|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 20:38:52   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

F. je že 3 dni brez dude. je samo enkrat vprašal zanjo. Bom videla kajko bo šlo naprej.


bravo F.! user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 20:54:28   
betty.ford
wow, Leela! brezdudje! a to je kar pozabil nanjo ali si imela kakšen prijem?
tisto o malih francozih mi je pa znanouser posted image

šivilja, user posted image  upam, da bo kmalu okej in brez posledic.

majana, mogoče so vse te bolezni povsem psihičnega izvora.
(enostavno te ima otrok rad ob sebi in včasih je bolezen idealna priložnost).
ampak še vedno verjamem, da pomlad prinaša bolj zdravega J.



jaz pa skozi šipo vidim zvezde!!!user posted image







(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 22:13:28   
Leela
V bolnici je ponoči sestra F. zmerila saturacijo in je imel z dudo nižjo kot brez dude (v spanju) tako, da mu je nisva dajala tako kot ponavadi. In sploh ni vprašal zanjo razen enkrat doma. Niti ni bil tak hud dudoman. saj bom še videla kaj bo.
Revež L.  je imel, ko je dal dudo ribicam , po pol leta nočno moro zaradi tega in se je zbudil čist histeričen naj mu ribe dudo vnejo (takrat je bil tri leta star). je imel 3 dude eno v ustih, in v vsaki roki po eno. ponoči se je zbudil, če ni imel isto user posted image .

majana to z babi servis je čisto res. Nam tašča ogromno pomaga, res je zlata. Moja mama mi tudi pomaga, samo ne pri čuvanju otrok. je tak komplikator in paničar, da živčnega dobimo vsi.


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 6:43:15   
Dudica1
Dobro jutro drage moje mamice,želim vam lep dan in naj vas vaši otroci danes ubogajo in razvajajo!user posted image


Naša dva sta v vrtcu toliko da se slikata za skupinsko slikico potem pa gremo...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 7:25:26   
PapuaNG
jutro,


meni je pa otrok za materinski dan podaril-dan bolniške. Pa mi čist paše. V službi sem več al manj vse, kar je bilo nujnega, popedenala, tako da nimam slabe vesti. Pa še spočila se bom malo, vsaj upam. Mali pa kašlja na polno, neki tut vročina zgleda, da bo prišla, upam, da ne bo hujšega in bo do naslednjega tedna že ok.
Vročina-jst jo še zmeri v ritki merim, ker naš mulo težko zdrži sekundo pri miru, kaj šele kaj več. Sem mu enkrat probala pod pazduho, pa si je skos ven vlekel termometer, pa pomoje mamo prešvoh termometer za tako merjenje. Je pa res, da tega v ritki ne mara več in ga moram fejst držat, da mu zmerim. Bo treba počasi na 'odraslo' merjenje. Kakšne termometre pa mate?

Aja, pa vesel materinski dan! Mi smo meli že včeraj obisk knjižnice, kjer je razstava slik, ki so jih mulčki iz vrtca naslikali, pol smo pa mamice dobile še vsaka svojo sliko, ki so jih mulčki narisali. Sem morala fajn mežikat, da se ni videlo, da imam rosne oči user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 8:00:19   
majana79
Jutro!

Dudi, ja kam pa greste?

A materinski dan je danes? No, pri nas tako kot vsi prazniki že nekaj časa mineva neopaženo. Moj spet kuha, ga je že ponoči treslo, J. ni nič boljše... Jaz se pa filam z vsem živim da ne obležim.

Ah ja...

leela, ja z dudo majo nižjo saturacijo, je meu J. isto ko mu je pri zdravniku merila.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 8:57:54   
PapuaNG
majana, najbolje, da odpreva vsaka svoj likohol in nazdraviva sami sebi user posted image Moj tut dans dela cel dan, tako da se vidimo praktično šele jutri. Praznik pa tak. user posted image Mogoče je pa materinski dan to, da se še posebej spomniš, da si mati-doma bolan otrok, mož bolan ali ga ni...user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 9:05:36   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

majana, najbolje, da odpreva vsaka svoj likohol in nazdraviva sami sebi user posted image Moj tut dans dela cel dan, tako da se vidimo praktično šele jutri. Praznik pa tak. user posted image Mogoče je pa materinski dan to, da se še posebej spomniš, da si mati-doma bolan otrok, mož bolan ali ga ni...user posted image


O great. Smo na istem. Mi je že ob 5 zjutrej živce cufala. Likohol in persen woooooohoooooo.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 9:07:58   
petrazg
Jutro mamičke moje...vse čisto vse ste čisto posebne, super mamice... :)

Majana... kar rukni limonce bo boljš... user posted image

Pri nas pa zelo slabo spimo odkar sva L.  prestavila v večjo posteljo... se full več zbuja, joka, pa tudi po 5x na noč pride k nama v spalnico user posted image . In do danes sem ga vedno nazaj nosila v sobo in bila z njim tako dolgo dokler ni zaspal, danes sem pa ob 6 obupala in mu pustila v najini postelji spat... Zdej bomo pa videli kako se bo nadaljevalo... Da bi ga nazaj v malo dala, pa ne pusti. Jo ima na razpolago, ampak noče v njej spat, edino ponoči včasih sam noter spleza...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 9:08:01   
majana79
men tut likohol ne pomaga več user posted image user posted image

bi rabila kej konkretnega za zadet se user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 9:17:25   
maja1488
Petruška, naši 2 sta ob 5 že pokonci, tvoj pa ob 6 še zaspi user posted image  Oh lucky you
Z tut pride enkrat ponoči. Si obuje copate, vzame ene 5 igrač, dudo, dekico in pride. Potem se uguzi na sredino in spi. Včasih pride še M.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 9:22:50   
petrazg
Ja, zaspi še nazaj... samo grem z njim v posteljo okoli 20. za pol ure, grem k njemu ob 23. za pol ure, pa 2, pa ob 4, ob 5.30 sem prišla nazaj v posteljo. No, ob 6 je bil pa spet pri nama... user posted image  

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 9:28:33   
maja1488
Ah nej spi. Sej zdej je spet moderno, da začnejo zgodej imet punce. Če ne prej, bo takrat šou.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:15:23   
ivanamdb
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
zaspana...totalno.... sm neki do ne vem katere ure mojemu lektorirala, zjutraj se je tamala ob 6.30 zbudila... ma ni v tem problem...problem je da zacne kot siiiiiiiiiiiiiiirena na gasilski postaji tulit, in te cist znervira.....moj je njo in ne vem kolk plisanih prinesu v poslu in se je usedla in naju gledala kako spiva...user posted image pa vsake tolk otipala ce sva tu...(a je spet kaka luna)
leela-bravo za dudo user posted image user posted image user posted image user posted image (ful si me nasmejala s L in dudo/ribcami)
majana & vsi drugi bolancki user posted image user posted image user posted image user posted image naj se cimprej to konca!

drugac... vceraj sm ji kupila leseno kolo/poganjalec... sve sle neki v trgovino, in sem sla mimo igrac, pa sve mal sprobale te poganjalce... in ko sve vidle ta leseni...aaaaaaah.... nam je bil fuuuul vsec.... tko da sm ka tko na impuls kupila... oz. se lahk zmontira v trikolesnik/kolo/skiro. ati je zmontiral vceraj in se je ze pelala po stanovanju in balkonu, ko je sla spat, ga je parkirala do postlje.... danes ga je hotela odvlec v vrtec... popoldan bo ati sel po njo v vrtec in potem vsi skupi gremo v park na test run ..... user posted image



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:18:50   
ledenka
jutro.

HBDJP!

men pa se vrtiiiii, sem kot zadeta user posted image  ko hodim, me vsake tolk mal zanese user posted image  sem M raje dostavla s taksijem, ne upam za volan. po moje stres...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:19:00   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Z tut pride enkrat ponoči. Si obuje copate, vzame ene 5 igrač, dudo, dekico in pride.


ja sh@t....res.... tud D...cela ekipa mora bit zraven...the more the merrier...user posted image



Potem se uguzi na sredino in spi. Včasih pride še M.


user posted image user posted image user posted image user posted image nasa okupira vec kot pol postle (imamo pa 180x210 postlo!!!) user posted image a sh@t ce bom imela se eno/ga bom se vecjo postlo morala kupit?!?!?!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:20:58   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

user posted image user posted image user posted image user posted image nasa okupira vec kot pol postle (imamo pa 180x210 postlo!!!) user posted image a sh@t ce bom imela se eno/ga bom se vecjo postlo morala kupit?!?!?!

da ne  boš mislila, pr moji svakinji so vsi 4 spali skupaj ful dolgo. so meli samo par madracov na tleh v sobi... jim je tako ustrezalo

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:22:38   
ivanamdb
ledenka a da ni nizek pritisk? a si pojedla kaj za zajtrk??? take stvari niso za hecat se!!

a ja, pa se to mi padlo na pamet -  a da niso vse te bolezni tudi "stress related"? mislim, posebaj majana - ker jst se spomnem da sem eno leto od avgusta pa do marca bila ful bolana, najmanj enkrat na mesec, in vsakic druga pi@@rija - tonsilitis, otitis, laringitis, vedno neki ORL... in vsakic drug antibiotik.... a v bistvu je bil samo stres, utrujenost, lahko je to tud pri vas?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:27:25   
majana79
ivana, definitivno, samo kaj pa čem... dopusta itak ne dobiva, ker sva non stop na bolniškah
sej boljše, poleti

ledenka, a še držimo pesti al kaj? a nisi rekla do petka?

greva počasi malo ven, da se mal utrudi in potem spat

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:28:13   
ledenka
začelo se je včeraj zvečer, ko sem uspavala M. ko sem se vlegla in zaprla oči, se mi je sam vrtelo... ko da bi bila konkretno pijana.

danes sem jedla, je mal boljše, ampak ni pa še ok. bo že. sam da današnji dan mine, pa bo...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:29:26   
ledenka
do konca današnjega dneva, prosim user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:35:33   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

do konca današnjega dneva, prosim user posted image  





will do user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 10:47:56   
nikolet
živjo

moja mikica počiva, se ful hitro utrudiuser posted image  

pri nas je tudi isto če pride en od tamalih v pojslo potem jaz in mož objevava vsak svojo nočno omarico in upava da ne padeva iz pojsteljeuser posted image imava pa podteljo 190x200cm  aja če pa pride tavelik pol je pa treba it v dnevno spat... k pol en nima placa v postelji, k spita na vse načine sam tak k bi mogla neuser posted image user posted image

danes za kosilo pa instant juha, k nimam mesa za juho in pohane ribice in krompirjeva solata....




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 11:07:15   
eelyy
Drage moje vse najlepše ob današnjem prazniku.Sonček spet vabi ven,ampak bomo kar potem,ko T pride iz vrtcauser posted image
Tega stresa je vsepovsod,važno je da ga človek zna obvadati nekako sam,to je najboljša varjanta...
ledenka;Mirkaj se zna biti nevarno
majana;user posted image user posted image user posted image
dudi;lepo se mejte

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 11:49:31   
PapuaNG
midva z mulčkom sva skočila do citiparka, sem morala kupit nekaj za tamale od sestrične-grejo moji danes k noni, pa mogoče tudi ona pride. Midve se pa itak ne ujameva-al ene ni al druge. Sem bla pa ekstra hitra-v dobre pol ure sem bla tja in nazaj user posted image Zdej pa počasi mulčka nafutrat pa spat dat...čeprav se mi ne zdi še nič kaj zaspan, se vidi, da ni bil nič na igrišču. Ampak takega si ne upam preveč ven peljat, pa še nekaj je pihat začel.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Koga je težje vzgajati: fantka ali deklico?
Disciplina, spoštovanje, šola - kdo vam bo delal več težav: deklica ali deček? Čeprav so si otroci različni, so otroški ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?