|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 9:42:17   
petrazg
Jutro :)

Danes bo po moje po vremenu sodeč en težek dan... Naša dva sta v vrtcu, se nam je začel že drugi teden štet... Bomo vidli kako dolgo zdržimo...
Zoja sej bo, tudi to enkrat mine user posted image

Pa lepo se imejte...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 9:43:12   
ledenka
jutro!

jaz bui tud dopust...

M je v vrtcu, sicer še kašlja, ampak včeraj je sam 2x kakal, vročine pa že od petka ni več mel. čist fajn.

si grem čajček nardit, pol pa delat... je ostalo kup zadev za porihtat še od petka. bo že.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 11:50:48   
majana79
Dan!

Bili pri P, ima še vedno rdeča ušesa, tako da nam je dala napotnico za ORL, kaj bodo oni rekli, glede na to da je virusno. Bom očitno še vsaj jutri doma.

Sem mojega naročila v alergološko, pa je dobil datum 7.7. user posted image moram še kam drugam poklicat, ker takrat 'planiramo' dopust pa mi res ni za hodit nazaj.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 13:18:35   
PapuaNG
Mi bomo tudi zgleda vsaj še kak dan doma. Se je prejle pred spanjem še podriskal, tako da vrtec jutri odpade. Upam, da bo vsaj do srede že zdrav. Ker drugače je ok, samo iz nosa mu teče še vedno malo zeleno pa kašlja občasno.

Majana-sej pomoje se da datum na alergološki tut prestavit al kaj? Ti kar pokliči pa reči, da imate ravno takrat rezerviran dopust na kreti user posted image


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 13:38:59   
majana79
papua, o ja, da, na še kasneje

iščem zdej privat alergologe, k majo baje krajše čakalne dobe...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 13:55:04   
PapuaNG
kaj pa tista v dravljah? Al ma samo za otroke ona?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 14:57:25   
nikolet
živjo punce

no otroc so doma iz vrtca... oba uživata... možek je šel v trgovino

aja dudi ste uživali?


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 16:20:25   
Dudica1
Dan drage moje user posted image
Nč vas nism pogrešala tok smo se mel lepo user posted image user posted image user posted image   joj hočem nazaj user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 18:04:28   
ledenka
user posted image

Večerja
četrtek, 31.3. ob 19.30

Vabljene vse zmajske mamice!

šivilja
petrazg
majana
ledenka

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:16:35   
majana79
od 14.40 do 16.50 smo čakali na ORL... da se ti zmeša

rezultat: premalo je jedel AB, zato se mu ni pozdravilo. Bo P vesela, ko bo prebrala izvid. user posted image mora bit še doma, dobil smo AB kapljice, gret ušesa, ipd.

Mamma needz a drink!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:20:09   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

od 14.40 do 16.50 smo čakali na ORL... da se ti zmeša

rezultat: premalo je jedel AB, zato se mu ni pozdravilo. Bo P vesela, ko bo prebrala izvid. user posted image mora bit še doma, dobil smo AB kapljice, gret ušesa, ipd.

Mamma needz a drink!


Ti čist verjamem.

Ste pa res božčki. Se mi zdi, da si imela ti z J. več problemov, k jaz z vsemi tremi skup.

Zdrži še do četrtka - te lahko peljem

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:24:10   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image

Večerja
četrtek, 31.3. ob 19.30

Vabljene vse zmajske mamice!

šivilja
petrazg
majana
ledenka


koalka prideuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:24:59   
koala.cek
naš zmajček je imel spet kazen v vrtcu. baje je enega mulca prebutaluser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:25:52   
koala.cek
majana - no koment. at all. user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:40:25   
majana79
koalka, kaj pa daješ otroku za jest, da je tak? user posted image user posted image se ful sekiraš a ne de? user posted image ne sam resno, mislim da mal pretiravajo. Prebutou ga zihr ni, najbrž sta si kako igračo vlekla iz rok al pa kaj

pa user posted image user posted image user posted image za večerjo!

šivilja, ourajt, z veseljem sprejmem ponudbo user posted image user posted image za otroka pa nimam komentarja, upam samo da bo ultra inteligenten, da bo začel služit denar že pri 12-ih in da mi bo vsaj tako poplačal vse psihične bolečine in odrekanja user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:40:56   
ivanamdb
ukradli so mi uro!!! eno uro zivljenja! mene ta premik casa tolk zvuzla...danes sem kot pijana!

ah majanauser posted image user posted image user posted image a to cakanje res izp@@@di! pa se za zojo user posted image user posted image user posted image
a je F od leele kaj boljse?

dudi - ful fous!!!user posted image

drugac, vikend prisel in odsel ko da na ni blo...vec se ne spomnem kaj smo delali. a ja sprehajali, igrali, kavcali, vceraj sli na eno vecerjo in to je blo vse.

danes sve ble popoldan mal na eno playgroup..."yummy mummy style"...in vedno se vidi kdo je slummy mummy in mali huligan! user posted image a ja...kao delali smo finger painting.... in je bla ena zenska kateri ni vsec da ji hci packa s barvami, da si umaze roke!?!?!?!?user posted image punca je komaj 2 leta stara...ma sh@t daj pust jo da se mal igra. in ko je moja zacela s barvami packat.... zenska je take oci je naredila...kao oh groza.... a ja, svojo je oblekla v gumi hlace in jakno!!!!! midve sve ble obe tolk umazane user posted image user posted image user posted image ...da je mal potem ta zenska rekla da kao mora it ker da ne vem kam zamuja...aha...seveda! pa se njena puncka je hotela kos banane od D, in ji ga je D hotela dat (nenavadno za njo)...ta zenska je takoj priletela in zacela "neneneneenenene"...ma mislim...a ja rekli so mi da ta noce da gremo zunaj na igrisce ker je pesek in da se potem mala umaze.....!?!?!?!?!!? ok...ta je res obsessive compulsive!
mislim, ne me narobe - men tud gre ful na nerve ce je hisa umazana, ce otrok ma umazane roke, ce sezuje cevlje in je potem cel peskovnik v stanovanju, ampak, sh@t otroci so, ce zdaj lahk ne uziva v tem, kdaj bo? enkrat ko sem se bla na porodniskem, sem tako krizo naredila ker je stanovanje bilo umazano, jst pa nisem vse zrihtala, skuhala, spucala, a ful utrujena, itd....in potem mi je zdravnica rekla - dej pusti, dokler otrok ne bo vecji sprejemi da bo hisa bejrut, da pol cunj ne bo zlikano, da bodo okna kot CSI crime scene...cimprej ti to pride do mozganov bos bolj zivela. in je res...ce je spucano bolj zivim..itak 5 sek po tem je spet bejrut...in kaj?!



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 20:47:58   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

sh@t otroci so, ce zdaj lahk ne uziva v tem, kdaj bo? enkrat ko sem se bla na porodniskem, sem tako krizo naredila ker je stanovanje bilo umazano, jst pa nisem vse zrihtala, skuhala, spucala, a ful utrujena, itd....in potem mi je zdravnica rekla - dej pusti, dokler otrok ne bo vecji sprejemi da bo hisa bejrut, da pol cunj ne bo zlikano, da bodo okna kot CSI crime scene...cimprej ti to pride do mozganov bos bolj zivela. in je res...ce je spucano bolj zivim..itak 5 sek po tem je spet bejrut...in kaj?!


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:07:51   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

sh@t otroci so, ce zdaj lahk ne uziva v tem, kdaj bo? enkrat ko sem se bla na porodniskem, sem tako krizo naredila ker je stanovanje bilo umazano, jst pa nisem vse zrihtala, skuhala, spucala, a ful utrujena, itd....in potem mi je zdravnica rekla - dej pusti, dokler otrok ne bo vecji sprejemi da bo hisa bejrut, da pol cunj ne bo zlikano, da bodo okna kot CSI crime scene...cimprej ti to pride do mozganov bos bolj zivela. in je res...ce je spucano bolj zivim..itak 5 sek po tem je spet bejrut...in kaj?!


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image




itak - pri meni je pucanje in pospravljanje zadnje na prioritetni lestvici. Čeprav je zdaj že malo bolje, odkar imam čistilko in so otroci zrasli, tako, da že sami kaj pospravijo user posted image user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:08:29   
šivilja
grem mal Guruja gledat, je en tak hecen film.

Pa pomelo si bom privoščila

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:28:13   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

koalka, kaj pa daješ otroku za jest, da je tak? user posted image user posted image se ful sekiraš a ne de? user posted image ne sam resno, mislim da mal pretiravajo. Prebutou ga zihr ni, najbrž sta si kako igračo vlekla iz rok al pa kaj



to je samo bitka za preživetje. jebi ga...doma se mora skoz neki grebst in valjda to prenese v vrtec. je pa res, da je v skupini največji, enih 5 jih pa sploh še ne hodi. pa tudi karakter ima tak, da se zna zase postavit.

mah sekiram se glih ne, ampak čisto vsak dan je nekaj. al je glih padel in si prebil ustnico, al je glih vrata zaprl in si priprl roko, al je kakšnega udaril, al se je glih s kom zrausal, ...intd. user posted image

pucanje pa meni tudi ne ravno od rok. nekako imam filing, da se film stalno ponavlja: pospravimo-razmečemo-pospravimo-razmečemo. pa recimo da raje tisto pospravimo enkrat izpustimo, malo zamižim in se delam kakor da nič ne vidim. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:35:21   
Leela
joj kakšen dan, res ta ura zmešana. Sem utrujena, tamaladva pa naspidirana. Grem v sredo v službo, da si spočijem.

ivana hvala smo boljše. F. bo itak še nekaj časa doma. jaz imam doma vsak dan tako, da je res bejrut. F. pa preoblečem najmanj 3x na dan. Ampak vse je še v mejah normale bi rekla user posted image

majana fajn, da ste ugotovili za ušeska. Zdaj bo pa ok.

za večerjo v četrtek pa zelo razmišljam, da bi šla malo poklepetat.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:39:36   
Leela
kako pa jih v vrtcu kaznujejo?

zadnjič je F. doma nekaj po štedilniku šaril in sem mu rekla naj gre v kot in je šel in tam stal user posted image  Še nikoli prej mu nisem rekla naj gre v kot. sem se mu prav smejala.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:43:23   
petrazg
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


šivilja, ourajt, z veseljem sprejmem ponudbo user posted image user posted image za otroka pa nimam komentarja, upam samo da bo ultra inteligenten, da bo začel služit denar že pri 12-ih in da mi bo vsaj tako poplačal vse psihične bolečine in odrekanja user posted image user posted image user posted image




Majanči no user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.3.2011 21:53:32   
petrazg
Leela naši za mizo sedijo, ko imejo kazen... Pa tavelik dvomim, da je že kdaj, ker je bojda full priden, tamali je pa kopija koalkinegauser posted image ... ćeprav danes je bil pohvaljen , da je bil zelo priden... mislim, da prvič pohvaljen za obnašanje, tako očitno. Kaj čem, full je velik, je po starosti sicer nekje v sredini, ampak je močen in mu niti starejši nič ne morejo. On je pa tudi od doma navajen , da se mora za vsako stvar zmenit... pa niti ne vem, če je to tisto glavno. Bolj imam občutek, da je kriva (v narekovajih) igra... z A. se lahko valja po tleh, skupaj skačeta, norita... v vrtcu pa itak da s svojo kilažo na tla spravi, če se samo ornk zaleti v koga...da bil nesramen, pa nimam občutka. 

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.3.2011 7:36:01   
nikolet
jutro

no pa so zdej šli vsi otroci v vrtec.... mal miru paše.... popoldne pa v službo... se kr bojim, k je bila šefica včeraj ful osorna do mene ko sem jo klicala in povedala da danes pridemuser posted image

mah bo že .... kaj bi se sekirala če ne morem nič naredit da bo mela drugačno mišlenje.... pač možgani so sprani... pa jih naj ima....user posted image user posted image

uživajte


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?