|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 15:38:07   
ledenka
pa je še M zbolel... so me iz vrtca klicali, da je zakuhal. tako da sem ga letela vzet... zdaj pa spi.

no, v tem sploh nimam časa razmišljat, kako se počutim... tudi prav.


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 15:46:59   
betty.ford
user posted image user posted image user posted image user posted image  ČUDOVITE MAMICE STE!


naš zmajček je tudi danes dobil svojega plasticfantastic poganjalčka motorčka. ampak me je malo strah - so šli včeraj gledat speedway (ob četrtkih imajo vaje) in je še pod vplivom - dviguje sprednje kolo in kriči:"PAAADUUU!"

a se pritožujete nad spanjem? hehe,... jaz imam še vedno vso noč eno podaljšano joško... oz na koncu nje neko tvorbo podobno otrokuuser posted image

na srečo pa pri zmajčku ne bomo imeli problemov z odvajanjem od dude, ker je nima. se mi zdi da se bo od joška težje odvadil,--

lepo bodite - naj vas sonček razvaja.

Dudica, vi pa ekstro uživajte. greste v toplice?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 19:01:35   
Anonimen
Ajsi jst še kr pestke držim... Nam boš zaupala zakaj? user posted image   IN PIKEPOKE za M!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 19:12:59   
ledenka
hvala za pestke user posted image  je pomagalo. sicer je bilo napeto do konca... ampak smo uredili. tako da se čez par mescev selimo user posted image  

btw. pozna katera kakega keramičarja? je treba kopalnice končat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 19:25:31   
šivilja
Ledenka - čestitke, se mi je zdelo, da je to.
Keramičarja na žalost ne poznam (smo ga mi iskali tri leta, pol pa dali šipo v kuhinjo user posted image ), imam pa pleskarja


Naša H. je izumila novo besedo - MAČI - ko se ne more odločit, a hoče očija ali mami, tako pa ubije dve muhi na en mah

Jaz imam pa neke ponavljajoče pomenstrualne težave in sem začela malo sestavljat sestavljanko in sem prišla do suma na endometriozo. Mislim, da bom šla malo svojega G. obiskat, čeprav je šele štiri mesece od zadnjega pregleda, ki sploh ni bil pregled, ampak tri minutni pogovor pri nadomestni G. Zdaj bom zahtevala in vstrajala pri svojem G. in pregledu, tudi UZ.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 19:27:42   
šivilja
Ledenka -  a počutje (tvoje in M.) je kaj bolje, ali stres še ni popustil?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 20:54:27   
ledenka
M je HB zaspal, zdaj zvečer ni imel več vročine. oz. morda malo, nisem niti merla, ker ni bil vroč. meni se še mal vrti, ampak je boljše kot včeraj...

kako je tvoje oko?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
25.3.2011 20:59:53   
Anonimen
Jupiiiii kam se selite ajsi? Poznam par komadov takih mojstrov... Bos mogla bolj natancno povedat kaj si zelis ;)

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 5:45:30   
nikolet
jutro

ne morem spat...

ledenka: jz poznam enga... je ful dober v tem.... oz. poznam dva... enga k se stem ukvarja profi... enga pa k je amater pa je tud ful dober v temuser posted image

drugače pa, smo izgleda da zlezli vn iz rota virusa... tamala mi ni celo noč nič kakalauser posted image upam da bo danes kakec lep... in grem v torek delat....


punce uživajteuser posted image




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 8:13:26   
petrazg
jutro...user posted image

Bedimo že od 6, ponoći imeli x budnic... niti ne vem točno. Zdej sta pridna , gledata Krtka...  Bomo šli počasi v Celje, ker smo sami, brez očija...
Ledenka user posted image user posted image user posted image za selitev in user posted image user posted image user posted image za M.

Pa za vse bolančke tudi user posted image , ostali pa danes izkoristite lep dan, jutri se ne obeta nič lepega vremena...




(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 10:31:14   
PapuaNG
jutro,

noč je bila predvsem kratka-smo včeraj z bratom od mojga pa še z mojo kolegico zaružili do treh zjutraj, mali je bil pa seveda že ob šestih auf. Pa sem ga previla, malo sva se pokregala, potem me je pa pustil spat do devetih user posted image Tko da vsaj približno funkcioniram. Danes pa ne vem, če bomo šli kam ven-mali še zmeraj precej smrka, čeprav nekoliko manj kot včeraj se mi zdi. Pa kašlja je tut manj-ponoči skoraj nič. No, mogoče ga pa le pošljem malo s stricem ven na zrak, da jst ta čas stanovanje popedenam....

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 12:59:36   
zoja10
dan,...
ledenka bravo za selitev, ti kar mal zavidam... a nam zaupaš kam jo mahaš?user posted image

smo spali super fajn do 8.30....do zdej smo bli odzuni, jaz kuham tamala spi, gotova itak user posted image

ej babe rabim eno knjigo iz ebaya.... pa nism lih mojstr naročanja a se katera ponudi? :) plačam vse , takoj user posted image

papua dobra si da zabluziš ponoči, jaz sem drugi dan tolk gotova da me mine za vse naprej... brez spanca sem pravi revež...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 14:34:09   
Anonimen
Ajsi takoj ti odogovrim na ZS user posted image


No mi imamo norišnico... Sploh nevem kje se me glava drži in DOBRO da je Živa tako pridno dete, ker če bi še ona sranje delala bi blo veselo  user posted image
Žiga je včeraj pri moji mami padel (pač čisto običajen padec) ampak se je očitno čudno ujel in si pri tem lomil rokico  :roll:  Sej nevem... Nič posebno ni jokal ali kazal da ga boli... Ponoči pa norišnica  user posted image
Zjutraj ob 7h ga napokam u avto in k P, ker nisem vedla kaj naj še delam z njim... In dežurna je bla prav naša P in HVALA BOGU, ker noben drug se ziher ne bi tako posvetil in preventivno ukrepal. Najprej naju je napotila na ORL, ker je imel v desnem ušesku toliko masla, da se ni vidlo bobniča. IN to potegnejo ven in ugotovijo, da je uho vneto. Dobimo amoksiklav (pa smo v torek še jemali Hiconcil user posted image ) in nek sirup proti alergiji, ker je  rekla, da lahko da ima kakšno alergijo in posledično zato tako ponavljajoča vnetja ušes (tole zdej je že 3tjič ta mesec user posted image )... No in kličem nazaj na Metelkovo, češ, da zdej vemo zakaj je jokal in da če je sploh treba na Urgenco... Pa pravi, da če toži da ga rokica boli, naj le gremo... In sva šla... Dec je doma Živo pestval, midva pa sama po dohtarjih... Gleda travmatolog in pravi, da sploh ni videt nič in da neve kaj bi naredu... In pogleda mene in pravi: "povejte... slikamo al greste še malo domov in če ne bo boljše pridete nazaj?" in jaz ga gledam in gledam in si mislim, da popoldne ne bom še enkrat nazaj hodila... Naj kar slikajo... IN HVALA BOGU!!! Rokica je zlomljena  user posted image   Tko da zdej imamo 39,5 vročine, vneta ušeska in zlomljeno desno rokico. IN prejle se je zbudil samo toliko, da je pobruhal kavč user posted image

GROZA!!! Midva z mojim sva pa mislila, kako bova naslednji teden uživala, ker ima dopust pred nastopom nove službe... Zdej pa k...ac user posted image   No ampak... Samo da bo Žiga boljši.... Dokler vsega tega dreka ne prenaša na Živo je OK!  user posted image

Aja... Edina dobra stran tega divjanja po dohtarjih danes je ta, da imamo izvid iz ORL, na katerem zdravnica priporoča cepljenje user posted image Upam, da to pomeni, da bo gratis in posledično manj takih divjih noči user posted image

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 16:06:17   
PapuaNG
uh živa nič prijetne novice user posted image Ampak sej mulčki so trdoživi in se hitro pozdravijo in pocelijo, tako da nič skrbeti. Rokica bo kot nova. Sicer mam pa jst tut strah pred zlomi, ker je naš pravi vratolomnež in ga ničesar ni strah. No, razen novih ljudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 16:07:34   
Leela
živa user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 16:31:34   
nikolet
živa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 17:54:45   
nikolet
no kt da ni dovolj da ima N. rotaviruz... zdej ga je fasu še T...... ma men se bo zmešal.... pa še sama sm z mulčki user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 20:03:09   
majana79
pikepoke nikolet! user posted image

žal je pri roti tako, da je res izjemno nalezljiv virus in bi moral vsi dobesedno v maskah hodit, da si ga ne bi podajali... pazi samo da bo dobil veliko tekočine, da ne dehidrira

sej bo, boš vidla

od kolegov tamal (pol leta je mlajši od naših) je pa že en teden v bolnici, k non stop driska in so uspel ugotovit samo to, da ni rota user posted image to so pa lokalne bolnice, ja...

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 20:57:23   
petrazg
user posted image user posted image user posted image Živa in Nikolet... za vajine otročke

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:23:07   
Anonimen
Žiga je zaspal v svoji postelji!!! user posted image Upam, da bo tudi tam spal čim večji del noči user posted image No tokrat mu je malo oproščeno, da fintira user posted image

Hvala punce za objemčke... Imam pa eno vprašanje... So vaši otroci že kdaj imeli Amoksiklav? Naš je danes bruhal eno dobro uro po dozi Amoksiklava, je pa res da je pred tem samo pil oz. se nacejal s sokom, ker ni hotel jest... Ste imele kdaj podoben problem. Zdej me skrbi, da mu ne bo pasal AB, ker Hiconcil je zanj očitno blažev žegen user posted image

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:25:13   
maja1488
Imeli Amoksiklav 2x to zimo. Pri obeh. Ni nobena bruhala. Pomojem ni bruhal zaradi njega. No boš vidla ob naslednji dozi.

user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:37:44   
betty.ford
živa, starejši je imel nazadnje amoksiklav pa je po prvi dozi bruhal, potem pa se je navadil na okus.

sicer pa dodajam user posted image user posted image user posted image za bolančke!



mi smo danes family split/moj prvorojeni se je odločil, da ne bo doma spal, moj tudi ne... zmajčku pa ni ostalo drugega, če želi imeti nočno dojenje kot da popusti mojemu domoljublju. po celem dnevu dela in začetnim menstrualnim bolečinam pa res nimam več moči še drugje spati kot doma,...

duša mi skače in sije, telo pa je fertiguser posted image
si še napolnim trebuh, potem pa v vodoravno delat družbo že spečemu zmajčku.

lahko noč!
pa ne pozabit, da se ponoči ura premakne naprej (kratka bo ta nočuser posted image )

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:38:25   
majana79
živa, po moje tut ni zarad AB. Opazuj ga, pa magari jutri pokliči dežurnega, če bo kaj čudno

je pa običajno, kadar ne prime hiconcil 2x da se da amoksiklav, vsaj tako je pisala Tanč na MON. Mogoče niti ni postal odporen na Hiconcil, ampak ker ga je dobil 2x zaporedoma, ni toliko učinkovit.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:38:33   
Leela
nikolet user posted image

majana ne razumem kako po enem tednu še niso ugotovili user posted image  a to na tvojem domačem koncu? Upam, da se kmalu pozdravi otroček.

naš Mima (tako F. sebe kliče) je danes razsul (sposojeno) kitaro.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.3.2011 21:42:03   
majana79
leela, ja, v NM... mah no comment, samo še vedno se tako otepajo posvetovat z LJ, da glava peče

od kje pa vzdevek Mima? user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?