je naucila spanscine ker je babica gledala te mehiske telenovelas, potem pa se v soli. zihr boljse kot v italiji kje so vsi filmi in risanke na italijanskem...ko slisas de nira kako "govori" italijanscino res ne mores vec gledat film.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 13:14:21   
Leela
betty, nikolet in majana user posted image user posted image user posted image  za otročke.

majana malo po malo in se bo navadil inhalirat.

F. je šlo pa iz nosa na grlo in ima angino. Ga zgleda zelo boli grlo in sem mu kar svečko dala. Pa ospen jemlje. Joj nikolet, če je pa bronhiolitis v vrtcu bo pa še drug teden doma. jaz imam še dopust za ponucat. Včeraj itak nisem šla iskat škrata (pohod), je bilo pa luštno in DM je prišel razdelit čaj in piškote, ki so jih otroci sami spekli (trde kot kamen je rekel B.user posted image )

ivana tista trgovina je res zakon, samo je smotan za parkirat pa še cene imajo uf.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 18:52:12   
nikolet
hvala za pikepoke


no N. zdaj zaenkrat spi, tavelik gre pa pod tuš...

pol pa še jz in spat...
nočko



_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 19:17:46   
ivanamdb
ok cokolino definitivno gre v smeti...
moj otrok ni normalen...pojedla je 2 kroznika filanih articok - to je recept http://www.coolinarika.com/recept/738251/ jaz se dam v filing krasko panceto, in v vodo grah, tko da sm ji zmiksala srce od articoke in grah in vodo v kateri se kuhalo...potem je vidla kako jaz jem listje in je tud ona zacela...ne samo to, potem ko je hotela drug kroznik mi je zacela ta filing s mog kroznika jest...mislim...to res ni normalno..... user posted image user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 19:37:49   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

ok cokolino definitivno gre v smeti...
moj otrok ni normalen...pojedla je 2 kroznika filanih articok - to je recept http://www.coolinarika.com/recept/738251/ jaz se dam v filing krasko panceto, in v vodo grah, tko da sm ji zmiksala srce od articoke in grah in vodo v kateri se kuhalo...potem je vidla kako jaz jem listje in je tud ona zacela...ne samo to, potem ko je hotela drug kroznik mi je zacela ta filing s mog kroznika jest...mislim...to res ni normalno..... user posted image user posted image



no to je pa lepouser posted image

čakam da se tavelik skopa, se je šel kr samuser posted image



_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 20:42:26   
majana79
ivana, to pa je baba in pol user posted image  user posted image

se javim za čokolino, ma ne za malega, zase user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 20:46:54   
Dudica1
Čer
Sva ble s kolegico na uspešnem šopingu,zdej pa spat.user posted image

pikepoke vsem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 22:48:54   
betty.ford
položnice plačane. sem prec spet malo lažja - kar se tiče bančnega računa.

ivana, super za D. da tako pestro je!
pri nas je sicer nor na zelenjavo, a bolj klasično: korenček, grah, cvetača...

evo, še eno skledo mačjih tačk za tvojo malo:user posted image

user posted image




(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 22:50:11   
betty.ford
pa še 2-3 vprašanja:

kam je že maja šla? jo kar pogrešam!

ali je živa že rodila?

in še ena majčica ima te dni rok - že kaj novic?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 22:51:50   
betty.ford
grem obešat, ker vas itak ni user posted image

no, upam, da ste okej!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 23:03:43   
majana79
maja je šla v Bruselj, je na poti nazaj

živa je še 2 v 1

ne vem pa katera majčica ima še rok ta mesec?

grem v mižale, bo spet dolga noč... sovražim jih

nočko!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 23:05:48   
Anonimen
Majana hvala za update user posted image

še sem tukaj 2v1 user posted image   Na FB je slikca naše žoge user posted image

Jst tudi grem... Dec me nervira k smrči tuki poleg mene in se davi zraven user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.12.2010 7:58:13   
PapuaNG
jutro,


spali odlično. Se je pa zbudil isto kot moja budilka. Kaj se ni včeraj tako Sem mela pa uspešen šoping - sem si kupla škornje (končno), v katerih moja noga celo ne zgleda kot plavutka. Pa še znižano so mel. Pa eno darilo za soboto, ker gremo na en rojstni dan pa še neki, pa ne smem povedat kaj, ker moj občasno tut pokuka sem

Zdej sem pa denarnico spraznila, tko da do naslednjega meseca nič več ne kupujem, samo še novoletna darila. Mate že kakšne ideje? Rabim za fotra pa brata in njegovo ženo. Lani sem jim masaže, tko da bi letos kaj drugega. Mogoče savna? Za fotra vem, da se gre včasih savnat z mami, za brata moram pa mal poštudirat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.12.2010 8:34:45   
ivanamdb
jutrcek!
ah, noc je bla pestra, ampak v mejah tolerance. gospodicno sm spet jst zbudila! ahahahahah ona mene cez noc, jaz njo zjutraj...edino kaj jaz ne kricim in ne jokam!user posted image
mmmmljac hvala betty! ze mi slina gre na te articoke...jaz (a mislim tudi D) bi r@t prodala za dobre articoke! men se zdi da D ni pa prav normalen otrok, na eni poroki septembra je tud slastno jedla jastoga na brudet, pa se ce ji das kuhan prsut in kraski prsut zraven, gospodicna uzame kraski in se kos parmezana zraven....user posted image
uh jst sm tud vceraj racune placala....
ja glih vceraj sm si rekla da pogresam majo tuki, in da saj se danes vrne, a ne.

hm...darila...maja je bolj za ta "sektor"... jst se za sebe in svoje nimam ideje.edino sm ze za tasta kupila ker je bolj simpl. vceraj sm pa izvedla kaj jst dobim za bozic....moj je ze kupu in instaliral pomivalni stroj gor v nemciji...user posted image , kao ni hotel rect, ampak je na koncu povedal. haha (a 10 let nazaj je bil kotra pomivalnih...haah)

grem zdaj spit kavo in mal kao delat.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.12.2010 8:40:29   
maja1488
Jutrooooo!

Umrta! Sta se punci ob 5 zbudili, ker sta vidli, da sm doma. Drugače je bil izlet super, vidim da ste tut čvekale dosti. Vas pol preberem, mi direktor diha za ovratnik zdej.

Najbrž je kdo bolan, zato kr vnaprej pošiljam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.12.2010 10:07:44   
nikolet
dan

bila z N. spet pri dr. k jo je uho bolelo... sam morem popoldne it še enkrat.. in to pot k pediatrinji... pa kri so ji vzeli..

drugače pa se počasi izboljšuje zdravstveno stanje mene in N.

vsem bolančkom cel koš user posted image user posted image user posted image user posted image

pa lep sončen dan vsem user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?