|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:45:13   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

nikolet user posted image

majana ne razumem kako po enem tednu še niso ugotovili user posted image  a to na tvojem domačem koncu? Upam, da se kmalu pozdravi otroček.

naš Mima (tako F. sebe kliče) je danes razsul (sposojeno) kitaro.



Še dobro da ni naša user posted image

Drug teden se oglasim, ko grem še neki za bilanco poštimat.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:46:55   
Leela
Ne vem od kje user posted image , sem tri tedne rabila da sem ugotovila kaj to pomeni.

ja da bi se posvetovali pa no way. Od sodelavke mož je vprašal ortopeda, ima težave s križem, ali naj se še z nevrokirurgom posvetuje in je bil dr. užaljen za zjokat se.
F. tudi na pulmo niso dali k alergologu, tako da smo zviseli pri receptu za mleko, poleg tega nisem dobila nobenih navodil itd. Še največ od naše lake.Še med seboj ne sodelujejo. To je res slabo pri našem zdravstvu.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:51:10   
Leela
maja do srede smo doma (upam, da ne dlje...moram iti malo v službo) tako da pridi. Ja je razbil pri bratu od B. On je imel sposojeno. Jih je vse skoraj kap zadela. No zdaj bo treba dati denar za novo.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:53:27   
betty.ford
čakaj čakaj, Leela, kaj ni tvoj mali F že pri maji neke zvočnike sprobaval?
bo muzikontar!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 22:00:54   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

čakaj čakaj, Leela, kaj ni tvoj mali F že pri maji neke zvočnike sprobaval?
bo muzikontar!


Ahahahah, dober spomin. Mislim da je mojemu možu vzel kako leto življenja tisti dan. Smo pa vidli kako dobre reflekse ima.

Leela, upam da ni bla draga. Kaj pa je polomu? Načeloma se vse da popravit. Možič si je kupu eno prejšnji mesec in je prišla z zlomljenim vratom. Se je en mesec bockal z DPDjem, ker je blo zavarovano, pa niso hotli priznat. Kekci. No zdej smo rešli.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 22:09:44   
Leela
Eno akustično je razbil. Je vrat odletel, menda se ne da popravit. Ene 300€ bo že šlo. Ja F. je res talent za stvari uničit. Vse kar je vrednega je treba umaknit. V bistvu je samo hotel pogledati pa je na tla priletela tako nesrečno.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 8:50:44   
nikolet
jutro

smo prespali noč, zjutraj sem pa po celi hiši ure premikalauser posted image

možek i je šel po meso za juho, da ne bomo jedli instant še en dan... otroka pa risenke gledata...

imam pa eno vprašanje...user posted image user posted image kako naj N. odvadim od prstov.. čist cel dan si jih daje v usta in jih vleče... nimam več ideje kot sam vn vlečtuser posted image

danes je baje sneg napovedan... in HB je pri nas prov toplo tak da upam da ga ne bo.....

no uživajte v nedelji... mi bomo... pol popoldne pa gremo mal svečko prižgat za taščo k že cel teden nisem bila....

l.p.


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 8:52:14   
nikolet
sem pa ful vesela, k je tast začel pospravlat na podstrehi... tako da upanje za stanovanje ponovno obstajauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 9:10:33   
betty.ford
dobro jutro!

pogrešam velikega. sva sama z zmajčkom pa mi je tole nedeljsko jutro kar nekaj... pa še deževno vreme se obeta...

nikolet, super za stanovanje. sem bila prepričana, da ste že nekaj obnavljali, ali?
ste bolje?
za prstke nimam nobenih nasvetov... včasih so mazali z ribjim oljem, ki ga otroci niso marali... ampak ne vem, če je to rešitev. sama sem jih grizla do... še danes si jih user posted image
če sem si jih namazala z lakom, je bilo bolje... ampak N je še premajhna.

jaz ji mogoče ne bi toliko posvečala pozornosti pa ven vlekla, ampak bi jo rajši preusmerila na kaj drugega... da naj kaj prime (kakšno igračo, npr.)

< Sporočilo je popravil betty.ford -- 27.3.2011 9:12:32 >

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 13:01:35   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

dobro jutro!

pogrešam velikega. sva sama z zmajčkom pa mi je tole nedeljsko jutro kar nekaj... pa še deževno vreme se obeta...

nikolet, super za stanovanje. sem bila prepričana, da ste že nekaj obnavljali, ali?
ste bolje?
za prstke nimam nobenih nasvetov... včasih so mazali z ribjim oljem, ki ga otroci niso marali... ampak ne vem, če je to rešitev. sama sem jih grizla do... še danes si jih user posted image
če sem si jih namazala z lakom, je bilo bolje... ampak N je še premajhna.

jaz ji mogoče ne bi toliko posvečala pozornosti pa ven vlekla, ampak bi jo rajši preusmerila na kaj drugega... da naj kaj prime (kakšno igračo, npr.)


ja smo lani že strešna okna dal not, pa uhodna vrata, k se je fasada delala, pa streha menjala... zdej sem pa upala da bi na pomlad začela gor delat, pa ni in ni blo nič daska od tasta.. no zdej je pa končno pomlad in je tast začel pospravlat.. tak da bom mogla mal dle časa čakat na stanovanje... no ja... sam da bo user posted image user posted image

dones so pa same dobre novice N. je nehala dristat in mi lepo kaka .... tak da bom lahko do konc tedna šla v službo....

je pa danes tak BZ dan da bi sam spala in ležala... uglavnem sam zabušavala......user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 19:14:51   
betty.ford
2 uri letanja po zraku in rezultat je: utrujenost. se kaže, da bosta hitro zaspala kljub spremembi ure. mogoče še pred tvjemuser posted image

nikolet, super!

ledenka, tebi pa vse najlepše ob selitvi!
bo ta selitev službena ali privatna?

ta pomlad bo polna prijetnih sprememb.user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 21:12:05   
zoja10
spet je bolana......

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 21:16:13   
majana79
zoja user posted image user posted image


(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 21:27:53   
maja1488
zoja in ostali bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naši dve gresta jutri obe v vrtec. Končno. Jst mam pa spet zaostanke. Ah bo že. Drugače je nedelja minila kot običajno, mal smo bli zunaj.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 21:44:49   
zoja10
sem tik pred tem da mi odpre vse ventile....

čez dan 37,5 zdej spi  in kašlja kot zmešana...

jutri grem delat bo T pri gospej T... sem zarad tega še bolj živčna, ko sem jo prosila če je lahko pri njej je izpadlo kot da jo prosim za blazno uslugo in je po ene 5ih minutah rekla da če prou ne gre drugače pa naj bo...
mislim da bom mogla pustit službo so me vsi že precej siti...

grem spat, kolikor bom upala glede na spremljavo...


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 21:51:12   
betty.ford
zoja user posted image

naj bo noč mirno speča.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.3.2011 22:02:01   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

sem tik pred tem da mi odpre vse ventile....

čez dan 37,5 zdej spi  in kašlja kot zmešana...

jutri grem delat bo T pri gospej T... sem zarad tega še bolj živčna, ko sem jo prosila če je lahko pri njej je izpadlo kot da jo prosim za blazno uslugo in je po ene 5ih minutah rekla da če prou ne gre drugače pa naj bo...
mislim da bom mogla pustit službo so me vsi že precej siti...

grem spat, kolikor bom upala glede na spremljavo...




Zoja, I feel you. Naši sta tut skoz bolni. Očitno je tako leto al kaj. Bedno v glavnem. Pri nas si podajata čist vsako virozico. Z je prvič letos 14 dni v kosu v vrtcu. M je zdržala 15 v kosu. Upam na boljše čase.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:03:37   
koala.cek
dobro jutro družba, vidim da ste bile kar pridne s pisanjem. neke viroze si podajate. user posted image  user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:06:04   
betty.ford
maja user posted image

samo upanja ne izgubit. je res, da je bilo lansko poletje bolj čudno in da se je ta vremenska čudnost vlekla skozi jesen in zimo... ampak zdaj bo bolje!



moj je že odpeljal mulčka v vrtec. jaz sem doma. dopust. me prav zanima, če moj ve, da ga imam.user posted image
to je test iz poslušanja. tako da: ta teden si polnim baterije!

s firme, kjer sem zadnjič imela razgovor za službo, so me obvestili, da so izbrali drugega kandidata. se mi je kar oddahnilo. zdaj pa premišljujem, kaj si dejansko želim na službenem področju.
s tiste druge firme, na katero sem bolj ciljala, me nič ne pokličejo. ker je že en teden mimo, sem opustila upanje, da bo klic oz. obvestilo pozitivno.

dan bo lep - kljub dežju, prav?

dobro jutro vam želim!user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:16:43   
PapuaNG
jutro,

mi smo tudi še doma. Mu itak še dost iz nosa teče pa kašlja še grdo vsake toliko, tako da bomo kak dan še doma. Itak ma še kontrolo popoldne. Smo bili pa bolj speči včeraj-kar nisem se mogla zbuditi, je zgleda prišlo za mano od celega tedna. Pa še herpes sem dobila za povrh, jupi user posted image


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:33:45   
betty.ford
Papua še zate user posted image

meni pri herpesu pomaga, da si takoj področje okužbe razkužim s špiritom pa namažem s sikapurjem.
so mi pa v lekarni svetovali prehrambni dodatek - vitamin B.

izkoristi čas, ko si doma za družinsko razvajanje. brez hitenja. ker je dan bolj zaspan, verjetno ne bo težko.


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:34:13   
nikolet
jutro

no pa je konec bolniške... sem govorila z pediatrinjo in mi noče dat več bolniške k je N. zdrava k je včeraj kakala normalnouser posted image je rekla da je dovolj dva dni... tak da grem jutri v službo n. pa v vrtec.....

pa ta zdravstvo....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:36:14   
betty.ford
zdaj pa grem, ste me verjetno že precej site.user posted image

pozitivno mislim na vas! user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:39:21   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

zdaj pa grem, ste me verjetno že precej site.user posted image

pozitivno mislim na vas! user posted image user posted image


uživaj
papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 8:49:57   
koala.cek
ah betka, me te imamo rade, tako da nam ti kar kaj pozitivnega napiši...pa seveda si privošči dopustniški dan. pašeeeee kajne ?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?