|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 11:48:56   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Majana - ti, ki si dosti bolj računalniško pismena kot jaz - zakaj mi v podpisu tistega ne prikaže kot link??? Kaj sem naredila narobe?


ker koda najbrž tega ne omogoča ali pa nisi pritisnila enter?

čaki, bom probala pri sebi

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 11:51:15   
ledenka
varstvo mam user posted image  

super za knjige!

živa, kako je Žiga?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 11:52:41   
majana79
no da vidmo v čem je fora


šivilja, nimam pojma zakaj ni aktiven, najbrž je fora v tem bednem forumu in njihovih kodah

lahko vprašaš na temo O Portalu, samo vprašanje kdaj ti bo kdo kej odgovoril


< Sporočilo je popravil majana79 -- 22.2.2011 11:54:08 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 11:59:17   
ledenka
čak, pr men je spodnji link aktiven, zgornji pa ne user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 12:03:13   
ledenka
sem probala dat enter, pa tud ne prime user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 12:15:57   
maja1488
Grem še jst se igrat z vami.

< Sporočilo je popravil maja1488 -- 22.2.2011 12:18:44 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 12:19:07   
maja1488
Pojma nimam...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 12:28:08   
ledenka
zdaj pa dela user posted image

sem menjala zgornji in spodnji, pa dala enteruser posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 14:31:51   
Anonimen
Bolje smo! user posted image user posted image user posted image   Antibiotik deluje - HB! user posted image   Danes smo še v LJ, jutri pa doma in pakiramo... Do petka, v petek pa na prevzem stanovanja user posted image user posted image user posted image   KOMI ČAKAM!!! Tale gonja je že čist adijo user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 14:43:11   
ivanamdb
Daaaaaaaaaaaan Kva ste neki o joggingu pisale… hm…en moj stric je reku – vidis jst sm voznisko naredil tako da mi ni treba tect user posted image user posted image user posted image
  Ah drugac, moj mali Picasso je vceraj en naslanjac lepo s kulijem obarvala…. Grrrrrruser posted image user posted image  - mislim grrr je za mene – ker sem do sedaj bila zelo pozorna, in so vsi kuliji, svincniki, barvice in razno bili “pod kljucem” in razen za mizo, in skupi z mano ni bilo barvanja. Ampak vceraj je bila v “demolition derby mode”, in je vse neki razturala po stanovanju, in to namenoma, tko da dokler sm jst eno stvar pospravljala je ona ze drugo stvar delala….

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 15:22:52   
PapuaNG
haha, se pridružujem umetnikom. Našemu je zadnjič uspelo malo porisat kavč. K sreči sem bila zraven in hitro opazila, tko da ni blo večje škode. Itak bomo pa kavč v roku par let menjali,ker je rahlo neudoben. Pa mojemu ni všeč user posted image

Sicer pa ful delovno v službi, se vidi, da me en teden ni bilo. Pa mentorica mi ni nič odpisala, čeprav sem ji že včeraj poslala vprašanje. Nej gre v rit. Bom pa napisala tako, kot se meni zdi prav. Tko da imam danes še obilico dela.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 15:33:40   
Dudica1
user posted image tud mi bomo menjali kavč,samo še tolk da nehata svinjat vse povsod pol pa ja user posted image

živa lepo da ste boljše!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 15:45:52   
ledenka
naš ima umetniške izpade po mizi, k sreči se da barvice umit user posted image  na idejo glede kavča ali sten še ni prišu... poudarek na ŠE user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 16:21:29   
betty.ford
obstajajo vodne barve in platno, ki je baje krasno. nikjer drugje ne more pisat kot tam. nimamo ga še.

živa, superca za selitevuser posted image

šivilja, boš morala pisati adminu ali Jerneji RR - se mi zdi, da je ena že imela podoben problem neaktivnega linka pa so ji potem uredili.
kaj novega na blogu?

ivana, ko sem naredila izpit za avto, sem se v pol leta zredila za 5  kg!!!user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 18:28:21   
FLASK_A
No, upam da se pri nas ne bost na kavč spravila... Imata eno taveliko šolsko tablo na steni in eno tono kred- tam se pa lahko po mili volji izživljata.

Kako kej drugače? Našadva sta neki bolana tko da bom mal doma. Sej mi ne bo nič hudega.user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 18:28:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford
ivana, ko sem naredila izpit za avto, sem se v pol leta zredila za 5  kg!!!user posted image


user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 18:35:51   
Tanja_
Bemtiš!Herpes mam čez pol nosu-Just nič ne pomaga.user posted image Peče me, srbi, kaj naj nardim, da zatrem hudiča?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 18:47:32   
majana79
Tanja, cinkova mast iz lekarne... meni je to včasih še najbolj pomagalo, samo je bela pa je bolj za ponoči.

Pa ena zadeva iz Italije, aciclovir. Ko ga je sestra imela v otroštvu so še predpisovali chloramphenicol al neki takega. Če imaš možnost si kak recept napisat.

flaskona, nč te ne bom tolažla, ti si še malo doma user posted image

crknjena sem user posted image

ledenka
, kdaj jutri? 19.30?

šivilja, kam ste jo pa vi danes mahali? user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 19:03:49   
Tanja_
taljani majo same dobre rcnijeuser posted image Mogla bi začet kr Aciclovir tablete jest,pa jih nimam doma.Zdele se mi pa tud ne lub v lekarno.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 19:06:20   
majana79
potem si pa zobno pasto namaži čez, tudi malce umiri zadevo in začne sušit

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 19:16:47   
Leela
meni sta se dve afti grdi naredile. Prej dolgo nič zdaj pa dve naenkrat.

Zdaj smo v kitajskem novem letu zajca...naj bi bilo bolj nežno in mirno kot prejšnje tigrovo. A ne bi bilo to fino?

V službi sem napisala predlog za dopust-poletni.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 19:23:34   
ivanamdb
hello, my name is ivana and I am a slummy mummy

grupa: hello ivana! user posted image user posted image

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/woman/article233011.ece

ful priporocam to knjigo! zenska je res super. jst jo ponavad berem v timesu. ona kao ima 3+1 otroka, jst samo eno pa mi se zdi da mi nc ne gre.... user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 19:37:23   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

obstajajo vodne barve in platno, ki je baje krasno. nikjer drugje ne more pisat kot tam. nimamo ga še.

živa, superca za selitevuser posted image

šivilja, boš morala pisati adminu ali Jerneji RR - se mi zdi, da je ena že imela podoben problem neaktivnega linka pa so ji potem uredili.
kaj novega na blogu?

ivana, ko sem naredila izpit za avto, sem se v pol leta zredila za 5  kg!!!user posted image


hm...potem jst konstantno delam izpit za avto user posted image user posted image

a ja, te barve sm hotela kupit...ampak mali huligan najde tudi svincnike okoli, tudi ce so fajn skriti, tko da ne vem.... mah, mislim, naslanjac ni da je nekaj posebnega, ampak mi gre ob zivce da je to naredila!

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 22.2.2011 19:38:56 >

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 20:07:44   
šivilja
k.... pa we are sorry


Oh ja, He. ima 37,8 vročine. Jutri naj bi šli pa obe dekleti v vrtec in bi jaz počitnikovala samo s K. Zadeva izgleda v smeri angine, upam, da ne bo treba k dohtarjem.
Pa v četrtek naj bi šla v službo, bomo vidli kako bo, drugače pa babi in dedi servis vključimo.

Ja, tako da je moj jutranji večeri izhod pod vprašajem. Ker če ona zelo zboli potem so noči hude (dnevi pa mirni). In če ima potem še H. kakšne nočne izpade morata biti nujno dva doma.


Majana - v Leonišče po recept, da ne bo četrtega in k moji mami na kosilo user posted image


Betty - ene torbice sem delala, drugače pa nič posebnega, zdanje čase ni časa

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 20:29:19   
koala.cek
no tako, za dva dni odhajam na službeno pot. super. mulce bom dala kar na počitnice. sej ne bodo vedeli da je sredi tedna.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?